چگونه بازدید بیشتر از یوتیوب دریافت کنیم؟

چگونه بازدید بیشتر از یوتیوب دریافت کنیم؟

مقدمه

در این پست، 14 تاکتیک اثبات شده که به دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب به کمک میکند، پرداخته خواهد شد.

آنچه در این مقاله می خوانید:

ذریافت بازدید بیشتر از یوتیوب: در این پست، من 14 تاکتیک اثبات شده را به اشتراک خواهم گذاشت که به دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب به شما کمک میکند برای بازاریابی شبکه های اجتماعی می توانید از شرکت خدمات شبکه های اجتماعی نیز کمک بگیرید.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 1

راهکار های دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب

راهکارهای دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب

 1. اشتراک ویدئوهای بیشتر در کنار ویدئو قبلی

یوتیوب از تبلیغات درآمد کسب می کند. بنابراین، به نفع آنها است که افراد را در پلتفرم خود نگه دارند تا بتوانند تبلیغات بیشتری را نشان دهند.

به همین دلیل است که آنها ویدیوهای مشابه را در نوار کناری توصیه می کنند. به عنوان مثال، اگر ویدیویی در مورد نحوه پخت استیک ریبی تماشا می‌کنید، بیشتر توصیه‌های نوار کناری دستور پخت استیک و طرز تهیه سایر تکه‌های گوشت گاو است.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 2

 

این منطقی است.

اگر می خواهید بدانید که چگونه یک ریبای بپزید، ممکن است علاقه مند باشید که طرز تهیه زیر استیک پنیر فیلی را نیز یاد بگیرید.

اما چیزی که ممکن است در اسکرین شات متوجه شده باشید این است که بسیاری از ویدیوهای توصیه شده از همان کانالی هستند که ویدیوی در حال پخش است.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 3

 

این نکته مهمی است زیرا یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دریافت بازدید بیشتر این است که بینندگان بیش از یک ویدیوی شما را تماشا کنند. بنابراین شما می خواهید در اینجا ظاهر شوید.

چطوری این کار را انجام میدهید؟

در حالی که هیچ راهی برای تضمین جایگاه وجود ندارد، می‌توانید شانس خود را با داشتن ویدیوهای مرتبط در کانال خود افزایش دهید. به همین دلیل است که هنگام شروع کار، نگه داشتن همه چیز مفید است.

بنابراین، فقط یک کانال آشپزی راه اندازی نکنید. این خیلی گسترده است. در عوض، یک کانال در مورد کباب کردن یا کباب کردن گوشت راه اندازی کنید. این شانس شما را برای توصیه شدن در نوار کناری ویدیوهای خود افزایش می دهد – که باعث بازدید بیشتر می شود.

این دقیقاً همان کاری است که ما انجام دادیم. اولین ویدیوهای ما در سال 2015 فقط بر روی لینک سازی و بهینه سازی موتور جستجو (SEO) متمرکز بود. پیشنهاد ما مشاوره با یک شرکت خدمات سئو است تا علاوه بر مشاوره در زمینه بازاریابی شبکه های اجتماعی از جمله یوتیوب به شما کمک کنند تا به رتبه ها و درآمدهای بالا دست یابید.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 4

 

البته، مجبور نیستید برای همیشه تمرکز خود را بسیار محدود نگه دارید.

با افزایش بازدیدها، مشترکین بیشتری خواهید داشت. از آنجا که آنها بدون توجه به هر اتفاقی در مورد ویدیوهای شما مطلع می شوند، می توانید کمی گسترده تر شوید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید شاخه‌ای بسازید و ویدیوهایی درباره مارینادها یا کناره‌ها بسازید.

و این اساساً کاری بود که ما انجام دادیم. شرکت خدمات دیجیتال مارکتینگ برای رتبه گرفتن و جذب ورودی بیشتر ویدئوها، علاوه بر سئو، همچنین شروع به تولید ویدیوهایی در مورد موضوعات مرتبط مانند وبلاگ نویسی، بازاریابی محتوا، بازاریابی ویدیویی و بازاریابی وابسته کرده ایم.

 

2. درباره موضوعاتی که مردم جستجو می کنند ویدیو بسازید

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که سازندگان جدید مرتکب می‌شوند، ایجاد ویدیوهای «محور من» است، مانند «دنده دوربینی که استفاده می‌کنم». ”

اگر طرفداران زیادی مانند iJustine نداشته باشید، حقیقت این است که برای کسی اهمیتی ندارد که شما کی هستید و چه می کنید.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 5

 

بنابراین، یک راه بهتر برای انجام این کار، هدف قرار دادن موضوعاتی است که پتانسیل ترافیک جستجو دارند. می بینید، در حالی که مردم ممکن است به تجهیزاتی که من استفاده می کنم اهمیتی ندهند، آنها همچنان به دنبال مشاوره در مورد تجهیزات دوربین هستند.

در واقع، عبارت «بهترین دوربین برای YouTube» حدود 3400 جستجوی ماهانه در ایالات متحده و 6100 جستجوی ماهانه در سراسر جهان دریافت می کند.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 6

 

بنابراین اگر موضوعاتی با پتانسیل ترافیک جستجو را هدف قرار دهید و برای آنها در YouTube رتبه بندی کنید، می توانید از ویدیوهای خود دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب داشته باشید. این حتی اگر مشترکین صفر داشته باشید نیز کار می کند.

چگونه این موضوعات را پیدا می کنید؟

ساده ترین راه استفاده از ابزار رایگان کلمه کلیدی YouTube Ahrefs (YouTube Keyword tool) است.

فقط کافی است هر کلمه یا عبارت مرتبط را وارد کنید تا 150 کلمه کلیدی و حجم جستجوی ماهانه آنها را به شما نشان دهد.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 7

 

به دنبال مجموعه بزرگتری از ایده ها هستید؟

از اکسپلورر کلمات کلیدی Ahrefs(Keywords Explorer) استفاده کنید تا همه ایده ها را برای دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب و پایگاه داده ما با بیش از 800 میلیون کلمه کلیدی YouTube بیرون بکشید.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 8

 

هنگامی که جستجوی کلمات کلیدی برای ویدیوهای خود انجام دادید، باید یاد بگیرید که چگونه آن ویدیوها را در YouTube رتبه بندی کنید.

 

3. ویدیوهای خود را در گوگل برای دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب رتبه بندی کنید

حقیقت خنده دار:

Google در 12 ماه گذشته بیش از 230000 بازدید از ویدیوهای YouTube ما ارسال کرده است.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 9

 

چگونه؟ زیرا ویدئوهای یوتیوب گاهی در گوگل نیز نمایش داده می شوند.

به عنوان مثال، به نتایج جستجو برای «نحوه ساخت تخم مرغ همزده» نگاه کنید. ” گوگل چرخ فلکی از ویدئوهای یوتیوب را در نتایج نشان می دهد.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 10

 

اما سوال اینجاست که چگونه موضوعات ویدیویی با دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب و پتانسیل دریافت ترافیک از گوگل را پیدا می کنید؟

ساده است . به دنبال ویدیوهایی بگردید که قبلاً از Google ترافیک دریافت کرده‌اند و درباره همان موضوعات ویدیو بسازید. شما می توانید این کار را با Ahrefs’ Content Explorer انجام دهید، که یک پایگاه داده قابل جستجو از بیش از یک میلیارد صفحه وب با معیارهای SEO است.

برای مثال، ویدیوی دستور العمل Amritsari Chole Masala تقریباً 1900 بازدید ماهانه جستجو می‌شود. بد نیست.

هنگامی که لیستی از موضوعاتی را که ارزش هدف گذاری دارند پیدا کردید، گام بعدی ایجاد یک ویدیوی “بهینه سازی شده” است که در گوگل رتبه بندی می شود.

برای مطالعه مقالات بیشتر از سایت ایراکد در زمینه شبکه های اجتماعی روی لینک زیر کلیک کنید.

جذب بیشتر مشترکین در یوتیوب

4. نرخ کلیک خود را با عنوانی جذاب افزایش دهید

مهم نیست که رتبه ویدیوی شما چقدر بالا باشد، اگر کسی روی آن کلیک نکند، هیچ بازدیدی نخواهید داشت.

به همین دلیل است که برای جذب کلیک به یک عنوان قانع کننده نیاز دارید.

اکنون، این بدان معنا نیست که باید طعمه کلیکی مانند «این یک ترفند 15 میلیون بازدید در 1 ساعت برای ما به ارمغان آورد» ایجاد کنید. اگرچه ممکن است این کار باعث کلیک‌ها شود، بعید است که بتوانید به آن وعده عمل کنید و این امر باعث کاهش اعتبار کانال شما می‌شود.

بنابراین، چگونه می‌توانید عناوین خوب YouTube بنویسید؟ در اینجا چند نکته وجود دارد:

 • کلمه کلیدی اصلی خود را وارد کنید. مطالعه بریگزبی نشان می‌دهد که داشتن کلمه کلیدی هدف شما در عنوان دارای مزایایی است. این همچنین با توصیه YouTube در مورد گنجاندن عبارات جستجوی مرتبط در عنوان خود همراه است.
 • آن را کوتاه نگه دارید. YouTube عناوین بسیار طولانی را کوتاه می کند. آن را تا جایی که ممکن است کوتاه نگه دارید بدون اینکه توصیفی بودن را قربانی کنید.
 • روی منفعت تمرکز کنید روشن کنید که چرا کسی باید ویدیوی شما را تماشا کند.

 

5. یک تصویر کوچک چشم نواز ایجاد کنید

بهبود CTR شما برای دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب فقط به عنوان متکی نیست. همچنین باید یک تصویر کوچک مکمل و چشم نواز ایجاد کنید.

به عنوان مثال، نگاهی به تصاویر کوچک در کانال ما بیندازید:

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 11

 

ما عمدا آنها را طوری طراحی کرده ایم که برجسته باشند.

در اینجا چند نکته برای ایجاد تصاویر کوچک وجود دارد که جستجوگران را ترغیب به کلیک کردن می کند:

 • عکسی از ویدیوی خود انتخاب نکنید. معمولاً غیرجذاب و خارج از زمینه است. در عوض، یک نسخه منحصر به فرد و فریبنده برای جلب توجه جستجوگر طراحی کنید.
 • از یک تصویر متجانس استفاده کنید. مطمئن شوید که تصویر کوچک شما به صورت بصری نشان می‌دهد که ویدیو سؤال کاربر را حل می‌کند. به عنوان مثال، یک آموزش ویدیویی در مورد “نحوه بستن کراوات” احتمالاً باید نشان دهد که کسی کراوات می بندد.
 • از کنتراست به منظور دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب به نفع خود استفاده کنید. یوتیوب عمدتاً سفید، خاکستری و قرمز است. از این رنگ ها اجتناب کنید زیرا با نتایج جستجو ترکیب می شوند.
 • از متن توصیفی روی تصویر کوچک استفاده کنید. ما معمولاً سراغ چیزی کوتاه می رویم که مکمل عنوان باشد. به عنوان مثال، ویدیوی ما در مورد یادگیری سئو دارای عبارت “Learn SEO” در تصویر کوچک است.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 12

 

6. توضیحات برنده بنویسید

این فقط عنوان و تصویر کوچک شما نیست که در نتایج جستجوی YouTube ظاهر می شود. جمله اول توضیحات ویدیوی شما نیز همینطور است.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 13

 

از آنجایی که این به طور بالقوه می تواند بر CTR تأثیر بگذارد، باید سعی کنید تا آنجا که ممکن است آن را فریبنده کنید.

گفتنی است، در حالی که دو سطر اول مسلماً مهم ترین هستند، از بقیه توضیحات خود غافل نشوید. این مکانی عالی برای تشویق بینندگان شما به تماشای بیشتر ویدیوهای دیگر شما، مشترک شدن در کانال شما و موارد دیگر است.

ما از فرمول کلی یکسانی برای تمام توضیحات خود استفاده می کنیم:

 • 1- 2 جمله قانع کننده برای جلب کلیک.
 • پیوندی برای عضویت (برای ایجاد پیوند اشتراک کافیست ?sub_confirmation=1 را به URL کانال اضافه کنید).
 • پیوندهای مربوط به ویدیوهای یوتیوب در کانال ما؛
 • توضیحات طولانی ویدیو (ما سعی می کنیم این را بین 500 1000 کلمه نگه داریم).
 • مهر زمانی برای لحظات کلیدی در ویدیو (به نکته شماره 11 مراجعه کنید).
 • پیوند دیگری برای عضویت؛
 • لینک کانال های اجتماعی

 

7. با استفاده از لیست پخش سریال، دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب داشته باشید

بازدیدهای پیشنهادی زمانی است که شخصی روی ویدیوی شما در نوار کناری کلیک کند.

ما قبلاً در مورد اینکه چگونه می توانید شانس خود را برای ظاهر شدن در نوار کناری افزایش دهید صحبت کرده ایم. اما دو بخش در آن وجود دارد، و بخشی که ما هنوز در مورد آن صحبت نکرده ایم، “بعدی بعدی” است:

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 14

 

و این مکانی است که قطعاً می خواهید ادعا کنید.

دلیل ساده است: ویدیوی بعدی به طور خودکار پس از پایان ویدیوی فعلی پخش می شود.

اما مشکل اینجاست: اگر یک کانال کوچک یا جدید هستید، دریافت بازدیدهای پیشنهادی از ویدیوهای دیگران دشوار است. بنابراین، اگر تازه شروع به کار کرده اید، باید مطمئن شوید که در ویدیوهای خود جایگاه بعدی را به دست آورده اید.

چگونه؟ از لیست پخش سریال استفاده کنید.

یک لیست پخش سری به شما امکان می دهد لیست پخش خود را به عنوان مجموعه ای رسمی از ویدیوها که باید با هم مشاهده شوند علامت گذاری کنید.

به این فکر کنید که نتفلیکس چگونه این کار را با فصل ها و قسمت های برنامه مورد علاقه شما انجام می دهد. تماشای ویدیوهای بدون نظم چندان منطقی نخواهد بود.

برای تنظیم یک لیست پخش سریال، به لیست پخش خود بروید، روی “تنظیمات لیست پخش” و سپس “تنظیمات پیشرفته” کلیک کنید و “تنظیم به عنوان سریال رسمی برای این لیست پخش” را انتخاب کنید. “.

برای بهترین نتیجه، ویدیوها را به ترتیب منطقی تنظیم کنید. این به این دلیل است که وقتی مردم واقعاً ویدیوها را به ترتیب تنظیم شده تماشا می‌کنند، شانس شما برای برنده شدن در رتبه بعدی افزایش می‌یابد و دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب را دارا خواهید بود.

8. ویدیوهای خود را در تالارهایی که ترافیک دارند جاسازی کنید

مردم احتمالاً در انجمن ها و سایت های پرسش و پاسخ سؤالاتی می پرسند که ویدیوهای شما می توانند به آنها پاسخ دهند.

به عنوان مثال، در اینجا یک سؤال در Quora وجود دارد که یکی از ویدیوهای YouTube ما به پاسخ دادن به آن کمک می کند—بنابراین هنگام پاسخ دادن به رشته، آن را جاسازی کردیم:

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 15

 

با این حال، ترفند کارآمد کردن این تاکتیک کاری، پاسخگویی به همه و همه سوالات نیست. این است که موضوعات مرتبطی را پیدا کنید که ترافیک ثابتی را از Google دریافت می کنند و به آنها پاسخ می دهند.

می توانید این کار را با Ahrefs’ Site Explorer انجام دهید.

فقط کافی است در یک انجمن محبوب مانند Quora یا یک انجمن شناخته شده خاص صنعت مانند WarriorForum قرار دهید، سپس به گزارش Top Pages بروید تا رشته هایی را ببینید که بیشترین ترافیک جستجو را دریافت می کنند.

در اینجا چیزی است که برای Quora به نظر می رسد:

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 16

 

بعد، یک کلمه یا عبارت مرتبط (به عنوان مثال، “دستور پخت”) را در کادر “شامل” وارد کنید تا نتایج را به رشته های مرتبط محدود کنید.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 17

 

گزارشی برای سوالات مرتبط که ممکن است بخواهید به آنها پاسخ دهید.

آنچه می خواهید ببینید یک جریان ثابت از ترافیک ارگانیک ماه به ماه است مانند این:

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 18

 

اینها سوالاتی هستند که ارزش پاسخگویی را دارند، زیرا احتمال اینکه آنها باعث دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب را برای شما ارسال کنند زیاد است.

 

9. ویدیوهای خود را در پست های وبلاگ مرتبط قرار دهید

پست ما در بازاریابی وابسته به طور تخمینی 12000 بازدید ماهانه جستجو می کند.

و از آنجایی که ما یک ویدیو در مورد این موضوع داریم، آن را جاسازی کردیم که تا به امروز 2553 بازدید اضافی داشته است.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 19

 

خیلی باحاله، درسته؟

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 20

 

بنابراین قضیه روشن است: اگر وبلاگ دارید، برای دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب باید ویدیوهای خود را در پست های وبلاگ مرتبط جاسازی کنید.

چگونه می دانید چه صفحاتی باید ویدیوهای خود را جاسازی کنید؟

ساده ترین راه استفاده از عقل سلیم است. اگر ویدیویی در مورد موضوعی مشابه یکی از پست های وبلاگ خود دارید، باید آن را جاسازی کنید.

گزینه دیگر این است که به دنبال صفحاتی با ترافیک بالا بگردید که می توانند بازدیدها را به ویدیوهای YouTube شما در     Google Analytics  یا  Google Search Consoleهدایت کنند.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 21

 

اگر گوگل آنالیتیکس یا کنسول جستجوی گوگل را راه‌اندازی نکرده‌اید، می‌توانید دامنه خود را در اکسپلورر سایت Ahrefs وارد کنید و به گزارش صفحات برتر نگاه کنید تا ببینید کدام صفحات بیشترین ترافیک ارگانیک را دارند.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 22

 

10. از صفحات پایانی و کارت ها به منظور دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب استفاده کنید

صفحه‌های پایانی تصاویر کوچک ویدیویی هستند که می‌توانید در انتهای ویدیوی خود اضافه کنید. و اگر کسی روی آن کلیک کند، آن ویدیو شروع به پخش می کند.

از سوی دیگر، کارت‌ها اسلایدهایی هستند که می‌توانید در هر نقطه از ویدیوی خود اضافه کنید.

می‌توانید از اینها برای پیشنهاد ویدیوها و فهرست‌های پخش دیگر، اضافه کردن نظرسنجی یا پیوند به یک وب‌سایت استفاده کنید.

در حال حاضر، در حالی که وسوسه انگیز است که همیشه به وب سایت خود پیوند دهید و ترافیک را به آنجا ارسال کنید، شاید بهتر باشد کاربران را در پلتفرم YouTube نگه دارید.

در تجربه ما، ارزش تجمعی که از زمان‌های تماشای جلسات طولانی‌تر دریافت می‌کنید، بر چند کلیک پیوند برتری دارد.

اگر صفحه‌های پایانی و کارت‌هایی را به ویدیوهای خود اضافه نمی‌کنید، باید. زمان زیادی نمی برد و استفاده از آنها ده ها هزار بازدید به ویدیوهای ما اضافه کرده است.

 

11. با افزودن مُهر زمانی، «لحظه‌های کلیدی» را در Google بگیرید

گوگل گاهی اوقات “لحظه های کلیدی” را در نتایج جستجو نشان می دهد:

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 23

 

لحظات کلیدی به جستجوگران اجازه می دهد تا به نقاط مورد علاقه علامت گذاری شده در ویدیوی شما بپرند.

اکنون، اگر مُهر زمانی و برچسب‌هایی را به توضیحات YouTube خود اضافه کنید، Google احتمالاً این «لحظه‌های کلیدی» را برای ویدیوهای شما نشان می‌دهد.

مهر زمانی جایی است که بخش خاصی از ویدیوی خود را در قالب [hour]:[minute]:[second] علامت‌گذاری می‌کنید. و برچسب ها توضیحات مختصر و واضحی از بخش های علامت گذاری شده هستند.

 

12. ویدئوها را در بهترین زمان برای مخاطبان خود منتشر کنید

بهترین زمان زمانی است که مخاطبان هدف شما در حال تماشای ویدیو هستند. می‌توانید با بررسی گزارش جدید YouTube: «وقتی بینندگان شما در YouTube هستند» نقاط اوج را شناسایی کنید.

این گزارش جدید است و هنوز توسط YouTube آزمایشی در نظر گرفته می شود.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 24

 

اکنون، آنچه ما در اینجا توصیه می کنیم این است که یک ساعت قبل از اوج منتشر کنید، نه درست در خود اوج. این به بینندگان ما زمان کافی برای کشف و تماشای ویدیوهای ما می دهد که منجر به بازدید بیشتر می شود.

به عنوان مثال، زمان مناسبی برای انتشار ویدیوهای ما حدوداً ساعت 8 9 بعد از ظهر به وقت تهران (یا 8- 9 صبح ) خواهد بود.

اگر تعداد بازدیدهای روزانه کافی برای عملکرد خوب این گزارش ندارید، می‌توانید این زمان‌بندی‌های کلی را با حسن نیت از Frederator Networks دنبال کنید.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 29

 

13. تگ های مرتبط یوتیوب برای دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب را اضافه کنید

شواهد نشان می دهد که برچسب های YouTube چندان مهم نیستند. اما از آنجایی که پر کردن آنها چند ثانیه طول می‌کشد، ارزش افزودن دارند – حتی اگر فقط به تعداد انگشت شماری از افراد کمک کنند تا ویدیوهای شما را پیدا کنند.

در اینجا فرآیند 3 مرحله ای است که ما در Ahrefs استفاده می کنیم:

 • ابتدا یک برچسب را به عنوان کلیدواژه اصلی خود تنظیم کنید.

راهنمای رسمی YouTube برای برچسب‌ها این است که «از کلمات و عباراتی استفاده کنید که بیشترین معنا را برای ویدیوی شما دارند»، بنابراین منطقی است که با کلمه کلیدی اصلی خود شروع کنید.

به عنوان مثال، اگر بخواهیم برای تبلیغ محتوا یک برچسب برای ویدیوی خود اضافه کنیم، این برچسب “تبلیغ محتوا” خواهد بود:

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 26

 

 • کلمات کلیدی رایج و مرتبط را از ویدیوهای دارای رتبه برتر اضافه کنید.

برای پیدا کردن آنها می توانید از افزونه های مرورگر مانند vidIQ و TubeBuddy استفاده کنید. فقط یکی را نصب کنید، کلمه کلیدی مورد نظر خود را در یوتیوب جستجو کنید، 3 5 ویدیوی برتر مرتبط را باز کنید و به دنبال برچسب های رایج و مرتبط بگردید.

برای مثال، ما تگ‌های «طرح ارتقای محتوا»، «چگونه محتوای خود را تبلیغ کنیم» و «چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنیم» برای همه ویدیوهای رقیب برای ارتقای محتوا ظاهر می‌شود، بنابراین آن‌ها را به ویدیوی خود اضافه می‌کنیم.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 26

 

 • کلمات کلیدی مرتبط را با حجم جستجو اضافه کنید.

ساده ترین راه برای انجام این کار این است که برچسب های مراحل قبلی را با موتور جستجوی تنظیم شده روی YouTube در اکسپلورر کلمات کلیدی Ahrefs قرار دهید. کره چشم فهرست موارد مرتبط با حجم جستجو.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 27

 

در این مورد، “وبلاگ نویسی”، “بازاریابی محتوا” و “استراتژی بازاریابی محتوا” احتمالا منطقی خواهد بود، بنابراین ما آنها را به ویدیوی خود اضافه کرده ایم:

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 28

 

14. با تبلیغات جستجوی یوتیوب دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب داشته باشید

اگر بودجه دارید، بهترین راه برای بازدید بیشتر از ویدیوهایتان پرداخت هزینه آن است. و شما می توانید این کار را با استفاده از تبلیغات YouTube انجام دهید.

در واقع، این چیزی است که ما مدتی است با آن آزمایش کرده ایم. ما این کار را با هدف قرار دادن کلمات کلیدی در YouTube انجام می دهیم که در حال حاضر زمان تماشای بالایی را برای ما ایجاد می کنند.

دلیل آن ساده است: ما به خاطر دیدگاه ها، نماها را نمی خواهیم. آنچه ما می خواهیم، ​​دیدگاه های تعاملی است.

از آنجایی که این ویدیوها زمان تماشای بالایی دارند، به این معنی است که شخصی که در ابتدا به عنوان یک تبلیغ با آن مواجه می‌شود، احتمالاً تماشای آن ویدیو را تمام می‌کند. و این افراد حتی ممکن است تصمیم بگیرند که بیشتر از ویدیوهای ما را تماشا کنند زیرا از ویدیوی اول لذت بردند.

برای شروع، برای دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب به گزارش «منبع ترافیک» در تجزیه و تحلیل YouTube خود بروید و روی جستجوی YouTube کلیک کنید.

در اینجا، گزارشی از کلمات کلیدی را خواهید دید که باعث بازدید از ویدیوهای شما و میانگین زمان تماشا شده اند.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 29

 

همانطور که می بینید، “seo” و “seo tutorial” زمان تماشای عالی را برای ما ایجاد می کنند. بنابراین، ما تبلیغاتی ایجاد کردیم که دقیقاً همین کلمات کلیدی را هدف قرار می دهد.

 

دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب 30

 

در  0/07$ در هر بازدید، این یک راه بسیار ارزان برای به دست آوردن بازدیدهای بیشتر درگیر است.

 

سخن نهایی

فراموش نکنید، شما همچنین می توانید از مخاطبان فعلی خود در خارج از YouTube نیز استفاده کنید. اگر لیست ایمیل دارید یا مخاطبی در رسانه های اجتماعی دارید، حتما ویدیوی خود را با آنها به اشتراک بگذارید.

و در آخر، برای دریافت بازدید بیشتر از یوتیوب از بینندگان خود بخواهید ویدیوهای شما را لایک کنند و به اشتراک بگذارند. بله، به نوعی بیش از حد از آن استفاده شده است، اما اضافه کردن آن به بیرونی ویدیوتان ضرری ندارد.

فقط «پرسش» خود را در هر دقیقه از ویدیو اسپم نکنید.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form