خدمات

طراحی سایت

برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی تحت ویندوز

شبکه های اجتماعی

هاستینگ ایراکد

پیامک

نمونه کارها

راهکارها

تماس با ما

سامانه آرامستان شهرداری بیرجند

سامانه جامع مدیریت عوارض خودرو شهرداری بیرجند

مشخصات پروژه

عنوان سایت

سامانه آرامستان شهرداری بیرجند

مشتری

شهرداری بیرجند

آیدی ربات

کاربران نرم افزار

مسئولین آرامستان

گالری عکس ها

توضیحات پروژه

 

سامانه آرامستان های شهرداری بیرجند، یک نرم افزار در بستر اینترنت می باشد که کاربری آن برای پرسنل سازمان آرامستان ها بوده و در بهمن ماه سال 96 به بهره برداری رسید.

در این سامانه کلیه بخش های مربوط به مدیریت قبور به صورت الکترونیکی پیاده سازی شده است.
به منظور تسهیل کار و آرشیو جامع بخش های متوفیان، صدور سند، حسابداری و مالی، رانندگان، صدور مجوزهای مرتبط و… سامانه به صورت تفکیک شده طراحی شده است و با تنظیم دسترسی های مربوط به هر قسمت، کاربری ساده تر در عین حال مدیریت کامل تری را در اختیار ادمین سامانه قرار می دهد.

با توجه به روند این شهرداری، هر فرد، در هر زمان می تواند به بخش اسناد مراجعه نماید و با ثبت چک یا فیش های پرداختی مربوط به قبر درخواستی، در آرامستان جدید (به صورت بلوک، ردیف، قطعه و قبر) و یا قدیم (آدرس دهی توضیحی) و یا در صورت نیاز صدور المثنی اقدام نماید و مسئول مربوطه به راحتی کلیه اطلاعات را در سیستم ثبت می نماید و پرینت سند در اختیار ارباب رجوع قرار می گیرد. همچنین مهر و امضای الکترونیکی به صورت خودکار بر روی سند چاپ شده درج خواهد گردید، در نتیجه کلیه مراحل در کمترین زمان ممکن قابل اجرا می باشد.

مراحل مربوط به صدور مجوز دفن، تخصیص قبر، صورتحساب خدمات ارائه شده، درج اطلاعات همراهی و… طی یک فرم به صورت چند مرحله ای، توسط مسئول بخش متوفیان، درج و فاکتور در اختیار همراهی متوفی قرار خواهد گرفت.

به منظور محاسبه و نمایش اطلاعات مالی، مسئول بخش حسابداری امکان گزارشگیری های تجمیعی، تفکیکی، مدیریتی و… را در اختیار دارد که با چاپ هر گزارش به سادگی از این داده ها به صورت جدول و نمودار، اطلاع می یابد.
به منظور جلوگیری از اختلالات احتمالی تعداد کاربران همزمان 100 کابر توصیه شده است و حداکثر کاربرانی که به طور همزمان اجازه کار بر روی سیستم را دارند 10000 نفر می باشد.

مشخصات فنی این سامانه به شرح زیر است:

• نسخه Web دارد (پنل مدیریت)
• با زبان PHP نوشته شده است (framework yii2)
• رابط کاربری سامانه با HTML5 ، CSS3 ، JavaScript و JQuery ساخته شده است.
• با پایگاه داده های MySQL سازگاری دارد
• با کلیه مرورگرها پشتیبانی می شود
• زیرساخت ارتباطی و نحوه دسترسی به نرم افزار، از طریق شبکه محلی و اینترنت می باشد

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 91015061-021 تماس بگیرید