نوشدارو

مشخصات پروژه

عنوان سایت

نوشدارو

مشتری

آدرس سایت

موس را روی عکس بیاورید

توضیحات پروژه

داروخانه‌ها محل رفت و آمد بسیاری از بیماران هستند که برای گرفتن داروهای خود به این مراکز مراجعه می کنند. از آنجایی که بیشتر این افراد بیمار هستند و معمولا در پایان روز و برخی ساعات شلوغی و ازدحام جمعیت در آنها زیاد است باعث سرایت و انتقال بیماری می‌شوند. گذشته از این برخی داروها را نمیتوان در هر داروخانه‌ای پیدا کرد. برای همین طراحی سایت داروخانه می‌توانید از این مشکلات جلوگیری کند، چرا که در این حالت بیمار با جستجو در سایت داروخانه خواهد دانست که این دارو در داروخانه وجود ندارد و به سراغ سایت داروخانه‌ای می‌رود که پس از یافتن دارو حضوری مراجعه کرده و یا اینکه اگر امکان خرید آنلاین باشد با ارائه نسخه پزشک آن را خریداری می‌کند.

سایت نوشدارو از جمله سایت های طراحی و پیاده سازی شده توسط مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد میباشد. که با گرفتن نسخه و لیست موجودی داروخانه ها به کاربر این امکان را میدهد که بدون مراجعه به داروخانه نسخه ی خود را تهیه نماید.

امکانات سایت نوشدارو طراحی شده توسط ایراکد:

●    ارائه اطلاعات دارویی و موارد مصرف دارو
●    ارائه اطلاعات عوارض دارویی و نحوه مصرف دارو
●    امکان جستجوی دارو و موجودی آن
●    نمایش قیمت دارو
●    امکان فروش داروهای بدون نسخه
●    اطلاع رسانی برای ساخت داروی سفارشی به مشتریان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

تکنولوژی های بکار رفته

درخواست مشاوره و ثبت سفارش

اگه تا الان نتونستین راهی مناسب برای هوشمندسازی کسب و کار خودتون پیدا کنین ، اصلا نگران نباشین کافیه برای شروع از ما مشاوره بگیرید . کارشناسان ما براساس بودجه و اهدافتون بهترین راه رو برای کسب و کار هوشمندتون معرفی میکنن و در این مسیر کنارتون هستن
تماس با ما
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید