طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

طراحی اپلیکیشن سازمانی و شرکتی یکی از روش های ارتقای کسب و کارها

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها در واقع سیستم‌های پیشرفته‌ای هستند که در دنیا برای کمک به انسان و برای سهولت در کارهایش ساخته شده‌اند. یکی از این طراحی‌های به روز، جدید و پیشرفته طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی است. امروزه طراحی اپلیکیشن وطراحی سایت سازمانی طرفداران زیادی در سطح جهانی دارند زیرا اپلیکیشن‌ها انجام کارها را آسان کرده اند.

تعریفی که از طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی داده می‌شود این است که این اپلیکیشن یا نرم افزار ها برای پردازش متن درست، مدیریت پایگاه داده اینترنتی ، بسته‌بندی فایل‌های تجاری ،اداری و کمک به اداره یا مرکزی توسط طراح متخصص ساخته، تولید و عرضه می‌شوند.. اپلیکیشن‌های اداری و سازمانی در خود و ساختارشان به چند دسته درونی تقسیم می‌شوند. این دسته‌های درونی شامل برنامه مدیریت مشتریان، مدیریت ارباب رجوع‌ها، برنامه مدیریت وظایف کاربران و کارمندان شرکت ، برنامه درونی مدیریت صورت جلسات روسا ، برنامه اتوماسیون‌ها و از جمله اتوماسیون نظم دهی بر تقسیم درست تغذیه و صد البته تقسیم درست حقوق هستند.

Services Type

انواع مشاغل مناسب اپلیکیشن اداری و سازمانی

تخصص، تجربه، تیم حرفه ای

طراحی اپلیکیشن مدیریت ادارات

طراحی اپلیکیشن سازمان ثبت احوال

طراحی اپلیکیشن سازمانی مسکن

طراحی اپلیکیشن اسناد و املاک

طراحی اپلیکیشن سازمان تربیت بدنی

طراحی اپلیکیشن سازمانی بهزیستی

طراحی اپلیکیشن آموزش و پرورش

طراحی اپلیکیشن شرکتهای خصوصی

طراحی اپلیکیشن جهاد و کشاورزی

طراحی اپلیکیشن مدیرتی بانکها

طراحی اپلیکیشن سازمانی اداره برق

طراحی اپلیکیشن فنی و حرفه ای

features

ویژگی و قابلیت ها

هر آنچه برای تحول نیاز دارید

رابط کاربری جذاب

افزایش وفاداری و نرخ تبدیل کاربر با طراحی UI/UX حرفه ای و کاربردی

امنیت

تضمین امنیت بالا و حفظ حریم خصوصی کاربران

به روزترین فناوری

کدنویسی بهینه و حرفه ای با استفاده از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی ها و زبانهای برنامه نویسی

انتشار اپلیکیشن در پلتفرمهای معتبر

انتشار اپلیکیشن در پلتفرمهای معتبر مثل گوگل پلی، اپ استور و غیره به منظور افزایش دسترسی کاربران

features

امکانات طراحی اپلیکیشن سازمانی

پکیج کامل از امکانات مورد نیاز شما

توسعه بینهایت

طراحی اختصاصی

چندکاربری

جستجوی کاربردی

پنل حرفه ای

فیلتر پیشرفته

دسته بندی بینهایت

طراحی با رنگ سازمانی

اتصال به وبسایت

اتصال درگاه پرداخت

امکان ارائه خدمات آنلاین

قرار دادن ویدئوهای خدمات سازمان

قابلیت اضافه کردن کاربر

معرفی امکانات و خدمات سازمان

معرفی نمایندگی موجود

Portfolio

نمونه کار طراحی اپلیکیشن

ما در توسعه بیش از 3000 سازمان و کسب و کار سهیم بوده ایم

اپلیکیشن سازمان امداد و نجات

اپلیکیشن سازمان بهزیستی کل کشور

اپلیکیشن گردشگری خانواده سفر

اپلیکیشن هلال من

اپلیکیشن فروشگاهی ایرانیول

اپلیکیشن کلینیک فیروزه

همیشه در کنار شما هستیم

Our Technologie

تکنولوژی های مورد استفاده در ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن های نیتیو از جمله اپ هایی هستند که برای یک سیستم عامل خاص توسعه میبابند. از آنجا که این اپلیکیشن ها با API ها و ابزارهای مربوط به همان سیستم عامل بهره میبرندف به بهترین عملکرد بر روی همان دستگاه ها اجرا میشوند. تکنولوژی های به کار رفته در اپلیکیشن های نیتیو عبارتند از:

1. برنامه‌نویسی iOS با Swift و Objective-C:

اپلیکیشن‌های نیتیو iOS معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی Swift و Objective-C توسعه می‌یابند. Swift زبان جدید‌تری است که توسط اپل توسعه داده شده و از قابلیت‌ها و عملکردهای بهتری نسبت به Objective-C برخوردار است.

۲. برنامه‌نویسی اندروید با Java و Kotlin:

اپلیکیشن‌های نیتیو اندروید با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی Java و Kotlin توسعه می‌یابند. Kotlin به عنوان زبان جدید‌تر و پیشرفته‌تر معرفی شده است و به طور رسمی توسط گوگل پشتیبانی می‌شود.

۳. برنامه‌نویسی مک (macOS) با Swift:

برنامه‌های نیتیو برای مک با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Swift توسعه داده می‌شوند.

۴. برنامه‌نویسی ویندوز (Windows) با C# و Visual Basic:

برنامه‌های نیتیو برای ویندوز معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی C# و Visual Basic توسعه می‌یابند.

اپلیکیشن‌های نیتیو بهینه‌ترین تجربه کاربری را برای کاربران ارائه می‌دهند و به دلیل استفاده از منابع و ابزارهای مستقیم سیستم‌عامل، عملکرد بهتری نسبت به اپلیکیشن‌های هیبریدی دارند. همچنین، توانایی بهره‌برداری از ویژگی‌ها و سرویس‌های نیتیو دستگاه‌ها، از جمله دوربین، حسگرها و اطلاعات محلی، از مزیت‌های اپلیکیشن‌های نیتیو به شمار می‌آید.

اپلیکیشن های Cross-Platform، اپ هایی هستند که با استفاده از تکنولوژی ها و فریم ورک های خاص برای چندین سیستم عامل به صورت همزمان و با یک کد مشترک توسعه میابد. از آنجا که این رویکرد باعث کاهش هزینه ها و زمان توسعه میشود و امکان راه اندازی اپلیکیشن ها روی سیستم عامل های مختلف مانند ios، اندروید، ویندوز، مک و… را فراهم می آورد. تکنولوژی ها و فریم ورک های معروفی که برای توسعه اپلیکیشن های Cross-Platformمورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از:

React Native .1:

این فریم‌ورک مبتنی بر React.js است و اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌های موبایل Cross-Platform با رابط کاربری نیتیو را توسعه دهید. با استفاده از زبان برنامه‌نویسی JavaScript و React، توانایی اشتراک‌گذاری کد بین iOS و اندروید فراهم می‌شود.

۲. Flutter:

این فریم‌ورک توسط گوگل توسعه داده شده است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Dart اپلیکیشن‌های Cross-Platform را ایجاد می‌کند. Flutter از یک مجموعه کامل ابزارها و ویجت‌ها برای طراحی رابط کاربری نیتیو پشتیبانی می‌کند.

۳. Xamarin:

این فریم‌ورک توسط شرکت Microsoft توسعه داده شده است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی C# امکان ایجاد اپلیکیشن‌های Cross-Platform را فراهم می‌کند. Xamarin از ویژگی‌ها و APIهای نیتیو سیستم‌عامل‌ها بهره‌برداری می‌کند.

۴. Ionic:

این فریم‌ورک بر پایه HTML، CSS و JavaScript توسعه می‌یابد و امکان ایجاد اپلیکیشن‌های Cross-Platform با رابط کاربری واکنش‌گرا را فراهم می‌کند.

از این تکنولوژی‌ها بهره‌برداری می‌کنند تا توسعه‌دهندگان بتوانند با کمترین تغییرات، اپلیکیشن‌هایی را برای چندین سیستم‌عامل ایجاد کنند و با کاهش هزینه‌ها و زمان توسعه، اپلیکیشن‌ها را به بازار عرضه کنند. همچنین، اپلیکیشن‌های Cross-Platform امکان استفاده از ویژگی‌ها و سرویس‌های نیتیو دستگاه‌ها را نیز دارند که بهبود تجربه کاربری را فراهم می‌کند.

اپلیکیشن های هیبریدی اپ هایی هستند که با استفاده از تکنولوژی های وب و زبان های اندروید و ios توسعه میابند. و به طور همزمان برای پلتفرم های مختلف اجرا میشوند. بر خلاف اپلیکیشن های نیتیو که برای هر پلتفرم به صورت جداگانه نوشته میشوند، اپلیکیشن های هیبریدی امکان توسعه سریع تر و کمترین نیاز به منابع انسانی را فراهم میکند. تکنولوژی های مورد استفاده در اپ های هیبریدی:

1. فریم‌ورک‌های هیبریدی:

از جمله معروف‌ترین فریم‌ورک‌های هیبریدی می‌توان به Ionic، React Native، Xamarin و Flutter اشاره کرد. این فریم‌ورک‌ها امکان ایجاد و توسعه اپلیکیشن‌های هیبریدی را با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند HTML، CSS، و JavaScript فراهم می‌کنند.

۲. Cordova/PhoneGap:

این ابزارها به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد اپلیکیشن‌های هیبریدی با استفاده از HTML، CSS و JavaScript را می‌دهند و امکان دسترسی به ویژگی‌های دستگاه‌های موبایل نیز فراهم می‌کنند.

۳. React Native:

این فریم‌ورک بر پایه React.js بنا شده است و به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد اپلیکیشن‌های هیبریدی با رابط کاربری نیتیو را می‌دهد.

۴. Xamarin:

این فریم‌ورک تحت مالکیت شرکت Microsoft است و از زبان برنامه‌نویسی C# برای توسعه اپلیکیشن‌های هیبریدی استفاده می‌کند.

۵. Flutter:

این فریم‌ورک نیز متعلق به شرکت Google است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Dart، اپلیکیشن‌های هیبریدی با رابط کاربری نیتیو را ایجاد می‌کند.

این تکنولوژی‌ها به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند تا با کدهایی مشابه برای هر دو پلتفرم iOS و اندروید، اپلیکیشن‌های همگرا و قابل اجرا بر روی هر دو سیستم‌عامل ایجاد کنند و همچنین از ویژگی‌ها و قابلیت‌های نیتیو دستگاه‌ها نیز بهره‌برداری کنند. این رویکرد می‌تواند به کاهش هزینه‌ها و زمان توسعه کمک کند و تجربه کاربری همگرا را تضمین می‌کند.

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1489+ پروژه

موفق

40+ پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

1000+ شرکت

خصوصی

Pricing Plan

قیمت طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

هزینه طراحی اپلیکیشن براساس نیاز و نوع کسب و کار شما

پلن پایه

پلن پیشرفته

پلن اختصاصی

Steps

مراحل ساخت اپلیکیشن

از ایده تا اجرا

تحلیل سیستم و فرآیندها

طراحی UI و UX

معماری و طراحی بانک اطلاعاتی

تست و استقرار سیستم

Further Details

همه چیز درباره طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

 

 

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی به صاحبان آن ادارات و سازمان‌ها که متقاضی هستند می‌تواند کمک کند تا به خوبی و به سرعت و با کیفیت کار خود را انجام دهند و شرکت را مدیریت کنند و به پیشرفت برسند. پیشرفت و سودآوری در هر کاری مهم ترین هدف تاسیس شرکت و از جمله روسای شرکت است. به عنوان مثال شما یک رئیس شرکتی که از اپلیکیشن اداری و سازمانی استفاده نمی‌کند را در نظر بگیرید. این رئیس از صبح که کار خود را شروع می‌کند باید بارها ایمیل خود را چک کند و به کارمندانش هم چیزی را ایمیل کند.  او باید برای نظم در کار شرکت گزارش‌های روزانه و گزارش کارهایش را هر روز دسته بندی کند. باید به ادارات دیگر پیغام بدهد ازآن‌ها چیزی بخواهد و یا به ان‌ها خبری برساند. هم چنین در کنار این کارها باید کار ارباب رجوع را انجام دهد، به او خدمات دهد و مشکلش را رفع کند. انجام کارهای ارباب رجوع به درستی هم خودش دنیای پیچیده‌ای دارد.

سفارش اپلیکیشن اداری و سازمانی آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن اداری و سازمانی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن سازمانی و اداری حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن سازمانی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های اداری و سازمانی آماده است که با صرف کمترین زمان طراحی اپلیکیشن را برای شما ممکن می سازد.

سیستم مدیریت ویژه رئیس شرکت برای کنترل کیفی کار اداره و کارمندان آن
ثبت به موقع گزارش‌ها و کارهای روزانه یک شرکت ، سازمان و اداره
تنظیم آلارم و یادآور برای جلسات و رویدادها
ارسال پیام مخصوص به کارکنان
داشتن سیستم پشتیبانی قوی برای اپلیکیشن
معرفی سازمان و ارائه خدمات الکترونیکی برای کاربران و ارباب رجوع
قابلیت به روز رسانی کردن سیستم در صورت نیاز طبق نظر طراح متخصص
تقویم و ساعت دقیق اپلیکیشن برای برنامه ریزی وظایف کارکنان
وجود نوار جستجو برای جست وجوی عناوین مختلف در صورت نیاز
راحتی و سهولت در ثبت نام کاربران و ورود به سیستم کاری

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن اداری و سازمانی

امکانات گزارش گیری برای مدیر اداره
مدیریت اطلاعات و مشخصات کارکنان
ارسال اعلان برای کارکنان
مدیریت سطح دسترسی کارکنان به محتوای اپلیکیشن

برای طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی گامها و مراحل مختلفی وجود دارد ما این مراحل را برای شما بازگو  و روشن کرده توضیح می‌دهیم. این مراحل به این صورت است که هر فرد طراح ابتدا باید از متقاضی اپلیکیشن، ایده و سفارش مخصوص به خود را بگیرد. بعد از گرفتن سفارش و ایده مخصوص از متقاضی نرم افزار، باید صفحات را طبق خواسته مشتری طراحی کند و بسازد بعد از انجام مرحله دوم یعنی طراحی صفحات، فرد طراح باید صفحات طراحی شده را به برنامه نویس اپلیکیشن بسپارد. برای برنامه نویس  هم ابتدا باید خواسته مشتری را بشنود و طبق سخنان او و طبق کار شرکت برنامه نویسی را انجام دهد  تا این طراحی اضافی و یا کمبودی نداشته باشد. در مرحله چهارم اپلیکیشن مورد تست و آزمایش قرار میگیرد تا برنامه نویس مطمئن شود اپلیکیشن به درستی کار می کند ، سپس باید اپلیکیشنش را بیازماید که برای انجام این کار فرد باید اپلیکیشن ساخته شده‌اش را منتشر کرده و منتظر بازخورد مردم نسبت به آن باشد.

مراحل طراحی اپلیکیشن پزشکی اختصاصی:

طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
طراحی رابط کاربری
برنامه نویسی اپلیکیشن
تست و آزمایش اپلیکیشن
تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی با اپلیکیشن ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

تعیین چیدمان و رنگ بندی دلخواه برای اپلیکیشن
پنل مدیریت حرفه ای با ماژول های متنوع
خروجی اپلیکیشن اندروید و IOS
انتشار در مارکت های اپلیکیشن
نمایش تیزر و ویدیوهای تبلیغاتی از طریق کانال آپارات

 

در کنار اپلیکیشن های اداری و سازمانی که برای مدیریت کارهای اداره و سازمان و ارتباط مدیر مجموعه با کارکنان و کارکنان بایکدیگر طراحی و توسعه داده می شود ، نمونه ی دیگری از اپلیکیشن های اداری و سازمانی که بسیار مرسوم هستند اپلیکیشن هایی هستند که برای ارائه خدمات به مردم و ارباب رجوع توسعه داده می شوند.

با توسعه اینگونه از اپلیکیشن های سازمانی کاربران با سازمان و وظایف آن بهتر آشنا می شوند و می توانند از خدمات الکترونیکی که در اپلیکیشن وجود دارد استفاده کنند و به حضور فرد برای دریافت خدمات و ثبت درخواست ها نیازی نیست

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

اپلیکیشن‌ها سیستم‌های پیشرفته‌ای هستند که در بستر تکنولوژی ساخته می‌شوند و همزمان با پیشرفته شدن دنیا و اینترنت طراحی‌های جدید از این اپلیکیشن‌ها رونمایی شده‌اند. امروزه با گسترش دنیای کار و گسترش دنیای اینترنت جهانی و صد البته گسترش اپلیکیشن‌هایی که به انسان کمک می‌کنند ، اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهایی برای ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها، کارخانه‌ها و یا هر جای دیگری بنا به درخواست فردی و شرکتی طراحی و ساخته می‌شوند. در این زمانه که تکنولوزی پیشرفت خاص خودش را داشته است مسلم است که طراحی اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها هم رونق پیدا کند.

