ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن اداری سازمانی

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها در واقع سیستم‌های پیشرفته‌ای هستند که در دنیا برای کمک به انسان و برای سهولت در کارهایش ساخته شده‌اند.  یکی از این طراحی‌های به روز، جدید و پیشرفته طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی است. امروزه طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت سازمانی طرفداران زیادی در سطح جهانی دارند زیرا  اپلیکیشن‌ها انجام کارها را آسان کرده اند.

 تعریفی که از طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی داده می‌شود این است که این اپلیکیشن یا نرم افزار ها برای پردازش متن درست، مدیریت پایگاه داده اینترنتی ، بسته‌بندی فایل‌های تجاری ،اداری و کمک به اداره یا مرکزی توسط طراح متخصص ساخته، تولید و عرضه می‌شوند.. اپلیکیشن‌های اداری و سازمانی در خود و ساختارشان به چند دسته درونی تقسیم می‌شوند. این دسته‌های درونی شامل برنامه مدیریت مشتریان، مدیریت ارباب رجوع‌ها، برنامه مدیریت وظایف کاربران و کارمندان شرکت ، برنامه درونی مدیریت صورت جلسات روسا ، برنامه اتوماسیون‌ها و از جمله اتوماسیون نظم دهی بر تقسیم درست تغذیه و صد البته تقسیم درست حقوق هستند.

تا حالا به این فکر کردی که با تلفن همراه خودت تمامی کارهای اداره و سازمان را مدیریت کنی؟

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی به اداره و شرکت ها کمک شایانی می‎کند تا کار مدیریت داخلی را به صورت روزانه، مداوم، با دقت ، درست و سریع انجام دهد و به رئیس شرکت در مدیریت کردن شرکت ، سازمان و یا اداره‌اش کمک کند.همچنین می توانند خدماتی برای ارباب رجوع فراهم کنند تا کم تر نیاز به مراجعه حضوری فرد در اداره و سازمان باشد.

امکانات طراحی اپلیکیشن سازمانی

طراحی اپلیکیشن فروش فایل
معرفی امکانات و خدمات سازمان
قابلیت اضافه کردن کاربر
طراحی اپلیکیشن سازمانی
قرار دادن ویدئوهای خدمات سازمان
طراحی اپلیکیشن خدماتی
امکان ارائه خدمات آنلاین
جستجوی سریع و پیشرفته
ارائه اخبار و اطلاع رسانی سازمان
بخش انجمن گفتگو
طراحی اپلیکیشن فروش فایل
معرفی نمایندگی موجود
قبل
بعدی

نمونه طراحی اپلیکیشن آموزشی

ایراکد طراح صدها اپلیکیشن اختصاصی، اپلیکیشن فروشگاهی، اپلیکیشن شرکتی و اپلیکیشن خدماتی در ایران و ۲۱ کشور دنیا می باشد. برای مشاهده نمونه کار های طراحی اپلیکیشن روی لینک زیر کلیک کنید.

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی به صاحبان آن ادارات و سازمان‌ها که متقاضی هستند می‌تواند کمک کند تا به خوبی و به سرعت و با کیفیت کار خود را انجام دهند و شرکت را مدیریت کنند و به پیشرفت برسند. پیشرفت و سودآوری در هر کاری مهم ترین هدف تاسیس شرکت و از جمله روسای شرکت است. به عنوان مثال شما یک رئیس شرکتی که از اپلیکیشن اداری و سازمانی استفاده نمی‌کند را در نظر بگیرید. این رئیس از صبح که کار خود را شروع می‌کند باید بارها ایمیل خود را چک کند و به کارمندانش هم چیزی را ایمیل کند.  او باید برای نظم در کار شرکت گزارش‌های روزانه و گزارش کارهایش را هر روز دسته بندی کند. باید به ادارات دیگر پیغام بدهد ازآن‌ها چیزی بخواهد و یا به ان‌ها خبری برساند. هم چنین در کنار این کارها باید کار ارباب رجوع را انجام دهد، به او خدمات دهد و مشکلش را رفع کند. انجام کارهای ارباب رجوع به درستی هم خودش دنیای پیچیده‌ای دارد.

سفارش اپلیکیشن اداری و سازمانی آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن اداری و سازمانی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن سازمانی و اداری حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن سازمانی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های اداری و سازمانی آماده است که با صرف کمترین زمان طراحی اپلیکیشن را برای شما ممکن می سازد.

 

3 گام تا ساخت اپلیکیشن اداری و سازمانی

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

سفارش اپلیکیشن اداری و سازمانی​

همین حالا میتوانید اپلیکیشن خبری خود را سفارش دهید

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن

به اپلیکیشن اسناد و مدارک و محتوای مورد نیاز اپلیکیشن خود را اضافه کنید

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

اپلیکیشن اداری و سازمانی آماده ی بهره برداری و انتشار است

اپلکیشن سازمانی

امکانات اپلیکیشن اداری و سازمانی

 • سیستم مدیریت ویژه رئیس شرکت برای کنترل کیفی کار اداره و کارمندان آن
 • ثبت به موقع گزارش‌ها و کارهای روزانه یک شرکت ، سازمان و اداره
 • تنظیم آلارم و یادآور برای جلسات و رویدادها
 • ارسال پیام مخصوص به کارکنان
 • داشتن سیستم پشتیبانی قوی برای اپلیکیشن
 • معرفی سازمان و ارائه خدمات الکترونیکی برای کاربران و ارباب رجوع 
 • قابلیت به روز رسانی کردن سیستم در صورت نیاز طبق نظر طراح متخصص
 • تقویم و ساعت دقیق اپلیکیشن برای برنامه ریزی وظایف کارکنان
 • وجود نوار جستجو برای جست وجوی عناوین مختلف در صورت نیاز
 • راحتی و سهولت در ثبت نام کاربران و ورود به سیستم کاری 

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن اداری و سازمانی

 • امکانات گزارش گیری برای مدیر اداره 
 • مدیریت اطلاعات و مشخصات کارکنان
 • ارسال اعلان برای کارکنان 
 • مدیریت سطح دسترسی کارکنان به محتوای اپلیکیشن
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن آموزشی

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن اداری و سازمانی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن مدیریت ادارات

طراحی اپلیکیشن سازمان ثبت احوال

طراحی اپلیکیشن سازمانی مسکن

طراحی اپلیکیشن اسناد و املاک

طراحی اپلیکیشن سازمان تربیت بدنی

طراحی اپلیکیشن سازمانی بهزیستی

طراحی اپلیکیشن آموزش و پرورش

طراحی اپلیکیشن شرکتهای خصوصی

طراحی اپلیکیشن جهاد و کشاورزی

طراحی اپلیکیشن مدیرتی بانکها

طراحی اپلیکیشن سازمانی اداره برق

طراحی اپلیکیشن فنی و حرفه ای

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی اختصاصی

برای طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی گام‎ها و مراحل مختلفی وجود دارد ما این مراحل را برای شما بازگو  و روشن کرده توضیح می‌دهیم. این مراحل به این صورت است که هر فرد طراح ابتدا باید از متقاضی اپلیکیشن، ایده و سفارش مخصوص به خود را بگیرد. بعد از گرفتن سفارش و ایده مخصوص از متقاضی نرم افزار، باید صفحات را طبق خواسته مشتری طراحی کند و بسازدبعد از انجام مرحله دوم یعنی طراحی صفحات، فرد طراح باید صفحات طراحی شده را به برنامه نویس اپلیکیشن بسپارد. برای برنامه نویس  هم ابتدا باید خواسته مشتری را بشنود و طبق سخنان او و طبق کار شرکت برنامه نویسی را انجام دهد  تا این طراحی اضافی و یا کمبودی نداشته باشد. در مرحله چهارم اپلیکیشن مورد تست و آزمایش قرار میگیرد تا برنامه نویس مطمئن شود اپلیکیشن به درستی کار می کند ، سپس باید اپلیکیشنش را بیازماید که برای انجام این کار فرد باید اپلیکیشن ساخته شده‌اش را منتشر کرده و منتظر بازخورد مردم نسبت به آن باشد. 

مراحل طراحی اپلیکیشن پزشکی اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 1772 8888-021 ) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی با اپلیکیشن ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن اداری و سازمانی چه مزیت های دارد؟

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

مدیریت زمان و تقسیم کارها برای مدیر ادارات و سازمان ها

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

ثبت به موقع گزارش‌ها و کارهای روزانه سازمان

۳ گام تا ساخت اپلیکیشن آموزشی

تنظیم یادآور و آلارم برای رویداد ها و جلسات

مزیت داشتن اپلیکیشن

ارائه ی خدمات غیر حضوری برای ارباب رجوع

اپلیکیشن اداری و سازمانی

میز خدمت الکترونیک

در کنار اپلیکیشن های اداری و سازمانی که برای مدیریت کارهای اداره و سازمان و ارتباط مدیر مجموعه با کارکنان و کارکنان بایکدیگر طراحی و توسعه داده می شود ، نمونه ی دیگری از اپلیکیشن های اداری و سازمانی که بسیار مرسوم هستند اپلیکیشن هایی هستند که برای ارائه خدمات به مردم و ارباب رجوع توسعه داده می شوند.

با توسعه اینگونه از اپلیکیشن های سازمانی کاربران با سازمان و وظایف آن بهتر آشنا می شوند و می توانند از خدمات الکترونیکی که در اپلیکیشن وجود دارد استفاده کنند و به حضور فرد برای دریافت خدمات و ثبت درخواست ها نیازی نیست .

ساخت اپلیکیشن اداری و سازمانی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می توانید از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های اداری و سازمانی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن اداری و سازمانی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن اداری و سازمانی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن اداری وسازمانی خود را به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

اپلیکیشن‌ها سیستم‌های پیشرفته‌ای هستند که در بستر تکنولوژی ساخته می‌شوند و همزمان با پیشرفته شدن دنیا و اینترنت طراحی‌های جدید از این اپلیکیشن‌ها رونمایی شده‌اند. امروزه با گسترش دنیای کار و گسترش دنیای اینترنت جهانی و صد البته گسترش اپلیکیشن‌هایی که به انسان کمک می‌کنند ، اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهایی برای ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها، کارخانه‌ها و یا هر جای دیگری بنا به درخواست فردی و شرکتی طراحی و ساخته می‌شوند. در این زمانه که تکنولوزی پیشرفت خاص خودش را داشته است مسلم است که طراحی اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها هم رونق پیدا کند.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.