خدمات

طراحی سایت

برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی تحت ویندوز

شبکه های اجتماعی

هاستینگ ایراکد

پیامک

نمونه کارها

راهکارها

تماس با ما

ربات تلگرام محصولات صنعتی کشاورزی شرکت مهان

مشخصات پروژه

عنوان سایت

ربات تلگرام محصولات صنعتی کشاورزی شرکت مهان

مشتری

شرکت ماهان

آیدی ربات

@SadatMahan_bot

کاربران نرم افزار

کشاورزی صنعتی

گالری عکس ها

توضیحات پروژه

 

ربات تلگرام محصولات صنعتی کشاورزی برای شرکت ماهان یک ربات در بستر تلگرام است که کاربری آن برای کشاورزان می باشد و با آیدی @SadatMahanBot در تاریخ تیر 97 به بهره برداری رسید و کاربران می توانند به صورت رایگان به امکانات این ربات دسترسی داشته باشند.

درباره شرکت ماهان

شرکت شیمیایی سادات مهان فعالیت خود را ابتدا در زمینه تولید حشره کش های خانگی آغاز نمود. کارخانه این شرکت در سال 1371 در شهرک صنعتی قطب اراک احداث و با تولید حشره کش مایع، رسما تولیدات خود را آغاز کرد. این شرکت همه ساله برای جلب نظر مشتریان به تولیدات خود اضافه نمود و موفق شد تا سال 1376 به تولیدات خانگی خود، اسپری، پودر، گرانول، قرص و گچ را نیز اضافه نماید.

شرکت مهان در سال 1378 با تولید روغن سبزه (تیزاب) جهت خشک کردن میوه ها به خصوص انگور و تهیه کشمش پای به دوره جدیدی از فعالیت خود نهاد.  و توانست با واردات پودر کربنات پتاسیم خوراکی از ایتالیا جهت ترکیب با روغن سبزه و تهیه تیزاب بزرگترین تولیدکننده و فروشنده این محصول در ایران گردد. این شرکت در سال 1385 با دریافت مجوز رسمی از سازمان حفظ نباتات، واردات سموم کشاورزی (آماده مصرف) را از کشورهای مختلف آغاز نمود. مهان در سال 1387 با دریافت پروانه فرمولاسیون از سازمان حفظ نباتات، تولیدات سموم کشاورزی را به اجرا درآورد. شرکت مهان در حال حاضر توانایی تولید سموم با فرمولاسیون های EC, SL, WP, SC, DS, ME و گرانول را داراست. و با این تجهیزات قادر به تولید سموم حشره کش، علف کش، قارچ کش، کنه کش و سموم دامپزشکی می باشد.

این ربات دارای ده ها کاربر فعال می باشد و برای جلوگیری از اختلالات احتمالی تعداد کاربران همزمان 10 نفر قرار داده شده است.

مشخصات فنی ربات تلگرام محصولات صنعتی کشاورزی به شرح زیر است:

• نسخه Web دارد (پنل مدیریت)
• با زبان PHP نوشته شده است
• رابط کاربری ربات با HTML5 ، CSS3 ، JavaScript و JQuery ساخته شده است
• با پایگاه داده های MySQL سازگاری دارد
• با کلیه مرورگرها پشتیبانی می شود

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 91015061-021 تماس بگیرید