ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

بازاریابی تلگرامی و راه های افزایش فروش از طریق تلگرام

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

بازاریابی تلگرام یا مدیریت تلگرام

نکاتی درباره مدیریت تلگرام یا بازاریابی تلگرامی

  • هدف گذاری:

در ابتدا باید مشخص کنیم که هدف ما از راه اندازی یک کانال و بازاریابی تلگرامی چه چیزی است؟ طبیعتا این هدف باید در راستای یک ارزش باشد در غیر این صورت منجر به شکست خواهد شد.

  • مخاطب شناسی در بازاریابی تلگرامی :

باید مخاطبین کانال خود را بشناسید و بدانید مخاطب شما چه نوع محتوایی را بیشتر می پسندد تا در اختیارش قرار دهید تا آن را به دوستان خودش منتقل کند.

  • شناخت نوع درستی از محتوا (انتخاب فرمت محتوا):

باد بدانید مخاطب شما به چه نوع محتوایی بیشتر علاقه دارد (متن، عکس، ویدئو، فایل صوتی و …). در مرحله اول نمی توان این موضوع را فهمید. بلکه اول باید همه نوع محتوا را در کانال قرار دهیم بعد از طریق بازدید هرکدام از مطالب می فهمید که کاربر کدامیک را می پسندد.

محتوای شبکه های اجتماعی خود را به ایراکد بسپارید. تا در بازاریابی مشکلی نداشته باشید. 

  • تاثیر کپی رایتینگ:

منظور همان ایجاد کپشن برای فایل های صوتی، تصوری یا ویدئو است. اینکه چطور متن کوتاه و جذابی بنویسید که کاربر علاقمند به دانلود آن فایل شود. با این کار بازاریابی خود را در تلگرام افزایش میدهید.

  • استفاده هدفمند از ایموجی:

فایده ای که استفاده از ایموجی دارد این است که اجازه نمی دهد کاربر از خواندن متن خسته شود ولی نکته ای که باید رعایت شود این است که ایموجی هایی که استفاده می کنیم با متن مرتبط باشد و در انتحاب آنها تنوع داشته باشیم.

  • نحوه استفاده از هشتگ در تبلیغات تلگرام:

هشتگ برای دسته بندی مطالب استفاده می شود تا کاربر بتواند هنگام سرچ در کانال به وسیله آن سایر محتواهای مرتبط را نیز مشاهده کند. سعی کنید هشتگ را خیلی کم ولی به جا استفاده کنید تا برای کاربر کارایی لازم را داشته باشد.

  • قسمت توضیحات در بازاریابی تلگرامی:

سعی کنید در چند جمله به صورت خلاصه بگویید که کانال قرار است چه محتوایی را ارائه دهد. در این قسمت حتما آیدی مدیر کانال را قرار دهید. این امر به بازاریابی تلگرامی شما کمک زیادی میکند.

  • تاثیر سئو در افزایش ممبر یا بازدید کانال:

به این صورت که اگر شما برای تبلیغ کانال خود از سایت هایی استفاده کنید که دارای سئوی خوبی هستند بازدید کانال شما نیز افزایش خواهد یافت.

تکات مهم بازاریابی تلگرامی

ربات تلگرام فروشگاهی ایراکد با در نظر گرفتن تمامی جوانب بازاریابی در کانال های تلگرامی به فروش محصولات میپردازد.

نتیجه گیری

اگر به تازگی وارد یک حوزه ای شده اید و میخواهید در آن حوزه فعالیت کیند و یک کانال تلگرامی ایجاد کنید بهتر است ابتدا کانال های این حوزه را بررسی کنید و از تجربیات ارائه شده توسط دیگران استفاده کنید چون این امر می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند و شما را به هدف مورد نظرتان نزدیک تر نماید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.