ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی اپلیکیشن اداری سازمانی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها در واقع سیستم‌های پیشرفته‌ای هستند که در دنیا برای کمک به انسان و برای سهولت در کارهایش ساخته شده‌اند.  یکی از این طراحی‌های به روز، جدید و پیشرفته طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی است. امروزه طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت سازمانی طرفداران زیادی در سطح جهانی دارند زیرا  اپلیکیشن‌ها انجام کارها را آسان کرده اند.

 تعریفی که از طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی داده می‌شود این است که این اپلیکیشن یا نرم افزار ها برای پردازش متن درست، مدیریت پایگاه داده اینترنتی ، بسته‌بندی فایل‌های تجاری ،اداری و کمک به اداره یا مرکزی توسط طراح متخصص ساخته، تولید و عرضه می‌شوند.. اپلیکیشن‌های اداری و سازمانی در خود و ساختارشان به چند دسته درونی تقسیم می‌شوند. این دسته‌های درونی شامل برنامه مدیریت مشتریان، مدیریت ارباب رجوع‌ها، برنامه مدیریت وظایف کاربران و کارمندان شرکت ، برنامه درونی مدیریت صورت جلسات روسا ، برنامه اتوماسیون‌ها و از جمله اتوماسیون نظم دهی بر تقسیم درست تغذیه و صد البته تقسیم درست حقوق هستند.

تا حالا به این فکر کردی که با تلفن همراه خودت تمامی کارهای اداره و سازمان را مدیریت کنی؟

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی به اداره و شرکت ها کمک شایانی می‎کند تا کار مدیریت داخلی را به صورت روزانه، مداوم، با دقت ، درست و سریع انجام دهد و به رئیس شرکت در مدیریت کردن شرکت ، سازمان و یا اداره‌اش کمک کند.همچنین می توانند خدماتی برای ارباب رجوع فراهم کنند تا کم تر نیاز به مراجعه حضوری فرد در اداره و سازمان باشد.

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی به صاحبان آن ادارات و سازمان‌ها که متقاضی هستند می‌تواند کمک کند تا به خوبی و به سرعت و با کیفیت کار خود را انجام دهند و شرکت را مدیریت کنند و به پیشرفت برسند. پیشرفت و سودآوری در هر کاری مهم ترین هدف تاسیس شرکت و از جمله روسای شرکت است. به عنوان مثال شما یک رئیس شرکتی که از اپلیکیشن اداری و سازمانی استفاده نمی‌کند را در نظر بگیرید. این رئیس از صبح که کار خود را شروع می‌کند باید بارها ایمیل خود را چک کند و به کارمندانش هم چیزی را ایمیل کند.  او باید برای نظم در کار شرکت گزارش‌های روزانه و گزارش کارهایش را هر روز دسته بندی کند. باید به ادارات دیگر پیغام بدهد ازآن‌ها چیزی بخواهد و یا به ان‌ها خبری برساند. هم چنین در کنار این کارها باید کار ارباب رجوع را انجام دهد، به او خدمات دهد و مشکلش را رفع کند. انجام کارهای ارباب رجوع به درستی هم خودش دنیای پیچیده‌ای دارد.

سفارش اپلیکیشن اداری و سازمانی آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک اپلیکیشن اداری و سازمانی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک اپلیکیشن سازمانی و اداری حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب اپلیکیشن سازمانی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از اپلیکیشن های اداری و سازمانی آماده است که با صرف کمترین زمان طراحی اپلیکیشن را برای شما ممکن می سازد.

 

3 گام تا ساخت اپلیکیشن اداری و سازمانی

1

سفارش اپلیکیشن اداری و سازمانی​

همین حالا میتوانید اپلیکیشن اداری و سازمانی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.​

2

اضافه کردن محتوا به اپلیکیشن ​

به اپلیکیشن اسناد و مدارک و محتوای مورد نیاز اپلیکیشن خود را اضافه کنید

3

تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

اپلیکیشن اداری و سازمانی آماده ی بهره برداری و انتشار است

Device Slider

امکانات اپلیکیشن اداری و سازمانی

 • سیستم مدیریت ویژه رئیس شرکت برای کنترل کیفی کار اداره و کارمندان آن
 • ثبت به موقع گزارش‌ها و کارهای روزانه یک شرکت ، سازمان و اداره
 • تنظیم آلارم و یادآور برای جلسات و رویدادها
 • ارسال پیام مخصوص به کارکنان
 • داشتن سیستم پشتیبانی قوی برای اپلیکیشن
 • معرفی سازمان و ارائه خدمات الکترونیکی برای کاربران و ارباب رجوع 
 • قابلیت به روز رسانی کردن سیستم در صورت نیاز طبق نظر طراح متخصص
 • تقویم و ساعت دقیق اپلیکیشن برای برنامه ریزی وظایف کارکنان
 • وجود نوار جستجو برای جست وجوی عناوین مختلف در صورت نیاز
 • راحتی و سهولت در ثبت نام کاربران و ورود به سیستم کاری 

امکانات پنل مدیریتی اپلیکیشن اداری و سازمانی

 • امکانات گزارش گیری برای مدیر اداره 
 • مدیریت اطلاعات و مشخصات کارکنان
 • ارسال اعلان برای کارکنان 
 • مدیریت سطح دسترسی کارکنان به محتوای اپلیکیشن
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول اپلیکیشن اداری و سازمانی

ارسال پوش نوتیفیکیشن به کاربران از پنل مدیریتی

انتشار اپلیکیشن در مارکت های معتبر اندروید و ios

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

سرعت اپلیکیشن در بارگذاری محتوا و صفحات مختلف اپلیکیشن

محصول اپلیکیشن اداری و سازمانی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن سازمانی مدیریت ادارات

طراحی اپلیکیشن سازمان ثبت احوال

طراحی اپلیکیشن سازمانی مسکن و شهرسازی

طراحی اپلیکیشن اسناد و املاک

طراحی اپلیکیشن ادارات آموزش و پرورش

طراحی اپلیکیشن سازمانی شرکتهای خصوصی

طراحی اپلیکیشن سازمان جهاد و کشاورزی

طراحی اپلیکیشن سازمانی مدیرتی برای بانکها

طراحی اپلیکیشن سازمانی اداره برق

طراحی اپلیکیشن سازمان فنی و حرفه ای

طراحی اپلیکیشن سازمان تربیت بدنی

طراحی اپلیکیشن سازمان بهزیستی

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی اختصاصی

برای طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی گام‎ها و مراحل مختلفی وجود دارد ما این مراحل را برای شما بازگو  و روشن کرده توضیح می‌دهیم. این مراحل به این صورت است که هر فرد طراح ابتدا باید از متقاضی اپلیکیشن، ایده و سفارش مخصوص به خود را بگیرد. بعد از گرفتن سفارش و ایده مخصوص از متقاضی نرم افزار، باید صفحات را طبق خواسته مشتری طراحی کند و بسازدبعد از انجام مرحله دوم یعنی طراحی صفحات، فرد طراح باید صفحات طراحی شده را به برنامه نویس اپلیکیشن بسپارد. برای برنامه نویس  هم ابتدا باید خواسته مشتری را بشنود و طبق سخنان او و طبق کار شرکت برنامه نویسی را انجام دهد  تا این طراحی اضافی و یا کمبودی نداشته باشد. در مرحله چهارم اپلیکیشن مورد تست و آزمایش قرار میگیرد تا برنامه نویس مطمئن شود اپلیکیشن به درستی کار می کند ، سپس باید اپلیکیشنش را بیازماید که برای انجام این کار فرد باید اپلیکیشن ساخته شده‌اش را منتشر کرده و منتظر بازخورد مردم نسبت به آن باشد. 

مراحل طراحی اپلیکیشن پزشکی اختصاصی:

 • طرح سفارش ساخت اپلیکیشن
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی اپلیکیشن
 • تست و آزمایش اپلیکیشن
 • تبلیغات و انتشار اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 1772 8888-021 ) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی با اپلیکیشن ساز ایراکد

بعضی از اپلیکیشن ها و وبسایت ها هستند که به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به دانش برنامه نویسی یا استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن حرفه ای، اپلیکیشن خود را بسازید. اپلیکیشن ساز ایراکد از جمله بهترین و به بروز ترین این اپ سازها برای طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی شماست. امکانات و ویژگی های اپ ساز ایراکد:

داشتن اپلیکیشن اداری و سازمانی چه مزیت های دارد؟

1

مدیریت زمان و تقسیم کارها برای مدیر ادارات و سازمان ها

2

ثبت به موقع گزارش‌ها و کارهای روزانه یک شرکت ، سازمان و اداره

3

تنظیم یادآور و آلارم برای رویداد ها و جلسات

4

ارائه ی خدمات غیر حضوری برای ارباب رجوع

5

دسترسی آسان به گزارشات و داده ها در همه جا

هزینه طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

هزینه طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی بر اساس نیاز های شما برای اپلیکیشن تایین میشود و درصورتی که امکانات اضافی بر روی اپلیکیشن پیاده شود هزینه جدایی از هزینه اپلیکیشن در نظر گرفته میشود.

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

پنل مدیریتی

نسخه اندروید و IOS

پشتیبانی

انتشار در مارکت ها

طراحی رابط کاربری اختصاصی

اپلیکیشن اداری و سازمانی

میز خدمت الکترونیک

در کنار اپلیکیشن های اداری و سازمانی که برای مدیریت کارهای اداره و سازمان و ارتباط مدیر مجموعه با کارکنان و کارکنان بایکدیگر طراحی و توسعه داده می شود ، نمونه ی دیگری از اپلیکیشن های اداری و سازمانی که بسیار مرسوم هستند اپلیکیشن هایی هستند که برای ارائه خدمات به مردم و ارباب رجوع توسعه داده می شوند.

با توسعه اینگونه از اپلیکیشن های سازمانی کاربران با سازمان و وظایف آن بهتر آشنا می شوند و می توانند از خدمات الکترونیکی که در اپلیکیشن وجود دارد استفاده کنند و به حضور فرد برای دریافت خدمات و ثبت درخواست ها نیازی نیست .

ساخت اپلیکیشن اداری و سازمانی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می توانید از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های اداری و سازمانی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن اداری و سازمانی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن اداری و سازمانی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست طراحی اپلیکیشن اداری وسازمانی خود را به ما بسپارید.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مسیریابی آنلاین

آسان سرویس

اداره عشایری

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

اپلیکیشن‌ها سیستم‌های پیشرفته‌ای هستند که در بستر تکنولوژی ساخته می‌شوند و همزمان با پیشرفته شدن دنیا و اینترنت طراحی‌های جدید از این اپلیکیشن‌ها رونمایی شده‌اند. امروزه با گسترش دنیای کار و گسترش دنیای اینترنت جهانی و صد البته گسترش اپلیکیشن‌هایی که به انسان کمک می‌کنند ، اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهایی برای ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها، کارخانه‌ها و یا هر جای دیگری بنا به درخواست فردی و شرکتی طراحی و ساخته می‌شوند. در این زمانه که تکنولوزی پیشرفت خاص خودش را داشته است مسلم است که طراحی اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها هم رونق پیدا کند.

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی چیست؟

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی به اداره‌ها و شرکت‌هایی که این اپلیکیشن و نرم افزار را  درخواست کرده‌اند و از طراح خواسته‌اند تا آن را طراحی کند ،کمک شایانی می‎کند تا کار پردازش کلمه و کار مدیریت داخلی را به صورت روزانه، مداوم، با دقت ، درست و سریع انجام دهد و به رئیس شرکت در مدیریت کردن شرکت  ،سازمان و یا اداره‌اش کمک کند.

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی به صاحبان آن ادارات و سازمان‌ها که متقاضی هستند می‌تواند کمک کند تا به خوبی و به سرعت و با کیفیت کار خود را انجام دهند و شرکت را مدیریت کنند و به پیشرفت برسند. پیشرفت و سودآوری در هر کاری مهم ترین هدف تاسیس شرکت و از جمله روسای شرکت است. به عنوان مثال شما یک رئیس شرکتی که از اپلیکیشن اداری و سازمانی استفاده نمی‌کند را در نظر بگیرید. این رئیس از صبح که کار خود را شروع می‌کند باید بارها ایمیل خود را چک کند و به کارمندانش هم چیزی را ایمیل کند.  او باید برای نظم در کار شرکت گزارش‌های روزانه و گزارش کارهایش را هر روز دسته بندی کند. باید به ادارات دیگر پیغام بدهد ازآن‌ها چیزی بخواهد و یا به ان‌ها خبری برساند. هم چنین در کنار این کارها باید کار ارباب رجوع را انجام دهد، به او خدمات دهد و مشکلش را رفع کند. انجام کارهای ارباب رجوع به درستی هم خودش دنیای پیچیده‌ای دارد.

با طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی کارهای نام برده شده به سهولت و راحتی انجام می‌شود. این اپلیکیشن به ادارات و سازمان‌ها کمک می‌کند تا روند تندتری در کارهایشان داشته باشند و از طرفی هم کارهای ارباب رجوع را به خوبی انجام بدهند. مثلا  اپلیکیشن گزارش روزانه ، گزارش های شرکت‌ را در درون خودش ثبت  کرده است که در صورت لزوم به راحتی بتوان گزارش روزهای قبل را از درون آن پیدا کرد که این کار در سیستم درونی این نرم افزار با نام برنامه مدیریت صورت جلسات نامگذاری شده و در آن کار می‌کند. این اپلیکیش‌ها با سیستم آلارم پیشرفته‌ای که دارند کارهایی که باید انجام شود را سر موقع یادآوری می‌کنند که این کار با وجود انسان فراموشکار درست انجام نخواهد شد و سیستم مدیریت را دچار اخلال خواهد کرد.

اتوماسیون‌های موجود در این اپلیکیشن اداری و سازمانی از جمله اتوماسیون پرداخت حقوق و پخش غذا هم کمک شایانی به اداره‌ها می‌کند. پرداخت حقوق اگر به صورت دستی و بدون نرم افزار و اپلیکیشن‌ها انجام می‌شد بیشتر شرکت‌ها، روسا و کارمندان با هم درگیر می‌شدند.  اما این اتوماسیون با پرداخت منظم حقوق واریزی و نظم در روند کاریش مشکلات مهم یک اداره را بر طرف کرده است.

در کل اپلیکیشن‌های اداری و سازمانی روند مدیریت در کار شرکت را نظم بخشیده و سرعت می‌دهند که این سرعت بخشی و انجام درست کارها به شرکت آبرو و اعتبار خاص می بخشد.

گام‌های ساخت اپلیکیشن اداری و سازمانی

برای طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی گام‎ها و مراحل مختلفی وجود دارد ما این مراحل را برای شما بازگو  و روشن کرده توضیح می‌دهیم. این مراحل به این صورت است که هر فرد طراح ابتدا باید از متقاضی اپلیکیشن، ایده و سفارش مخصوص به خود را بگیرد. بعد از گرفتن سفارش و ایده مخصوص از متقاضی نرم افزار، باید صفحات را طبق خواسته مشتری طراحی کند و بسازد. بعد از انجام مرحله دوم یعنی طراحی صفحات، فرد طراح باید به برنامه نویسی اپلیکیشن بپردازد. برای برنامه نویسی اپلیکیشن هم ابتدا باید خواسته مشتری را بشنود و طبق سخنان او و طبق کار شرکت برنامه نویسی را انجام دهد  و برنامه‌های داخلی اپلیکیشن را سازمان دهد تا این طراحی اضافی و یا کمبودی نداشته باشد. در مرحله چهارم و بعد از طراحی اپلیکیشن طراح باید ساخته دست خود یعنی اپلیکیشنش را بیازماید. برای  انجام این کار فرد طراح باید اپلیکیشن ساخته شده‌اش را منتشر کرده و منتظر بازخورد مردم نسبت به آن باشد. بعد از این کار و با دیدن بازخوردهای مختلف مردم نواقص اپلیکیشنش را رفع کند و یا امکانات خواسته شده‌ای را به اپلیکیشنش اضافه کند. بعد از انجام همه این مراحل طراحی اپلیکیشن مناسب انجام شده و باید تحویل متقاضی داده شود. چون اپلیکیشن جواب خود را برای استفاده در سطح گسترده پس داده است.

 

امکانات اپلیکیشن اداری و سازمانی

یک اپلیکیشن اداری و سازمانی ویژگی‌های خوبی دارد که هر شرکت، سازمان و اداره را ترغیب می‌کند که سفارش طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی را بدهد و از آن در کار استفاده کند . این ویژگی‌های خوب که هر اداره را مجذوب می‌کند عبارتند از:

 1. دادن قابلیت مدیریت اداری ویژه برای روسای شرکت
 2. ثبت به موقع گزارش‌ها و کارهای روزانه یک شرکت ، سازمان و اداره
 3. تنظیم شدن برای یادآوری کردن و آلارم دادن خودکار و آگاه کردن رئیس شرکت از یک جلسه مهم و آینده ساز
 4. ارسال پیام مخصوص به کارکنان در هنگام نیاز و ضرور
 5. قابلیت تنظیم شدن مناسب برای درست انجام شدن کار درست ارباب رجوع به سرعت و با دقت
 6. قابلیت هماهنگ کردن رئیس شرکت با کارمندانش
 7. دادن دسترسی سریع به رئیس شرکت برای ارتباط با کارمندان خود در هر لحظه و مکانی
 8. دادن سیستم مدیریت ویژه به رئیس شرکت برای کنترل کیفی کار اداره و کارمندان آن
 9. قابلیت نصب و راه اندازی نرم افزار و یا همان اپلیکیشن بر روی موبایل یا سیستم خانگی کارمندان برای دسترسی بهتر آن‎ها به کارشان
 10. داشتن سیستم پشتیبانی قوی برای رفع سریع‌تر مشکل اپلیکیشن در صورت ضرور
 11. داشتن قابلیت افزایش و یا حذف یک پنل کاربری توسط مدیریت شرکت
 12. داشتن پنل کاربری حرفه‎ای رئیس شرکت برای حذف و یا اضافه کردن ویژگی خاصی به نرم افزار
 13. کمبود خطا در سیستم محاسباتی این اپلیکیشن
 14. محاسبه درست و بدون خطا برای پرداخت حقوق کارمندان و نشان دادن آن با تمام جزئیات در پنل کاربری مختص رئیس شرکت
 15. امکان ایجاد پنل مخصوص توسط رئیس شرکت برای نائبش در صورت نبود رئیس
 16. کاربرد روزانه اپلیکیشن و به طور مداوم بدون ذره‎ای گیر و ایراد در سیستم داخلی‌اش
 17. قابلیت نصب و راه اندازی نرم افزار و اپلیکیشن بر روی گوشی و کامپیوترهای خانگی کارمندان شرکت البته با توجه و خواسته رئیس آن
 18. قابلیت به روز رسانی کردن سیستم در صورت نیاز طبق نظر طراح متخصص
 19. به روز بودن خودکار تاریخ و ساعت اپلیکیشین با شهر و کشوری که در سیستم‌هایش نصب می‌شود
 20. وجود نوار جستجو برای جست وجوی عناوین مختلف در صورت نیاز
 21. راحتی و سهولت در ثبت نام کاربران و ورود به سیستم کاری آن
 22. داشتن قابلیت کارایی خوب و با سرعت در حالت آفلاین
 
