ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت دانلود

ایراکد

ما اینجا هستیم تا شما را در رونق کسب و کارتان یاری دهیم

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده​
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 +
تجربه با کشور های بزرگ

با کسب و کارتان را به طور حرفه‌ای وارد فضای آنلاین کنید!

کسب و کارهای امروزی، باید برای رقابت به دنیای اینترنت روی بیاورند و هیچ گامی بهتر از طراحی سایت برای شروع نیست. سفارش طراحی سایت حرفه ای، جذاب، کارآمد و قوی از اصلی ترین مراحل موفقیت و کسب جایگاه های برتر در بین رقبا است. باقی ماندن در چرخه رقابت های تنگاتنگ بین سایت های فعال در گوگل، به سادگی امکانپذیر نیست. از طرفی دیگر، کسب درآمدهای ملموس به عنوان یک هدف مهم شناخته می شود که نباید از آن چشم پوشی کرد. سطح تجربه یک طراح باعث ارائه بهترین پیشنهادات به مشتری در رابطه با قیمت و همینطور کیفیت کار می شود.
بسیاری از متقاضیان سفارش طراحی سایت با پرداخت یک هزینه مشخص و صرف زمان لازم می توانند به نتیجه ایده آل مورد نظر خود دست یابند. باید به این نکته بسیار مهم نیز توجه کرد که طراحی یک وب سایت، چندان کار ساده ای نیست. 
پایدار بودن در تجارت با کمک وب سایتی قوی به سادگی امکانپذیر است. بنابراین صرف هزینه های مشخص در این راه ضروری است. با انتخاب یک شرکت مطمئن و ارائه سفارش طراحی سایت می توان علاوه بر اطمینان از کسب بازخورد های مثبت، شاهد تحولاتی واقعی و تاثیرگذار در حرفه کسب و کار آنلاین بود.

طراحی سایت دانلود حرفه ای

از چه طریق می‌توانم خدمات مربوط به طراحی سایت دریافت کنم؟

برای سفارش طراحی سایت اختصاصی چه به صورت از پیش آماده شده و چه برای با طراحی و ساخت سایت جدید، مجموعه های مختلفی در حال فعالیت هستند؛ اما برای آنکه بهترین خدمات به شما ارائه شود باید به تجربه و تخصص یک مجموعه توجه ویژه داشته باشید.

ایراکد با شعار ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار از سال 1385 وارد حوزه طراحی وب سایت و اپلیکیشن شده است. این مجموعه با تجربه چندین ساله خود توانسته بیش از 4000 وب سایت و اپلیکیشن را طراحی و به دست مشتری برساند. رزومه کاری ایراکد نشان از توانایی های این مجموعه و کادر حرفه ای آن دارد به همین خاطر نیز می تواند انتخاب مناسبی برای هر کسب و کار جهت طراحی سایت اختصاصی باشد.

چگونه داشتن یک سایت بر کسب و کار ما تاثیر می‌گذارد؟

با گسترش اینترنت، زندگی انسان‌ها با تحولات عظیمی مواجه شد و شکلی جدید به خود گرفت. اینترنت باعث شد که بخش عمده‌ای از کارهای انسان‌ها تنها با چند کلیک از طریق آن انجام شود و دیگر نیازی به استفاده از روش‌های سخت و زمان‌بر قدیمی نبود. به همین دلیل دسته افراد بسیاری به فکر ساخت یا سفارش طراحی سایت برای خود افتادند. تاسیس سایت‌ها در ادامه بسیار گسترده‌تر شد بطوری که امروز هر اداره، سازمان و حتی فروشگاه یک سایت اختصاصی برای خود دارد. اما ایجاد رفاه و آسایش تنها دلیل راه‌اندازی سایت‌ها نبود.

با فراگیری اینترنت، سایت‌ها به مکان‌ها پر بازدیدی تبدیل شدند، به همین دلیل آن‌ها به فضایی مناسب برای رونق دادن به کسب و کارها تبدیل شدند. از همین رو افراد بسیاری دست به طراحی سایت‌های استاندارد زدند و درآمد خود را به چندین برابر افزایش دادند. اما در این میان افرادی بودند، که برای پرداخت نکردن هزینه‌ای دست به طراحی سایت‌های بی کیفیت زدند و در ادامه با شکست مواجه شدند. آن‌ها نمی‌داستند که با پرداخت هزینه طراحی سایت به شرکت معتبری توانایی کسب درآمد تا ده‌ها برابر را دارند. اگر شما به تصمیم خود را برای داشتن یک سایت اختصاصی گرفته‌اید، می‌توانید با ثبت سفارش طراحی سایت مدنظر خود، از بهترین تیم طراحان و برنامه نویسان ایرانی، یعنی تیم شرکت ایراکد برخوردار شوید.

هزینه طراحی سایت به چه فاکتورهایی وابسته است؟

امکانات طراحی سایت شهرداری

اخبار

میتوانید به راحتی اخبار و رویداد های شهر خود را ثبت و مشاهده کنید

افزونه های کاربردی

میتوانید افزونه های نظرسنجی،اوقات شرعی و هواشناسی متناسب با شهر خود در سایت شهرداری خود قرار دهید

پرداخت عوارض

شهروندان میتوانند از طریق سایت تمامی عوارض شهرداری پرداخت کنند

تجربه کاربری UX

میتوانید طرح مورد نظرتان را برای سایت شهرداری خود انتخاب کنید

تجربه کاربری UX

میتوانید طرح مورد نظرتان را برای سایت شهرداری خود انتخاب کنید

تجربه کاربری UX

میتوانید طرح مورد نظرتان را برای سایت شهرداری خود انتخاب کنید

تجربه کاربری UX

میتوانید طرح مورد نظرتان را برای سایت شهرداری خود انتخاب کنید

ظاهر سایت

پشتیبانی سایت

زبان برنامه نویسی

هاست و دامنه

طراحی سایت با CMS آماده

نوع سیستم مدیریت محتوا

محاسبه قیمت سفارش طراحی سایت در شرکت ایراکد بر اساس پارامترهای مختلفی انجام می گیرد. یکی از مهم ترین پارامتر ها در سفارش ساخت سایت توجه به کدنویسی و برنامه نویسی است.
اطمینان از وجود این مهارت در تیم برنامه نویسی ایراکد برای ثبت سفارش سایت، اصلی ترین موضوعی است که باید به آن توجه کرد.

چرا بهترین گزینه برای سفارش طراحی سایت است؟

اگر به فکر رسیدن به موفقیت در کسب و کارهای دیجیتال می‌باشید، تنها داشتن یک سایت کفایت نمی‌کند. وقتی حرف از موفقیت و رسیدن به آن می‌آید، شما نیازمند دارا بودن بهترین‌ها در تیم خود می‌باشید. همان طور که یک راننده هیچگاه نمی‌تواند با یک ماشین خراب در یک مسابقه اتومبیلرانی برنده شود، شما هم با استفاده از یک سایت ضعیف و بی کیفیت‌ نمی‌توانید در کسب و کار مورد نظر خود موفق شوید. اما بسیاری از افراد از این موضوع با خبر نیستند. ‌به طوری که فکر می‌کنند با سفارش طراحی سایت وردپرس به افراد تازه کار و یا طراحی آن به دست خود می‌توانند سایت خود را راه‌اندازی کنند و پس از مدتی به یک سایت‌ محبوب ایرانی تبدیل شوند.

درسته که طراحی سایت کار ساده‌ای است اما طراحی یک سایت با توجه به استانداردهای جهانی کار دشواری است و نیازمند یک تیم ماهر و با سابقه فعالیت بالا می‌باشد. از همین رو ما شرکت ایراکد را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اما حتما با خود فکر می‌کنید من شرکت ایراکد را نمی‌شناسم، چرا باید به آن‌ها اعتماد کنم؟

شرکت ایراکد یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده‌ خدمات در زمینه طراحی سایت، سئو، دیجیتال مارکتینگ، طراحی اپلیکیشن و هاستینگ در ایران می‌باشد. ایراکد با 14داشتن سال سابقه فعالیت و همچنین طراحی بیش از هزار وب سایت به کمک هم وطنان خود شتافته و توانسته اعتماد مردم را جلب کند. تیم طراحان سایت ایراکد از برترین متخصصان و برنامه‌ نویسان کشور تشکیل شده که تا به امروز ده‌ها پروژه ملی را در پرونده افتخارات خود به ثبت رسانده اند. همچنین ما برای نشان دادن میزان توانایی و کسب اعتماد بیشتر، نمونه کارهایی برای شما قرار داده‌ایم. شما می‌توانید با مشورت با پشتیبانان و سفارش طراحی سایت از ایراکد، از سایتی ساخته شده براساس استانداردهای برخوردار شوید.

آیا خرید سایت قدرتمند برای توسئه کسب و کار کافی است؟

شاید هم اکنون پیش خود بگوید که من سفارش طراحی سایت ام را به یک شرکت طراحی سایت معتبر مانند ایراکد می‌سپارم و با فعالیت در آن در کسب و کار خودم به موفقیت می‌رسم، اما این تنها تصور اشتباه است. در ابتدای فراگیری اینترنت، سایت‌ها از کیفیت مناسبی برخوردار نبودند و تنها داشتن یک سایت با طراحی مناسب کافی بود. اما در ادامه ورود حجم گسترده‌ای از سایت‌ها به اینترنت باعث ایجاد شدن رقابت تنگاتنگی در بین آن‌ها شد. درسته که طراحی وب سایت با عملکردی عالی تاثیر بسزایی بر رشد سایت شما دارد، اما به تنهایی کفایت نمی‌کند. از همین روی سایت‌های بسیاری برای کسب جایگاهی مناسب در صفحات اول گوگل‌ مجبور شدند خود را با الگوریتم‌های آن تطبیق دهند. این به طوری است که هر چه سایت‌ها بیشتر با این الگوریتم‌ها منطبق باشند از جایگاه بهتری برخوردار خواهد بود.

ما به شما کمک می‌کنیم تا سایتی قوی و حرفه‌ای داشته باشید!

همان طور که متوجه شدید طراحی وب سایت حرفه‌ای تنها شروعی برای رونق دادن به کسب و کار دیجیتال خود می‌باشد. از همین رو سایت شما برای تبدیل شدن به یک سایت محبوب و پر بازدید، علاوه بر طراحی عالی نیازمند خدمات دیگری مانند دیجیتال مارکتینگ، سئو و حتی اپلیکیشن اختصاصی می‌باشد. از همین رو شرکت ایراکد به عنوان یکی از نخستین و برترین شرکت‌های خدمات‌رسان در زمینه‌ بازاریابی آنلاین، در تمامی ساعات شبانه روز برای خدمت گذاری به شما آماده است. اگر به داشتن یک سایت حرفه‌ای بر اساس استانداردهای جهانی فکر می‌کنید، پس از ثبت سفارش طراحی سایت از دیگر خدمات شرکت ایراکد برخوردار شوید.

خدمات طراحی سایت ایراکد

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

سفارش طراحی سایت اختصاصی

سفارش طراحی سایت سازمانی

سفارش طراحی سایت شهرداری

سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت خبری

سفارش طراحی سایت مذهبی

سفارش طراحی سایت شخصی

سفارش طراحی سایت

برای ثبت سفارش طراحی سایت فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند.
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737

سوالات متداول

نمی توان نرخ دقیقی برای طراحی سایت مشخص کرد و متناسب با نیازها و بخش هایی که مدنظر شماست تا در سایت باشد این قیمت متغیر خواهد بود

یکی از خدمات منحصر به فرد ایراکد علاوه بر کدنویسی اختصاصی خدمات پشتیبانی قدرتمندی است که ارائه می دهد. در واقع با طراحی سایت و ارائه آن به کارفرما کار تمام نخواهد شد. در تمامی مراحل استفاده از سایت چنانچه مشکلی پیش بیاید ایراکد در کنار شما عزیزان خواهد بود تا به رفع آن مشکل کند و این پشتیبانی در ابتدای تحویل به مدت 6 ماه صورت کاملا رایگان خواهد بود. 

پزداحت هزینه برای سفارش طراحی سایت بدین صورت میباشد که 50 درصد مبلغ کل قرارداد در ایتدا دریافت و مابقی بعد از اتمام کار خواهد بود. 

ما به جهت تسریع فرآیند ثبت سفارش، فرم ثبت سفارش را با حداقل فیلد ها آماده کردیم و اطلاعات تکمیلی در هنگام تماس کارشناسان ایراکد از شما اخذ خواهد شد. پس تگران اشتباهی فیلدهای فرم سفارش نباشید. 

یه مدت 1 ماه کاری تمامی سایت به شما تحویل داده خواهد شد. 

طراحی اختصاصی سایت نیازمند کدنویسی کاملاً اختصاصی است. از نظر طراحی گرافیکی ui و ux هم سلیقه کارفرما پیاده شده و هیچ گونه نمونه مشابهی ندارد. به همین خاطر نسبت به سایت های محتوا محور جوملا و وردپرس هزینه بسیار بالاتری دارند. این هزینه بالاتر به دلیل نیاز به زمان بیشتر برای طراحی و پیاده کردن ایده های کارفرما و بعد از آن کدنویسی های مربوطه است.

ایراکد با شعار ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار از سال 1385 وارد حوزه طراحی وب سایت و اپلیکیشن شده است. این مجموعه با تجربه چندین ساله خود توانسته بیش از 4000 وب سایت و اپلیکیشن را طراحی و به دست مشتری برساند. رزومه کاری ایراکد نشان از توانایی های این مجموعه و کادر حرفه ای آن دارد

هزینه های هاست و دامین که به صورت سالانه به همراه هزینه های پشتیبانی پرداخت خواهد شد. 

یله تمامی امکانات سایت شما بنا به درخواست شما قابلیت به روز رسانی را دارد. 

عمکاران ما در ایراکد بعد از اتمام زمان پشتیبانبی با شما تماس گرفته و مدبن زمان پشتیبانی را تمدید میکنند. 

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید