ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

آشنایی با دسته بندی در جوملا

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

joomla

قبل از ایجاد مطلب برای نظم دادن به محتوا پیشنهاد می شود مجموعه های مرتبط با موضوع مطلب ایجاد کنید، از منوی بالا با رفتن روی گزینه محتوا و سپس مدیریت مجموعه یا در صفحه کنترل پنل می توانید به بخش مدیریت مجموعه دسترسی داشته باشید.

عنوان مطلب : برای مجموعه خود یک عنوان مناسب بنویسید، در بایگانی مطالب این نام دیده می شود.

مستعار : مستعار ارتباط زیادی با جستجوی دارد نام مستعار یابد یک بار انتخاب شود و هیچ وقت تغییر نکند، زیرا نام مستعار در لینک تمامی مطالب ارتباط داده شده به این مجموعه وجود خواهد داشت.

والد : اگر این مجموعه به صورت زیر شاخه مجموعه دیگری است پس از لیست مورد مناسب را انتخاب کنید در غیر اینصورت بدون مادر گزینه صحیح می باشد.

حالت : گزینه انتشار به معنی در دسترس قرار گرفتن مجموعه می باشد، گزینه منتشر نشده به معنی حالت انتظار و مخفی مطالب می باشد، در صورتی که مجموعه آمادگی انتشار ندارد حالت را منتشر نشده انتخاب کنید.

مجوز ها : در صورتی که مشاهده مجموعه مورد نظر برای عموم آزاد است آن را بر روی پابلیش قرار دهید.

دسترسی : مدیریت تنظیمات سطوح دسترسی برای گروه کاربری

زبان : اگر تارنمای شما چند زبانه است پس زبان مورد استفاده را انتخاب کنید با انتخاب زبان مثلا فارسی این مطلب تنها در زبان فارسی در دسترس خواهد بود، در غیر اینصورت همه را برگزینید.

توضیحات : مجموعه می تواند توضیحاتی کوتاه داشته باشد و اگر خالی هم باشد ایرادی ندارد.

گزینه های متا : توضیحات متا

این قسمت توضیحات کوتاهی از مجموعه را دارد تعداد 150 کاراکتر و مرتبط با مجموعه، این گزینه در جستجوی بهتر شما مفید خواهد بود.

در پایان اگر از ساخت این مجموعه منصرف شدید گزینه انصراف، اگر مجموعه ای دیگر را بعد از این مجموعه می خواهید بسازید گزینه ذخیره و جدید، اگر می خواهید ساختن مجموعه را به پایان برسانید گزینه ذخیره و بستن و در انتها اگر می خواهید ادامه کار را انجام دهید و در همین صفحه بمانید گزینه ذخیره را انتخاب کنید.

ایجاد مطلب جدید

 

برای دسترسی به این بخش از طریق صفحه کنترل پنل دکمه مدیریت مطلب یا از منوی بالا بعد از رفتن روی دکمه محتوا گزینه مدیریت مطالب را کلیک کنید.

عنوان : عنوان مطلب را اینجا بنویسید، توجه داشته باشید عنوان مطلب شما نباید بیشتر از 60 کاراکتر باشد عنوان های بلند سئوی شما را به خطر نادیده گرفتن گوگل مواجه خواهد کرد.

مستعار : نقش مستعار بسیار اهمیت دارد و در نتایج گوگل تاثیر گذار است، مستعار باید گلچین بسیار مفهومی از عنوان را داشته باشد و تکراری نباشد، در صورت تکراری بودن مستعار هنگام ذخیره کردن با خطا مواجه خواهید شد.

مجموعه : با توجه به عنوان، گزینه صحیح و مربوط را از لیست مجموعه ها انتخاب کنید.

متن مطلب : در این قسمت متن خود را وارد نمایید، همچنین ویرایشگر موجود به شما اجازه خواهند داد چیدمان، رنگ، فونت و بسیاری ویژگی دیگر را تغییر دهید.

دکمه مطالب : شما می توانید از مطالب گذشته در این مطلب کمک بگیرید و آنها را اینجا وارد نمایید.

دکمه تصویر : اگر مطلب شما همراه با تصویر است از این دکمه برای آپلود و وارد کردن به این مطلب استفاده نمایید.

ادامه مطلب : متن بلند مطلب خود را با این دکمه قطع و کوتاه نمایید در هنگام نمایش این مطلب در صفحه مطالب سمت کاربر ادامه مطلب نمایش داده خواهد شد.

تاریخ انتشار : مطلب شما اگر برای زمان خاص قابل رویت در سمت کاربر خواهد بود می توانید تاریخ و ساعت دقیق انتشار آن را مشخص نمایید، این مطلب در حالت معلق تا زمان انتشار باقی خواهد ماند.

پایان انتشار : اگر مطلب شما تنها در زمان مشخصی اعتبار دارد می توانید زمان پایان انتشار را مشخص نمایید.

گزینه های متا – توضیحات متا : این قسمت توضیحات کوتاهی از مطلب را شامل می شود تعداد 150 کاراکتر و مرتبط، بهترین کلمات که فکر می کنید ممکن است در جستجوی مردم استفاده شود، این گزینه در جستجوی بهتر شما مفید خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.