ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

آموزش گذاشتن مطلب در وردپرس

آموزش تصویری

 
+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

آموزش گذاشتن مطلب در وردپرس

پس از نصب ووردپرس و انجام تنظیمات موردنظر، نوبت به قرار دادن محتوای سایت می رسد. قرار دادن محتوا یکی از اقداماتی است که پس از انتخاب دامنه و خرید هاست صورت می گیرد.

در این قسمت طرز استفاده از منوی نوشته را به شما آموزش می دهیم، تا بتوانید به سادگی محتوا را داخل سایت خود قرار دهید.

در اولین گام بعد از ورود به پیشخوان روی قسمت نوشته ها کلیک کنید، در این منو اطلاعات اصلی هر نوشته را در قالب یک لیست نشان می دهد.در این قسمت امکاناتی مثل افزودن نوشته ، ویرایش، ویرایش سریع، حذف نوشته ، مشاهده نام نویسنده نوشته و… را در اختیار شما قرار می دهد؛ که با کلیک روی هر یک از آن ها شما را به صفحه موردنظر هدایت میکند .

با مراجعه به قسمت تنظیمات صفحه در قسمت بالای ووردپرس، امکان مخفی کردن یا نشان دادن اطلاعات مورد نظر به ما داده می شود.برای مخفی کردن اطلاعات کافی است تیک گزینه مورد نظر را بردارید تا اطلاعات موردنظر دیگر برای شما نشان داده نشود .برای نمایش دوباره این اطلاعات کافی است تیک گزینه غیر فعال شده را فعال کنید.

اگر صفحه ای هنوز ایجاد نشده ، ابتدا باید وارد پیشخوان وورد پرس شوید و به  منوی  نوشته ها و سپس زیر منوی افزودن نوشته مراجعه کنید در این مرحله صفحه ای برای شما نمایش داده میشود که دارای امکاناتی است که به بهتر شدن محتوای شما کمک می کند.

عنوان نوشته: این بخش در صفحه نوشته در ووردپرس با افزودن عنوان نشان داده شده است و از آن به عنوان تگ H1  یاد می شود.این عنوان نباید خیلی طولانی و خیلی کوتاه باشد تا بتوانید نتیجه ی خوبی در موتور های جستجو بدست آورید.همچنین عنوان شما باید مرتبط با نوشته شما باشد و کلمان کلیدی را نیز در بر بگیرد.

باکس نوشته: در این باکس هم می توانید نوشته خود را تایپ کرده و پس از تکمیل کردن انتشار دهید.

پرونده چند رسانه ای:با کلیک روی این گزینه می توانید هر نوع فایل را آپلود کرده و در نوشته خود قرار دهید.

انتشار نوشته در ووردپرس

پس از کامل کردن نوشته باید از باکس انتشار استفاده کنید که مانند شکل سمت راست می باشد.

می توانید با استفاده از این باکس نوشته خود را به عنوان پیش نویس ذخیره کرده و با کلیک روی دکمه پیش نمایش می توانید نوشته و تغییرات اخیر آن را در حالی که برای بقیه قابل مشاهده نیست مشاهده کنید.

از قسمت وضعیت نوع نوشته رو در حالت های موجود مشخص کنید و با استفاده بخش نمایانی نوشته را در حالت عمومی یا خصوصی منتشر کنید.در حالت عمومی برای همه کاربران قابل دسترسی می باشد ولی در حالت خصوصی فقط خود شما به آن دسترسی دارید؛ در حالت رمز دار، یک رمز برای نوشته تعیین کنید تا کاربران دارای رمز بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید