ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

شتاب دهنده های ایراکد

شتابدهنده مجتمع برنامه نویسی ایرانیان که از سال 91 کار خود را آغاز نموده و هدف اصلی خود را تمرکز بر کسب و کارهای اینترنتی و فناوری اطلاعات قراده داده است.

با شتاب به سوی موفقیت

شتابدهنده “ایراکد” از سال 91 کار خود را با هدف تمرکز بر کسب و کارهای اینترنتی و فناوری اطلاعات آغاز نموده است. کارآفرینان و کسانی که ایده ی خاصی دارند، با استفاده از امکانات وفرصت های ایجاد شده توسط این مجتمع، میتوانند طرح ها، محصولات، و خدمات خود را توسعه بخشیده و تجاری سازی نمایند.

از آنجا که افزایش تعداد استارتاپ ها رابطه ی مستقیمی با رشد اقتصادی جوامع دارد، شتابدهنده این مجتمع با ارائه خدمات متنوعی از جمله مشاوره، تامین منابع، حضور رویدادهای مرتبط با کسب و کار، ارتباطات مناسب، مشاوره و آموزش مراحل ابتدایی شکل گیری کسب و کار، فضای مجازی و مقادیری سرمایه اولیه ، استارتاپ ها را از لحاظ فنی، علمی، فکری، حقوقی حمایت میکند. این شتابدهنده ها باعث توسعه ، پیشرفت، و تجاری سازی کسب وکارهای نوپا شده و مشکلات متعدد سرمایه گذاران برای ورود به دنیای کسب و کار را حل میکنند.

ما در این مجموعه برای استارتاپ های نوپا، دوره های تخصصی متناسب با نیاز آنها و بر مبنای الگوهای موفق جهانی برگزار کرده و همچنین با ایجاد فضای کاری مناسب، منجر به افزایش خلاقیت بهره وری و بازدهی بالای تیم شما میشویم و تا رسیدن به موفقیت همراهتان هستیم.

 

تماس با ما
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید