ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ - نمونه کار

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار چیست؟

امروزه به دلیل پیشرفت های صورت گرفته در امر تکنولوژی افراد بیشتر تایم خود را در فضای مجازی می گذرانند که این موضوع باعث شده تا روش های جدیدی برای کسانی که می خواهند کسب وکار خود را گسترش دهند به وجود آید زیرا آنها می توانند با استفاده از طراحی اپلیکیشن  بر میزان مخاطبان و مشتریان خود به میزان چشمگیری اضافه کنند و با این کار در مدت زمان کوتاهی به سودهای بسیار زیاد برسند.

اگر صاحب رستوران یا غذای آماده باشید برای هر بار تغییر در منوی غذایی باید منو و کاتالوگ جدید چاپ کنید!!

با داشتن اپلیکیشن نمونه کار و کاتالوگ هر بار که منوی غذای رستوران شما تغییر کنید به آسانی تغییرات را در اپلیکیشن خود اعمال میکنید و کاربران با استفاده از اپلیکیشن بهتر انتخاب می کنند و باعث خشنودی مشتریان شما می شود. 

طراحی اپلیکیشن نمونه کار و کاتالوگ چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

کاهش هزینه : این راه برای معرفی کسب و کار خود به دیگران در مقایسه با سایر راه‌ها بسیار کم هزینه تر می‌باشد به نوعی می‌توان گفت که یکی از روش‌های تبلیغی کم هزینه به شمار می‌آید زیرا همانطور که میدانید برای استفاده از روش‌های دیگر باید همواره پول پرداخت کنید اما با طراحی اپلیکیشن شرکتی یک بار در ابتدا مبلغی را پرداخت می‌نمایید و در ادامه دیگر نیازی به این کار پیدا نخواهید کرد به همین علت از میزان هزینه های شما مقدار زیادی کاسته خواهد شد.

با کمک این روش کسانی که تازه کسب و کار خود را استارت زدند می‌توانند بازار هدف خود را با استفاده این اپلیکیشن ها شناسایی کنند و آن را به طور قابل توجه ای گسترش دهند به بیان دیگر برخلاف روش های سنتی که کسب و کار تنها محدود به یک شهر بود امروزه با کمک طراحی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار ، مرزهای بازار هدف گسترش پیدا کرده.

سفارش اپلیکیشن کاتالوگ آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن نمونه کار و کاتالوگ حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن نمونه کار اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن  دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن نمونه کار برای خود شوید ، یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های نمونه کار و کاتالوگ آماده است که با صرف کمترین زمان بتوانید اپلیکیشن نمونه کار خود را راه اندازی کنید و از این طریق کسب درآمد کنید یا کسب و کار خود را گسترش دهید.

3 گام تا ساخت اپلیکیشن نمونه کار و کاتالوگ

1

سفارش اپلیکیشن نمونه کار

همین حالا میتوانید اپلیکیشن کاتالوگ خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

2

اضافه کردن محصولات و خدمات به اپلیکیشن نمونه کار

خدمات و محصولاتی را که عرضه میکنید به اپلیکیشن اضافه کنید.

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن نمونه کار

اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار شما آماده ی بهره برداری انتشار است

امکانات اپلیکیشن نمونه کار و کاتالوگ

 • بینهایت محصول همراه با اسلایدر تصاویر
 • بی نهایت دسته بندی برای محصولات
 • معرفی خدمات و نمونه کارهای انجام شده
 • ثبت نام و ورود کاربران
 • فرم نظر سنجی از مشتریان
 • امکان جستجو در کاتالوگ
 • نمایش ویدیو و محتوای چندرسانه ای

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار

 • مدیریت محصولات
 • مدریت سفارش های جدید
 • تغییر وضعیت سفارش های کاربران
 • ارسال وضعیت سفارش های کاربران با پیامک به سمت کاربران
 • مدیریت محتوا و صفحات اپلیکیشن
 • مدیریت اپلیکیشن
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن کاتالوگ برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ رستوران و غذای آماده

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ مجموعه های خدماتی

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ نمایندگی فروش

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ عکاسی

لوگوی سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ محصولات غذایی

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ لوازم آرایشی

لوگوی کادو

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ لوازم کادویی

لوگوی ابزار

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ لوازم جانبی و ابزار

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ لوازم خانگی

طراحی اپلیکیشن لوازم برقی

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ محصولات گرافیکی

لوگوی کتاب

طراحی اپلیکیشن موسسات آموزشی

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ اختصاصی

اپلیکیشن اختصاصی کاتالوگ کاربرد و کارایی فراوانی دارد به شرط آنکه امکان سنجی و بازار هدف مشخصی برای آن در نظر گرفته باشید. از مهمترین مزایای اپلیکیشن کاتالوگ ارتباط دائم با کاربران هدفتان است. و کاربران در هر لحظه از شبانه روز می توانید محصولات و خدمات شما را مشاهده کنند و باعث افزایش فروش شما و خشنودی مشتریانتان می شود.

مراحل طراحی اپلیکیشن کاتالوگ اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن کاتالوگ اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 1772 8888-021 ) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ با اپلیکیشن ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن کاتالوگ شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد

داشتن اپلیکیشن کاتالوگ چه مزیت های دارد؟

1

کاهش هزینه های تبلیغاتی برای چاپ کاغذ ، بنر و ...

2

اطلاع رسانی تخفیف ها و فروش های ویژه

3

قابلیت مقایسه کالاها ، خدمات و مشاهده ی خدمات ویژه و ...

4

ارتباط و تعامل با مشتریان

5

دسترسی آنلاین و آسان کابران به لیست محصولات و خدمات شما

هزینه طراحی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار

هزینه طراحی اپلیکیشن کاتالوگ بر اساس نیاز های شما برای اپلیکیشن تعیین میشود و درصورتی که امکانات دیگری  برای اپلیکیشن در نظر گرفته شود هزینه جدایی از هزینه اپلیکیشن در نظر گرفته میشود.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

ساخت اپلیکیشن کاتالوگ اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن کاتالوگ IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن کاتالوگ iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ ونمونه کار چیست؟

امروزه به دلیل پیشرفت های صورت گرفته در امر تکنولوژی افراد بیشتر تایم خود را در فضای مجازی می گذرانند که این موضوع باعث شده تا روش های جدیدی برای کسانی که می خواهند کسب وکار خود را گسترش دهند به وجود آید زیرا آنها می توانند با استفاده از طراحی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار بر میزان مخاطبان و مشتریان خود به میزان چشمگیری اضافه کنند و با این کار در مدت زمان کوتاهی به سودهای بسیار زیاد برسند.

طراحی اپلیکیشن کاتالوگ ونمونه کار چیست؟

اگر بخواهیم با بیانی ساده آن را توضیح دهیم باید بگوییم که به مجموعه فعالیت‌هایی مانند طراحی کد‌های مخصوص، برنامه نویسی، آماده سازی اپلیکیشن اولیه، تست آن و… که بیشتر برای کسب و کار مورد استفاده قرار می‌گیرد طراحی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار می‌گویند که موضوع این اپلیکیشن‌ها می‌تواند با یکدیگر متفاوت باشد برای مثال برخی از این اپلیکیشن‌ها آموزشی هستند برخی دیگر تبلیغاتی و… به خاطر همین طیف وسیع اپلیکیشن‌های مختلف ، امروزه افراد بسیار مایل به طراحی یک اپلیکیشن برای کسب و کار و فعالیت‌های خود هستند زیرا استفاده از آن دارای مزایای خیلی زیاد می باشد.

داشتن اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار چه مزیت هایی دارد؟

 • کم هزینه بودن: این راه برای معرفی کسب و کار خود به دیگران در مقایسه با سایر راه‌ها بسیار کم هزینه تر می‌باشد به نوعی می‌توان گفت که یکی از روش‌های تبلیغی کم هزینه به شمار می‌آید زیرا همانطور که می دانید برای استفاده از روش‌های دیگر باید همواره پول پرداخت کنید اما با طراحی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار یک بار در ابتدا مبلغی را پرداخت می‌نمایید و در ادامه دیگر نیازی به این کار پیدا نخواهید کرد به همین علت از میزان هزینه های شما مقدار زیادی کاسته خواهد شد.
 • پویایی و قابلیت به روز رسانی: اگر از روش‌های سنتی برای فعالیت‌های خود استفاده کنید امکان به روز رسانی را نخواهید داشت اما با استفاده از این گونه اپلیکیشن ها امکان به روز رسانی مداوم برای شما به راحتی فراهم خواهد شد و برای این کار کافیست تا چند دکمه را فشار دهید و همیشه در کار خود به روز باشید.
 • محدود نبودن به زمان مشخص: استفاده از اپلیکیشن مانند مغازه نیست که تنها در ساعات خاصی باز باشد، با طراحی اپلیکیشن شرکتی می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز به کار خود بپردازید.
 • محدود نبودن به مکانی خاص: شما در هر کجا که باشید برای ادامه فعالیت خود فقط به اینترنت نیاز دارید.

گام های ساخت طراحی اپلیکیشن کاتالوگ

برای طراحی اپلیکیشن کاتالوگ می‌بایست یکسری از مراحل را به ترتیب طی کرد تا در آخر بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم، مراحل ساخت آن شامل 14 گام می‌باشد البته گفتنی است که طراحی این گونه اپلیکیشن‌ها کاری تخصصی محسوب می‌شود و شاید اگر فرد فاقد این تخصص بخواهد اپلیکیشن شرکتی طراحی کند با مشکلات زیادی رو به رو شود اما با این حال ما در این جا این گام های 14 گانه را برای شما نام می‌بریم.

 1. مشخص کردن هدف از طراحی آن
 2. ایده پردازی
 3. تحقیق و جست و جو برای آشنایی بیشتر
 4. انجام تحقیقات بر بازار فروش و طیف خاص مشتریان
 5. درست کردن وایر فریم
 6. طبقه بندی داده ها و رسم نمودارهای مورد نیاز
 7. بررسی کردن مدل اولیه اپلیکیشن
 8. شروع به ساخت اپلیکیشن شرکتی
 9. طراحی نمودن یک رابط کاربردی برای آن
 10. تست اپلیکیشن اولیه
 11. بررسی و اصلاح نواقص
 12. تست بر روی دستگاه های مختلف
 13. انتشار اپلیکیشن ساخته شده
 14. رعایت نمودن استانداردهای مربوط به ساخت اپلیکیشن شرکتی

ویژگی های محصول طراحی اپلیکیشن کاتالوگ

اگر قصد دارید طراحی اپلیکیشن کاتالوگ را از طریق سایت اینترنتی سفارش دهید باید توجه داشته باشید که این محصول باید حتما دارای یکسری ویژگی‌هایی به شرح زیر باشد تا بتواند عملکرد مناسبی را که از آن انتظار می رود را برای شما به همراه داشته باشد.

 1. ظاهری ساده: اگر اپلیکیشن طراحی شده دارای طراحی شلوغ باشد موجب برهم خوردن تمرکز مشتری و بیزاری او خواهد شد بنابراین بهتر است که ظاهری ساده برای اپلیکیشن شرکتی انتخاب شود.
 2. قابلیت به روز رسانی: دقت داشته باشید که طراحی اپلیکیشن شرکتی به شما امکان به روز رسانی را بدهد زیرا برخی از افراد در هنگام طراحی این مورد را مورد غفلت قرار می‌دهند و باعث ایجاد مشکلات زیادی خواهند شد.
 3. در نظر گرفتن قسمت نظر سنجی: انجام نظر سنجی از طریق اپلیکیشن برای افراد راحت تر بوده و از طرفی شما را با سلیقه و نیازهای مشتریان بیشتر آشنا خواهد کرد.
نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

امکانات طراحی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار چیست؟

دسترسی دائم و آنلاین به کاتالوگ محصولات ، لیست خدمات ارائه شده ، هزینه ی خدمات ،

معرفی مجموعه  و آشنایی بهتر کاربران و مشتریان شما با مجموعه 

خدمات پشتیبانی و گفتگو با کاربران و پاسخگویی به سوالات آن ها

اطلاع رسانی خدمات و محصولات ویژه ، رویداد ها ، نمایشگاه ها و … به کاربران

قابلیت ثبت سفارش توسط کاربران

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود .با این سرویس شما می توانید اطلاع رسانی ها و اعلان هایی که قصد دارید برای کاربران ارسال کنید از طریق پوش نوتیفیکیش به کاربران ارسال کنید.

در اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار شما می توانید رویداد ها ، فروش های ویژه  و تمامی مواردی که نیاز دارید به اطلاع کاربران برسانید را از طریق سرویس پوش نوتیفیکیشن برایشان اعلان ارسال کنید.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی و چندفروشگاهی می پردازد. کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبا می توانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند . طراحی اپلیکیشن های اختصاصی به همراه اپ های چند فروشندگی از تخصص های ایراکد در این زمینه می باشد.

اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار برای چه مشاغلی مناسب است؟

برای تمامی مشاغلی که محصولاتی را برای فروش عرضه می کنند با کمک طراحی اپلیکیشن کاتالوگ و نمونه کار دیگر نیازی برای چاپ کاتالوگ و کاغذهای تبلیغاتی نخواهند داشت و می توانند سفارشات مشتریان را به صورت آنلاین دریافت کنند.

برای مجموعه های خدماتی و شرکت ها نیز ، این اپلیکیشن ها بستری را فراهم می کنند تا کاربرانشان خدمات آنها را بهتر بشناسند ، باپروژه ها وکارهای انجام شده ی شرکت بهتر آشنا شوند و بتوانند محدوده ی کسب و کار خود را گسترش دهند.

اپلیکیشن کاتالوگ چیست و چه مزایایی دارد؟

اپلیکیشن کاتالوگ می توانند هزینه های تبلیغاتی به روش سنتی را کاهش دهد و شما فقط یک برای طراحی اپلیکیشن هزینه می کنید و زمانی که اپلیکیشن کاتالوگ برای مجموعه خود داشته باشید دیگر برای بروزرسانی محتوای آن نیازی به هزینه نخواهید داشت.

با کمک این اپلیکیشن ها می توانید کسب و کار خود را گسترش بدهید . اپلیکیشن های کاتالوگ محدود به موقعیت جغرافیایی شما نمی باشند و می توانید در محدوده های گسترده تر خدمات و محصولات خود را معرفی کنید.

اپلیکیشن های کاتالوگ با اپلیکیشن های فروشگاهی چه تفاوتی دارند؟

در اپلیکیشن های کاتالوگ شما صرفا کاتالوگ و منویی از محصولات خود آماده می کنید و اگر بخواهید برای محصولات خود خدمات فروش آنلاین را نیز فراهم کنید آنگاه نیاز به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی دارید و دیگر اپلیکیشن شما یک اپلیکیشن کاتالوگ نخواهد بود.

برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی باید امکاناتی همچون فروش آنلاین با درگاه پرداخت اینترنتی ، کیف پول ، پیگیری سفارشات ، سبد خرید و … را در نظر بگیرید.

یکی از تخصص های ایراکد در زمینه طراحی اپلیکیشن ، طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی و چندفروشندگی است و برای مشاوره ی رایگان و ثبت سفارش می توانید با 4737 481 0912  تماس بگیرید.

سوالات متداول

سفارش طراحی اپلیکیشن

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایرانیان با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

4737 481 0912

1772 021-8888 

اخبار طراحی اپلیکیشن ایراکد

آموزش PHP

آموزش php

در این آموزش سعی کرده ایم که به زبانی ساده به آموزش زبان برنامه نویسی پی اچ پی بپردازیم. نصب و راه اندازی <html> <head>

ادامه مطلب »

مقالات طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

آموزش PHP

آموزش php

در این آموزش سعی کرده ایم که به زبانی ساده به آموزش زبان برنامه نویسی پی اچ پی بپردازیم. نصب و راه اندازی <html> <head>

ادامه مطلب »