طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

دیجی کالا نامی که به دفعات شنیده‌اید و یکی از قوی‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در ایران به حساب می‌آید

دیجی کالا؛ برترین فروشگاه اینترنتی ایران!

اگر در همین لحظه تصمیم به خرید چند قلم مواد غذایی داشته باشید، چه می‌کنید؟ احتمال زیاد وارد سایت یا اپلیکیشن دیجی کالا شده و محصول سوپرمارکتی خود را سفارش می‌دهید.

شاید تعجب آور باشد اما همان طور که می‌بینید، این برند قدرتمند به قدری در زندگی ما اثرگذار بوده که اولین و گاهی تنها انتخابمان خواهد شد! دیجی کالا در زمانی در ایران معرفی شد که خریدهای اینترنتی شدت و استقبال بالایی نداشتند، اما آنها به سرعت علاوه بر اینکه فرهنگ خرید اینترنتی را رواج دادند، برند خود را نیز در کنار آن به زیبایی و هوشمندی معرفی کردند. تا جایی که امروزه به جای خرید اینترنتی، دیجی کالا را به زبان می‌آوریم. درست مانند کاری که شرکت گوگل انجام داد که در حال حاظر به جای اینکه بگوییم “سرچ کن!” می‌گوییم ” گوگل کن!”.

اکنون که جرقه ساخت اپلیکیشن مشابه دیجی کالا در ذهنتان روشن شد، قصد داریم تا دلایلی را برشماریم که این جرقه کوچک را شعله‌ور کنیم. ۸ دلیلی که در بخش بعد خواهید دید، دقیقا همان مزیت‌هایی هستند که این ایده را در ذهن شما تقویت خواهد کرد.

Services Type

انواع طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

تخصص، تجربه، تیم حرفه ای

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی پوشاک

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی فروش فایل

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی لوازم ورزشی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی لوازم ساختمانی

طراحی اپلیکیشین فروشگاهی لوازم خانگی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی سوپرمارکت

features

ویژگی و قابلیت ها

هر آنچه برای تحول نیاز دارید

رابط کاربری جذاب

افزایش وفاداری و نرخ تبدیل کاربر با طراحی UI/UX حرفه ای و کاربردی

امنیت

تضمین امنیت بالا و حفظ حریم خصوصی کاربران

به روزترین فناوری

کدنویسی بهینه و حرفه ای با استفاده از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی ها و زبانهای برنامه نویسی

انتشار در پلتفرم های معتبر

انتشار اپلیکیشن در پلتفرم های معتبر مثل گوگل پلی، اپ استور و غیره به منظور افزایش دسترسی کاربران

features

امکانات طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

پکیج کامل از امکانات مورد نیاز شما

توسعه بینهایت

طراحی اختصاصی

چندکاربری

جستجوی کاربردی

پنل حرفه ای

فیلتر پیشرفته

دسته بندی بینهایت

طراحی با رنگ سازمانی

اتصال به وبسایت

اتصال درگاه پرداخت

امکان ثبت نام کاربر

امکان استعلام گیری

جستجو و فیلتر پیشرفته

امکان پرداخت آنلاین

امکان گزارش گیری

Portfolio

نمونه کار طراحی اپلیکیشن

ما در توسعه بیش از 3000 سازمان و کسب و کار سهیم بوده ایم

اپلیکیشن سازمان امداد و نجات

اپلیکیشن سازمان بهزیستی کل کشور

اپلیکیشن گردشگری خانواده سفر

اپلیکیشن هلال من

اپلیکیشن فروشگاهی ایرانیول

اپلیکیشن کلینیک فیروزه

همیشه در کنار شما هستیم

Our Technologie

تکنولوژی های مورد استفاده در ساخت اپلیکیشن

اپلیکیشن های نیتیو از جمله اپ هایی هستند که برای یک سیستم عامل خاص توسعه میبابند. از آنجا که این اپلیکیشن ها با API ها و ابزارهای مربوط به همان سیستم عامل بهره میبرندف به بهترین عملکرد بر روی همان دستگاه ها اجرا میشوند. تکنولوژی های به کار رفته در اپلیکیشن های نیتیو عبارتند از:

1. برنامه‌نویسی iOS با Swift و Objective-C:

اپلیکیشن‌های نیتیو iOS معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی Swift و Objective-C توسعه می‌یابند. Swift زبان جدید‌تری است که توسط اپل توسعه داده شده و از قابلیت‌ها و عملکردهای بهتری نسبت به Objective-C برخوردار است.

۲. برنامه‌نویسی اندروید با Java و Kotlin:

اپلیکیشن‌های نیتیو اندروید با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی Java و Kotlin توسعه می‌یابند. Kotlin به عنوان زبان جدید‌تر و پیشرفته‌تر معرفی شده است و به طور رسمی توسط گوگل پشتیبانی می‌شود.

۳. برنامه‌نویسی مک (macOS) با Swift:

برنامه‌های نیتیو برای مک با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Swift توسعه داده می‌شوند.

۴. برنامه‌نویسی ویندوز (Windows) با C# و Visual Basic:

برنامه‌های نیتیو برای ویندوز معمولاً با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی C# و Visual Basic توسعه می‌یابند.

اپلیکیشن‌های نیتیو بهینه‌ترین تجربه کاربری را برای کاربران ارائه می‌دهند و به دلیل استفاده از منابع و ابزارهای مستقیم سیستم‌عامل، عملکرد بهتری نسبت به اپلیکیشن‌های هیبریدی دارند. همچنین، توانایی بهره‌برداری از ویژگی‌ها و سرویس‌های نیتیو دستگاه‌ها، از جمله دوربین، حسگرها و اطلاعات محلی، از مزیت‌های اپلیکیشن‌های نیتیو به شمار می‌آید.

اپلیکیشن های Cross-Platform، اپ هایی هستند که با استفاده از تکنولوژی ها و فریم ورک های خاص برای چندین سیستم عامل به صورت همزمان و با یک کد مشترک توسعه میابد. از آنجا که این رویکرد باعث کاهش هزینه ها و زمان توسعه میشود و امکان راه اندازی اپلیکیشن ها روی سیستم عامل های مختلف مانند ios، اندروید، ویندوز، مک و… را فراهم می آورد. تکنولوژی ها و فریم ورک های معروفی که برای توسعه اپلیکیشن های Cross-Platformمورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از:

React Native .1:

این فریم‌ورک مبتنی بر React.js است و اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌های موبایل Cross-Platform با رابط کاربری نیتیو را توسعه دهید. با استفاده از زبان برنامه‌نویسی JavaScript و React، توانایی اشتراک‌گذاری کد بین iOS و اندروید فراهم می‌شود.

۲. Flutter:

این فریم‌ورک توسط گوگل توسعه داده شده است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Dart اپلیکیشن‌های Cross-Platform را ایجاد می‌کند. Flutter از یک مجموعه کامل ابزارها و ویجت‌ها برای طراحی رابط کاربری نیتیو پشتیبانی می‌کند.

۳. Xamarin:

این فریم‌ورک توسط شرکت Microsoft توسعه داده شده است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی C# امکان ایجاد اپلیکیشن‌های Cross-Platform را فراهم می‌کند. Xamarin از ویژگی‌ها و APIهای نیتیو سیستم‌عامل‌ها بهره‌برداری می‌کند.

۴. Ionic:

این فریم‌ورک بر پایه HTML، CSS و JavaScript توسعه می‌یابد و امکان ایجاد اپلیکیشن‌های Cross-Platform با رابط کاربری واکنش‌گرا را فراهم می‌کند.

از این تکنولوژی‌ها بهره‌برداری می‌کنند تا توسعه‌دهندگان بتوانند با کمترین تغییرات، اپلیکیشن‌هایی را برای چندین سیستم‌عامل ایجاد کنند و با کاهش هزینه‌ها و زمان توسعه، اپلیکیشن‌ها را به بازار عرضه کنند. همچنین، اپلیکیشن‌های Cross-Platform امکان استفاده از ویژگی‌ها و سرویس‌های نیتیو دستگاه‌ها را نیز دارند که بهبود تجربه کاربری را فراهم می‌کند.

