استراتژی محتوایی چیست؟ ۳ استراتژی کلیدی بازاریابی محتوا

استراتژی محتوایی کسب ترافیک سایت

چکیده

آنچه در این مقاله می خوانید:

استراتژی محتوایی: تلاش برای پیگیری سریع استراتژی محتوایی بلند مدت یک مسیر مطمئن برای شکست است. بیاموزید که چرا یک استراتژی محتوای طولانی مدت برای بازگشت سرمایه ضروری است. بر کسی پوشیده نیست که محتوا وقت گیر است. برای برخورداری از خدمات تولید محتوا می توانید با ما در ارتباط باشید.

با این حال، برخی از بازاریابان به قدری روی کاهش آن زمان تمرکز می کنند، فقط برای “درآوردن چیزی”، که در نهایت نتیجه را از دست می دهند. چه چیزی را از دست می دهند؟ قدرت ذاتی محتوای با کیفیت بالا به شما کمک می کند که:

 •  رتبه  بهتر در گوگل داشته باشد
 • با مصرف کنندگان اعتماد ایجاد کنید.
 •  مشتری احتمالی کسب کنید
 • تبدیل مشتری احتمالی به خریدار

در همین حال، محتوای عجولانه شما را به تنیجه ی برعکس می رساند. شرکت دیجیتال مارکتینگ و خدمات تولید محتوا در این زمینه با ارائه استراتژی های مخصوص کسب و کار میتواند باعث رشد کسب و کار و درآمد زایی شما در این حوزه شود.

بازاریابانی که بازاریابی محتوا را به‌عنوان یک دوی سرعت و نه یک ماراتن می‌بینند، فکر می‌کنند که می‌توانند 20 پست وبلاگ کوتاه و بی‌کیفیت بنویسند، آن‌ها را آنلاین پست کنند و کار را تموم حساب کنند.

متأسفانه، این دستورالعملی برای شکست عمده محتوا است. برای موفقیت محتوا – واقعاً موفق، با رتبه‌بندی، خوانندگان متعهد و تبدیل‌ آنها به مشتری – باید یک بازی طولانی را با بازاریابی محتوای خود انجام دهید. شما باید با درک این موضوع کنار بیایید که ممکن است بین شش ماه تا یک سال (یا حتی بیشتر، طبق یک مطالعه) طول بکشد تا به رتبه بندی محتوای خود برسید. شما باید درک کنید که مخاطبان هدف شما از انسان‌هایی تشکیل شده‌اند که اگر می‌خواهید اعتماد و در نهایت خریدشان را بخواهید، باید در طول زمان به طور مستمر از آنها مراقبت و مورد احترام قرار گیرند.

شما باید کاملاً مالک آن باشید که محتوای خوب را نمی توان با عجله ایجاد کرد. محتوای عالی حتی بیشتر طول می کشد، اما محتوای عالی نتیجه می دهد. بیایید عمیق تر به این موضوع بپردازیم که چرا باید بازی طولانی را با محتوا انجام دهید.

 

استراتژی محتوایی بلند مدت

 

استراتژی محتوایی چیست؟

استراتژی محتوایی یک برنامه جامع برای تولید، ارائه، و مدیریت محتوا است که به منظور رسیدن به اهداف تجاری و بازاریابی برای یک سازمان ایجاد می‌شود. این استراتژی شامل تعریف موضوعات و محتواهایی که برای جذب مخاطبان و مشتریان مورد نیاز است، ایجاد محتوا برای کانال‌های مختلف، مدیریت محتوا، توزیع و انتشار محتوا، و ارزیابی عملکرد محتوا برای بهبود استراتژی آینده را شامل می‌شود.

چرا تمرکز بر یک استراتژی محتوایی بلند مدت چیز خوبی برای بازاریابی شما است؟

برای یک لحظه به یک مسابقه ماراتن فکر کنید: این بسیار وحشتناک است، درست است؟

برای برنده شدن در مسابقه دو، لزوماً به تکنیک یا سبک نیاز ندارید. شما فقط به سرعت نیاز دارید (حداقل تا زمانی که به یک ورزشکار حرفه ای پیست تبدیل شوید، در این مرحله سبک و فرم بسیار مهم است).

به همین دلیل، برنده مسابقه پیاده روی لزوما بهترین دونده در گروه نیست. همان برنده را در یک 10 کیلومتر قرار دهید و احتمالاً در همان ابتدا می سوزد، درست است؟ شرط می بندم می بینید که با این به کجا می روم. همین موضوع در مورد محتوا نیز صدق می کند.

در حالی که هر کسی می‌تواند با محتوای نامفهوم و استراتژی‌های محتوایی که فکر نشده است، در جهتی کلی به سمت خط پایان بچرخد، اما هر بازاریاب نمی‌تواند یک استراتژی مؤثر و بلندمدت برای رتبه‌بندی مداوم در محتوا طراحی کند. این دلیل اصلی این است که استراتژی محتوای بلند مدت بسیار بهتر از استراتژی محتوای کوتاه مدت است.

استراتژی محتوایی بلند مدت علاوه بر پایدارتر بودن، عاقلانه‌تر و کامل‌تر است. به قول تیم فریس، “همیشه نیاز به کیفیت بالا وجود خواهد داشت و همیشه نیاز به فرم طولانی وجود خواهد داشت.”در حالی که استراتژی‌های محتوای کوتاه‌مدت به دنبال تولید نتایج فوری و کوتاه‌مدت هستند، استراتژی‌های محتوای بلندمدت به بازاریابان این امکان را می‌دهند که با مخاطبان خود پیوند برقرار کنند، صدای آن‌ها را بسازند، ارزش واقعی ارائه دهند و به روشی معتبر و پایدار رتبه‌بندی کنند. به همین دلیل، بازاریابانی که استراتژی‌های محتوای طولانی‌مدت ایجاد می‌کنند، اغلب محتوای مؤثرتری را منتشر می‌کنند، مخاطبان بزرگ‌تری ایجاد می‌کنند و سهام بیشتری را در سراسر هیئت به دست می‌آورند.

 

10 دلیل برای اینکه استراتژی محتوایی بلند مدت بهتر است:

1. استفاده بهتر از پول و منابع شماست:

تصور کنید برای کاهش وزن به رژیم می پردازید. به مدت دو هفته فقط غذاهای کامل و تمیز می خورید و روزی دو ساعت ورزش می کنید. شما احساس خوبی دارید و وزن کم می کنید با این حال، در پایان این دو هفته، ورزش را متوقف می‌کنید و بلافاصله به عادت‌های غذایی قبلی خود باز می‌گردید.

چه اتفاقی می افتد؟

البته، شما تمام وزن خود را دوباره به دست می آورید و تیپ بدنی شما از تناسب اندام خارج می شود. جای تعجب نیست که همین اتفاق در مورد محتوا نیز رخ می دهد. صرف نظر از کاری که انجام می دهید، بازاریابی محتوا پول و منابع می خواهد. اگر به شخصی پول می دهید تا حساب های شما را به مدت دو هفته پر از محتوا کند و سپس استراتژی خود را به طور کامل کنار می گذارید، می توانید شرط بندی کنید که نه تنها استراتژی شما بی اثر خواهد بود، بلکه باعث هدر رفتن پول و منابع شما نیز خواهد شد.

در عوض، بهتر است منابع خود را به یک استراتژی محتوای بلندمدت اختصاص دهید که در طول زمان خوانندگان را افزایش می دهد و به شما کمک می کند سطح ترافیک و کلیک ها را در طول ماه ها یا سال ها ثابت نگه دارید. این کار به جای هدر دادن منابع خود، آنها را مستقیماً به شرکت شما هدایت می کند و تضمین می کند که در حال ایجاد ارزش هستید و در عین حال پایه محکمی از محتوای پایدار و مرتبط ایجاد می کنید.

 

استراتژی محتوایی بلند مدت و استفاده بهتر از منابع و سرمایه

 

 1. استراتژی محتوایی بلند مدت خوانندگان را درگیر می کند:

برای اینکه خوانندگان را برای مدت طولانی علاقه مند و درگیر خود نگه دارید، باید محتوای جامع و عمیقی را به آنها ارائه دهید که به آنها کمک کند به نگرانی های خود رسیدگی کنند و مشکلات را حل کنند و این به معنای محتوای طولانی، از نظر تعداد کلمات در هر مقاله است.

فقط به این دلیل که ما در عصری زندگی می کنیم که دامنه توجه کوتاه است فکر نکنید که محتوای طولانی کارایی خوبی نخواهد داشت. در واقع، کاملا برعکس است.یک نظرسنجی Orbit Media نشان داد که وبلاگ نویسانی که پست های طولانی تر (هر چیزی بیش از 1500 کلمه) می نویسند، نتایج بهتری دریافت می کنند.چرا محتوای بلند مدت به عنوان بخشی از یک استراتژی محتوای بلندمدت عملکرد خوبی دارد؟علاوه بر ارائه ارزش برجسته برای خوانندگان، محتوای طولانی مدت همچنین به شرکت شما اجازه می دهد تا با به نمایش گذاشتن دانش شما در مورد موضوعات مرتبط در صنعت، قدرت ایجاد کند و تسلط پیدا کند. شرکت دیجیتال مارکتینگ و باراریابی دیجیتال با کسب الاعات کافی حوزه مد نظری کاری شما، شروع به چیدن استراتژی محتوایی بلند مدت شما میکند.

 

 1. محتوا همیشه تغییر می کند:

با پیشرفت موتورهای جستجو و خوانندگان، تقاضا برای محتوای با کیفیت، آگاهانه و مرتبط همواره افزایش می‌یابد. به همین دلیل، استراتژی محتوای طولانی مدت بهترین سلاح ممکن است.

بازاریابی محتوای بلندمدت که برای محافظت بازاریابان در برابر تغییر و کمک به آنها برای حفظ ترافیک و خوانندگان خود علیرغم تغییر نیازهای سئو، محتوا و بازاریابی طراحی شده است، فضایی را برای جذب استراتژی و انطباق با روندهای در حال تغییر ایجاد می کند. این تضمین می کند که محتوای مؤثرتر و استراتژی تطبیقی ​​تری وجود داشته باشد که برای ادامه دادن نیازی به تقلا نیست.

 

استراتژی محتوایی بلند مدت و محتوای همیشه سبز

 

 1. استراتژی محتوایی بلند مدت مترادف با محتوای اساسی است:

هر خانه خوب به یک پایه محکم نیاز دارد، و هر استراتژی بازاریابی خوب به محتوای ستودنی نیاز دارد تا ارزش و ارتباط طولانی مدت را برای خوانندگان فراهم کند.

محتوای اساسی، استراتژی محتوایی بلند مدت است که ممکن است تعداد زیادی کلیک را به طور مستقیم جلب نکند، اما برای ماه‌ها یا سال‌ها پس از تاریخ انتشار ارزشمند باقی می‌ماند.آن را به عنوان پیش پرداخت برای کسب و کار خود در نظر بگیرید.در واقع، اگر به وبلاگ تیم فریس که در بالا اشاره کردیم نگاه کنید، متوجه خواهید شد که بیشتر محبوب ترین پست های وبلاگ او تا دو سال پیش نوشته شده است.

این برای یک استراتژی بلند مدت موثر چگونه است؟ در مقابل، استراتژی‌های محتوای کوتاه‌مدت تا حد زیادی با هدف رتبه‌بندی خوب برای یک کلمه کلیدی یا عبارت خاص هستند، بنابراین همه آنها به طور کامل از محتوای اصلی غفلت می‌کنند. متأسفانه، این منجر به یک وب سایت کم ارزش و کمتر مرتبط برای همه کاربران می شود.برای جذب کلیک‌های طولانی‌مدت و اطمینان از اینکه خوانندگان یک وب‌سایت همیشه درگیر، سرگرم‌کننده و مصرف‌کننده هستند، محتوای سنگ بنا بیش از آنکه یک لوکس باشد، ضروری است.

 

 1. ارزش استراتژی محتوایی بلند مدت با فروش سخت بی اثر نمی شود:

در محیط بازاریابی امروزی، عملاً مشتریان از چیزی بیش از سخت فروخته شدن متنفر نیستند.

هیچ‌کس نمی‌خواهد بداند که چرا نمی‌تواند بدون محصول شما زندگی کند یا چرا «اکنون خرید» برایشان مهم است! اغلب اوقات، این رویکردها به سادگی مشتریان را از خود دور می کند و فروش طبیعی محصولات را برای شرکت شما دشوارتر می کند.متأسفانه، فروش سخت اغلب لحنی است که توسط محتوای کوتاه مدت گرفته می شود.

از آنجایی که محتوای کوتاه‌مدت ذاتاً اصرار دارد، مهندسی آن سخت است تا مشتریان شما را تحت فشار قرار ندهد. در نتیجه، استراتژی‌های محتوای کوتاه‌مدت خطر زیادی برای بیگانگی مشتریان دارند و فروش محصولات شما را دشوارتر می‌کنند.

از سوی دیگر، استراتژی های محتوای طولانی مدت، چنین کاری را انجام نمی دهند. از آنجایی که آنها برای برانگیختن پاسخ فوری از خوانندگان طراحی نشده اند، به جای اصرار و فوریت، به دنبال ارائه ارزش و ارتباط هستند.به عبارت دیگر، آنها موفق می شوند یک مشکل را توضیح دهند، به مخاطب کمک کنند تا مشکل را مدیریت کند، و سپس آنها را به بحث در مورد مشکل دعوت کنند.

این، به نوبه خود، راهی فوق العاده برای پرورش روابط بلندمدت با مشتری و اطمینان از اینکه شرکت شما همچنان نیازهای مشتریان شما را برآورده می کند، است.

برای مطالعه مقالات بیشتر از سایت ایراکد در زمینه شبکه های اجتماعی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

بازاریابی محتوای خرده فروشی

5 نکته برای بهبود استراتژی محتوا

محتوای بلند مدت و تاثیر آن در استراتژی محتوایی

 

 1. استراتژی محتوایی بلند مدت راهی موثر برای نزدیک شدن به رویدادهای جاری است:

آیا فکر می کنید نوشتن در مورد اخبار پرطرفدار و رویدادهای صنعت شما را به یک استراتژیست محتوای کوتاه مدت تبدیل می کند؟ دوباره فکر کن

وبلاگ های پرطرفدار متمرکز بر محتوا بسیار مهم هستند، و این اشتباه است که این را تنها یک استراتژی کوتاه مدت بدانیم.در واقع، اخبار پرطرفدار می تواند برای استراتژی محتوایی بلند مدت شما حیاتی باشد و می تواند به شما کمک کند تا وب سایت خود را به عنوان منبع اخبار به روز و مرتبط صنعت معرفی کنید.وقتی روی استفاده از اخبار پرطرفدار و لحظه‌ای به عنوان راهی برای تقویت و تقویت استراتژی محتوای بلندمدت خود تمرکز می‌کنید، به راحتی می‌توانید ببینید که چگونه می‌توانید حضور برند خود را بهبود بخشید و کسب و کار خود را به طور کلی تقویت کنید.

برای آشنایی بیشتر با دیجیتال مارکتینگ خواندن مقالات زیر در سایت ایراکد توصیه میشود. 

برندسازی چیست؟ و نقش بازاریابی محتوا در آن

 

 1. محتوای بلند مدت، خود را تبلیغ می کند:

عدم موفقیت در تبلیغ محتوای خود یکی از خطرناک ترین اشتباهات در کل صنعت بازاریابی محتوا است و متأسفانه این اشتباهی است که بسیاری از بازاریابان مرتکب می شوند.
در حالی که محتوای کوتاه مدت برای موفقیت نیاز به تبلیغ تهاجمی دارد، محتوای بلند مدت اساساً خود را تبلیغ می کند.

وقتی محتوایی با کیفیت بالا، عمیق، خوب تحقیق شده و طولانی مدت ایجاد می کنید و آن را به دنبال کنندگان خود می فرستید، به راحتی می توانید برای کلمه کلیدی انتخابی خود رتبه خوبی کسب کنید. از آنجایی که محتوای بلندمدت برای جمع‌آوری کلیک‌ها و اشتراک‌گذاری در طول زمان است، این یک راه عالی برای ایجاد رتبه‌بندی پایدار و طولانی‌مدت است که می‌تواند جایگاه SERP شما را تقویت کند و جایگاه شما را در طول زمان بهبود بخشد.

 

تبلیغ محتوا در استراتژی محتوایی بلند مدت

 

 1. استراتژی محتوایی بلند مدت، محتوای خوب است:

یکی از تفاوت‌های محتوای بلندمدت و محتوای کوتاه‌مدت به اولویت و قصد برمی‌گردد. به عنوان یک قاعده کلی، افرادی که متعهد به پیگیری و توسعه محتوا برای طولانی مدت هستند، بسیار عاشق محتوا هستند.

در حالی که همه انواع محتوا مهم هستند، تولید محتوای بلندمدت خوب نیاز به طرز فکر و اولویت‌های متفاوتی نسبت به تولید محتوای کوتاه‌مدت دارد. به همین دلیل، استراتژی‌های محتوای بلندمدت اغلب دارای محتوای بهتری هستند که به طور مؤثرتری برای خوانندگان ارائه می‌شود.

 

 1. محتوای بلند مدت به طور موثر مخاطب ایجاد می کند:

وقتی صحبت از ایجاد مخاطب می شود، نمی خواهید بیشترین مخاطب ممکن را هدف بگیرید. این منجر به ایجاد یک گروه عظیم اما بدون مشارکت از فالوورها می شود.
در عوض، می‌خواهید مخاطبانی از افرادی ایجاد کنید که واقعاً به مفهوم و محتوای شما علاقه‌مند هستند و زمانی که منتشر می‌شود، فعالانه با آن درگیر می‌شوند.

این یکی از زمینه هایی است که استراتژی محتوایی بلند مدت در آن بسیار قدرتمند است.امروزه افراد کمتری به محتوای بلندمدت توجه دارند و با تبدیل آن به بخش بزرگی از استراتژی محتوای خود، می‌توانید مخاطب بهتری ایجاد کنید و مشتری های  احتمالی واجد شرایط بیشتری کسب کنید.

 

جذب مخاطب با استراتژی محتوایی بلند مدت

 

 1. محتوای بلند مدت برای سئو بهترین است:

سئو ترکیبی پیچیده از استراتژی هایی است که شرکت ها برای موفقیت آنلاین به آن نیاز دارند.

علاوه بر بهینه‌سازی صحیح محتوا، شرکت‌هایی که می‌خواهند از سئوی خوب استفاده کنند، باید اطمینان حاصل کنند که محتوای آنها با کیفیت، مرتبط و برای خوانندگان مفید است.در حالی که این می تواند با یک استراتژی محتوای کوتاه مدت دشوار باشد، یک استراتژی محتوای طولانی مدت به خوبی با هدف مطابقت دارد.

علاوه بر این واقعیت که محتوای بلندمدت با در نظر گرفتن خواننده نوشته می‌شود، هدف قرار دادن گروهی از کلمات کلیدی با استراتژی محتوایی بلند مدت آسان‌تر از استراتژی محتوای کوتاه‌مدت است.در نهایت، هر محتوایی که در یک استراتژی محتوایی بلند مدت نوشته می‌شود، سئو را تقویت و بهبود می‌بخشد و به دید آنلاین بیشتر و کلیک‌های بیشتر روی وب‌سایت شما کمک می‌کند.

 

تاثیر استراتژی محتوایی بلند مدت بر سئو

 

نتیجه استراتژی محتوایی بلند مدت

شاید در ابتدا نگاه کردن به محتوا به عنوان یک دوی سرعت به جای ماراتن آسان‌تر به نظر برسد، اما این واقعاً یک راه سریع برای متوقف کردن محتوایی است که جایگاه شما را تکان نمی‌دهد.

استراتژی محتوایی بلند مدتدر نهایت، زمان و تعهدی که برای اهداف و استراتژی بلندمدت خود سرمایه‌گذاری می‌کنید، با سود بیشتر و بازده سرمایه‌گذاری بالاتر نتیجه خواهد داد. و این باعث می شود زمان به خوبی صرف شود.

 

استراتژی محتوایی و اصول آن

 

3 کلید موفقیت در بازاریابی محتوا

محتوای موفق به این سه کلید بستگی دارد، بدون توجه به جایگاه یا صنعت.
اگر محتوای شما در هر یک از این زمینه ها کم است، اولین مشکل خود را شناسایی کرده اید.


کلید 1: به خوانندگان آنچه می خواهند بدهید

روی خواننده تمرکز کنید و موتورهای جستجو روی شما تمرکز خواهند کرد.
در سال‌های اخیر بارها و بارها آن را شنیده‌اید: «نیت جستجو را برآورده کنید».
خوبی این است – هیچ چیز پیچیده ای در مورد آن وجود ندارد.
تنها کاری که باید انجام دهید این است که به خواننده آنچه می خواهد و نیاز دارد بدهید:

 •  اگر مشتریان احتمالی شما می خواهند محصولی را بررسی کنند، پس بررسی دقیق محصول را به آنها ارائه دهید.
 • اگر می خواهند به سوالی پاسخ دهند، در سریع ترین زمان ممکن پاسخ آن سوال را به آنها بدهید.

 

کلید 2: اجرای E-A-T

E-A-T مخفف “تخصص، اقتدار، و اعتماد” است. این خلاصه نهایی برای مقاله کامل است.
شما می‌توانید با انتشار محتوایی که به خوبی تحقیق شده است، این تجربه را برای خوانندگان خود ایجاد کنید که از داده‌ها، بینش‌های منحصربه‌فرد و اطلاعاتی پشتیبانی می‌شود که به راحتی قابل دسترسی نیست.
جدا از این که این مفهوم به شدت توسط گوگل ارزش گذاری شده است، منطقی است.
خود را به جای خواننده قرار دهید.
وقتی در مورد چیزی به کمک نیاز دارید:

 • آیا ترجیح نمی دهید مطالب شخصی را بخوانید که می داند درباره چه چیزی صحبت می کند؟
 • آیا اطلاعاتی را از کسی که دارای اعتبار و اعتبار بالا است نمی‌خواهید؟
 • آیا از کسی که فقط اطلاعات موجود در اینترنت را جمع آوری می کند دوری نمی کنید؟

این همان چیزی است که گوگل از سایت جدید شما می‌خواهد، و E-A-T در مورد آن است.

 

کلید 3: چیزی جدید ایجاد کنید

چه چیزی محتوای شما را از هر چیز دیگری در اینترنت متمایز می کند؟
برای قرار گرفتن در صفحه 1 گوگل، فقط باید چیزی بهتر از 10 نتیجه برتر در گوگل منتشر کنید.
یک راه برای رسیدن به این هدف وجود دارد: اجرای کلیدهای یک و دو.
برای افزایش واقعی محتوای خود، در اینجا چند چیز دیگر وجود دارد که می توانید برای ارزشمندتر کردن سایت خود پیاده سازی کنید:

 • ویدیوهای مکمل
 • گرافیک و اینفوگرافیک منحصر به فرد
 • داشتن پادکست
 • مصاحبه ها
 • Case studies
 • محتوای شنیداری

هنگامی که درک درستی از این سه کلید پیدا کردید، بقیه به طور طبیعی به دست می آیند.
اکنون، اجازه دهید به شما نشان دهم که چگونه کارل برودبنت با وب سایت کاملاً جدید: GardeniaOrganic.com، بیش از 100000 بازدیدکننده منحصر به فرد در 6 ماه ایجاد کرد.

 

تاثیر انواع نحتوا در استراتژی محتوایی

 

 

این را امتحان کنید: استراتژی محتوایی “100000 بازدید کننده در شش ماه”

درست مانند سه کلید، این استراتژی حول محور سادگی می چرخد.
این دقیقاً همان فرآیندی است که آژانس نگارش ما برای خدمت به بیش از 800 مشتری از آن استفاده می کند.
همچنین توانسته ایم به مشتریان بی شماری کمک کنیم تا در کمتر از شش ماه بیش از 100000 بازدید ماهانه از صفحه داشته باشند.


مرحله 1: تحقیق موضوعی را انجام دهید

همه چیز از اینجا شروع می شود. تنها چیزی که باید پیدا کنید کلمات کلیدی با رقابت کم و فرصت بالا هستند. این فرآیند را با فرمول‌ها یا پشته‌های فناوری عظیم پیچیده نکنید. فرآیند ساده است.

نحوه انجام تحقیق موضوعی

 1. استراتژی محتوایی موفق را در صنعت خود تحلیل کنید.
 2. عمیقاً در تمام سؤالات مرتبط فرو بروید.
 3. کلمات کلیدی که محتوای با کیفیت پایینی در SERP خود دارند را شناسایی کنید.
 4. محتوای بهتر از آنچه در SERP وجود دارد ایجاد کنید.

اثبات موفقیت

ما اخیراً این فرآیند را برای یک مشتری در بخش DIY اجرا کردیم.
ما 47 پست برای او منتشر کردیم، و او در حال حاضر روزانه 40-50 بازدیدکننده در کمتر از 2 ماه دارد.

 

به دست آوردن ترافیک وبسایت در استراتژی محتوایی

 

ساده به نظر می رسد. دلیلش اینه که هست
بازاریابی خوب بر همه چیز برتری دارد و محتوای خوب تفاوتی ندارد.
تا زمانی که حتی تقاضای کمی برای اطلاعاتی که منتشر می کنید وجود داشته باشد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که محتوای بهتری نسبت به دیگران ایجاد کنید و نتایج را مشاهده خواهید کرد.
همانطور که در بالا ذکر کردیم این را در صدها کلمه کلیدی پیاده کنید. مثل قبل رشد خواهید کرد


مرحله 2: محتوای زیادی ایجاد کنید

ما میدانیم؛ این ممکن است آخرین چیزی باشد که می خواهید بشنوید، اما این تنها چیزی است که می تواند رشد ارگانیک و نتایج شما را تسریع کند.اما اجازه ندهید که شما را بترساند.
در عوض  به این گوش بدهید:

 • ماه اول: کارل در com 428 پست منتشر کرد و 3985 بازدیدکننده منحصر به فرد و 3.54 دلار درآمد ایجاد کرد.
 • ماه ششم: سایت کارل با بیش از 60000 بازدید از صفحه در یک ماه بیش از 1000 دلار در ماه درآمد داشت و نرخ پست ماهانه حدود 50 محتوای جدید را حفظ کرد. این رشد بیش از 1500 درصد در ترافیک در شش ماه است و رشد 32918 درصدی درآمد.

 

کسب ترافیک ارگانیک وبسایت در استراتژی محتوایی

 

حالا، اگر او وب‌سایت خود را در آنجا و سپس با ضریب 35 برابری بفروشد، که به راحتی قابل دستیابی است، به سود خالص 23469.37 دلار نگاه می‌کند!
مهمترین چیزی که در اینجا باید درک کنید این است که شما می توانید وب سایت خود را بهینه کنید تا عالی به نظر برسد و می توانید یک لوگوی عالی داشته باشید، اما فقط محتوا برای شما ترافیک ایجاد می کند و مهمتر از همه برای شما درآمد کسب می کند.


استراتژی محتوایی خروجی ماهانه شما 

 • ماه 1: ایجاد و انتشار 450 قطعه محتوای E-A-T با کیفیت بالا، با تحقیق خوب.
 • ماه دوم: ایجاد و انتشار 80 قطعه جدید با کیفیت بالا، محتوای E-A-T که به خوبی تحقیق شده است.·       ماه 3+: ایجاد و انتشار 50 قطعه از محتوای جدید E-A-T با کیفیت بالا و به خوبی تحقیق شده است.

 

مرحله 3: در 1 نوع محتوا وارد شوید

به جای انطباق با سبک ها و قالب های مختلف نوشتاری، بهتر است استراتژی محتوای خود را ساده نگه دارید و بر روی یک نوع محتوا تمرکز کنید.
هر نوع محتوا مزایا و معایب خاص خود را دارد.


مزایا و معایب راهنماهای نحوه نوشتن

به عنوان مثال، راهنماهای چگونگی را در نظر بگیرید.
آن‌ها شگفت‌انگیز هستند، اما باید تصاویر و ویدیوهای اصلی زیادی را در کنار محتوای نوشته شده اضافه کنید تا برجسته شود.

مزایا و معایب استراتژی محتوایی و ایجاد، تولید و بررسی محصول

نظرات  محصول اساساً مسئول 40 درصد درآمد آمازون است.
اما نظرات به کار بسیار بیشتری نیاز دارند تا صرفاً  اینکه بخواهید نظرات آمازون را بازنویسی کنید و  برخی تصاویر خوب مستقیماً از خرده‌فروش بگذارید، یا ارائه جدولی از «بهترین» گزینه‌ها داشته باشید.

 

 کسب ترافیک وبسایت و انواع محتوا در استراتژی محتوایی

 

مزایا و معایب محتوای اطلاعاتی

برای کارل و بسیاری از مشتریان ما، محتوای اطلاعاتی بهترین است.
وقتی خواننده احتمالی شما مشکل یا مشکلی را که دارد جستجو می کند، می توانید بلافاصله پاسخ آن را بدهید.برای اینکه این کار به خوبی کار کند، باید چیزی ایجاد کنید که در هیچ جای دیگری در اینترنت یافت نمی شود.

سریعترین راه برای رسیدن به این؟ محصول را بخرید و واقعا آن را بررسی کنید.در اینجا نمونه ای از مقاله ای را مشاهده می کنید که در آن کارل از روش فوق برای تولید یک محتوای عالی و منحصر به فرد استفاده کرده است.و در اینجا یک ویدیو برای همراهی با آن وجود دارد.ببینید چگونه همه اینها با موفقیت در استراتژی محتوایی کامل و مطالعه موردی ما گرد هم آمدند.دیگر نیازی به کپی کردن متن و نظرات از آمازون نیست. برای نوشتن محتوای اصلی به تجربه واقعی در استفاده از محصول نیاز دارید.

 

مرحله 4: ایجاد پیوندهای طبیعی در استراتژی محتوایی

این که لینک بیلدینگ یکی از بهترین فاکتورهای رتبه بندی گوگل است، افسانه ای نیست.

اکثر مردم هنگام ساخت لینک شکست می خورند زیرا مسیر تلاش برای دریافت لینک های سریع را طی می کنند.لینک های سریع چیست؟

لینک های سریع برای موفقیت وب سایت شما مفید نیستند.

آنها با ارسال هرزنامه به هر سایت، لیست ایمیل و دوستان ساخته شده اند تا سعی کنند کسی را وادار کنند تا محتوای شما را به اشتراک بگذارد و به شما پیوند بدهد.این 15 سال پیش خوب بود – اما دیگر نه.به دست آوردن یک پیوند طبیعی بسیار مهمتر از 100 پیوند بدون دنبال کردن هرزنامه از مکان های تصادفی است که به محتوای شما مرتبط نیستند.

 

تاثیر بک لینک در استراتژی محتوایی

 

خلاصه استراتژی محتوایی

کلید یک استراتژی تولید محتوا خوب، سادگی است.

1. مطالب ارزشمند زیادی بنویسید.

2. به یک نوع محتوا توجه کنید (محتوای اطلاعاتی بهترین عملکرد را دارد).

3. فقط بر روی لینک سازی طبیعی تمرکز کنید.

4. اجازه دهید نتایج جاری شود.
انتشار 500 پست در ماه اول ضروری نیست تا این رویکرد برای شما مفید باشد. آنچه مهمتر است این است که چه چیزی در آن مقالات وجود دارد (به کلیدهای یک تا سه مراجعه کنید) و ثبات در انتشار.

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form