چگونه یک تیم از راه دور برای سئو بسازیم؟ برنامه ریزی و ساختار

چکیده

آنچه در این مقاله می خوانید:

آیا تیم آژانس یا سئوی شما ابتدا از راه دور شده است؟ این مقاله همه چیزهایی را که برای ایجاد یک تیم سئو موفق از راه دور نیاز دارید را ارائه می دهد.

با اجرایی شدن اولین قرنطینه های ویروس کرونا، بسیاری از شرکت ها به دنبال یافتن راهی برای امکان پذیر ساختن کار از راه دور بودند. وقتی قرنطینه ها برداشته شد، بسیاری از این شرکت ها به این نتیجه رسیدند که الگوهای کاری «اول دفتر» دیگر ضروری نیست، به ویژه در صنعت بازاریابی دیجیتال.

صاحبان آژانس متوجه صرفه جویی در هزینه در کنار گذاشتن دفاتر خود شدند.

ممکن است تیم شما اخیراً به سمت راه دور شدن حرکت کرده باشد، یا شما در حال استخدام اولین متخصص سئو از راه دور هستید. در هر صورت، باید ملاحظات زیادی را در نظر بگیرید تا تیمی خوب کار کند.

این اولین قسمت از مجموعه مقالات در مورد نحوه ایجاد یک تیم کاملاً از راه دور برای سئو است و در این مرحله اول، ما قصد داریم در مورد برنامه ریزی و ساختار برای ایجاد پایه های موفقیت شما صحبت کنیم.  می توانید برای برخورداری از مزایای شرکت خدمات سئو با ما در تماس باشید.

 

تیم SEO شما چگونه ساختار یافته است؟

ساختار تیم شما در موفقیت شما در راه اندازی یک تیم از راه دور تفاوت ایجاد می کند. برای مثال، ملاحظات متفاوتی برای تیم‌های سئو از راه دور در یک کشور در مقابل تیم‌هایی که در مناطق زمانی پخش شده‌اند، وجود دارد.

همه تیم های راه دور به یک شکل از راه دور نشدند. به همین دلیل، افراد در آن تیم ها ممکن است انتظارات و تجربیات متفاوتی از کار از راه دور داشته باشند.

هنگام ایجاد یا مقیاس بندی یک تیم سئو کاملاً از راه دور، این مهم است که به خاطر داشته باشید.

 

ساخت تیم راه دور سئو

 

انواع تیم های راه دور:

تیم های راه دور به روش های مختلفی عمل می کنند که هر کدام مزایا و چالش هایی دارند.

ملی در مقابل بین المللی: مدیریت یک تیم راه دور با کارکنان همه در یک کشور (یا اگر در ایالات متحده در یک ایالت باشد) آسان تر خواهد بود.

یک مجموعه قوانین مالیاتی، یک مجموعه قوانین استخدامی و یک مجموعه از تعطیلات عمومی وجود خواهد داشت. موانع اداری کمتری برای مدیر یک تیم سئو که در یک مکان فعالیت می کنند، هرچند از راه دور، وجود دارد.

مدیران تیم‌های بین‌المللی باید به خاطر داشته باشند که بسته به کشوری که در آن زندگی می‌کنند، ممکن است تفاوت‌های قابل توجهی در نحوه رفتار شما با کارکنان وجود داشته باشد.

Meet up Space در مقابل No Meet up Space

هنگام ایجاد یا رشد تیم سئوی خود، ممکن است به کارمندان خود اجازه دسترسی به مکان فیزیکی را بدهید که می توانند برای شرکت در جلسات و همکاری حضوری انتخاب کنند.

برخی از شرکت‌ها فضای اداری کوچکی را علیرغم اینکه فقط برای این منظور کاملاً از راه دور هستند، حفظ کرده‌اند. برخی دیگر انتخاب می‌کنند که عضویت یا کمک هزینه‌ای برای فضاهای کاری مشترک به تیم خود بدهند. با دادن این گزینه به اعضای تیم خود، به آن‌ها اجازه می‌دهید که یک جلسه رو در رو برگزار کنند یا از راه دور باقی بمانند. همچنین آنها را قادر می سازد که از خانه خارج شوند و در میان مردم بنشینند (بدون قبض لاته بازدید از کافه).

