استراتژی انتخاب کلمات کلیدی به چه صورت است؟

چکیده

آنچه در این مقاله می خوانید:

 

همانطور که می دانید وبلاگ نویسی مدتی است که متداول شده است، اما امروز به نظر می رسد بسیار متفاوت تر از اوایل دهه 2000 باشد. در آن روزها ، مردم وبلاگ شما را می خواندند ، زیرا آن را دنبال می کردند یا در فید RSS شما مشترک شده اند.

( صفحه خدمات تولید محتوا ایراکد را حتما یک بار هم که شده بازدید کنید تا دیدتان در مورد تولید محتوا تغییر کند. )

 

رفتار آنلاین در فضای وب از آن زمان تغییر کرده است. در حالی که ممکن است برخی از افراد روی وبلاگ مورد نظر خود لایک کنند و در لیست ایمیل آن برای به روزرسانی مشترک شوند ، بسیاری از افراد محتوای وبلاگ را از طریق موتورهای جستجو کشف می کنند. با جستجوی بیشتر افراد نسبت به گذشته ، زمان بسیار خوبی برای وبلاگ نویسان است که می توانند با استفاده از جستجوی کلمات کلیدی در محتوا خود کشف کنند.

 

این پست برای کسانی نوشته شده است که ممکن است برای وبلاگ نویسی جدید باشد ، و همچنین برای کسانی که مدتی است که بلاگ می نویسید ، اما اکنون شروع به جستجو در کلمات کلیدی می کنند.

 

آماده اید؟ وقت آن رسیده است که به راهنمای مبتدی برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی برای وبلاگ نویسان توجه کنید!

کلمات کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی کلماتی هستند که شخص (یا صحبت می کند ) و آن را در موتور جستجو تایپ می کند.

مردم از انواع موتورهای جستجو برای انواع چیزها استفاده می کنند – چیزهایی مانند جستجوی فیلم ، دیدن وضعیت روز هوا و یا گرفتن شماره محلی پیتزا. هر جستجو تلاش برای دریافت اطلاعات است و هدف موتورهای جستجوگر مانند گوگل این است که برای جستجو گر یک پاسخ در اسرع وقت تهیه کند.

این به عنوان یک وبلاگ نویس برای شما چه معنی دارد؟ این بدان معناست که اگر می خواهید برای این جستجوگرها بنویسید ، باید سؤالاتی را که می پرسند (کلمات کلیدی) را بدانید و جواب را در پست های وبلاگ خود ارائه دهید.

کلمات کلیدی چگونه استراتژی وبلاگ من را تغییر می دهند؟

پست های وبلاگ که بر اساس تحقیقات کلمه کلیدی ایجاد شده اند با انواع دیگر پست های وبلاگ متفاوت هستند زیرا تمرکز آنها بر پاسخ دادن به یک سؤال موجود است.

این مسئله را با چیزی مثل پست وبلاگ درمورد تجربه شخصی یا پست با معرفی ایده کاملاً جدید متفاوت است، زیرا محتوای شما به یک سؤال موجود پاسخ نمی دهد، به احتمال زیاد از موتورهای جستجو مانند گوگل از ترافیک زیادی برخوردار نخواهید شد. به این دلیل که هیچ کس آن را جستجو نمی کند.

آیا این بدان معنی است که شما فقط می توانید برای پاسخ به سؤالات موجود بنویسید؟ اصلا! حتی موضوعاتی که تقاضای جستجو ندارند می توانند در کانالهای دیگر مانند فیس بوک یا توییتر جذابیت و ترافیکی زیادی کسب کنند، اما اگر می خواهید طولانی مدت ترافیک رایگان داشته باشید، بهترین مکان برای دریافت آن از Google است و بهترین راه برای ارسال گوگل به شما این ترافیک ایجاد وبلاگ بر اساس جستجو کلمه کلیدی است.

کلمات کلیدی را کجا پیدا کنم؟

یک ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی مانند moz این ترفند را انجام می دهد!

این ابزار به شما امکان می دهد ایده های جدید کلمات کلیدی را به دو روش پیدا کنید: با تایپ کردن یک کلمه یا یک عبارت و بازگشت به کلمات کلیدی مرتبط (ویژگی “کاوش با کلید واژه”):

… یا با تایپ کردن یک صفحه / وب سایت و بازگشت به کلمات کلیدی آن صفحه یا وب سایت رتبه بندی می شود (ویژگی “کاوش توسط سایت”):

یکی دیگر از ویژگی های خوب  ایجاد فیلتر برای سؤالات هستند، به شما این امکان را می دهد فقط کلمات کلیدی را ببینید که به عنوان سؤال قالب بندی شده اند. از آنجا که پاسخ دادن به سوالات مخاطبان شما چنین مؤلفه اصلی بهینه سازی مطالب شما برای جستجو است، این یک ابزار عالی است که به شما دید آنچه را که مخاطبان از شما می خواهند را بدهد.

چه کلمات کلیدی را انتخاب می کنم؟

فقط به این دلیل که یک کلمه کلیدی را در یک موتور جستجو در مورد کلید واژه پیدا کرده اید، لزوماً به معنای استفاده از آن در وبلاگ نویسی نیست. هنگامی که لیستی از کلمات کلیدی را در اختیار دارید، خوب است که آن را سفید کنید.

کلمات کلیدی را انتخاب کنید که با مخاطبان شما مطابقت داشته باشد

دانستن مخاطبان خود شرط لازم برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی است زیرا به شما کمک می کند کلمات کلیدی را فیلتر کنید، گرچه از نظر فنی به موضوع شما مربوط هستند، اما عدم تطابق برای مخاطبان شما است.

اگر هنوز این کار را نکرده اید، مخاطبان ایده آل را برای وبلاگ خود ثبت کنید. به عنوان مثال ، اگر وبلاگ تناسب اندام خود را اجرا می کنید، می توانید چیزی به سادگی به عنوان “علاقه مندان به تناسب اندام” بنویسید. همچنین می توانید کمی عمیق تر پیش بروید و مخاطبان را ایجاد کنید، پروفایل های کاملی از مخاطبان ایده آل خود را که شامل مواردی مانند سن، جمعیت شناسی و منافع.

هرچه درک شما از مخاطبان ایده آل شما عمیق تر باشد، تشخیص اینکه کدام کلمات کلیدی را از میان دسته بندی جستجو کرده اند راحت تر خواهد بود.

دشواری هر کلمه کلیدی را ارزیابی کنید

به حجم جستجوی کلمات کلیدی نگاه کنید

حجم جستجو تخمین می زند که چند نفر در هر ماه در جستجوی آن کلمه کلیدی هستند. انتخاب کلمات کلیدی که تعداد زیادی از افراد به جستجوی آنها می پردازند بسیار عالی است، اما به یاد داشته باشید که کمیت همیشه با کیفیت برابر نیست. شما ممکن است یک کلمه کلیدی با حجم کمتر را انتخاب کنید زیرا این موضوع بسیار به مخاطب و اهداف شما مربوط می شود.

چگونه می توانم از کلمات کلیدی در صفحه خود استفاده کنم؟

هنگامی که الگوریتم گوگل نسبت به امروز پختگی کمتری داشت، به راحتی می توان با تکرار آن کلمه کلیدی بارها در صفحه، در صدر نتایج نتایج جستجو برای عبارات خاص قرار گرفت.

هرچند سالها، گوگل به جای تکرار کردن در صفحه، در رتبه بندی صفحات پاسخ به پرس و جو بهتر شده است. این مهم است که به خاطر داشته باشید زیرا وسوسه انگیز است که فکر کنید تمام کاری که با لیست کلمات کلیدی خود دارید این است که این کلمات را به صفحات خود اضافه کنید. برای اینکه عملکرد خوبی در موتورهای جستجو داشته باشید، باید پاسخی برای آن دسته از سؤالات ارائه دهید که از هر چیز دیگری در آنجا بهتر است.

در اینجا چند نکته برای استفاده از کلمات کلیدی برای هدایت محتوای وبلاگ شما آورده شده است:

  • کلمات کلیدی ورودی هستند.شما در حال ایجاد خروجی هستید. به جای اینکه از خود بپرسید “چگونه می توانم این کلمه کلیدی را در صفحه خود وارد کنم؟” از خود بپرسید، “چگونه می توانم به این سؤال پاسخ دهم؟”
  • لازم نیست که برای هر کلمه کلیدی که می خواهید برای آن رتبه بندی کنید، یک صفحه مجزا داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر شما در حال نوشتن یک پست وبلاگ در مورد “انتخاب بهترین کفش های دویدن” هستید، منطقی است که به چندین سؤال مربوط به آن موضوع در همان پست پاسخ دهید، مانند “کفش در حال اجرا در مسیر دنباله” و “دویدن”. ویژگی های کفش.
  • صفحاتی را که در حال حاضر برای کلید واژه مورد نظر خود رتبه بندی می کنند بررسی کنید و به این فکر کنید که چگونه می توانید صفحه ای بهتر از آن ایجاد کنید.

از اینجا کجا بروم؟

بهترین کار بعدی این است که وارد شوید و آن را برای خودتان امتحان کنید! همانطور که در اکثر موارد، شروع به کار با آن ، تحقیقات کلمات کلیدی آسان تر می شود.

برای مطالعه مقالات بیشتر از سایت ایراکد در زمینه شبکه های اجتماعی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

مهارت های نویسنده ی محتوای سایت

اگر در حال حاضر فرصت مطالعه این مقاله را ندارید، می توانید فایل PDF آن را دریافت کنید

[printfriendly current='yes']

related blogs

مقالات مرتبط

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

آکادمی ایراکد

مشاوره رایگان

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form