12 اقدامی که به سئو کلمات کلیدی گوگل شما کمک می کند!

سئو کلمات کلیدی

چکیده

آنچه در این مقاله می خوانید:

در حال حاضر، شخصی در حال جستجوی گوگل است تا محصول، خدمات یا راه حل جدیدی برای مشکل خود بیابد، چیزی که کسب و کار شما به طور منحصر به فردی واجد شرایط ارائه آن است. سئو کلمات کلیدی یکی از راه های رسیدن به این مهم است.

گوگل با بیش از 85 درصد ترافیک جهانی و 270 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد در ایالات متحده، بر بازار موتورهای جستجو تسلط دارد. و 75٪ از کاربران اینترنت هرگز از صفحه اول نتایج فراتر نمی روند.

اکنون در نظر بگیرید که 34.36٪ از کل کلیک ها به نتیجه جستجوی شماره یک می رود و مشخص می شود که چرا بهینه سازی موتور جستجو (SEO) اینقدر مهم است. اما، شما قبلاً این را می دانستید – به همین دلیل است که این مقاله را می خوانید. احتمالاً متوجه شده اید که سئو یک ماراتن است، نه یک دو سرعت.

در تلاش بی پایان گوگل برای ارائه نتایج بهتر به پرسش های جستجوگران، الگوریتم آن هر سال هزاران بار به روز می شود.

و در حالی که برخی از این موارد بسیار جزئی هستند که اکثر مردم هرگز متوجه آنها نمی شوند، Google گهگاه به روز رسانی را ارائه می دهد که به طور قابل توجهی بر صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) تأثیر می گذارد. شرکت خدمات سئو با تحقیق کلمات کلیدی درست و بهینه به کمک کسب و کارها آمده تا در نتایج گوگل بهترین جایگاه ها را کسب کنند.

 

سئو کلمات کلیدی و بهبود رتبه در گوگل

 

یک متخصص سئو کلمات کلیدی چه کاری باید انجام دهد؟

در گذشته، پاسخ این بود که کلمات کلیدی را در همه جای سایت خود پر کنید، با این ایده که بیشتر بهتر است. آن روزها دیگر رفتند. پیچیدگی الگوریتم گوگل افزایش یافته است، به این معنی که اکنون بهتر می‌تواند هدف پشت پرسش‌ها را درک کند.

و این بدان معناست که سایت‌هایی را که پاسخ‌های بهتری به آن جستجوها ارائه می‌دهند نسبت به آنهایی که فقط مملو از کلمات و عبارات مرتبط هستند، ارزش می‌دهد.برای اطمینان از اینکه وب سایت شما رتبه بالایی دارد، نمی توانید فقط بر آنچه که موتورهای جستجو به دنبال آن هستند تمرکز کنید. همچنین باید تجربیات بازدیدکنندگان سایت خود را در نظر بگیرید. شما باید یک دیدگاه جامع از ارزشی که وب سایت شما برای کاربران ارائه می دهد داشته باشید، سپس محتوای خود را بهینه کنید تا نتایج مورد نیاز شما را به دست آورد.بیایید نگاهی دقیق‌تر به عوامل مختلف رتبه‌بندی بیندازیم و در مورد چگونگی استفاده مؤثرتر از کلمات کلیدی برای افزایش ترافیک جستجو بحث کنیم.

 

12 اقدامی که به سئو کلمات کلیدی گوگل شما کمک می کند!

 1. رتبه بندی خود را آنالیز و دنبال کنید:

اولین (و احتمالا واضح ترین) مکان برای شروع، اندازه گیری رتبه شما است.

بدون درک کامل از عملکرد کلیدواژه پایه خود، نمی‌دانید چقدر پیشرفت کرده‌اید. من به شدت پیشنهاد می‌کنم همه این داده‌های کلیدی ارزشمند را صادر کنید و آن‌ها را برای مراجعات بعدی در فایل نگه دارید. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، به شما نشان می دهد که چقدر در سئو بهتر شده اید. برخی از ما ممکن است راه سختی را یاد گرفته باشیم، اما شما هرگز نمی دانید که چه زمانی همه چیز با هر ابزاری تغییر می کند – چه نحوه گزارش داده ها، چه اطلاعاتی که به آنها دسترسی داریم و غیره.