با این حال، ارائه این نوع ترتیبات می تواند برخلاف فرهنگ اولیه کاملاً دور از یک شرکت باشد.

اگر به درستی نظارت نشود، ممکن است اعضای تیم موافقت کنند که هر هفته در یک فضای کاری مناسب با هم ملاقات کنند.

در حالی که این مشکلی نیست، اگر انتظار می رود اعضای تیم به طور منظم با هم ملاقات کنند، یک مدل ترکیبی در نظر گرفته می شود. باز هم، اگر تیم شما انتظار آن را دارد، این مشکلی نیست. با این حال، اگر ابتدا واقعاً از راه دور نباشد، می‌تواند فشار بی‌رویه اضافه کند و مزایای کار از راه دور را برای برخی از کارگران از بین ببرد.

 

انواع ساخت تیم راه دور سئو

 

نحوه راه اندازی شرکت:

1. شرکت های هیبریدی:

اگر تیم سئو کاملاً از راه دور است اما در یک سازمان بزرگتر کار می کند که اینطور نیست، ممکن است تیم شما تحت فشار قرار بگیرد تا بیشتر از آنچه که می خواهند به دفتر مراجعه کنند. این امر به‌ویژه در سازمان‌های ترکیبی که یک دفتر و یک قرارداد از راه دور ارائه می‌دهند صادق است.

حتی اگر هر یک از اعضای تیم یک قرارداد اولیه از راه دور داشته باشد، ممکن است از آنها خواسته شود که در جلسات بخش دیگر در دفتر شرکت کنند.

این امر می‌تواند به‌ویژه برای کارمندان استرس‌زا باشد و مدیران ممکن است نیاز به تعیین حد و مرز با مشارکت خود در آن جلسات رودررو داشته باشند.

ممکن است خود را به عنوان یکی از معدود مدیران شرکتی بیابید که یک تیم کاملاً از راه دور را رهبری می کند.

این می تواند یک منحنی یادگیری عالی باشد و به شما امکان می دهد پارامترها و دستورالعمل ها را تنظیم کنید، اما همچنین می تواند یک مبارزه باشد.

 

2. شرکت های راه دور:

شرکت‌های کاملاً از راه دور احتمالاً برای مقابله با چالش‌های اولین کار از راه دور مجهزتر خواهند بود.

هنگامی که همه کارکنان شما از راه دور کار می کنند، یک شرکت باید در مدیریت خستگی تماس ویدیویی، کار غیر همگام و تیم سازی سریع به خوبی عمل کند.

به عنوان مدیر یک تیم سئو که در یک سازمان کاملاً از راه دور قرار دارد، احتمالاً پشتیبانی زیادی از شما برای اجرای خوب تیم خود در آن محیط وجود خواهد داشت.

 

3. ملاحظات برای پاداش:

نحوه پرداخت به تیم خود، مزایا و قوانین پاداش بر اساس مکان بسیار متفاوت است.

داشتن تیمی که در سراسر ایالت ها یا کشورها پراکنده شده است به این معنی است که ممکن است کار و تحقیقی برای در نظر گرفتن بهترین ساختار پرداخت وجود داشته باشد.

 

ملاحظات پاداش ساخت تیم راه دور سئو

 

4. جبران خسارت:

اینکه چقدر به تیم راه دور خود پرداخت می کنید، به اندازه تیمی که همه در یک مکان مستقر هستند، یک تصمیم ساده نیست. چندین عامل وجود دارد که می تواند ساختار پرداخت را پیچیده کند.

عارضه اصلی این است که دستمزدی که در یک کشور برای مدیر سئو می پردازید در مقایسه با کشور دیگر متفاوت است. این می تواند به تفاوت میانگین دستمزدها کاهش یابد. کمبود مهارت در برخی کشورها باعث افزایش حقوق سئو می شود. حتی تصورات ناعادلانه از استعداد سئو از یک کشور بهتر از کشورهای دیگر است.

همه اینها می تواند به این نتیجه برسد که نامزدهای کشورهای مختلف انتظارات حقوقی متفاوتی برای یک نقش دارند.

 

5. مدل های قیمت گذاری:

دو مکتب فکری اصلی در مورد شناسایی نحوه پرداخت به کارکنان در مکان‌های مختلف وجود دارد. به همه کارکنان بدون در نظر گرفتن اینکه از کجا کار می‌کنند، به همان میزان پرداخت کنید، که به واحد پول آنها تبدیل شده است. به کارکنان به نرخ بازار کشورشان برای نقششان پرداخت کنید (دستمزد مبتنی بر مکان).

هر دو روش مزایا و معایبی دارند و در نهایت این یک تصمیم تجاری خواهد بود. به عنوان یک مدیر خط تیم سئو کاملاً از راه دور، ممکن است حرف زیادی در این مورد نداشته باشید. با این حال، دانستن مزایا و مشکلات خوب است، زیرا احتمالاً اولین فردی خواهید بود که عضو تیم شما در مورد آن صحبت می کند.

 

موضوع قیمت گذاری در ساخت تیم راه دور سئو

 

6. پرداخت مبتنی بر مکان:

پرداخت مبتنی بر مکان می تواند به کارکنانی که در مناطق پر هزینه زندگی می کنند، حقوق اضافی مورد نیاز را بدهد تا در آن مناطق راحت باشند.

همچنین می تواند به این معنی باشد که استخدام در برخی کشورها برای کارفرمایان مقرون به صرفه تر است و جذابیت نامزدهای این مکان ها را افزایش می دهد.

با این حال، پرداخت مبالغ بسیار متفاوت به کارمندان برای یک شغل می تواند منجر به نارضایتی شود. همچنین می تواند به جای کمک به افزایش دستمزدها، به چرخه دستمزدهای ضعیف برای برخی کشورها وارد شود.

 

7. محل پرداخت Agnostic:

پرداخت یکسان به کارکنان برای نقش های یکسان بدون توجه به محل زندگی آنها می تواند به ایجاد برابری بیشتر در پرداخت در سراسر جهان کمک کند.

با این حال، همچنین می تواند به این معنی باشد که کارمندان تجربیات بسیار متفاوتی از تلاش برای زندگی راحت با این دستمزدها دارند.

به عنوان مثال، حقوق یک متخصص سئوی بریتانیایی 45000 پوند برای اندازه بسیار متفاوتی از محل اقامت در مرکز شهر لندن در مقایسه با حومه شهر در شمال انگلستان پرداخت می کند.

این می تواند تفاوت بین اجاره یک اتاق در یک خانه مشترک با داشتن یک خانه باشد. وقتی به هزینه زندگی در کشورهای مختلف نگاه می کنیم، این می تواند به طور قابل توجهی واضح تر باشد.

 

8. مکالمات درباره پرداخت:

مراقب باشید در مناطقی که انجام این کار کاملاً قانونی است، کارکنان ممکن است در مورد حقوق خود با یکدیگر صحبت کنند.

آماده باشید تا ساختار حقوق خود را بدون توجه به مسیرتان برای تیم خود توضیح دهید. ممکن است بهتر باشد این گفتگوها را با تیم خود در هنگام استخدام آنها انجام دهید، به جای اینکه منتظر بمانید که آنها از بسته حقوقی / استاندارد زندگی بدتری نسبت به همکارانشان که همان کار را انجام می دهند ناراحت شوند.

برای مطالعه مقالات بیشتر از سایت ایراکد در زمینه شبکه های اجتماعی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

موضوع پرداختی در ساخت تیم راه دور سئو

 

9. فواید:

فراتر از حقوق پایه، باید مزایایی را برای تیم سئوی راه دور خود در نظر بگیرید. باز هم، این ممکن است به سادگی ارائه مزایای یکسان به هر کارمند نباشد. ممکن است بر اساس قوانین و مالیات های محلی تفاوت هایی وجود داشته باشد.

 

10. مرکز کار از راه دور:

می‌توانید مزایایی را که ارائه می‌دهید با نیازهای منحصربه‌فرد کارگران از راه دور تنظیم کنید. به این فکر کنید که تیم شما ممکن است به دلیل عدم حضور منظم در یک فضای اداری مشترک چه کمبودهایی داشته باشد.

جذابیت قهوه رایگان و میز بیلیارد هرگز برای وسوسه کردن کارشناسان سئو به دفتر کار کافی نبوده است، اما مواردی وجود دارد که کارکنان از راه دور از دست می دهند. مزایای اجتماعی، اجتماعی یا سلامتی را در نظر بگیرید که ممکن است برای اعضای تیم که از راه دور کار می کنند مهم تر باشد.

به عنوان مثال:

عضویت در فضاهای کاری مشترک

عضویت در باشگاه اجتماعی / فعالیت.

عضویت در ورزشگاه

روزهای داوطلب.

بودجه هفتگی غذای آماده / فروشگاه مواد غذایی.

تجهیزات

تنها فراهم کردن یک لپ‌تاپ برای تیم خود ممکن است برای پیشرفت کار در خانه کافی نباشد. همچنین ممکن است بخواهید برای راه اندازی یک دفتر کار خانگی به روشی راحت و ارگونومیک، کمک هزینه بدهید. آنها می دانند چه چیزی برای محیط خانه شان بیشتر مناسب است.

به عنوان مثال، خرید یک جداکننده اتاق برای جدا کردن فضای اتاق خود با میز و تجهیزات کار ممکن است برای تعادل کار و زندگی آنها معجزه کند.

فراهم کردن پول کافی برای خرید یک میز مناسب، یک مانیتور دوم و یک صفحه کلید جداگانه ممکن است یک مزیت اساسی باشد.

به عنوان متخصص سئو، ما زندگی خود را به صورت آنلاین می گذرانیم. برای انجام یک کار خوب، به یک اتصال اینترنتی پایدار نیاز داریم. این چیزی است که باید هنگام استخدام با تیم خود در مورد آن صحبت کنید.

 

11. بر اساس مکان متفاوت است:

یک نکته مهم، تفاوت در نحوه برخورد قانونی و اهداف مالیاتی با مزایا در مکان‌ها است. به عنوان مثال، قوانینی در مورد کارفرمایان ارائه حقوق بازنشستگی محل کار در بریتانیا وجود دارد.

ارائه مستمری یک مزیت نیست مگر اینکه سهم کارفرما بیش از آنچه قانوناً مقرر شده باشد. این حداقل مالی ممکن است در کشورهای دیگر متفاوت باشد. نحوه مالیات بر این مزایا نیز بستگی به موقعیت مکانی دارد.

چیزی که ممکن است برای یک کارمند در یک کشور به عنوان یک مزیت به نظر برسد، ممکن است بار مالیاتی بزرگی برای کشور دیگر در سایر نقاط جهان باشد.

اگر شرکت شما برای اولین بار در حال ایجاد یک تیم کاملاً از راه دور در سراسر مناطق جغرافیایی با قوانین مختلف است، از متخصصان در زمینه استخدام و پاداش بین المللی مشاوره بگیرید.

 

ساخت تیم راه دور seo

 

12. مزایای ضروری:

برخی از مکان‌ها وجود دارند که مزایا بیش از سایر مکان‌ها ضروری است.

به عنوان مثال، مزایای مراقبت های بهداشتی خصوصی در بریتانیا اغلب دقیقاً به عنوان یک مزیت در نظر گرفته می شود. شهروندان بریتانیا به خدمات بهداشتی رایگانی که دولت ارائه می دهد دسترسی دارند.

یک طرح بیمه درمانی می تواند به دسترسی به مراقبت های بهداشتی خصوصی کمک کند، اما عدم ارائه آن مانع از دریافت مراقبت های بهداشتی آنها نمی شود. مانند ایالات متحده، اهمیت یک برنامه مراقبت بهداشتی خوب برای کارمندان سایر کشورها بسیار بیشتر است.

وقتی در نظر می گیریم که چه مزایایی را برای ارائه تیم سئو کاملاً از راه دور خود ارائه دهید، بعید است که یک اندازه مناسب برای همه در سراسر جغرافیایی کار کند.

 

منبع: https://www.searchenginejournal.com/build-remote-team-seo-planning/451303/#close

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

[printfriendly current='yes']

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form