خدمات

طراحی سایت

برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی تحت ویندوز

شبکه های اجتماعی

هاستینگ ایراکد

پیامک

نمونه کارها

راهکارها

تماس با ما

شتاب دهنده های ایراکد

شتابدهنده مجتمع برنامه نویسی ایرانیان که از سال 91 کار خود را آغاز نموده و هدف اصلی خود را تمرکز بر کسب و کارهای اینترنتی و فناوری اطلاعات قراده داده است.

با شتاب به سوی موفقیت

شتابدهنده “ایراکد” از سال 91 کار خود را با هدف تمرکز بر کسب و کارهای اینترنتی و فناوری اطلاعات آغاز نموده است. کارآفرینان و کسانی که ایده ی خاصی دارند، با استفاده از امکانات وفرصت های ایجاد شده توسط این مجتمع، میتوانند طرح ها، محصولات، و خدمات خود را توسعه بخشیده و تجاری سازی نمایند.

از آنجا که افزایش تعداد استارتاپ ها رابطه ی مستقیمی با رشد اقتصادی جوامع دارد، شتابدهنده این مجتمع با ارائه خدمات متنوعی از جمله مشاوره، تامین منابع، حضور رویدادهای مرتبط با کسب و کار، ارتباطات مناسب، مشاوره و آموزش مراحل ابتدایی شکل گیری کسب و کار، فضای مجازی و مقادیری سرمایه اولیه ، استارتاپ ها را از لحاظ فنی، علمی، فکری، حقوقی حمایت میکند. این شتابدهنده ها باعث توسعه ، پیشرفت، و تجاری سازی کسب وکارهای نوپا شده و مشکلات متعدد سرمایه گذاران برای ورود به دنیای کسب و کار را حل میکنند.

ما در این مجموعه برای استارتاپ های نوپا، دوره های تخصصی متناسب با نیاز آنها و بر مبنای الگوهای موفق جهانی برگزار کرده و همچنین با ایجاد فضای کاری مناسب، منجر به افزایش خلاقیت بهره وری و بازدهی بالای تیم شما میشویم و تا رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم.

 

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 91015061-021 تماس بگیرید