تولید محتوای وب سایت

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4814737 0912 تماس بگیرید.

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

تولید محتوای وب سایت؛ آینده‌ای روشن‌تر و کسب و کاری قوی‌تر

در دنیا امروز ایجاد و راه اندازی کسب و کار اینترنتی به یکی از بهترین روش‌های درآمدزایی تبدیل شده است. اما بسیاری از افراد با اینکه هزینه‌های زیادی را صرف طراحی سایت کردند، در کسب و کار خود هیچ پیشرفتی نداشته‌اند. از همین رو شما به تولید محتوایی مناسب نیازمند هستید. تولید یک محتوای حرفه‌ای و با کیفیت باعث جذب مخاطب به سایت و محصولات شما می‌شود و کسب و کارتان را به میزان گسترده‌ای افزایش می‌دهد. اما سوالی که پیش می‌آید که چگونه تولید محتوا کنیم ؟ برای تولید محتوای وب سایت روش‌های متنوعی وجود دارد که با به کارگیری آن‌ها می‌توانید یک محتوا مناسب تولید کنید. ساخت یک محتوای خوب و استاندارد نیازمند انجام و رعایت تکنیک‌ها فراوانی می‌باشد، که امروز قصد داریم به برخی از آن‌ها بپردازیم. پس اگر به دنبال آموزش تولید محتوا می‌باشد با ما همراه باشید.

تولید محتوای وب سایت در کجا به کار می‌رود؟

شاید توی ذهنتان این سوال پیش آمده باشد که اصلا تولید محتوا وب سایت چه فایده‌ای دارد و برای چه کسانی کاربرد دارد؟ شما سایتی برای خود راه اندازی کرده‌اید، اما با توجه به اینکه سایت شما از کیفیت خوبی برخوردار است، همچنان با بازدیدهای پایینی رو به رو هستید، اما کلید مشکل ما چیست؟ برای موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی باید اقدامات بسیاری انجام داد، اما یکی از مهم‌ترین آن‌ها تولید محتوایی با کیفیت است. شما باید به فکر تولید محتوایی برای سایت خود باشید که علاوه بر کیفیت متن، براساس چهارچوب‌های سئو باشد. از همین رو شما برای داشتن محتوایی مناسب می‌توانید به همکاری با شرکت‌ معتبری مانند ایراکد بپردازید و یا با گذراندن دوره‌های آموزش تولید محتوا به این کار مشغول شوید.

در ادامه شما با تولید محتوایی مناسب در ساختارهای سئو می‌توانید جایگاه مناسبی در صفحات نخستین گوگل پیدا کنید و بازدیدهای خود را افزایش دهید. همچنین خود کار تولید محتوا به صورت حرفه‌ای در سراسر جهان از درآمد بسیار زیادی برخوردار است و با یادگیری تولید محتوا وب سایت می‌توانید از شغلی با درآمد مناسب برخوردار شوید.

تولید محتوا وبسایت
تولید محتوای وب سایت حرفه‌ای

یک محتوای باکیفیت چه ویژگی‌هایی دارد؟

هر کس می‌تواند با راه اندازی سایت خود به تولید محتوای الکترونیکی در هر زمینه‌ای بپردازد، اما اگر به فکر داشتن سایتی موفق هستید، باید به فکر تولید محتوایی با کیفیت و موثر باشید. اما چگونه می‌توان یک محتوای با کیفیت را تشخیص داد؟ همواره یکی از عامل‌هایی که نشان دهنده کیفیت و موثر بودن محتوای شما می‌شود، میزان بازدیدهای فراوان آن می‌باشد. اما چه چیزی به محتوای ما کیفیت می‌بخشد؟ تولید محتوای وب سایت چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

شما در قدم اول باید مخاطب خود را بشناسید و از هدف آن برای آمدن به سایتتان آگاه باشید. همچنین محتوایی که به تصمیم تولید آن دارید، باید از متن جذابی تشکیل شده باشد تا خواننده به آن جذب شود، محتوای شما باید به صورتی نوشته شده باشد که مخاطب در طول مطالعه چشم از آن بر ندارد. همچنین اگر محتوای شما از کیفیت مناسبی برخوردار باشد، بسیاری از کاربران شما آن را برای دوستان و آشنایان خود به اشتراک می‌گذارند و این عامل بازدیدهای بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

اما برای تولید محتوایی در که هدف آن‌ها درآمدزایی است باید از محتوای تجاری استفاده کنید. محتوای تجاری یا کپی رایتینگ از ویژگی‌های فراوانی برخوردار است، اما به طور کلی باید به گونه‌ای باشد که در طول آن همواره به ویژگی‌های محصولات خود بپردازد و در پایان آن مخاطبتان را ترغیب به خرید محصولات یا خدمات خود کنید. اما نوشتن مقاله تجاری به مراتب سخت‌تر از نوشتن یک بلاگ می‌باشد و شما باید زمان بیشتری را صرف یادگیری آن بکنید، در صورتی که می‌توانید محتواهای تجاری خود را به ایراکد، یکی از بهترین شرکت‌های تولید محتوا در ایران بسپارید و از کیفیت تولید محتوای وب سایت خود اطمینان داشته باشید.

روش تولید محتوای وب سایت

5 روش برای نوشتن متنی تاثیرگذار

برای نوشتن یک متن مناسب نیاز به اجرا کردن اصول بسیاری را می‌باشید که ما در این بخش برخی از مهم‌ترین آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم، تا شاید در آینده به کمک شما بیایند.

قبل از نوشتن تحقیق کنید

در ابتدای تولید محتوای وب سایت نیازمند یافتن هدف خود تولید محتوا می‌باشید. خب شما حال تصمیم به تولید محتوایی در ارتباط با موضوع خود گرفتید، اما پس از آنکه نوشتن را آغاز کنید باید تحقیقاتی در ارتباط موضوع خود داشته باشید. هرچه اطلاعات و دانش شما در ارتباط با موضوع مورد نظر بیشتر باشد، متن شما از کیفیت بهتری برخوردار خواهد بود و به اصطلاح محتوای شما پخته‌تر به نظر می‌آید. شما برای پیدا کردن اطلاعات مرتبط باید از قدرت سرچ کردن مناسبی در گوگل برخوردار باشید. پس اگر در این زمینه ضعف دارید، بهتر است برای بهبود آن از همین حالا اقدام کنید.

تیترهای خلاقانه‌ای برای محتوای خود به کار ببرید

عنوان‌ها و تیترهای در مقاله شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، اما چطور؟ تا شده در رستورانی یک غذایی که تا حالا آن را نخورده‌اید براساس ظاهرش سفارش دهید؟ عنوان مقاله هم دقیقا همان کار ظاهر غذای را می‌کند. عنوان و تیترها در محتوای شما، یکی از تنها چیزهایی است که مخاطبان در ابتدا با آن رو به رو می‌شوند. اگر شما از عنوان خلاقانه و جذابی برای محتوای خود استفاده کنید می‌توانید خواننده را مجاب کنید که متن شما را تا اتنها مطالعه کند. شما می‌توانید برای نوشتن عنوان‌ و تیترهای جذاب در آن اعداد به کار ببرید یا جمله‌ای خلاقانه بنویسید. برای مثال به تیتر همین بخش دقت کنید.

شروعی مناسب داشته باشید

حالا که ما یک عنوان مناسب برای متن خوب پیدا کردیم، در قدم بعدی تولید محتوای وب سایت به صورت حرفه‌ای باید از مقدمه خوبی برخوردار باشیم. فکر کنید یک فروشنده هستید و تنها یک دقیقه وقت برای فروش محصولات خود به یک مشتری دارد، از همین رو باید تمام توانایی خود را برای جذب آن به کار ببرید. بند مقدمه در محتوای شما دقیقا همین کار را می‌کند. شما می‌توانید با ساخت سناریو، ایجاد سوال‌های مهم و تاثیر گذار متن خود را جذاب‌تر کنید.

متنی ساده بنویسید

همواره محتوایی برای مخاطبان جذاب است که از سادگی برخوردار است. اما منظور از ساده نوشتن چیست؟ ساده نوشتن متن به معنی نوشتن یک متن ضعیف نیست! بلکه به این معنی است که در متن خود از کلمات دشوار و پیچیده استفاده نکنید و محتوایی قابل فهم تولید کنید. بهتر است در هنگام تولید محتوای وب سایت خود، مخاطب را دوست خود بدانید و به گفت‌وگویی ساده و دوستانه با آن بپردازید.

سوال‌های اساسی مطرح کنید و ذهن مخاطب را درگیر کنید

همچنین یکی از عوامل دیگری که به جذب مخاطبان کمک می‌کند، ایجاد سوال‌هایی مهم و اساسی در ارتباط با محصولات خود می‌باشد. این عامل باعث می‌شود مخاطب شما برای یافتن جواب سوال‌ها به مطالعه متن شما بپردازد. از همین رو بهتر است جواب سوال‌ها را در ابتدای متن خود قرار ندهید تا برای یافتن جواب سوال مقاله شما را تا انتها مطالعه کند.

چرا به ایراکد  ایراکد نیاز داریم؟

شاید با فکر کنید که خودم با آموزش دیدن تولید محتوای وب سایت توانایی تولید محتوایی با کیفیت را دارم، پس چه نیازی به همکاری با یک شرکت معتبر دارم؟ درسته که هر کس می‌تواند با دیدن دوره‌هایی به تولید محتوا مشغول شود، اما اگر هدف شما موفقیت در کسب و کارتان می‌باشد، موضوع فرق می‌کند. شما نمی‌توانید تنها با گذراندن چندین دوره تولید محتوا از موفقیت در کسب و کار خود برخوردار شوید، بلکه محتوای شما باید بسیار حرفه‌ای تولید شده باشد و در حد استانداردهای جهانی باشد. اما تولید محتوایی مناسب کار آسانی نیست و نیازمند تجربه چندین ساله می‌باشد. از همین رو شما نیازمند به کارگیری بهترین متخصصان تولید محتوا در ایران می‌باشید. از همین رو ما شرکت ایراکد را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اما چرا ایراکد؟ مگر ایراکد با باقی شرکت‌های چه تفاوتی دارد؟

ایراکد یکی از معتبرترین شرکت‌های خدمات رسانی در زمینه دیجیتال می‌باشد. ایراکد از تیمی منسجم و با تجربه تشکیل شده است که همواره با بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری در پی ارائه بهترین‌ها می‌باشد. تیم ایراکد دارای 14 سال تجربه در تولید محتوای وب سایت می‌باشد و در این 14 سال توانسته اعتماد مخاطبانش را به خود جلب کند. همچنین علاوه بر تولید محتوا می‌توانید خدمات دیگری از قبیل طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، هاستینگ، دیجیتال مارکتینگ، برنامه نویسی اختصاصی و طراحی ربات شبکه‌های اجتماعی خود را به ایراکد بسپارید. پس اگر به فکر موفقیت در کسب و کار خود هستید، به ایراکد اعتماد کنید و در کسب و کار خود موفق شود.

سوالات متداول

تولید محتوا در شرکت ایراکد از تعرفه ثابتی برخوردار نیست و بر اساس نوع محتوای شما و حجم آن تغییر می‌کند.

تنها آموزش دیدن برای تولید محتوایی حرفه‌ای کافی نیست، بلکه نیازمند تجربه‌ کافی هم می‌باشید.

اگر شما در کار تولید محتوا از تجربه‌ای مناسب برخوردار باشید، می‌توانید از درآمد بسیاری زیادی برخوردار شوید.