طراحی سایت دندان پزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی برای رشد کسب و کار و ارائه خدمات مرکز درمانی

ساخت سایت دندان پزشکی

طراحی سایت خاص یکی از راه‌هایی است که مدرنیته را شکل می‌دهد، در واقع با طراحی سایت برای کسب و کار خود می‌توانید گستره وسیعی از افراد را تحت تاثیر قرار دهید، کاری که با روش مدیریت سنتی کسب وکار به سختی امکان‌پذیر است.

طراحی سایت دندانپزشکی نیز یکی از کسب و کارهایی است که مدت کوتاهی شده به این مسیر پا گذاشته است اما قطعا مزایای بی‌نظیر آن سبب شده تا در آن ماندگار شوند.

پزشکان و دندانپزشکان در ایران درآمد مطلوب خود را از اداره مطب یا شیفت‌های بیمارستان و درمانگاه کسب می‌کنند و بسیاری از آنها نگرانی از بابت درآمد ندارند، اما دلیل نمی‌شود که خود را با دنیای دیجیتال و آنلاین همراه نکنند.

طراحی سایت دندانپزشکی به آنها کمک می‌کند تا خدمات را با کیفیت و البته سرعت بالاتر به متقاضیان ارائه دهند و رضایت بیشتری را جلب نمایند.

پس اگر شما هم دندانپزشک هستید و یا یک کیلینیک دندانپزشکی را مدیریت می‌کنید، وقت را تلف نکنید و طراحی سایت دندانپزشکی را برای خود و یا مجموعه شروع کنید تا از فواید بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید!

لازم به ذکر است که اگر گمان می‌کنید طراحی سایت برای یک دندانپزشک یا پزشک باری اضافه و هزینه بی‌خودی را ایجاد می‌کند، سخت در اشتباهید زیرا در پایان این صفحه از مزایای طراحی سایت دندانپزشکی برایتان خواهیم گفت و قطعا نظرتان تغییر خواهد کرد!

Services Type

انواع طراحی سایت دندانپزشکی

هر نوع وبسایتی که اراده کنید با ایراکد قابل انجام است

طراحی سایت دندانپزشکی مدرن

طراحی سایت جراحی دندانپزشکی

طراحی سایت لمینت دندانپزشکی

طراحی سایت نوبت دهی دندانپزشکی

طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی

طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی اختصاصی

features

اصلی ترین ویژگی های طراحی سایت دندانپزشکی

شاخص های کلیدی رشد سایت دندانپزشکی

جلب اعتماد

شما با ارائه مدارک پزشکی خود و قرار دادن رزومه کاریتان با بیماران بیشتر در تعامل هستید و آنها به شما راحت تر اعتماد میکنند.

سریع

حفظ مشتری و افزایش نرخ تبدیل تا ۸۰ درصد، با بارگذاری وبسایت شما در کمتر از ۳ ثانیه!

واکنش گرا

طراحی سایت واکنش گرا به منظور سازگاری وب سایت با انواع نمایشگر و این یعنی تجربه کاربری فوق العاده!

رتبه یک گوگل

فروش انفجاری با بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو و ورود به صفحه اول گوگل

features

امکانات طراحی سایت دندانپزشکی

امکاناتی فراتر از انتظار شما

طراحی واکنش گرا

انتشار آسان مطالب

به روزرسانی آسان

مدیریت کاربران

مدیریت رسانه

فیلتر پیشرفته

نصب افزونه های کاربردی

مدیریت آسان

امکان درج دیدگاه

براساس اصول سئو

افزونه های امنیتی

امکان جستجو پیشرفته

امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت

قابلیت رزرواسیون وقت ویزیت

مشخص کردن مکان دقیق مطب

امکان مشاوره رایگان و یا هزینه ای

انتشار اخبار و تازه های پزشکی

اعلام شرکت های بیمه طرف قرارداد

portfolio

نمونه کار های طراحی سایت

ما در توسعه بیش از 3000 سازمان و کسب و کار سهیم بوده ایم

نمونه کار طراحی سایت گردشگری

فروشگاه اینترنتی مبلمان ایده ال

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی وب مارتیر

فروشگاه اینترنتی وب مار تیر

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی جهان بی بی شاپ

فروشگاه اینترنتی جهان بی بی شاپ

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی کندو

فروشگاه اینترنتی کندو

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی نگین آرینا

فروشگاه اینترنتی نگین آرینا

شرکت حقوقی هرمس لایرز

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1489+ پروژه

موفق

40+ پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

1000+ شرکت

خصوصی

Pricing Plan

تعرفه طراحی سایت دندانپزشکی

بهترین سرمایه گذاری برای کسب و کار شما

استفاده از قالب آماده

شروع از 4 میلیون تومان

طراحی با وردپرس

شروع از 12 میلیون تومان

طراحی اختصاصی

شروع از 50 میلیون تومان

Steps

مراحل ساخت سایت

مراحل تبدیل یک رویا به واقعیت

خرید دامنه و هاست

انتخاب قالب سایت

طراحی و پیاده سازی

آموزش و بارگزاری اطلاعات

Further Details

همه مواردی که باید در ارتباط با طراحی سایت داندانپزشکی بدانید!!!

برای آن که طراحی سایت دندانپزشکی برای رشد کسب و کار و ارائه خدمات مرکز درمانی شما مفید واقع شود، باید ۳ مورد از اصلی‌ترین نکات را دارا باشد :

اولین مورد سئو و بهینه سازی است. برای بهتر دیده شدن باید در جایگاه بهتر قرار بگیرید، و این یعنی وبسایت شما باید در رتبه‌های نخست صفحه نتایج گوگل وجود داشته باشد تا بالغ بر ۹۰ درصد بازدیدکنندگان را جذب نماید.

رعایت اصول سئو به کسب و کار شما قدرت می‌دهد تا با برترین رقبای خود مبارزه کرده و پیروز شوید، پس تاثیر آن را دست کم نگیرید!

مورد دوم دیزاین جذاب و متناسب با حوزه کاریتان است. از آن جایی که طراحی سایت دندانپزشکی برای مردم عام صورت می‌پذیرد، پس باید بیشترین همخوانی را با سلیقه اکثر آنها داشته و همچنین ساده باشد.

هارمونی رنگ‌ها در صفحات، فونت خوانا و استفاده از تصاویر باکیفیت و مرتبط، بخش طراحی بصری یا همان UI سایت را تامین می‌کند. اما UX یا تجربه کاربری هم جایگاه خاص خودش را دارد. برای ایجاد تجربه کاربری لذت‌بخش باید سادگی و دسترسی سریع را در الویت قرار دهید.
10 مورد از اصلی‌ترین امکانات یک وبسایت دندانپزشکی

طراحی سایت دندانپزشکی برای استفاده از کاربر جوان گرفته تا کهنسال، باید حداکثر سهولت و راحتی را در فهم و دسترسی به بخش‌ها ایجاد نماید.

اما مورد آخر

که سرعت وبسایت است. طراحی وبسایت‌ها اغلب با چالش و پیچیدگی‌هایی همراه است و این هنر برنامه نویس است که به رفع آنها کمک می‌کند. یکی از همین چالش‌ها که در وبسایت‌هایی با انبود داده گریبان‌گیر برنامه نویس می‌شود، مساله سرعت است.

ببینید قرار است با طراحی سایت در زمان خود و بیمار صرفه‌جویی کنید، اما اگر وبسایت آنقدر کند باشد که کاربر را کلافه کند چه؟! قطعا نتیجه کار پوچ خواهد بود! پس به صورت مداوم برای افزایش سرعت عملکرد سایت از متخصصین کمک بگیرید.

اما می‌رسیم به جذاب‌ترین بخش محتوا یعنی فواید و مزایای پنهان طراحی سایت دندانپزشکی!

بدون شک ورود به دنیای دیجیتال فوایدی به همراه دارد وگرنه اصلا این شتاب‌زدگی برای حضور در آن منطقی نبود. اما برای هر کسب و کاری به سبک سیاق خودش مفید واقع می‌شود.

به جرات می‌توان گفت که اگر از این مزایای طراحی سایت دندانپزشکی برای خود یا کیلینیک خود آگاه بودید، لحظه‌ای درنگ نمی‌کردید و همین امروز برای طراحی یک وبسایت زیبا و جذاب اقدام می‌کردید! از طرفی قیمت‌های طراحی سایت برای سطح درآمدی پزشکان و دندانپزشکان بسیار ناچیز است.

 

با سایر دندانپزشکان رقابت میکنید

رقابت همیشه جذاب است! زیرا کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف خود را تشخیص داده و آنها را برطرف کنید. همچنین ایده و انگیزه‌های جدید را در ذهن ایجاد می‌کنند. البته به شرطی که سالم و به دور از تضعیف و تحقیر دیگری باشد.

با طراحی سایت دندانپزشکی یک رقابت سالم را در فضای آنلاین با سایر دندانپزشکان خواهید داشت و رفته رفته تشویق می‌شوید تا عملکرد و کیفیت خدمات خود را بهبود ببخشید.

 

تلفن مطب هیچگاه اشغال نیست!

این دقیقا همان موضوعی است که در بخش گذشته به آن پرداختیم و گفتیم که گاهی اهمال‌کاری منشی‌ها و گاهی هم تماس‌های بی‌شمار ورودی، تلفن مطب را از دسترس خارج می‌کند و این یعنی با دستان خودتان یک مراجعه‌کننده را از درب مطب رانده‌اید!

بدیهی است که بسیاری از بیماران هم وقت و زمان مراجعه حضوری به مطب برای انجام کاری به این سادگی را ندارد.

اما با طراحی سایت دندانپزشکی و برخورداری از قابلیت رزرو آنلاین، هیچگاه تلفن مطب اشغال نخواهد بود و تمام متقاضیان با حداکثر دسترسی به خدمات شما مواجه می‌شوند.

 

وقت و هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد

هزینه ابتدایی طراحی سایت دندانپزشکی واقعا بالا نیست اما اتفاقات خوبی را برای کسب و کار شما رقم می‌زند. به عنوان مثال؛ دیگر برای مدیریت نوبت‌ها نیاز به چندین مسئول ندارید و هزینه این مورد را در جیب مبارک خود ذخیره می‌کنید.

صرفه‌جویی در زمان نیز به همین صورت است زیرا در مجموع نه تنها زمان‌های تلف شده کاهش می‌دهد بلکه راندمان کلی را سرعت می‌بخشد.

 

برندینگ شما را متحول می‌کند!

نگاه مردم نسبت به قشر تحصیل‌کرده متفاوت است و از آنها برای مدرن بودن انتظار بیشتری می‌رود. به همین دلیل با طراحی سایت دندانپزشکی همگام بودن با تکنولوژی‌های روز دنیا و مجموعه‌ای مدرن را به نمایش می‌گذارید.

این وجهه برای برند و نام شما یا کیلینیک درمانیتان بسیار ارزش داشته و بدون شک پرستیژ کاری شما را ارتقا خواهد داد.

ارتقای تجربه کاربری در سایت دندانپزشکی

بهترین سایت‌های دندانپزشکی، تجربه کاربری عالی را برای بازدیدکنندگان خود فراهم می‌کنند. برخی از روش‌های ارتقای تجربه کاربری عبارتند از:

1. طراحی ریسپانسیو و سازگار با تلفن‌های همراه
2. افزودن عکس‌های قبل و بعد از درمان‌های موفق
3. ارائه اطلاعات دقیق در مورد روش‌های درمانی

بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو

سئو (بهبود جستجوگرها) برای سایت دندانپزشکی بسیار حیاتی است. با بهینه‌سازی صحیح سایت خود برای موتورهای جستجو، می‌توانید رتبه ویدیو کسب و کار خود را در نتایج جستجوی آنلاین بهبود بخشید.

 

راه‌اندازی بخش وبلاگ و محتوا

با ایجاد بخش وبلاگ و انتشار محتوای مفید و آموزشی مرتبط با حوزه دندانپزشکی، می‌توانید بهترین و متمایزترین منبع اطلاعات را برای بیمارانتان فراهم کنید. این روش همچنین به بهبود سئو سایت کمک خواهد کرد.

 

اهمیت بازخورد مشتریان و قابلیت‌های ارتباطی

استفاده از امکانات ارتباطی مثل فرم تماس و بازخورد مشتریان به شما کمک می‌کند تا نظرات و پیشنهادات مشتریان خود را دریافت کنید و ارتباط بهتری با آن‌ها برقرار کنید.

 

تبلیغات آنلاین و بازاریابی سایت دندانپزشکی

استفاده از تبلیغات آنلاین و بازاریابی دیجیتال می‌تواند به بهبود دیدیابی و افزایش شناخت بیماران نسبت به سایت دندانپزشکی شما کمک کند. می‌توانید از تکنیک‌های مانند تبلیغات پرداخت-به‌کلیک، تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی و همچنین بازاریابی ایمیلی استفاده کنید.

 

تجارب موفق از طراحی سایت دندانپزشکی

تجارب موفق افرادی که قبلاً از طراحی سایت دندانپزشکی بهره‌برداری کرده‌اند، می‌تواند به شما راهنمایی کند. در این رابطه، می‌توانید با پزشکان دندانپزشکی دیگر صحبت کنید و از تجربیاتشان در طراحی سایت و تأثیر آن بر روند کسب و کارشان مطلع شوید.

 

استفاده از روش‌های نوین مانند سئو محلی

سئو محلی به شما کمک می‌کند تا سایت دندانپزشکی خود را برای جستجوهای محلی و بهینه کنید و در نتایج جستجوی محلی بالاترین رتبه را بدست آورید. این روش بسیار مهم است، زیرا افراد معمولاً دنبال خدمات دندانپزشکی در نزدیکی محل زندگی خود هستند.

 

اهمیت نگهداری و به‌روزرسانی سایت

نگهداری و به‌روزرسانی منظم سایت دندانپزشکی بسیار اهمیت دارد. مطمئن شوید که اطلاعات مربوط به ساعات کاری، تغییرات در تیم درمانی و دسترسی به روش‌های جدید درمانی به‌روز شده باشد.

 

معرفی سامانه‌های رزرو آنلاین نوبت‌دهی

استفاده از سامانه‌های رزرو آنلاین نوبت‌دهی برای بیماران، این امکان را به آن‌ها می‌دهد تا بدون دردسر تماس تلفنی، نوبت خود را دریافت کنند. این امکان ارائه شده توسط سایت دندانپزشکی شما، مشتریان را به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 

افزایش اعتماد مشتریان از طریق شاخص‌ها و امتیازها

استفاده از شاخص‌ها و امتیازها برای ارزیابی سطح خدمات ارائه شده در مطب دندانپزشکی، به مشتریان اعتماد بیشتری می‌دهد. این شاخص‌ها می‌توانند شامل امتیازی مانند رضایتمندی بیماران، تعداد نظرات مثبت و همچنین گواهینامه‌های حرفه‌ای باشند.

 

اهمیت سرعت بارگذاری سایت

سرعت بارگذاری سایت یکی از عوامل مهم در تجربه کاربری است. مطمئن شوید که سایت دندانپزشکی شما به طور کامل بهینه‌سازی شده است و سرعت بارگذاری مناسبی دارد تا کاربران از تجربه مطلوبی برخوردار شوند.

برای طراحی یک سایت دندانپزشکی حرفه‌ای و جذاب، باید به عوامل کلیدی زیر توجه کنید :

  1. طراحی رابط کاربری کارا و جذاب
  2. استفاده از گرافیک و تصاویر حرفه‌ای
  3. معرفی و توضیح خدمات ارائه شده
  4. اطلاعات تماس و آدرس مطب
  5. فرم درخواست نوبت‌دهی آنلاین
  6. بخش معرفی پزشکان و تیم درمانی

طراحی سایت دندان پزشکی

 

other services

داشتن وبسایت به تنهایی کافی نیست!

ایراکد هر آنچه برای ارتقا نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد

پشتیبانی VIP

افزایش سرعت و امنیت سایت

رفع تداخل و خطاهای مربوط به افزونه ها

پاسخ دهی شبانه روزی

بک آپ گیری منظم

رفع مشکلات فنی

سئو و دیجیتال مارکتینگ

کسب برترین جایگاه در نتایج گوگل

بهترین کلمات برای پیشی گرفتن از رقبا

خدمات سئو تکنیکال

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو خارجی

شبکه های اجتماعی

بازاریابی در اینستاگرام

بازاریابی در لینکدین

بازاریابی در تلگرام

بازاریابی در دیگر شبکه های اجتماعی مانند؛

توئیتر، فیسبوک و …

تبلیغات

تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات ریمارکتینگ

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات ریتارگتینگ

ایمیل مارکتینگ

Pricing Plan

قیمت پشتیبانی VIP طراحی سایت

تعرفه یک ماهه پشتیبانی VIP طراحی سایت

پلن برنزی

4/5 میلیون تومان

پشتیبانی به صورت تیکت

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید (تعداد محدود)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

پلن نقره ای

7 میلیون تومان

پشتیبانی به صورت تیکت و تلفن

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید ( توافقی)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

درج محتوای ارسالی کارفرما (توافقی)

مشاوره مارکتینگ

پلن طلایی

11 میلیون تومان

پشتیبانی 24 ساعته

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید ( توافقی)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

راه اندازی ابزار گوگل آنالیتیکس + تنظیمات

ارائه گزارش هفتگی

فعال سازی سیستم chaching

گزارش تحلیل عملکرد سایت

جلسه آنلاین ماهیانه با کارفرما

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

آیا طراحی سایت دندانپزشکی مهم است؟
بله، طراحی سایت دندانپزشکی می‌تواند به رشد و جذب بیشترین تعداد ممکن از بیماران کمک کند.
چه عواملی برای طراحی سایت دندانپزشکی باید در نظر گرفته شوند؟
عواملی مانند طراحی رابط کاربری، گرافیک حرفه‌ای، اطلاعات تماس و خدمات ارائه شده می‌توانند در طراحی سایت دندانپزشکی مهم باشند.
آیا سئو برای سایت دندانپزشکی ضروری است؟
بله، سئو برای سایت دندانپزشکی بسیار حیاتی است زیرا بهبود رتبه سایت در نتایج جستجوی آنلاین را به همراه دارد.
آیا استفاده از شبکه‌های اجتماعی در معرفی سایت دندانپزشکی مفید است؟
بله، با استفاده از شبکه‌های اجتماعی می‌توانید بیشترین استفاده را از این پلتفرم‌ها برای جذب بیماران داشته باشید.

Our customers said

حس و حال خوب شما

خانم محمودی
خانم محمودیمزون لاوین
بیشتر بخوانید
یکی از شاخصه های مهم شرکت ایراکد طراحی سایت با المان های روز دنیا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که کمک بزرگی برای سازماندهی سفارشات ما انجام داد.
آقای کمالی
آقای کمالیبهزیستی فارس
بیشتر بخوانید
طراحی سایت سازمان بهزیستی فارس و شهرستان های تابعه به عنوان میز خدمتی در جهت سهولت ارائه خدمات به متقاضیان مطرح بود که شرکت ایراکد با مدیریت و پشتیبانی هدفمند و منظم ما را در این راستا یاری نمود.
آقای ترشابی
آقای ترشابیشهرداری بیرجند
بیشتر بخوانید
شهرداری ها برای نیل به ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به انجام رساندن دولت الکترونیک نیازمند طراحی سایت میباشند و ما خوشحالیم که برای این منظور شرکت ایراکد را برگزیدیم.
آقای خادم
آقای خادموبسایت کوه نوردی
بیشتر بخوانید
یکی از معیارهای ما برای انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه و تجربه کاری و تعداد بالای نمونه کارها بود که شرکت ایراکد از این نظر مورد توجه قرار گرفت.
خانم علیپور
خانم علیپورموسسه هرمس اپلای
بیشتر بخوانید
شرکت ایراکد با انجام خدمات طراحی سایت حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ برای موسسه مهاجرتی ما در جهت بهبود و ارتقا ارائه خدمات کمک نمود و با پشتیبانی تیم طراحی سایت تجربه موفقی را داشته ایم.
آقای فخرالدین
آقای فخرالدینشرکت مبتکران سلامت فاخر
بیشتر بخوانید
با طراحی سایت ویکتلب توانستیم کمک بزرگی در راستای شناسایی بیماری های قلب و عروق به پزشکان محترم داشته باشیم و اجرای این ایده توسط شرکت ایراکد با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفت.
آقای علی آبادی
آقای علی آبادیسایت نمایشگاهی نماتا
بیشتر بخوانید
مدیریت و ساماندهی غرفه و نمایشگاه ها یکی از چالش های ما در نماتا بود که به روش سنتی زمان و انرژی زیادی از تیم ما را میگرفت که با طراحی سایت توسط شرکت ایراکد این موضوع به طور کامل رفع گردید.
قبل
بعدی

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

فرم ثبت سفارش

Registration Form