 

سئو کلمات کلیدی و اندازه گیری و انالیز رتبه بندی

 

داده های کلمه کلیدی را از کنسول جستجوی گوگل و ترافیک صفحه فرود (ارگانیک و کل) از Google Analytics صادر کنید. تجزیه و تحلیل این داده ها به شما ایده خوبی می دهد:

 •  با ارزش ترین کلمات کلیدی و صفحات فرود شما.
 • فوری ترین فرصت ها برای بهبود.
 • کلمات کلیدی و صفحات فرود که عملکرد ضعیفی دارند.

روی سئو کلمات کلیدی که در رتبه های پنج تا پانزدهم قرار دارند (جایی که در پایین صفحه 1 یا بالای صفحه 2 در گوگل قرار دارید) تمرکز کنید.رتبه بندی این عبارات در بالای صفحه اول در Google آسان تر است، که به شما چند برد سریع برای به اشتراک گذاشتن با مشتری یا رئیس خود می دهد.

 

 1. کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار دهید:

برای اطمینان از اینکه اهداف کلیدواژه شما با اهداف کلی کسب و کار همسو هستند و ارزش واقعی ارائه می دهند، مهم است که هم هدف پشت آنها جستجوی و هم دشواری رتبه بندی را درک کنید.
در حالی که اصطلاحات برای شما معنای خاصی دارند، ممکن است در گوگل معنای کاملا متفاوتی پیدا کنند و بالعکس.

دانستن هدف، خواه اطلاعاتی یاآموزشی، تراکنشی یا ناوبری باشد، به شما کمک می کند تا بفهمید کاربران funnel فروش در کدام مرحله هستند.

انجام یک تجزیه و تحلیل کامل SERP ضروری است. به آنچه که در حال حاضر در نتایج جستجوی برتر برای اهداف کلیدواژه اصلی شما رتبه بندی شده است نگاه کنید، از جمله:

 • جستجوهای مرتبط
 • پیشنهادات تکمیل خودکار گوگل
 • مردم هم می پرسند.
 • سایر ویژگی های جستجوی پیشرفته

 

سئو کلمات کلیدی و کلمات کلیدی مورد هدف

 

دانستن اینکه چه چیزی برای رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی خاص لازم است، به شما کمک می کند تا در مورد اینکه چه تلاش هایی برای توسعه محتوا مورد نیاز است نتیجه گیری کنید و همچنین برنامه ای برای ساختن محتوا ایجاد کنید.

قالب محتوای SEO Semrush برای این نوع تجزیه و تحلیل واقعا عالی است. شما به سادگی یک کلمه کلیدی را وارد می‌کنید و این ابزار آنچه را که در نتایج برتر گوگل نشان داده می‌شود تجزیه و تحلیل می‌کند تا توصیه‌هایی برای محتوای سئو کلمات کلیدی ارائه دهد.

 

سئو کلمات کلیدی و تعیین قالب محتوایی

 

ارجاع متقابل تحقیق کلمه کلیدی ارگانیک خود با داده های تبلیغات پولی نیز می تواند به کشف فرصت های جدید و پر کردن شکاف ها کمک کند.سوالات طولانی مدت را نادیده نگیرید. اگرچه ممکن است حجم جستجوی کمتری داشته باشند، اما ممکن است مخاطبان بسیار هدفمندی را که آماده خرید هستند از دست بدهید.

 

 1. ساختار سایت خود را برای سئو کلمات کلیدی هدفمند کنید:

ساختار وب سایت شما نقش زیادی در سئو دارد. با حل هر گونه مسائل فنی که ممکن است دید کلمه کلیدی ارگانیک شما را کاهش دهد، یک پایه محکم برای خود ایجاد کنید.
صفحات سایت باید هم توسط موتورهای جستجو و هم کاربران به راحتی پیدا شوند و هدایت شوند.

اگر پیمایش وب‌سایت شما برای کاربران و خزیدن موتورهای جستجو دشوار باشد، احتمالاً بر رتبه‌بندی کلمات کلیدی شما تأثیر منفی خواهد گذاشت و برعکس – اگر وب سایت شما هم برای کاربران و هم برای گوگل شهودی باشد، رتبه بندی شما قطعاً افزایش های مثبتی خواهد داشت.اطمینان حاصل کنید که سایت شما دارای ساختار وب سایت محکمی است، هر گونه لینک شکسته را برطرف کنید و مشکلات محتوای تکراری را حل کنید. انجام یک حسابرسی فنی کامل SEO برای اطمینان از رسیدگی به تمام مسائل فنی اولویت دار ضروری است.

 

 1. به سیگنال های تجربه کاربر توجه کنید:

تجربه کاربر و ارزش ویژه برند در مورد افزایش دید جستجوی ارگانیک مهم هستند.
اگرچه تجربه کاربر ممکن است مسئولیت مستقیم یک بازاریاب موتور جستجو نباشد، مهم است که تجربه کاربر و سئو با هم کار کنند – به ویژه با توجه به اینکه الگوریتم گوگل به طور مداوم UX را در رتبه بندی صفحات قرار داده است.

برای اطمینان از اینکه بازدیدکنندگان وب با وب سایت شما تعامل دارند، باید از گزارش Core Web Vitals Google استفاده کنید. این کار بر زمان بارگذاری هر صفحه در سایت شما نظارت می‌کند و داده‌هایی تولید می‌کند تا به شما نشان دهد کدام صفحات تجربیات خوبی ارائه می‌دهند و کدام‌ یک نیاز به کار دارند. یکی دیگر از زمینه های مهم UX که باید در نظر بگیرید، پاسخگویی سایت شما است.

وبگردی موبایل برای اولین بار در سال 2017 از دسکتاپ پیشی گرفت و اکنون بیش از 54 درصد از ترافیک جهانی را تشکیل می دهد.اگر وب سایت شما ریسپانسیو نباشد، نرخ پرش بالاتری خواهید داشت که به نوبه خود بر رتبه شما تأثیر منفی می گذارد.

در اینجا چند عنصر دیگر وجود دارد که فرصتی برای بهبود UX و SEO ارائه می دهد:

 • تحقیق سئو کلمات کلیدی: تأیید کنید که کلمات کلیدی را هدف قرار می دهید که هدف جستجوی مناسبی دارند و با زبانی که مخاطبان هدف شما استفاده می کنند همسو هستند.
 • برچسب‌گذاری صفحه: اطمینان حاصل کنید که برچسب‌گذاری صفحه جذاب است و کلیک‌ها را برای وب‌سایت شما تشویق می‌کند (تگ‌های عنوان، توضیحات متا، و سرفصل‌های اصلی).
 • بهینه سازی محتوا: کاربران را در صفحه نگه دارید و مقصد منطقی دیگری یا مرحله بعدی را در اختیار آنها قرار دهید. این شامل همه چیز از پیمایش گرفته تا کپی، پیوند متقابل داخلی و فراخوانی برای اقدام در سایت شما می شود.
 • سرعت صفحه: به کاربران محتوایی را که درخواست می‌کنند به سرعت و یکپارچه در دستگاه‌ها ارائه دهید. تصاویر را فشرده کنید، سازگار با موبایل باشید، کد خود را پاکسازی کنید و سرور خود را افزایش دهید.

 

سئو کلمات کلیدی و توجه به سیگنال های تجربه کاربری

 

 1. بهینه سازی و سئو کلمات کلیدی برای کاربران و موتورهای جستجو:

بسیاری از ما آنقدر روی بهینه‌سازی محتوا برای Google متمرکز می‌شویم که فراموش می‌کنیم پایان بازی چیست – دستیابی به مجموعه‌ای از انسان‌های هدفمند.

در حالی که موتورهای جستجو و انسان‌ها روش‌های متفاوتی برای خواندن و هضم محتوا دارند، مشترکات خاصی وجود دارد که به ما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنیم که با در نظر گرفتن هر دو محتوا تولید می‌کنیم.  هم ربات ها و هم انسان ها می خواهند که ما:

 • واضح و مختصر باشیم.
 • اطلاعات دقیق ارائه بدهیم.
 • از اصطلاحات خاص خودداری کنیم.
 • موضوعات فرعی مرتبط را پوشش بدهیم.

این مهم است که از ابتدای فرآیند تولید محتوا به خاطر داشته باشید.از آنجایی که ما در حال فکر کردن به راه‌هایی برای آسان‌تر خواندن محتوای خود برای کاربران و موتورهای جستجو هستیم، تگ‌های سرصفحه کلیدی هستند. تگ‌های هدر مناسب نه تنها خوانایی کلی محتوای شما را بهبود می‌بخشد، بلکه اطمینان می‌دهد که موتورهای جستجو می‌توانند سلسله مراتب مهم‌ترین موارد را در صفحه دنبال کنند.

تصاویر نیز باید مورد توجه قرار گیرند، زیرا ارائه تصاویر جذاب تر می تواند تفاوت را برای کاربران ایجاد کند. این همچنین فرصتی برای بهینه سازی بیشتر برای موتورهای جستجو از طریق نامگذاری متن و فایل ALT فراهم می کند.

 

 1. عناوین چشم نواز و جذاب ایجاد کنید:

به جرات می توان گفت که تگ های عنوان مهمترین عنصر سئو یک صفحه وب هستند
نه فقط به این دلیل که بهترین روش SEO است، بلکه به این دلیل که اولین چیزی است که کاربران در نتایج جستجو و در رسانه های اجتماعی می بینند.

تگ عنوان بزرگترین فرصت شما برای جلب نظر کاربر و تشویق آنها به کلیک کردن در صفحه است.صفحه‌ای را که می‌خواهید برای هر هدف کلیدواژه رتبه‌بندی کنید، مشخص کنید و سپس راهی برای متمایز شدن عنوان خود از بقیه پیدا کنید . بله، هدف کلمه کلیدی باید در ابتدای تگ عنوان درج شود، اما چگونه می‌توانید کاربران را به کلیک کردن تشویق کنید؟ BuzzSumo  100میلیون عنوان را تجزیه و تحلیل کرد و دریافت که:

 • سرفصل های احساسی باعث ایجاد تعامل می شود.
 • حس کنجکاوی و فضولی ایجاد کردن باعث درگیر شدن می شود.
 • پست های لیست و عدد 10 در سرفصل ها بسیار قدرتمند هستند.

در حالی که توضیحات متا تأثیر مستقیمی بر رتبه‌بندی ندارند، باید با برچسب‌های عنوان شما همکاری نزدیکی داشته باشند. در صورت امکان کلمه کلیدی و همچنین یک فراخوان برای اقدام واضح برای کاربران درج کنید.هدف تگ عنوان و توضیحات متا شما باید توضیح دادن مزیت برای کاربران، تحریک احساسات و ایجاد تعامل باشد و داشتن همه اینها در حین استفاده از بهترین شیوه های سئو کلمات کلیدی.

 

سئو کلمات کلیدی و بهبود تایتل ها و متا دیسکریپشن ها

 

 1. با به روز رسانی های الگوریتم هم قدم بمانید:

چرا باید به جدیدترین به‌روزرسانی‌های الگوریتم گوگل اهمیت دهید؟

زیرا متخصصان خوب سئو در بالای این موارد باقی می مانند. در میان بسیاری از دلایل دیگر، این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که رتبه بندی کلمات کلیدی شما نه تنها ثابت است، بلکه دائما در حال بهبود هستند. دانستن اینکه چه زمانی یک به‌روزرسانی الگوریتم برای اولین بار منتشر شد و چه زمانی به طور رسمی به پایان رسید، برای اهداف ردیابی مفید است و به شما امکان می‌دهد تا نوسانات کلمات کلیدی و ترافیک را به علت اصلی ردیابی کنید.

این به شما کمک می‌کند تا دلایل احتمالی را در مورد اینکه چگونه و چرا یک سایت توسط یک به‌روزرسانی یا سئو کلمات کلیدی خاص و محتوایی که ممکن است تحت تأثیر آن قرار گرفته است، کشف کنید.وقتی چندین به‌روزرسانی الگوریتم در مدت زمان کوتاهی اتفاق می‌افتد، پی بردن به اینکه چرا تغییرات سایت خاصی رخ داده است و تجزیه و تحلیل تأثیر یک به‌روزرسانی خاص بسیار دشوار است.

 

 1. به سوالاتی که مردم می پرسند برای سئو کلمات کلیدی  پاسخ دهید:

گوگل به دنبال ارائه بهترین پاسخ به سوالات کاربران است.
فقط به تمام ویژگی های جدید و افزایش یافته SERP که در چند سال گذشته دیده ایم نگاه کنید:

 • قطعه های ویژه (یا جعبه های پاسخ)
 • مردم همچنین می پرسند.
 • پنل های دانش
 • بسته های محلی
 • چرخ فلک های ویدیویی(؟)

 

سئو کلمات کلیدی و پاسخ به سوالات احتمالی کاربران

 

بهینه سازی برای نتایج قطعه برجسته و قطعه های غنی در حول اهداف کلیدواژه اولویت دار شما اکنون به بخشی ضروری از استراتژی سئو تبدیل شده است. در حالی که مطمئناً بحث های زیادی در مورد ارزش مستقیمی که رتبه بندی در “موقعیت صفر” نتایج جستجو به یک تجارت ارائه می دهد وجود دارد، در نهایت، من این سوال را مطرح می کنم:آیا ترجیح می دهید رتبه رقیب خود را در جعبه پاسخ برای آن عبارت جستجو داشته باشید؟ تا آنجا که می دانیم، نتیجه قطعه برجسته به این زودی ها از بین نمی رود، و عدم رتبه در آن می تواند به معنای از دست دادن دید برای رقیب شما، یا حتی «دشمن دوست نما» شما باشد.

 

 1. لینک های ورودی ارزشمند بسازید:

با جستجوی فرصت هایی در وب سایت خود برای پیوند متقابل به دارایی ها از متن لنگر غنی از کلمات کلیدی شروع کنید. این به سوق دادن کاربران به محتوای مرتبط و ایجاد سئو کلمات کلیدی کمک می کند. متأسفانه، ایجاد یک استراتژی پیوند داخلی قوی تنها نیمی از نبرد است.

نیمی دیگر، لینک های ورودی بسیار معتبر و ارزشمند از وب سایت های شخص ثالث ایجاد می کند.این ممکن است طاقت فرسا به نظر برسد، اما برخی از تاکتیک‌های کلیدی وجود دارد که می‌توان آنها را تقویت کرد:

 • محتوای مناسب پیوند ایجاد کنید که بر اساس تحقیق و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی شما از رتبه بندی در نتایج جستجوی برتر باشد تا به تولید لینک های ورودی و سئو کلمات کلیدی کمک کند.
 • نام های تجاری خود را برای فرصت های سریع برای به دست آوردن یک پیوند ورودی از وب سایت هایی که قبلاً در مورد شما صحبت می کنند ، نظارت کنید.
 • اگر می‌خواهید سایر وب‌سایت‌ها به شما لینک دهند، به یاد داشته باشید که به وب‌سایت‌های دیگر پیوند دهید. شما فقط به اندازه ای که می دهید دریافت می کنید.
 • از رسانه های اجتماعی برای حمایت از لینک سازی استفاده کنید. برای کمک به ایجاد روابط قبل از دستیابی به فرصت ایجاد لینک، از قبل با اهداف خود تعامل داشته باشید.

اینها تنها چند تاکتیک برای شروع شما هستند. با این حال، مطمئناً تاکتیک های پیشرفته تری برای ایجاد لینک برای موفقیت در چشم انداز بسیار رقابتی امروزی وجود دارد.

 

 1. محتوای خود را به صورت استراتژیک تبلیغ کنید:

در بالا به طور خلاصه به این موضوع اشاره کردم، اما همچنین مهم است که از کانال‌های غیر سئو در تلاش برای دیده شدن دارایی‌های خود و حمایت از تلاش‌های ایجاد لینک استفاده کنید.
هر چه بیشتر به محتوای خود توجه کنید، فرصت بیشتری دارید:

 •  ایجاد لینک های ورودی
 • به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی را تشویق  کنید.
 • بگذارید قطعه محبوبیت بدست آورد.
 • رتبه بهتر باشید.

 

سئو کلمات کلیدی و تبلیغ استراتژی محتوا

 

در حالی که تاکتیک های تبلیغاتی مختلف ممکن است برای انواع مختلف محتوا اعمال شود، ایجاد یک چک لیست همیشه مفید است. به این ترتیب، زمانی که زمان تبلیغ یک دارایی فرا می رسد، فهرستی از تمام تاکتیک های ممکن را در اختیار دارید. این می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • توزیع در کانال های رسانه های اجتماعی
 • ارسال ایمیل به مشترکین
 • تشویق به اشتراک گذاری اعضای تیم داخلی
 • تماس با کسانی که در اکسل ذکر شده است
 • تنظیم Google Alerts برای نظارت بر مکالمات پیرامون موضوع
 • اشتراک گذاری مستقیم با کارشناسان یا تأثیرگذاران خاص
 • پاسخ دادن به سوالات مرتبط در Quora یا سایر انجمن ها
 • تبلیغات در شبکه های اجتماعی
 • شناسایی فرصت های پیوند متقابل داخلی موجود
 • ایجاد یک ارائه SlideShare یا استفاده مجدد از دارایی به اشکال دیگر.

 

 1. بهینه سازی و بهبود مستمر محتوا در جهت سئو کلمات کلیدی:

در حالی که عوامل متعدد دیگری برای سئو مهم هستند، محتوا همچنان پادشاه است.
زمانی که گوگل در حال تعیین میزان پاسخگویی سایت شما به یک درخواست است، محتوای با کیفیت بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد.

در واقع، اگر فقط یک چیز را از این قطعه یادبگیرید (و امیدوارم بیشتر از آن را یاد بگیرید)، این باید اهمیت محتوای با کیفیت بالا باشد. تاکید بر “کیفیت بالا”.دستورالعمل‌های کیفیت جستجوی Google به صراحت اهمیت E-A-T را بیان می‌کند، یعنی تخصص، معتبر بودن و قابل اعتماد بودن.

محتوای شما باید هم به موتورهای جستجو و هم برای بازدیدکنندگان ثابت کند که شما یک متخصص قابل اعتماد در موضوعات مرتبط با کلمات کلیدی خود هستید.اما از آنجایی که نتایج موتورهای جستجو دائما در حال تغییر هستند، باید بهینه سازی ها و بهبود مستمر را در محتوای خود انجام دهید.به عنوان مثال، فقط به این دلیل که شما نتیجه Featured Snippet را برای یک کلمه کلیدی یا عبارت خاص به دست آورده اید، به این معنی نیست که در آنجا خواهید ماند.

تازه کردن محتوای خود تضمین می کند که بهترین (و به روزترین) اطلاعات را به کاربران ارائه می دهید و باعث افزایش دید کلمات کلیدی می شود.اگر محتوا قدیمی باشد، احتمالاً رتبه بندی کلمات کلیدی مرتبط را کاهش خواهید داد.از سوی دیگر، اگر همیشه به دنبال فرصت هایی برای به روز رسانی محتوای خود و ارائه بهترین مطالب به کاربران هستید، احتمالاً رتبه بندی کلمات کلیدی را افزایش خواهید داد.

بهینه سازی محتوا هرگز نباید “یکبارانجام شود و دیگر به آن دست نزد” باشد، به خصوص اگر نتایجی را که می خواهید مشاهده نمی کنید.اگر دارایی رتبه‌بندی نمی‌شود، آن را برای ارتباط، هدف جستجو، تعامل و خوانایی دوباره بهینه کنید.هدف شما باید ارائه محتوایی به کاربران باشد که بهتر از هر چیز دیگری باشد که برای پرس و جوی داده شده نمایش داده می شود.مفهوم “اگر خراب نیست، آن را تعمیر نکنید.” مطمئناً در اینجا اعمال می شود.

به عنوان مثال، اگر شما در رتبه اول گوگل برای یک کلمه کلیدی بسیار رقابتی و بسیار جستجو شده قرار دارید، نمی خواهید خطر از دست دادن آن را داشته باشید.در آن صورت، تغییر تگ عنوان یا هر چیزی که می تواند تأثیر منفی داشته باشد را توصیه نمی کنم.با این حال، ممکن است فرصت‌هایی برای تبدیل دارایی‌ای که رتبه‌بندی می‌شود سازگارتر کرده و کاربران را تشویق به ماندن در سایت شما کنید.

برای مطالعه مقالات بیشتر از سایت ایراکد در زمینه شبکه های اجتماعی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

استراتژی سئو سایت گردشگری

 

 

سئو کلمات کلیدی و بهبود مستمر محتوا

 

 1. نمایه کسب و کار Google خود را برای سئو کلمات کلیدی بهینه کنید:

جستجوی محلی به بخش مهم دیگری از سئو تبدیل شده است.

علاوه بر هدایت کسب و کار به مکان فیزیکی شما، بر رتبه بندی وب سایت شما نیز تأثیر می گذارد. در بسیاری از موارد، گوگل مکان جستجوگر را در SERP تعیین می کند. مواردی مانند عکس‌ها، نظرات و شماره تلفن‌ها بیشتر از پیوندهای متنی شامل پاسخ به سؤالات می‌شوند. بهترین راه برای ورود به جستجوهای محلی ایجاد و بهینه سازی پروفایل کسب و کار Google شماست.

این سرویس رایگان به شما امکان می‌دهد نحوه نمایش کسب‌وکارتان در دارایی‌های Google، از جمله Maps، نظرات، و فهرست‌های بسته محلی را مدیریت کنید.
نمایه کسب‌وکار Google دید شما را بهبود می‌بخشد و اطلاعاتی درباره شما در یک نگاه به کاربران می‌دهد. همچنین به افراد اجازه می دهد تا کسب و کار شما را در گوگل بررسی کنند. اینها نه تنها اعتبار شما را افزایش می‌دهند و به شما اجازه می‌دهند روایت پیرامون کسب‌وکارتان را کنترل کنید، بلکه تصور می‌شود که تأثیر قابل‌توجهی بر رتبه‌بندی نیز دارند.
علاوه بر این، نمایه شما بینش هایی را در مورد مخاطبان به شما ارائه می دهد که ممکن است به شما در کشف فرصت ها و کلمات کلیدی جدید برای هدف کمک کند. شما اطلاعاتی در مورد اینکه کدام پرسش ها جستجوگران را به وب سایت شما هدایت می کنند، نحوه تعامل آنها با پست های شما و تعداد کلیک هایی که لینک وب سایت شما ایجاد می کند، دریافت می کنید.

 

سئو کلمات کلیدی و بهینه سازی نمایه کسب و کار

 

سخن نهایی

کار یک متخصص سئو هرگز تمام نمی شود. و حتی اگر گوگل روزی تصمیم بگیرد، «می‌دونی چیست؟ ما بالاخره این الگوریتم را کامل کردیم.” (که هرگز این کار را نمی کنند)، نتایج شما در SERP ها دائماً تغییر می کند زیرا دیگرانی که همان کلمات کلیدی را هدف قرار می دهند، استراتژی ها و محتوای خود را تغییر می دهند و تنظیم می کنند.

این بدان معنی است که شما باید به کار در وب سایت خود ادامه دهید. فقط به یاد داشته باشید، سئو کلمات کلیدی یک ماراتن است، نه یک دو سرعت. فقط به این دلیل که نتایجی را که می خواهید فوراً نمی بینید به این معنی نیست که در مسیر درستی نیستید و برعکس – تصور نکنید چون امروز رتبه بالایی دارید در آنجا خواهید ماند.

سئو به تست های زیادی نیاز دارد. از آزمایش نترسید شما ممکن است همیشه رتبه اول را کسب نکنید، اما اگر تلاش کنید و این بهترین شیوه های سئو را دنبال کنید، باید ببینید که سایت شما در رتبه بندی بالا می رود و این ترافیک مورد نظر شما را به همراه خواهد داشت.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

[printfriendly current='yes']

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form