 

ویژگی اپلیکیشن اداری و سازمانی

هر اپلیکیشن و نرم افزار ویژگی‌های خاص خودش را دارد. ویژگی یک اپلیکیشن اداری و سازمانی خوب هم این است که منعطف با دانش عمومی رایج در جهان  باشد و از این دانش‌ها به خوبی پیروی کند و در سیستم داخلی خود از آن استفاده کند. دومین ویژگی که یک اپلیکیشن خوب می‌تواند داشته باشد به روز رسانی مداوم و پیشرفته کردن روز به روز این اپلیکیشن‌ها در بستر اینترنت جهانی است. سومین ویژگی خوب در طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی مقرون به صرفه بودن قیمت این اپلیکیشن است که امکان خرید به همه ادارات و سازمان‌ها را بدهد و همه بتوانند از آن استفاده کنند و فکر هزینه‌اش را نکنند. چهارمین ویژگی یک اپلیکیشن خوب این است که طراحی ساده و آسانی داشته باشد به طوری که کاربران هنگام استفاده از آن گیج و سردرگم نشوند. چهارمین ویژگی یک نرم افزار خوب این است که قابلیت نصب بر روی هر موبایل و هر سیستم عاملی را داشته باشد تا افراد زیادی بتوانند از آن استفاده بکنند.  

ویژگی دیگر یک نرم افزار خوب می‌تواند حل کردن و گره‌گشایی کردن از کاری و  انسانی باشد. یک اپلیکیشن خوب باید هدف خاصی در جهت تولیدش داشته باشد. ویژگی دیگر یک اپلیکیشن خوب استفاده از آن در حالت آفلاین است.

 

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طبق عنوانی که گفته شده است استفاده از این اپلیکیشن و درخواست طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی برای تمام ادارات و سازمان‌هایی که می‌خواهند سیستم مدیریتی قوی و منظم داشته باشند مناسب و کاربردی است. هر شغل اداری که به نوعی با ارباب رجوع سر و کار دارد و انجام درست کارهایش به وسیله اپلیکیشن برایش مهم است می‌تواند از این نرم افزارها استفاده بکند. در سیستم اداری و داخلی کشورمان ایران می‌توان گفت که استفاده از این نرم افزارهای مدیریتی برای بانک‌ها مناسب و بسیار کاربردی است. و یا می‌توان نام برد که بیمارستان‌ها، ادارات پرداخت حقوق کارمندی و سازمانی، سازمان ثبت احوال، سازمان اسناد و املاک ودارایی کشور، سازمان مدیریتی، ادارات آموزش و پروش به وجود چنین اپلیکیشن‌هایی نیاز دارند. در واقع این سیستم‌ها در هر جایی که مدیریت تشخیص بدهد و در هر جا که وجود یک ربات یا همان اپلیکیشن در کنار کارمندان نیاز باشد باید آن را تهیه کرد و ازآن استفاده کرد. بنابراین وجود و به کار بردن اپلیکیشن اداری و سازمانی  باعث می‌شود که کارها بهتر، سریع‌تر، درست‎تر و با کارایی بیشتر پیش برود و کار مردم را سریعا انجام دهد. زیرا به راه انداختن کار مردم در هر جایی و در هر پستی بزرگترین و مهم ترین کارها به حساب می‌آید و در دین هم بسیار به آن سفارش شده است.  

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی اپلیکیشن نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

امکانات طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی چیست؟

از جمله مهم ترین امکاناتی که برای اپلیکیشن های اداری و سازمانی می توان در نظر گرفت:

مدیریت زمان و وظایف کارکنان سازمان ، گزارش های هفتگی و ماهانه از وظایف ، تراکنش های مالی  و … برای مدیران سازمان ، یادآوری رویدادها جلسات و همایش برای مدیران مجموعه ، اطلاع رسانی همایش ها برای کارکنان سازمان ، معرفی سازمان و ارائه خدمات الکترونیک برای کاربران و ارباب رجوع 

سرویس پوش نوتیفیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

سرویس پوش نوتیفیکیشن برای اپلیکیشن باعث پویایی و تعامل بهتر کاربران با اپلیکیشن می شود .با این سرویس شما می توانید اطلاع رسانی ها و اعلان هایی که قصد دارید برای کاربران ارسال کنید از طریق پوش نوتیفیکیش به کاربران ارسال کنید.

در اپلیکیشن اداری و سازمانی شما می توانید برگزاری همایش ها ، جشنواره ها ، رویدادها ، اخبار  و روقایع مهم سازمان و اداره را از طریق ارسال پوش نوتیفیکیشن به اطلاع کاربران برسانید.

چرا Iracode را برای طراحی اپلیکیشن انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی میزند . کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبای خود میتوانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند. . 

ویژگی های یک اپلیکیشن اداری و سازمانی خوب چیست؟

. ویژگی یک اپلیکیشن اداری و سازمانی خوب هم این است که منعطف با دانش عمومی رایج در جهان  باشد و از این دانش‌ها به خوبی پیروی کند و در سیستم داخلی خود از آن استفاده کند. دومین ویژگی که یک اپلیکیشن خوب می‌تواند داشته باشد به روز رسانی مداوم و پیشرفته کردن روز به روز این اپلیکیشن‌ها در بستر اینترنت جهانی است. سومین ویژگی خوب در طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی مقرون به صرفه بودن قیمت این اپلیکیشن است که امکان خرید به همه ادارات و سازمان‌ها را بدهد و همه بتوانند از آن استفاده کنند و فکر هزینه‌اش را نکنند. چهارمین ویژگی یک اپلیکیشن خوب این است که طراحی ساده و آسانی داشته باشد به طوری که کاربران هنگام استفاده از آن گیج و سردرگم نشوند. چهارمین ویژگی یک نرم افزار خوب این است که قابلیت نصب بر روی هر موبایل و هر سیستم عاملی را داشته باشد تا افراد زیادی بتوانند از آن استفاده بکنند.  

ویژگی دیگر یک نرم افزار خوب می‌تواند حل کردن و گره‌گشایی کردن از کاری و از انسانی باشد. یک اپلیکسشن خوب باید هدف خاصی در جهت تولیدش پیدا شود. ویژگی دیگر یک اپلیکیشن خوب استفاده از آن در صورت افلاین است.

اپلیکیشن اداری و سازمانی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی برای تمام ادارات و سازمان‌هایی که می‌خواهند سیستم مدیریتی قوی و منظم داشته باشند مناسب و کاربردی است. هر شغل اداری که به نوعی با ارباب رجوع سر و کار دارد و انجام درست کارهایش به وسیله اپلیکیشن برایش مهم است می‌تواند از این نرم افزارها استفاده بکند. در سیستم اداری و داخلی کشورمان ایران می‌توان گفت که استفاده از این نرم افزارهای مدیریتی برای بانک‌ها مناسب و بسیار کاربردی است. و یا می‌توان نام برد که بیمارستان‌ها، ادارات پرداخت حقوق کارمندی و سازمانی، سازمان ثبت احوال، سازمان اسناد و املاک ودارایی کشور، سازمان مدیریتی، ادارات آموزش و پروش به وجود چنین اپلیکیشن‌هایی نیاز دارند. در واقع این سیستم‌ها در هر جایی که مدیریت تشخیص بدهد و در هر جا که وجود یک ربات یا همان اپلیکیشن در کنار کارمندان نیاز باشد باید آن را تهیه کرد و ازآن استفاده کرد.

سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی

برای ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737 

            021-88881772                     

 • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید