ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

14 مزیت داشتن سایت شرکتی برای افزایش برند کسب و کارتان

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

شما با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که چرا باید برای شرکت خود یک  وب سایت معتبر داشته باشید. و مزیت داشتن سایت شرکتی چیست؟. اگر امروز می خواهید یک کسب و کار راه اندازی کیند و  به موفقیت کسب و کارتان می اندیشید  طراحی وب سایت رو در اولویت خود قرار دهید.

ما در اینجا به سوال “چرا مهم است که یک وب سایت خوب برای شرکت خود داشته باشیم ؟” پاسخ می دهیم

اگر هنوز شغل شما دارای وب سایت نیست احتمالا مشاغل شما در حد توان خود عمل نمیکند. داشتن یک وب سایت می تواند مزایایی برای تجارت شما ایجاد کند که شاید قبلا از ان اگاه نبوده اید

شما با مطالعه ی این مقاله به 14 مزیت داشتن سایت شرکتی پی خواهید برد.

مزیت داشتن سایت شرکتی

مزایای داشتن سایت شرکتی:

 

1.اعتبار کسب و کار خود را بهبود بخشید

فک نکنید که داشتن صفحه ی مجازی درشبکه ها ی اجتماعی کافی است تا اعتبار خود را بسازید . یک نظرسنجی در سال 2015 نشان داده است که 84 درصد از مصرف کنندگان معتقدند که داشتن یک وب سایت شرکتی باعث میشود شغل شما نسبت به یک صفحه ی مجازی معتبرتر شود .یک وب سایت فورا اعتبار شما را به عنوان یک تجارت قانونی افزایش می دهد.اگر وب سایت ندارید تنها 7درصد بازار خود را میفروشید. شما بدون وب سایت سایز بالقوه ی بازار تجارت خود را 93درصد کاهش می دهید .

2. خدمات مشتری را بهبود می بخشد

اگر صاحب فروشگاه هستید و دارای کارمندان هستیدنمی توانید 24ساعته انها را نظارت کنید تا نحوه ی تعامل با انها با مشتریان را رعایت کنند در دنیای آنلاین ، هیچ چیز پنهان نمی ماند. می توانید کار کارکنان خود را تحت نظر داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که مشتریان ،پاسخ سریع و مفیدی را دریافت می کنند.

3.تجارت خود را طراحی سایت شرکتی بسازید

با رشد اینترنت نفوذ شبکه های اجتماعی و محبوبیت دستگاه های تلفن همراه این وب سایت به ابزاری مهم برای ایجاد شغل شما تبدیل شده است . یک وب سایت به شما این امکان را می دهد تا تجربه و تخصص خود را برجسته کنید .

بخش بزرگی از بازار وجود دارد که در صورت نداشتن وب سایت حتی شما را به عنوان گزینه ای در نظر نمیگیرند .شرکت هایی که وب سایت ندارد ب کاربر این احساس را می دهد که این شرکتی است که بسیار ضغیف عمل می کند.

4. کسب و کار شما را در همه زمانها قابل دسترسی می کند

در اینجا یک واقعیت اماری وجود دارد که ذهن شما را بهم میریزد

از 7.4 میلیارد نفر در جهان  روزانه 3.5 میلیارد نفر یا 47 درصد انلاین هستند انتظار می رود این تعداد با بزرگ شدن جهان به جست و جوی اینترنت و فناوری موبایل وابسته تر شوند.

یک وب سایت در  24 ساعت از شبانه روز فعال است و اگر مشتریان شما هر ساعت از شبانه روز از خواب بیدار شوند و بخواهند از وب سایت شما خرید کنند می توانند بر روی سایت شما کلیک کنند و فورا این کار را انجام دهند

اگر کسب و کار  شما دارای وب سایت نباشد  توانایی شما را در ایجاد درامد تضعیف خواهد کرد

دسترسی در همه زمانها کسب و کار

5.با بازار خود رابطه ی محکم برقرار کنید

یاد اوری :88درصد مصرف کنند گان قبل از خرید انلاین در مورد اطلاعات مربوط به محصول تحقیق میکنند  و بیشتر مصرف کنندگان به دنبال اطلاعاتی هستند که به انها کمک می کند هوشمندانه تر تصمیم بگیرند.

پس مصرف کنندگان زمانی با شرکتی معامله می کنند که ان شرکت نیاز های مشتریان را درک می کند و نه فقط شرکتی که می خواهد سود کند.

6.راه کارامد برای ارتقا مشاغل خود

اگر هنوز در حال استفاده از اشکال سنتی بازاریابی هستید ، در حال از بین رفتن  وقت و هزینه هستید. روش های سنتی هزینه بیشتری دارند .بازاریابی آنلاین سریعتر ، کارآمدتر و ارزان تر استبازاریابی آنلاین روندی پایدار است. محتوای شما به هدر نمی رود. به راحتی می توانید پس از چند ماه آن را به روز کنید و از آن استفاده مجدد کنید.

  7.در کنترل برند خود باشید

یک وب سایت به عنوان بستر پیام رسانی عمل می کند و درک انلاین از شغل شما را به شکلی گه کانال های اجنماعی شما قادر به ان نیستند ارائه می دهد این پلتفورم به شما این امکان را میدهد موقعیت خود را در بازار قرار دهید.

8. پیگیری مشاغل خود در زمان واقعی

یکی از مهمترین مزایای داشتن وب سایت برای یک تجارت کوچک این است که شما می توانید با استفاده از تجزیه و تحلیل ، عملکرد آن را در زمان واقعی پیگیری کنید.

9. داشتن یک وب سایت سخت یا گران نیست

شما برای داشتن یک وب سایت نیازی به فناوری اطلاعات ندارید.و فرایند ثبت نام بسیار اسان و ساده است بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک ساعتها صرف تلاش برای ساختن سایت تازه کار خود می کنند ، زیرا آنها نمی خواهند پول نقد را پاشیده کنند. شما می توانید در هر زمان از پایگاه داده متخصص آنها استفاده کنید تا سایت شما در امان باشد . این میتواند برای شما مقرون به صرفه باشد.

10. متوسط ​​برای نمایش کار شمامهم نیست چه نوع صنعتی را در آن قرار دارید.

یک وب سایت راهی عالی برای نمایش کار شما است. شما می توانید این کار را از طریق یک سبد آنلاین ، گالری تصاویر و بررسی مشتری انجام دهید. شما می توانید نشان دهید که چرا تجارت شما بی نظیر است

11.مشتریان جدیدی به سمت کار شما جذب می کند

ممکن است شما از اندازه ی فعلی  تجارت خود راضی باشید .هر شرکتی گردش مالی مشتری را تجربه می کند یک وب سایت بهینه سازی شده  می تواند به شغل شما کمک کند تا یک جریان ثابت از مشتریان جدیدی به خود جلب کند اگر وب سایت ندارید هیچ فرصتی برای گرفتن سهمی از این بازار ندارید

 12.دسترسی اسان

یکی از مزیت داشتن سایت شرکتی دسترسی آسان تر داشتن یک وب سایت است که باعث می شود افراد بتوانند شما را بیابند در مورد شرکت خود مطالعه کنید و کارهای خود را کشف کنید و به سوال افراد در مورد شرکت خود پاسخ دهید با داشتن یک وب سایت افراد می توانند با یک جست و جوی ساده  در موتور جست و جوی google به راحتی شما را پیدا کنند و این کار باعث دیده شدن و افزایش مشتریان  شرکت شما می شود.

   13.صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در وقت این که شما در حال تجارت  با مشتریان خود  با ایمیل برقراری تماس شبکه های اجتماعی هستید بسیار زمان بر استیک وب سایت میتواند درزمان شما صرفه جویی کند ومی توانید وقت خود را صرف کار های با ارزش تری بکنید.

   14.تاریخ و چشم انداز خود را برای اینده به اشتراک بگذارید

یکی از مزیت داشتن وب سایت شرکتی  این است که به شما این امکان را می دهد که داستان خود را از جمله نحوه ی شروع کار ،کاری که اکنون انجام می دهید و انچه در اینده می خواهید برای شرکت انجام دهید به اشتراک بگذارید .وب سایت به شما اجازه می دهد در مورد محصولات اینده به مشتریان بگویید این رویکرد به شما اعتماد به نفس و جاه طلبی می دهد و به مشتریان این امکان را می دهد که به مدت طولانی روی شما برنامه ریزی کنند  نتیجه وب سایت ها نسبت به هر شکل دیگری از تبلیغات ، بازده بهتری از سرمایه گذاری ارائه می دهند. اگر قصد دارید تجارت خود را به بازار عرضه کنید ، یک وب سایت باید اولویت اول شما باشد. یک وب سایت هزینه ای ندارد. این یک سرمایه گذاری است زیرا شما باید در مدت زمانی انتظار بازپرداخت پول خود را داشته باشیدبرای پرداخت هزینه های خود ، باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به صورت حرفه ای طراحی شده است ، کاملاً با سرعت سریع بارگیری و بسته بندی شده با مطالب عالی.با وجود دسترسی به قالب های رایگان ، به هیچ وجه سعی در ایجاد وب سایت نکنید. بهترین گزینه شما همیشه استخدام یک طراح وب حرفه ای است که دارای تجربه و آموزش ساختن یک وب سایت کاربردی و در عین حال زیبایی شناختی زیبا باشد.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *