11 نکته برای تبلیغ کسب و کار اینستاگرام

11 نکته برای تبلیغ کسب و کار اینستاگرام

مقدمه

اینستاگرام  و تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام  برای کسب و کار محلی شما عالی است. می‌دانم به چه فکر می‌کنید، «چگونه یک پلتفرم رسانه‌های اجتماعی پر از ویدیوهای خنده‌دار گربه‌ها، پست‌های اینفلوئنسرها و عکس‌های غذا می‌تواند به شما کمک کند مشتریان بیشتری جذب کنید و فروش بیشتری داشته باشید؟» 1.13 میلیارد نفر از این پلتفرم استفاده می کنند که هر روز تعداد بیشتری به آن می پیوندند. این تعداد زیادی از مشتریان احتمالی است، که توضیح می دهد که چرا بیش از 200 میلیون کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد. اما مشهور شدن در اینستا چیزی بیش از ایجاد یک حساب کاربری و ارسال عکس های محصول است. ایجاد یک دنبال کننده برای کسب و کار محلی شما یک هنر است. و شما در مکان مناسبی برای یادگیری نحوه انجام آن هستید. برای بازاریابی اینستاگرام باید راه حل ها و استراتژی های زیادی را به کار بست تا از این دنیای شبکه اجتماعی بتوانید بهره فراوان ببرید.

آنچه در این مقاله می خوانید:

اینستاگرام  و تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام  برای کسب و کار محلی شما عالی است. می‌دانم به چه فکر می‌کنید، «چگونه یک پلتفرم رسانه‌های اجتماعی پر از ویدیوهای خنده‌دار گربه‌ها، پست‌های اینفلوئنسرها و عکس‌های غذا می‌تواند به شما کمک کند مشتریان بیشتری جذب کنید و فروش بیشتری داشته باشید؟»
باور کنید یا نه، در واقع اینستاگرام چیزهای بیشتری از تصاویر و ویدیوهای سرگرم کننده دارد که از شرکت های خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی کمک بگیرید.

همچنین به طور فزاینده‌ای در حال تبدیل شدن به یک بازار است و 70 درصد از خریداران به دنبال خرید بعدی خود در اینستاگرام هستند. و 50٪ گزارش می دهند که وقتی تبلیغات یک برند را در آنجا می بینند، علاقه بیشتری به آن نشان می دهند.
اکنون در نظر بگیرید که 1.13 میلیارد نفر از این پلتفرم استفاده می کنند که هر روز تعداد بیشتری به آن می پیوندند. این تعداد زیادی از مشتریان احتمالی است، که توضیح می دهد که چرا بیش از 200 میلیون کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد. اما مشهور شدن در اینستا چیزی بیش از ایجاد یک حساب کاربری و ارسال عکس های محصول است. ایجاد یک دنبال کننده برای کسب و کار محلی شما یک هنر است. و شما در مکان مناسبی برای یادگیری نحوه انجام آن هستید. برای بازاریابی اینستاگرام باید راه حل ها و استراتژی های زیادی را به کار بست تا از این دنیای شبکه اجتماعی بتوانید بهره فراوان ببرید. خدمات دیجیتال مارکتینگ در این زمینه میتواند بسیار ایده های جذاب و کاربردی را رائه دهد.

 

تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام

 

11 نکته برای تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام

در این راهنما، 11 نکته را می آموزید که می توانید از آنها در اینستاگرام برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر، ایجاد تعامل، ترویج کسب و کار محلی خود و ایجاد فروش استفاده کنید.

یازده نکته برای تبلیغ کسب و کار اینستاگرام

1. مشارکت، مشارکت، مشارکت:

قبل از هر چیز اینستاگرام، مانند هر پلتفرم رسانه اجتماعی، یک جامعه است.
و همانطور که تجارت شما بخش ارزشمندی از جامعه محلی شماست، شما همچنین می خواهید نشان دهید که عضوی معتبر و ارزشمند در جامعه اینستاگرام هستید.
این به شما کمک می کند فالوورهای مشتاق برای تعامل با محتوای شما به دست آورید.
اما ارسال تصاویر یا ویدیوهای عالی کافی نیست!
برای تثبیت شهرت خود در جامعه اینستاگرام، می‌خواهید با اینفلوئنسرها و سایر برندها (حتی رقبای مستقیم) ارتباط برقرار کنید و به گفتگوهایی که شروع می‌کنند بپیوندید. با محتوایی که تولید می کنند تعامل داشته باشید و با سایر کاربران اینستاگرام درگیر شوید.
برای ایجاد شور و اشتیاق باید شور و اشتیاق  به خرج بدهید.

و هنگامی که فالوورهای شما مکالمه ای را در بخش نظرات پست های شما ایجاد می کنند، فعالانه به آن گفتگوها بپیوندید و به سوالات، نگرانی ها، تمجیدها و سایر احساسات پاسخ دهید.
این همچنین فرصتی عالی برای رسیدگی به هر گونه تجربه منفی احتمالی، جلوگیری از تبلیغات بد، و نشان دادن به دنبال کنندگان خود است که نظرات آنها برای شما مهم است.

 

مشارکت در تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام

 

2. با انتشار مجدد محتوای محلی، جامعه اینستاگرام خود را تقویت کنید:

می توانید با بازنشر منظم محتوای منتشر شده توسط فالوورهای محلی خود، سایر مشاغل در منطقه شما و افراد مشهور محلی، شهرت کسب و کار خود را در اینستاگرام و در جامعه محلی خود افزایش دهید.

نه تنها سازنده محتوا از اینکه محتوای آنها توسط کسب و کار شما نمایش داده می شود احساس خوبی می کند، بلکه سایر دنبال کنندگان نیز متوجه این موضوع خواهند شد. آنها ممکن است در صفحه اینستاگرام خود به “shout out” شما اشاره کنند که به شما کمک می کند به دنبال کنندگان آنها و حتی افراد بیشتری در جامعه محلی خود دسترسی پیدا کنید. برد – برد! وقتی محتوای ایجاد شده توسط افراد واقعی را به اشتراک می گذارید، باعث می شود برند شما قابل دسترس تر و انسانی تر به نظر برسد. به عبارت دیگر، شرکت شما به جای کسب و کار پس از فروش، شروع به احساس یک همسایه دوستانه می کند. این استراتژی نه تنها در ایجاد شهرت قوی تر در جامعه موثر است، بلکه در زمان ایجاد محتوای اصلی و منحصر به فرد نیز بسیار صرفه جویی می کند. فقط حتما ابتدا بپرسید و اکانت اینستاگرام کاربر را تگ کنید.

 

3. هویت برند ثابتی را برای تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام را حفظ کنید:

اکانت اینستاگرام تجاری شما فقط یکی دیگر از افزونه های برند شماست.
در حالی که اینستاگرام یک پلتفرم منحصربه‌فرد است که می‌تواند (و باید) برای دستیابی به اهداف متفاوت از سایر نقاط تماس، حتی سایر حساب‌های رسانه‌های اجتماعی شما، مورد استفاده قرار گیرد، باید در همه پلتفرم‌ها، به ویژه از نظر لحن و مجموعه شخصیت، توسط برند شما بروز داده می شود احساس ثبات داشته باشید.

بسیاری از مشتریان برند شما را در چندین یا نه در همه این کانال های مختلف دنبال می کنند.
اگر شخصیت اینستاگرام شما با لحنی که وب سایت، صفحه فیس بوک یا کارمندان فروشگاه شما تعیین می کند متفاوت باشد، در معرض خطر شدید گیج کردن مشتریان خود هستید.
این بدان معناست که تعاملات شما با مشتری در اینستاگرام و لحنی که در کپشن پست‌های خود تعیین می‌کنید باید با احساس واقعی بازدید از کسب‌وکار شما هماهنگ باشد.
در غیر این صورت، ممکن است مشتریانی داشته باشید که در انتظار کسب و کار شاد و شادی هستند که در اینستاگرام با آنها آشنا شده اند، اما غافلگیر می شوند.
این باعث ایجاد اختلال در سفر مشتری آنها می شود و ممکن است همه آنها را با هم دلسرد کند.

 

برای مطالعه مقالات بیشتر از سایت ایراکد در زمینه شبکه های اجتماعی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

بیزینس اکانت اینستاگرام

حفظ هویت برند در تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام

 

4. از ارسال پست های مشابه خودداری کنید:

در حالی که لحن و شخصیت پشت پست های شما باید در کانال های مختلف ثابت بماند، شباهت بیش از حد می تواند آسیب زا باشد.

شما باید به دقت فضای بین ثابت ماندن و ارسال محتوای منحصربه‌فرد را بدون پست عمومی، یعنی دقیقاً از همان پیام و محتوا در پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید.

خطر پست عمومی این است که مشتریانی که شما را در چندین کانال رسانه اجتماعی دنبال می کنند، دقیقاً یک پیام را چندین بار مشاهده می کنند.پس از اولین بار، دیگر درگیر کننده نیست و شروع به ایجاد اختلال می کند. به یاد داشته باشید، هر کانالی متفاوت است و باید با آن برخورد کرد. با این حال، مواقعی وجود دارد که پست عمومی قابل قبول است، مانند زمانی که کسب و کار شما میزبان یک رویداد محلی است یا محصولات جدیدی را منتشر می کند و می خواهید تا حد امکان افراد بیشتری درباره این اخبار, رویداد و یا محصول ها بشنوند. با این حال، هنوز هم می‌خواهید مطمئن باشید که با مسئولیت‌پذیری در حال تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام متقابل هستید. تبلیغ متقابل مسئولانه فقط کپی و چسباندن تلاش‌های شما از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر نیست، بلکه استفاده مناسب از هر کانال برای ترویج همان هدف است.

 

5. سبک زندگی محلی خود را نشان دهید:

سبک زندگی محلی کسب و کار شما را می توان به بهترین شکل به عنوان زندگی مشتری پس از خرید محصولات شما توصیف کرد.
از آنجایی که اینستاگرام یک پلتفرم رسانه اجتماعی بصری است، کانالی عالی برای نشان دادن اینکه سبک زندگی محلی برند شما چگونه است. تصاویر محصولات خود را در عمل ترکیب کنید تا به مشتریان اجازه دهید این سبک زندگی را تصور کنند.
این امر ارزش کلی برند شما را تقویت می کند و آن مشتریان را تشویق به خرید می کند.
هنگام ایجاد تصاویر یا ویدیوهایی که سبک زندگی محلی ارائه شده توسط محصولات شما را نشان می دهد، باید همیشه هدف خود را در ترکیب نقاط دیدنی محبوب در شهر خود داشته باشید.
این مکان‌ها نه تنها قابل تشخیص و آشنا هستند، بلکه به تکمیل دید مشتری از محصولات شما در زندگی‌شان کمک می‌کنند، به‌خصوص اگر از مکان‌هایی استفاده می‌کنید که آنها اغلب از آنها بازدید می‌کنند.

 

موضوع تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام

 

6. با روندها در تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام پیش بروید:

همیشه می توان روی تعطیلات حساب کرد تا به موضوعی پرطرفدار تبدیل شود و کسب و کارها مدت هاست از این روزها برای جذب مشتریان با پیام هایی با موضوع تعطیلات استفاده کرده اند.
اما بسیاری از موضوعات محبوب دیگر وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد محتوای جذاب اینستاگرام استفاده کنید.
این یک راه عالی برای جلب توجه محلی در حین ارسال محتوای مرتبط و جالب برای دنبال کنندگان محلی شما است.
برای یافتن هشتگ های پرطرفدار در منطقه خود، باید به اخبار، رویدادهای محلی و تعطیلات خاص جامعه توجه کنید.
به همین دلیل است که دنبال کردن سایر مشاغل، افراد مشهور محلی و سایر رهبران فکری جامعه هوشمندانه است زیرا می توانید برای الهام گرفتن از کلمات کلیدی پرطرفدار و محلی به اینستاگرام آنها نگاه کنید.
با این حال، جنبه تاریکی برای استفاده از موضوعات پرطرفدار وجود دارد. برخی از برندها پاکت نامه را فشار می دهند و سعی می کنند موضوعاتی را که بهتر است به حال خود رها شوند را ربوده اند.
به عنوان مثال، اگر یک رویداد غم انگیز رخ دهد، شما می خواهید از آن اجتناب کنید. در غیر این صورت، ممکن است به نظر برسد که سعی دارید از بدبختی دیگران استفاده کنید.
موضوعات بحث برانگیز یکی دیگر از نقاط دردناک بسیاری از افراد است و نادیده گرفتن آنها آسیب کمتری خواهید داشت. چیزهایی مانند سیاست، مذهب، یا سایر موضوعات بحث برانگیز اصلا سمت شان نروید!

 

تاثیر تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام

 

7. روی هشتگ های محلی تمرکز کنید:

در مورد هشتگ ها، شباهت های زیادی بین هشتگ ها و کلمات کلیدی SEO وجود دارد.
برای بهینه سازی دسترسی محلی به صفحه اینستاگرام خود، باید روی هشتگ های بومی سازی شده تمرکز کنید. این به افراد منطقه شما امکان می دهد پست ها و کسب و کار شما را از طریق هشتگ های خاص منطقه پیدا کنند.
به‌جای زدن یک #طبیعت عمومی بر روی عکس عکس در فضای باز، از هشتگی استفاده کنید که موقعیت مکانی شما را نیز شامل می‌شود، مانند #NewportNature.
همچنین تمرین خوبی است که هشتگ‌هایی را که منطقه شما و نوع کسب‌وکاری را که اداره می‌کنید، درج کنید. باز هم هشتگ ها شباهت زیادی به کلمات کلیدی دارند.

چالش، از نظر هشتگ های محلی، دانستن این است که چه قدر باید محلی شد.

آیا بر شهر  خود تمرکز می کنید؟ آیا بهتر است از هشتگ فقط با نام شهر خود استفاده کنید یا حجم بیشتری در شهر وجود دارد؟ شاید شما باید در محله خاص خود را هدف قرار دهید؟
هیچ پاسخ جهانی و درستی برای این سوال وجود ندارد. این تا حد زیادی به نحوه جستجوی افراد در منطقه محلی شما بستگی دارد. برای تعیین بهترین هشتگ محلی برای استفاده در منطقه خود، باید کمی تحقیق کنید.
ممکن است ابزارهای شخص ثالث، مانند Hashtagify یا Focalmark را مفید بیابید، زیرا به شما امکان می دهند کلمه کلیدی و یاهشتگ را وارد کنید و کلمات و عبارات مرتبط دیگر را ببینید.

این ابزارها برای ردیابی عملکرد هشتگ های مختلف عالی هستند و در عین حال برای هشتگ های جدید الهام می گیرند.
شما می توانید از این ابزارها برای یافتن هشتگ های محلی عالی برای تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام

استفاده کنید و درک بهتری از نحوه جستجوی افراد در منطقه خود داشته باشید.

 

نقش هشتگ در تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام

 

8. یک لینک در بیو خود قرار دهید:

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما پیوند دادن به وب سایت خود در اینستاگرام یک ضرورت مطلق است و بیوگرافی صفحه کسب و کار شما تنها فضایی در اینستاگرام است که می تواند شامل یک لینک باشد، بنابراین باید از آن استفاده نمایید.

بدون این پیوند، فالوورها نمی توانند با بازدید از وب سایت شما، خرید محصولات شما یا تعامل با نام تجاری شما در جای دیگر، تبدیل شوند. هرجایی که می‌خواهید فالوورهای شما پس از مصرف محتوای اینستاگرام شما بروند، آن لینک باید در بیو شما باشد.همچنین ممکن است بخواهید اطلاعاتی در مورد سایر حساب های رسانه های اجتماعی خود، مانند دسته توییتر شرکت خود، درج کنید و به‌عنوان یک کسب‌وکار محلی، درج آدرس خود نیز بسیار مهم است، بنابراین دنبال‌کنندگان بدانند کجا شما را پیدا کنند.

 

9. محتوای خلاقانه و حرفه ای ایجاد کنید:

این ممکن است ناگفته نماند، اما صفحات تجاری زیادی در اینستاگرام وجود دارند که به طور معمول تصاویر و ویدیوهایی را با کیفیت پایین تر، تار یا ترکیب بندی ضعیف ارسال می کنند.

اگر می خواهید برتری جدی در تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام به دست آورید، به جای استفاده از گوشی هوشمند خود، روی یک دوربین با کیفیت بالاتر سرمایه گذاری کنید.حتی ممکن است تصمیم بگیرید که روی یک عکاس حرفه ای سرمایه گذاری کنید تا به شما در ایجاد تصاویر جذاب کمک کند.به هر حال، اینستاگرام یک پلتفرم بصری است، اگر می‌خواهید واقعاً در تبلیغ کسب‌وکار خود در این محیط عالی باشید، باید بهترین محتوای بصری ممکن را ایجاد کنید.
اگر تصاویر محصول را به اشتراک می گذارید، این امر به ویژه مهم است. شما واقعاً می خواهید فالوورها آن مورد را ببینند و بتوانند خود را از آن استفاده کنند (به یاد داشته باشید، سبک زندگی محلی).اگر تصویر بی کیفیت باشد، نه تنها در انجام این کار شکست خواهند خورد، بلکه ممکن است متقاعد شوند که محصولات شما نیز بی کیفیت هستند.

 

تولید محتوای جذاب در تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام

 

10. پست های خود را برچسب گذاری جغرافیایی کنید:

این یک استراتژی دیگر است که اگرچه واضح به نظر می رسد، کاری است که بسیاری از کسب و کارهای محلی فراموش می کنند که انجام دهند.
اگر می خواهید فالوورهای اینستاگرام کسب و کار محلی شما را کشف کرده و از آنها بازدید کنند، باید به آنها (و اینستاگرام) بگویید کجا کسب و کار شما را پیدا کنند.

شما می توانید پست های فردی را با یک مکان برچسب گذاری کنید.
وقتی کاربران روی پیوند مکان کلیک می‌کنند، به صفحه نقشه در برنامه می‌روند که دقیقاً محل کسب و کار شما را به آنها نشان می‌دهد. همچنین سایر مطالب ارسال شده از این مکان را نشان می دهد.

با این حال، همیشه نباید مکان دقیق کسب و کار خود را برچسب جغرافیایی کنید.اگر محتوایی را درباره یک نقطه عطف یا منطقه خاصی در منطقه خود پست می کنید، برچسب گذاری جغرافیایی آن مکان می تواند تنوع پستی ایجاد کند و این فرصت را ایجاد می کند که محتوای شما توسط افرادی که آن مکان ها را در اینستاگرام جستجو می کنند کشف شود. این همچنین به نشان دادن این حس کمک می کند که کسب و کار شما یک شرکت کننده فعال در جامعه است.

 

11. پیگیری و اندازه گیری اقدامات در جهت  تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام به طور مداوم:

نگرش ها و رفتارهای مصرف کننده تغییر می کند و این بدان معناست که دنبال کنندگان اینستاگرام شما نیز ترجیحات خود را تغییر خواهند داد.
همیشه باید به محتوایی که بیشترین تعامل را ایجاد می کند توجه کنید و بررسی کنید که چرا لایک ها، نظرات و اشتراک گذاری های ناگهانی افزایش یافته است.
در صورت امکان، از افرادی که در نتیجه تلاش های اینستاگرامی شما از کسب و کار محلی شما بازدید می کنند، بپرسید که چه چیزی آنها را جذب کرده است. بینش هایی که با شما به اشتراک می گذارند بسیار ارزشمند خواهد بود.

 

نتایج تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام

 

نتیجه نهایی:

جایی که اینستاگرام واقعاً می درخشد، توانایی آن در زنده کردن فرهنگ است.
از داستان های به اشتراک گذاشته شده تا تعاملات در بخش نظرات، فرصت های زیادی را برای شما فراهم می کند تا آنچه را که کسب و کار شما را عالی می کند نشان دهید.

اینستاگرام به کسب و کارها گزینه های زیادی برای تبلیغ خود می دهد.
و چه به پست‌های کاملاً ارگانیک متکی باشید یا تبلیغات پولی را تکمیل کنید، مسیرهای زیادی در اختیار شما قرار می‌دهد تا مردم شما را کشف کنند و با شما درگیر شوند.
از آنجایی که پلتفرم ویژگی های محتوای مارک دار و ویژگی های خرید خود را افزایش می دهد، به نظر می رسد این روند مطمئناً ادامه خواهد داشت. eMarketer پیش‌بینی می‌کند که تجارت اجتماعی خرده‌فروشی تا سال 2025 به یک صنعت 80 میلیارد دلاری تبدیل خواهد شد، بنابراین هر چه زودتر وارد آن شوید، بهتر است.
اما، همانطور که در دنیای جدید و هیجان انگیز رسانه های اجتماعی و تبلیغ کسب و کار در اینستاگرام گسترش یافته حرکت می کنید، بازار محلی خود را فراموش نکنید. مخاطبان هدف خود را در ذهن داشته باشید، به روندها توجه کنید و از امتحان کردن چیز جدید نترسید.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form