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

چه نیازهایی را باید برای طراحی یک اپلیکیشن اداری و سازمانی مورد توجه قرار دهم؟
نیازها ممکن است شامل مدیریت وظایف، برنامه‌ریزی و زمانبندی، ارتباطات داخلی و خارجی، مدیریت پروژه، مدیریت اسناد و فایل‌ها، گزارش‌گیری و آنالیز داده‌ها و سایر ویژگی‌های مرتبط با فعالیت‌های سازمانی باشد.
چگونه می‌توانم رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) بهتری برای اپلیکیشن اداری و سازمانی ایجاد کنم؟
برای ایجاد رابط کاربری و تجربه کاربری بهتر، می‌توانید از طراحی ساده و قابل فهم استفاده کنید. رنگ‌ها، فونت‌ها و آیکون‌ها را به طور استاندارد و زیبا انتخاب کنید و به نیازهای کاربران پاسخ دهید. همچنین، قابلیت‌های جستجو، ناوبری منطقی و طراحی واکنش‌گرا را در نظر بگیرید.
چه مراحلی برای توسعه و طراحی یک اپلیکیشن اداری و سازمانی وجود دارد؟
مراحل توسعه و طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی شامل تحلیل نیازمندی‌ها، طراحی سیستم، توسعه نرم‌افزار، تست و عیب‌یابی، رابط کاربری و تجربه کاربری، و آماده‌سازی برای عرضه و نگهداری است.
چه اصولی را باید در طراحی امنیت اپلیکیشن اداری و سازمانی رعایت کنم؟
در طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی، امنیت بسیار مهم است. برخی اصول امنیتی شامل استفاده از شناسایی دو عاملی، رمزنگاری اطلاعات حساس، کنترل دسترسی کاربران و مانیتورینگ فعالیت‌ها هستند.

Our customers said

حس و حال خوب شما

خانم محمودی
خانم محمودیمزون لاوین
بیشتر بخوانید
یکی از شاخصه های مهم شرکت ایراکد طراحی سایت با المان های روز دنیا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که کمک بزرگی برای سازماندهی سفارشات ما انجام داد.
آقای کمالی
آقای کمالیبهزیستی فارس
بیشتر بخوانید
طراحی سایت سازمان بهزیستی فارس و شهرستان های تابعه به عنوان میز خدمتی در جهت سهولت ارائه خدمات به متقاضیان مطرح بود که شرکت ایراکد با مدیریت و پشتیبانی هدفمند و منظم ما را در این راستا یاری نمود.
آقای ترشابی
آقای ترشابیشهرداری بیرجند
بیشتر بخوانید
شهرداری ها برای نیل به ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به انجام رساندن دولت الکترونیک نیازمند طراحی سایت میباشند و ما خوشحالیم که برای این منظور شرکت ایراکد را برگزیدیم.
آقای خادم
آقای خادموبسایت کوه نوردی
بیشتر بخوانید
یکی از معیارهای ما برای انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه و تجربه کاری و تعداد بالای نمونه کارها بود که شرکت ایراکد از این نظر مورد توجه قرار گرفت.
خانم علیپور
خانم علیپورموسسه هرمس اپلای
بیشتر بخوانید
شرکت ایراکد با انجام خدمات طراحی سایت حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ برای موسسه مهاجرتی ما در جهت بهبود و ارتقا ارائه خدمات کمک نمود و با پشتیبانی تیم طراحی سایت تجربه موفقی را داشته ایم.
آقای فخرالدین
آقای فخرالدینشرکت مبتکران سلامت فاخر
بیشتر بخوانید
با طراحی سایت ویکتلب توانستیم کمک بزرگی در راستای شناسایی بیماری های قلب و عروق به پزشکان محترم داشته باشیم و اجرای این ایده توسط شرکت ایراکد با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفت.
آقای علی آبادی
آقای علی آبادیسایت نمایشگاهی نماتا
بیشتر بخوانید
مدیریت و ساماندهی غرفه و نمایشگاه ها یکی از چالش های ما در نماتا بود که به روش سنتی زمان و انرژی زیادی از تیم ما را میگرفت که با طراحی سایت توسط شرکت ایراکد این موضوع به طور کامل رفع گردید.
قبل
بعدی

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

فرم ثبت سفارش

Registration Form