اشتباهات رایج در سئو که شما نباید آن را انجام دهید

اشتباهات رایج در سئو

چکیده

آنچه در این مقاله می خوانید:

اشتباهات رایج در سئو سایت از جمله مسائل مهمی است که برای ارتقا و پیشرفت سایتمان باید آنها را بدانیم و برای سایت این اشتباهات را مرتکب نشویم. می توانید برای برخورداری از مزایای شرکت خدمات سئو با ما در تماس باشید.

از جمله اشتباهات رایج میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

کپی کاری اشتباهات رایج در سئو :

مسلما اگر محتوایی که تولید می کنید مال خودتان باشد خیلی  خیلی بهتر است از محتوایی که از جاهای دیگر کپی کنید و کنار هم قرار دهید. اگر محتوایی را از  جاهای دیگر کپی کنید و کنار هم قرار دهید و منتشر کنید به مرور زمان با پیشرفته شدن الگوریتم های گوگل این مورد مشخص خواهد شد و در نهایت شما در رتبه های بالای گوگل قرار نخواهید گرفت چون گوگل کپی بودن مطالب شما را تشخیص داده است. پس بهتر است محتوا متعلق به خودتان باشد و اگر هم قرار است از سایتی کپی کنید حتما منبع آن را ذکر کنید تا بتوانید با این روش اعتماد سازی کنید و برند شما زیر سوال نرود.

کپی کردن در وبسایت ممنوع
NO COPY

بازنویسی محتوا اشتباهات رایج در سئو:

یعنی شما محتوایی را با ادبیات خودتان  بازنویسی کنید. درست است که این کار با کپی کردن فرق زیادی دارد ولی از آنجایی که الگوریتم های گوگل روز به روز به سمت مفهوم گرایی پیش می روند این کار نیز مشخص خواهد شد و تاثیر مثبتی در سئو نخواهد داشت. گاهی هم برای باز نویسی از ربات های بازنویسی استفاده می کنند که ممکن است تا مدتی خوب باشد و در نتایج  بالای گوگل حضور داشته باشند ولی بعد از مدتی باز هم الگوریتم های گوگل متوجه این موضوع خواهد شد و سایت آنها جریمه خواهد شد.

اشتباهات رایج در سئو برای ALT تصاویر

اشتباهات رایج در ALT تصاویر
ALT TAG

بسیاری از افراد برای تصاویری که در میان مطالب سایت خود قرار می دهند متن جایگزین در نظر می گیرند که اگر شخص نتواند تصویر را مشاهده کند بتواند متن جایگزین آن را ببیند و متوجه تصویر شود. اشتباه رایجی که صورت می گیرد این است که بعضی افراد عنوان مطلب خود را عینا برای متن جایگزین تصویر قرار می دهند که فایده ای ندارد چون باید اسم فایل دقیقا مرتبط با تصویر باشد و از عدد هم در  آن استفاده نشود. همچنین باید سعی کنیم تصاویر انتخابی ما در گوگل کمیاب باشند تا وقتی در نتایج گوگل مشاهده می شوند برای کاربر جذاب باشد و باعث شود کاربر به سایت شما مراجعه کند.

برای مطالعه مقالات بیشتر از سایت ایراکد در زمینه شبکه های اجتماعی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

سئو ویدئوهای یوتیوب؛ نحوه رتبه بندی ویدیوهای یوتیوب در گوگل

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form