لوگو

ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

سامانه جامع، ملی و یکپارچه راهیان نور کشور

Device Slider

مشخصات پروژه

عنوان نمونه کار

سامانه جامع، ملی و یکپارچه راهیان نور کشور

مشتری

کاربران نرم افزار

گالری

توضیحات پروژه

سامانه ملی راهیان نور، یک نرم افزار در بستر وب می باشدکه کاربری آن برای اپراتورهای سامانه ملی راهیان نور، مستقر در ستاد کشوری راهیان نور می باشد.
این سامانه در تاریخ 15 اسفند 1395 به بهره برداری رسید و کاربران با نام کاربری و رمز عبور خود می توانند از طریق سیستم محلی (local) وارد شده و از امکانات اختصاصی نرم افزار بهره مند گردند.
سامانه ملی راهیان نور در جهت مدیریت تماس‌های سامانه 096313 و همچنین مدیریت اطلاعات یادمان‌ها، اسکان‌ها، آشپزخانه‌ها و تعمیرگاه‌ها در مناطق راهیان نور کشور است. در این سامانه تمامی اطلاعات خادمین و سابقه‌ آن‌ها، راویان و مسئولین کشوری/لشکری درج و مدیریت می‌شود. این سامانه از اسفندماه سال 95 راه اندازی شده و تا به اکنون بیش از 15000 تماس و 100000 هزار سابقه خادمین در آن ثبت و مدیریت شده است.

امکانات:

سامانه جامع، ملی و یکپارچه راهیان نور کشور متشکل از 12 زیر سیستم و بیش از 10 فرم اطلاعات پایه می باشد. زیر سیستم های این سامانه عبارت اند از:

 • زیر سیستم اطلاعات مکانی (webGIS)
 • مرکز call center
 • زیر سیستم مدیریت یادمان ها
 • زیرسیستم اسکان ها
 • زیر سیستم آشپزخانه ها
 • زیر سیستم مدیریت تعمیرگاه ها
 • زیر سیستم مدیریت برنامه های فرهنگی
 • زیر سیستم تامین کننده های اسکان
 • زیر سیستم مدیریت مسئولین کشوری-لشکری
 • زیر سیستم خادمین
 • زیر سیستم راویان
 • زیر سیستم مدیریت اخبار

توضیح مختصر در مورد هر کدام از زیر سیستم ها :

زیر سیستم webGIS

زیر سیستم اطلاعات مکانی ستاد راهیان نور کشور (webGIS) جهت نمایش، مدیریت و کنترل لایه های اطلاعاتی عمومی و تخصصی این مرکز جهت تصمیم گیری های دقیق و حساس مورد استفاده قرار می گیرد. برای مشاهده امکانات و ویژگی های این زیر سیستم به اینجا لینک شود.

سامانه جامع راهیان نور

مرکز call certer

سامانه مدیریت تماس های 096313 جهت تهیه، داده کاوی و گزارش گیری های متنوع و اختصاصی از سامانه جامع راهیان نور، به صورت پارامتری و در بازه های زمانی مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. جهت مشاهده امکانات و گزارش ساز به اینجا و اینجا مراجعه کنید.

زیر سیستم یادمان ها

یادمان ها مکان هایی هستند برای بزرگداشت یک شخص یا یک اتفاق مهم که در جریان راهیان نور؛ زائران زیادی بازدید می نمایند. زیر سیستم یادمان ها حاوی بانک اطلاعاتی شامل تمامی یادمان های سراسر کشور می باشد. در این زیر سیستم میتوان عملیات ثبت؛ حذف و ویرایش یادمان ها را انجام داد. تمامی اطلاعات مربوط به یادمان ها (عمومی و تخصصی) در این زیر سیستم ثبت می شود.

زیر سیستم اسکان ها

اسکان ها مکان هایی هستند برای اسکان و استراحت زایران راهیان نور. زیر سیستم اسکان حاوی بانک اطلاعات تمامی اسکان های موجود جهت اسکان زایران راهیان نور می باشد. در این زیر سیستم میتوان عملیات ثبت؛ حذف و ویرایش اسکان ها را انجام داد. تمامی اطلاعات مربوط به اسکان ها(عمومی و تخصصی)در این زیر سیستم ثبت می شود.

زیر سیستم مدیریت آشپزخانه، رستوان و تامین کننده تغذیه

مکان هایی هستند برای طبخ و پذیرایی از زائران راهیان نور. زیر سیستم آشپزخانه حاوی بانک اطلاعات تمامی آشپزخانه ها؛ رستوران ها و تامین کننده های تغذیه می باشد. در این زیر سیستم میتوان عملیات ثبت؛ حذف و ویرایش آشپزخانه ها را انجام داد. تمامی اطلاعات مربوط به آشپزخانه ها در این زیر سیستم ثبت می شود. در صورت تماس با 09613 خادم پاسخگو به تماس گیرنده؛ مکان تماس گیرنده را به زیرسیستم میدهد و زیر سیستم نزدیکترین آشپزخانه را به او معرفی می کند.

زیر سیستم تعمیرگاه خودرو؛ تامین کننده خودرو
مکان هایی هستند برای تعمیر خودروهای متنوع. زیر سیستم تعمیرگاه حاوی بانک اطلاعات شامل تمامی تعمیرگاه و تامین کننده های خودرو می باشد.در این زیر سیستم میتوان عملیات ثبت؛ حذف و ویرایش تعمیرگاه ها را انجام داد. تمامی اطلاعات مربوط به تعمیرگاه ها در این زیر سیستم ثبت می شود.در صورت تماس با 09613 خادم پاسخگو به تماس گیرنده؛ مکان تماس گیرنده را به زیرسیستم میدهد و زیر سیستم نزدیکترین تعمیرگاه را به او معرفی می کند.

سامانه جامع راهیان نور

زیر سیستم مدیریت تامین کننده های اسکان
افرادی هستند که اسکان را برای زائران راهیان نور تامین می کنند. زیرسیستم تامین کننده اسکان حاوی بانک اطلاعات شامل تمامی تامین کنندگان اسکان می باشد.در این زیر سیستم میتوان عملیات ثبت؛ حذف و ویرایش تامین کنندگان اسکان  را انجام داد. تمامی اطلاعات مربوط به تامین کننده ها در این زیر سیستم ثبت می شود.در صورت تماس با 09613 خادم پاسخگو به تماس گیرنده؛ مکان تماس گیرنده را به زیرسیستم میدهد و زیر سیستم نزدیکترین تامین کننده را به او معرفی می کند.

زیر سیستم مدیریت برنامه های فرهنگی

در یادمان ها، برنامه هایی برگزار می شود که به برنامه های فرهنگی معروفند. در این سامانه تمامی اطلاعات مربوط به تمامی برنامه های فرهنگی ثبت می شود و قابل حذف و ویرایش می باشد.

زیر سیستم مدیریت اخبار

تمامی خبرهای مربوط به سامانه و یا کشوری راهیان نور، از طریق این سیستم ثبت و اطلاع رسانی می شود و قابل حذف و ویرایش است.

زیر سیستم خادمین

خادمین افرادی هستند که در راهیان نور خدمتی را به زائران ارائه می دهند. تمامی این خادمان، اطلاعاتشان در این سامانه ثبت و ضبط می شود و قابل حذف و ویرایش است. همچنین تمامی سابقه های این خادمان که در چه تاریخ هایی در چه مکان هایی چه خدمت هایی کرده اند، ثبت می شود و قابل حذف و ویرایش است.

زیر سیستم راویان

راویان افرادی هستند که در موقعیت های مختلف برای زائران روایت می کنند و مکان و موقعیت را شرح می دهند. اطلاعات تمامی راویان به اضافه ی سابقه ی آن ها در این سیستم ثبت و ضبط می شود و قابل حذف و ویرایش است.

تخصص و تجربه ی ایراکد در زمینه طراحی سایت های تجاری، فروشگاهی و سازمانی همچنین نرم افزارهای تخصصی، این شرکت را به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت و بهترین شرکت برنامه نویسی با تجربه و قدمت چندین دهه قرار داده است. مشاوره تخصصی و پشتیبانی آنلاین 1600 وب سایت و صدها پروژه ی نرم افزاری باعث تمایز و برتری این مجموعه نسبت به رقبا شده است.

مشخصات

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]