ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی حرفه ای با ایراکد

با ایراکد می توانید در کوتاه ترین زمان یک سایت زیبا برای کسب وکارتان طراحی کنید ما در تمام مسیر پشتیبان شما هستیم.
+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

برای طراحی یک سایت فروشگاهی اختصاصی همین حالا شروع کنید

طراحی سایت فروشگاه اختصاصی مانند احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما می باشد، با این قابلیت که وب سایت فروشگاه اختصاصی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان جهت خرید محصولات شما از بین می برد. در حقیقت با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می توانید، فعالیت خود را بصورت 24ساعته ادامه دهید و مدیریت کنید.

فروشگاه اختصاصی اینترنتی

برای فروش عالی یک سایت فروشگاهی اختصاصی عالی نیاز دارید

اگرهدف شما از طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی ورود به عرصه ی رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب است، حتما طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی لازمه ی موفقیت فروشگاه آنلاین کسب وکارشماست. طراحی بصری وبسایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی مطابق با نیاز وسلیقه شما ومشتری نهایی شما و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود.
همچنین اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه ی سئوسایت نیز براساس نوع فعالیت شما به بهترین نحو انجام می پذیرد. علاوه براینها در آینده پیاده سازی امکانات خاص درجهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی اختصاصی قابلیت توسعه ی بالاتری خواهدداشت.

ساخت وب اپیلیکیشن فروشگاه اختصاصی اینترنتی(مناسب در موبایل)

باتوجه به اینکه امروزه اکثر کارهای اینترنتی ازطریق دستگاه های تلفن همراه وتبلت انجام می شود و روزبه روز هم براین میزان افزوده می شود، یکی از مسائل مهم درطراحی وساخت فروشگاه اختصاصی ایراکد این است که امکانات آن بگونه ای طراحی شود که در نمایش موبایلی هم دچارکوچکترین اختلالی نشود. بطوری که درتلفن همراه نیز پیمایش درسایت به آسانی صورت پذیرد بطوری که کاربر برای مشاهده تمامی قسمت های سایت وخرید دچار زحمت نشود.

شرکت طراحی سایت ایراکد با بهره گیری از نیروهای خبره و متخصص طراحی وب سایت را با رعایت اصول سئوسایت فروشگاهی انجام داده وسایت طراحی شده توسط این تیم در رابطه با سئو و نمایش در نتایج اولیه گوگل مشکلی نخواهد داشت. درواقع ایراکد بالاترین کیفیت را در خدمات سئو دارد.

مراحل ساخت فروشگاه اینترنتی اختصاصی در ایراکد

گفت و گو و نیازسنجی

گفت وگو ونیاز سنجی

بررسی نیاز مخاطبان وب سایت وبررسی رقبا- طراحی نقشه سایت ومشخص کردن امکانات سایت- آنالیزکلمات کلیدی برای سئوسایت- ارائه طرح اولیه طراحی فروشگاه اختصاصی

طراحی uiو ux

طراحی uiو ux

تایید طرح اولیه وطراحی قالب گرافیکی شروع طراحی وساخت صفحات سایت و تصاویر سایت و ux وui

برنامه نویسی اختصاصی سایت

برنامه نویسی اختصاصی سایت

برنامه نویسی اختصاصی پنل مدیریتی و سایت براساس جدید ترین تکنولوژِ های روز

نسخه آزمایشی طراحی فروشگاه اینترنتی

نسخه آزمایشی طراحی فروشگاه اینترنتی

تست وب سایت ورفع باگ ها وخطا های احتمالی، آپلود نسخه ی آزمایشی وب سایت جهت تایید مشتری

آموزش کنترل پنل مدیریت سایت به مشتری

آموزش کنترل پنل مدیریت سایت به مشتری

آموزش کامل پنل مدیریت سایت به مشتری و آموزش استراتژی تولیدمحتوا اصولی برای سئودرادامه

گارانتی وپشتیبانی

گارانتی وپشتیبانی

گارانتی و پشتیبانی رایگان وب سایت، ایراکد درتمام مسیر پشتیبان شما خواهد بود.

بخشی ازامکانات خاص ومنحصربه فرد فروشگاه اختصاصی ایراکد

سایت

نمایش پرفروش ترین محصولات، محصولات ویژه و …، نمایش مشخصات فنی و ویژگی های برتر محصول، ارسال دیدگاه وامتیازدهی به هرمحصول ، به اشتراک گزاری محصول در شبکه های اجتماعی، بخش اخبار ومقالات سایت، انتخاب روش های گوناگون ارسال شامل، پست، تحویل درمحل، پیک وتیباکس،

پنل مدیریت

قابلیت افزودن بروشور، کاتالوگ و ویدئو برای هر محصول، امکان اتصال به درگاه های پرداخت متفاوت، مشاهده ی لیست علاقه مندی مشتریان، مدیریت موجودی کالاها و غیرفعال کردن خرید برای کالاهای تمام شده ومدیریت انبار قابلیت مدیریت وتعریف کوپن های تخفیف ارسال رایگان در شرایطی مانند حداقل میزان خرید مشتری و...

پروفایل مشتریان

کیف پول مشتریان و امکان شارژ وخرید از کیف پول، استفاده از کوپن های تخفیف ارائه شده توسط سایت هنگام خرید، امکان پرینت فاکتورفروش، ارسال دیدگاه وامتیازدهی به هرمحصول، افزودن محصولات به لیست علاقه مندی های خود جهت خرید آن بعدا قابلیت دعوت از دوستان

فروشگاه اختصاصی ایراکد راهی برای فروش آنلاین کسب وکارهای محلی است، تا به سادگی از قابلیت های فضای مجازی بهره مند شوند. هدف ایراکد این است که فروشگاه ها برای فروش آنلاین درگیر چیزی جزفروختن نشوند وبا خیال راحت همه ی کارهای فنی وپشتیبانی را به ایراکد بسپارند. در تمام مسیر پشتیبان شماهستیم.
طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

مشخصات فنی فروشگاه اختصاصی ایراکد

فریمورک لاراول V8

بانک اطلاعاتی mysql

تکنولوژی mvc

برخی از مشتریان ما

امکانات اختصاصی ایراکد برای برنامه نویسی

کیفیت بالا کدنویسی

طراحی انعطاف پذیر

مشاوره و پشتیبانی

طراحی منحصر به فرد

امنیت بالا

کاربری ساده

طراحی اختصاصی

سوالات متداول

بله، ایراکد در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی از تکنوژی وب اپیلیکیشن پیش رونده(PWA)، که تحولی درنمایش سایت در موبایل می باشد بهره مند می باشد و بهترین قابلیت های اپیلیکیشن های بومی موبایل را با بهترین قابلیت های سایت درهم آمیخته است.
باایراکد می توانید یک فروشگاه اختصاصی طراحی کنید که اعتبار و برند شمارا نشان دهد. همچنین می توانید مشکلات اینستاگرام مثل نداشتن دسته بندی محصولات وسختی مدیریت سفارش ها وارتباط با تعداد بالای مشتری ها را حل کنید. می توانید موجودی محصولات را کنترل کنید، گزارش های دقیقی از میزان فروشتان داشته باشید، در گوگل رشد کنید وبالابیاید و…
برای ساختن فروشگاه اختصاصی خودتان نیازی نیازی به دانش طراحی سایت ندارید. فقط کافیست نام مورد نظر برای فروشگاه خود را انتخاب کنید، ایراکد بقیه ی کار را مشورت خودتان انجام میدهد.
بله، تیم طراحی و توسعه ی ایراکد امکان خرید محصول توسط مشتریان را فراهم می کند. شما می توانید از درگاه های پرداخت مستقیم و یا واسط ها درسایت استفاده کنید.
فقط با ایراکد می توانید، زیرا همه ی تمرکز ایراکد بر این است که به بهترین شکل ممکن به کسب کارشما کمک کند، تا فروش بیشتری داشته باشید. ایراکد با پشتیبانی همه جانبه ومدوام به شما کمک می کند موفقیت سریع تری داشته باشید و این امکان را به شمامی دهد که از بروزترین فناوری ودانش بازاریابی استفاده کنید وامکانات متنوعی که هرروز درحال افزوده شدن است.