اپلیکیشن های هیبریدی اپ هایی هستند که با استفاده از تکنولوژی های وب و زبان های اندروید و ios توسعه میابند. و به طور همزمان برای پلتفرم های مختلف اجرا میشوند. بر خلاف اپلیکیشن های نیتیو که برای هر پلتفرم به صورت جداگانه نوشته میشوند، اپلیکیشن های هیبریدی امکان توسعه سریع تر و کمترین نیاز به منابع انسانی را فراهم میکند. تکنولوژی های مورد استفاده در اپ های هیبریدی:

1. فریم‌ورک‌های هیبریدی:

از جمله معروف‌ترین فریم‌ورک‌های هیبریدی می‌توان به Ionic، React Native، Xamarin و Flutter اشاره کرد. این فریم‌ورک‌ها امکان ایجاد و توسعه اپلیکیشن‌های هیبریدی را با استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند HTML، CSS، و JavaScript فراهم می‌کنند.

۲. Cordova/PhoneGap:

این ابزارها به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد اپلیکیشن‌های هیبریدی با استفاده از HTML، CSS و JavaScript را می‌دهند و امکان دسترسی به ویژگی‌های دستگاه‌های موبایل نیز فراهم می‌کنند.

۳. React Native:

این فریم‌ورک بر پایه React.js بنا شده است و به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد اپلیکیشن‌های هیبریدی با رابط کاربری نیتیو را می‌دهد.

۴. Xamarin:

این فریم‌ورک تحت مالکیت شرکت Microsoft است و از زبان برنامه‌نویسی C# برای توسعه اپلیکیشن‌های هیبریدی استفاده می‌کند.

۵. Flutter:

این فریم‌ورک نیز متعلق به شرکت Google است و با استفاده از زبان برنامه‌نویسی Dart، اپلیکیشن‌های هیبریدی با رابط کاربری نیتیو را ایجاد می‌کند.

این تکنولوژی‌ها به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهند تا با کدهایی مشابه برای هر دو پلتفرم iOS و اندروید، اپلیکیشن‌های همگرا و قابل اجرا بر روی هر دو سیستم‌عامل ایجاد کنند و همچنین از ویژگی‌ها و قابلیت‌های نیتیو دستگاه‌ها نیز بهره‌برداری کنند. این رویکرد می‌تواند به کاهش هزینه‌ها و زمان توسعه کمک کند و تجربه کاربری همگرا را تضمین می‌کند.

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1489+ پروژه

موفق

40+ پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

1000+ شرکت

خصوصی

Pricing Plan

هزینه طراحی اپلیکیشن براساس نیاز و نوع کسب و کار شما

پلن پایه

پلن پیشرفته

پلن اختصاصی

Steps

مراحل ساخت اپلیکیشن

از ایده تا اجرا

تحلیل سیستم و فرآیندها

طراحی UI و UX

معماری و طراحی بانک اطلاعاتی

تست و استقرار سیستم

Further Details

همه چیز در مورد طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا

۱.  از رقبای خود پیشی می‌گیرید

رقابت و تلاش برای سبقت گرفتن از دیگران همواره لذت‌بخش بوده است مخصوصا زمانی که بحث مالی و درآمدی به میان باشد. شما با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مشابه دیجی کالا از همکار خود که در فروشگاه نشسته و منتظر مشتری است، نه تنها یک بلکه چندین قدم جلوترید!

اگر شک دارید دیگر مزایا را دنبال کنید تا به شما بگوییم چرا؟

۲. در زمان و هزینه صرفه جویی می‌شود

در جهان امروز وقت ارزش زیادی دارد زیرا درگیری‌ها و مشکلات بیشتر شده است. از همین روی با طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا و ارائه خدمات به مشتریان در وقت و هزینه‌های آنان صرفه‌جویی می‌شود، پس قطعا از آن استقبال خواهد شد.

۳. آگاهی از برند را افزایش می‌دهد

خود دیجی کالا و یا ترب نمونه‌های بارزی از تقویت آگاهی از برند هستند. آنها به روشنی نشان دادند که با تبلیغات و داشتن یک ایده بکر، می‌شود در ذهن مخاطب جای گرفت و اولین انتخاب وی بود!

۴. سبب افزایش فروش و سودآوری می‌شود

زمانی که اپلیکیشن اختصاصی خود را داشته باشید، گستره مشتریان خود را در شهر و کشور افزایش خواهید داد زیرا فرآیند خرید اینترنتی کم زحمت و سریع است. پس در نهایت این درآمد رویایی است که به شما لبخند می‌زند!

۵. همواره در دسترس هستید

با طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا، فروشگاه شما تعطیلی ندارد و همواره در دسترس کاربران متقاضی خواهید بود. به عبارت دیگر چراغ مغازه شما خاموش نخواهد شد!

۶. مشتریان وفادار پیدا می‌کنید

بدون شک زمانی که این مزایا را برای مشتریان به همراه داشته باشید و البته محصول و خدمات را با کیفیت مطلوب ارائه نمایید، مشتری تازه در خریدهای بعدی نیز به سراغ شما خواهد آمد. داشتن تعداد کمی از مشتریان وفادار و راضی در مقایسه با مشتریان دیگر ارزش بیشتری دارند زیرا خود آنها بدون هیچ گونه چشم‌داشتی شما را تبلیغ خواهند کرد.

روشن و واضح بودن فرآیند خرید و یک پرداخت آنلاین موفق، سطح اعتماد کاربر را بالا برده و او را در خریدهای بعدی از شما مشتاق می‌کند!

۷. اعتبار کسب و کار خود را بهبود می‌بخشید

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا مانند این است که دستی به ویترین فروشگاه خود بکشید و آن را مدرن و زیبا دیزاین نمایید. قطعا ظاهر جذاب و شیک مشتریان بیشتری را به سمت شما می‌کشاند و میزان اعتماد و اعتبار برند را افزایش خواهد داد.

پس چه بهتر که شناخته شدن برند شما در سایه مدرنیته و باپرستیژ باشد.

۸. بستری امن برای تبلیغات هدفمند را در اختیار دارید

با طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا علاوه بر ارتقا موثر آگاهی از برند خود، می‌توانید دیگر کسب و کارهای متقاضی را تبلیغ کرده و از این فضای موجود حداکثر سودآوری را رقم بزنید.

در پایان لازم دانستیم تا اشاره کنیم که یکی از تخصص‌های ایراکد، طراحی اپلیکیشن حرفه‌ای برای انواع کسب و کارها می‌باشد. ایراکد با همراهی تیمی باتجربه و کاربلد انواع اپ‌ها را با امکانات و ویژگی‌هایی که نیاز دارید طراحی و پیاده‌سازی می‌نماید.

تجربه و دانش بالای تیم فنی ما سبب نشده تا قیمت طراحی اپلیکیشن را غیرمنصفانه و نجومی تخمین بزنیم بلکه سعی داریم تا رشد و افزایش درآمد را به کسب و کارهای نوپا و کوچک هم هدیه کنیم.

مدت زمان ساخت اپلیکیشن نیز با توجه به تعداد امکانات و قابلیت‌های مورد نیاز و عوامل وابسته دیگر، متفاوت خواهد بود.

پس بدون نگرانی و با خیالی آسوده، فردای روشن کسب و کار آنلاین خود را از ما بخواهید!

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا چقدر زمان می برد؟
مدت زمان ساخت اپ مشابه دیجی کالا به روش طراحی اپلیکیشن شما بستگی دارد. به عنوان مثال اگر قصد طراحی اپلیکیشن به صورت اختصاصی دارید ۲-۳ ماه زمان می برد درحالیکه اگر اپلیکشن آماده را انتخاب کنید در کمتر از یک ماه اپلیکیشن شما آماده است.
چه فناوری‌هایی برای توسعه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا استفاده می‌شود؟
توسعه اپلیکیشن مشابه دیجی کالا می‌تواند از فناوری‌های مختلف استفاده کند. به عنوان مثال: برنامه‌نویسی موبایل: استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی موبایل مانند Java یا Swift برای توسعه اپلیکیشن‌های iOS و Android. پایگاه داده: استفاده از سیستم‌های مدیریت پایگاه داده برای ذخیره و بازیابی اطلاعات مشتریان ، محصولات و دسترسی به داده‌های مربوط به کلیه تراکنش های صورت گرفته. ارتباطات بی‌سیم: استفاده از فناوری‌های مختلف ارتباطی مانند شبکه‌های بی‌سیم، GPS و NFC برای اتصال و جمع‌آوری اطلاعات مکانی و تعامل با کاربران. ابر: استفاده از سرویس‌های ابری برای ذخیره‌سازی و پردازش داده‌ها، امکانات بک‌آپ و به اشتراک گذاری اطلاعات بین کاربران.
طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا چه مزیت هایی دارد؟
۱. از رقبای خود پیشی می‌گیرید ۲. در زمان و هزینه صرفه جویی می‌شود ۳. آگاهی از برند را افزایش می‌دهد ۴. سبب افزایش فروش و سودآوری می‌شود ۵. همواره در دسترس هستید ۶. مشتریان وفادار پیدا می‌کنید ۷. اعتبار کسب و کار خود را بهبود می‌بخشید ۸. بستری امن برای تبلیغات هدفمند را در اختیار دارید
طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟
اگر فروشنده هر نوع محصولی هستید، اگر قصد دارید تا محصولات را به صورت عمده خریداری و به صورت آنلاین به فروش برسانید و یا اگر تصمیم دارید واسطه میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان محصولات متنوع باشید و … طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا برای به فروش رساندن بینهایت محصول از فروشندگان مختلف به کارتان می آید.

Our customers said

حس و حال خوب شما

خانم محمودی
خانم محمودیمزون لاوین
بیشتر بخوانید
یکی از شاخصه های مهم شرکت ایراکد طراحی سایت با المان های روز دنیا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که کمک بزرگی برای سازماندهی سفارشات ما انجام داد.
آقای کمالی
آقای کمالیبهزیستی فارس
بیشتر بخوانید
طراحی سایت سازمان بهزیستی فارس و شهرستان های تابعه به عنوان میز خدمتی در جهت سهولت ارائه خدمات به متقاضیان مطرح بود که شرکت ایراکد با مدیریت و پشتیبانی هدفمند و منظم ما را در این راستا یاری نمود.
آقای ترشابی
آقای ترشابیشهرداری بیرجند
بیشتر بخوانید
شهرداری ها برای نیل به ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به انجام رساندن دولت الکترونیک نیازمند طراحی سایت میباشند و ما خوشحالیم که برای این منظور شرکت ایراکد را برگزیدیم.
آقای خادم
آقای خادموبسایت کوه نوردی
بیشتر بخوانید
یکی از معیارهای ما برای انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه و تجربه کاری و تعداد بالای نمونه کارها بود که شرکت ایراکد از این نظر مورد توجه قرار گرفت.
خانم علیپور
خانم علیپورموسسه هرمس اپلای
بیشتر بخوانید
شرکت ایراکد با انجام خدمات طراحی سایت حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ برای موسسه مهاجرتی ما در جهت بهبود و ارتقا ارائه خدمات کمک نمود و با پشتیبانی تیم طراحی سایت تجربه موفقی را داشته ایم.
آقای فخرالدین
آقای فخرالدینشرکت مبتکران سلامت فاخر
بیشتر بخوانید
با طراحی سایت ویکتلب توانستیم کمک بزرگی در راستای شناسایی بیماری های قلب و عروق به پزشکان محترم داشته باشیم و اجرای این ایده توسط شرکت ایراکد با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفت.
آقای علی آبادی
آقای علی آبادیسایت نمایشگاهی نماتا
بیشتر بخوانید
مدیریت و ساماندهی غرفه و نمایشگاه ها یکی از چالش های ما در نماتا بود که به روش سنتی زمان و انرژی زیادی از تیم ما را میگرفت که با طراحی سایت توسط شرکت ایراکد این موضوع به طور کامل رفع گردید.
قبل
بعدی

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

فرم ثبت سفارش

Registration Form