اپ موبایل ، دنیایی فراتر از انتظار

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

apps

مخاطبان شما به گوشی خود چسبیده اند. یک برنامه حرفه ای طراحی شده با رابط کاربری زیبا، آیکون های عالی و هنر عالی، میتواند یک حرکت رو به جلو برای شما و مخاطبانتان باشد. طراحان برنامه نویس ما با تکنولوژی های روز دنیا میتوانند بهترین برنامه ها را برای کسب و کار، بازی، یا شبکه های اجتماعی شما طراحی کرده و باعث رونق کسب و کار شما شوند.

طراحی برنامه موبایل یک مرحله حیاتی در طول توسعه است. ارائه یک تجربه کاربری عالی باید یکی از اولویت های شما به عنوان یک توسعه دهنده برنامه تلفن همراه باشد. زیرا تاثیرات مستقیم بر تعامل کاربر، نرخ تبدیل و در نتیجه درآمد دارد.

مزایای طراحی اپلیکیشن موبایلی برای کسب و کار

بهبود کارایی

برنامه های کسب و کار سفارشی موبایل، مانند یک برنامه جامع عمل میکند که عملکرد متنوعی را اجرا میکند و نیازمندی به چند برنامه را از بین میبرد. همچنین به این دلیل که این برنامه ها متناسب با کار شما طراحی شده اند افزایش بهره وری کارکنان و رونق کسب و کار را افزایش میدهد.

امنیت داده ها

برنامه های کسب و کار عمومی ممکن است ویژگی های امنیتی خاصی نداشته باشند و اطلاعات کسب و کار شما را به خطر بیاندازند. داشتن یک برنامه سفارشی موبایلی باعث تقویت سیستم امنیتی داده های شما با توجه به نوع کسب و کار شما، میشود.

ادغام با نرم افزار موجود

برنامه های کسب و کار عمومی ممکن است قادر به کار با نرم افزارهای موجود شما باشند. اما برنامه های سفارشی ساخته شده با در نظر گرفتن کسب و کار فعلی شما ساخته شده اند و از این رو تضمین شده اند. که به راحتی و بدون هیچ خطایی ادغام شوند.

آسان در نگهداری

با استفاده از برنامه های منظم برای عملیات کسب و کار روزانه خود، شما در خطر یک توسعه دهنده برنامه ناشناخته موبایل هستید. اگر توسعه دهنده تصمیم به قطع کردن برنامه به دلایلی کند، پس از آن شما برای پیدا کردن یک برنامه جدید وعملیات فعلی خود دچار مشکل خواهید شد. با ساختن برنامه تجاری سفارشی خود، کنترل کامل خود را دریافت خواهید کرد و لازم نیست که برای هر چیزی به دیگران بپیوندید.

بهبود روابط با مشتری

برنامه های کسب و کار سفارشی به شما اجازه می دهد به روز رسانی های شخصی مربوط به محصولات و خدمات خود را به مشتریان موجود خود در زمان واقعی ارسال کنید. علاوه بر این، به شما اجازه می دهد تا به جزئیات مشتریان دسترسی پیدا کنید و بازخورد دریافت کنید، که می توانید در جهت بهبود روابط بلند مدت مشتریان استفاده کنید.

بازگشایی آسان داده های مشتریان

اضافه کردن فرم های ساده و نظرسنجی ها در نرم افزار سفارشی تلفن همراه، می تواند به شما در دریافت اطلاعات مشتری مورد نیاز کمک کند. صرف نظر از اینکه روش جمع آوری اطلاعات محرمانه باشد، همچنین موجب صرفه جویی در وقت مشتریان و کارکنان می شود، زیرا آنها مجبور نیستند مدارک فیزیکی را ارائه دهند.

دسترسی به پروژه در زمان واقعی

داشتن یک برنامه سفارشی برای کسب و کار شما، شما به راحتی می توانید تلفن خود را با دسکتاپ خود همگام سازی کنید و به تمام اسناد کار، کارها، تقویم ها و غیره دسترسی داشته باشید. همچنین بازخوانی بروشورها و قراردادهایی که می تواند با مشتریان شما به اشتراک گذاشته شود، با کسب و کار سفارشی آسان می شود.

سهولت در مدیریت پروژه

برنامه های سفارشی را می توان نصب کرد تا بررسی زمان واقعی در پیشرفت پروژه و مهلت های خود را حفظ کند. به روز رسانی ها می تواند پس از اتمام هر مرحله از پروژه ارسال و چرخه صدور صورت حساب برای هر مرحله از پروژه حفظ شود

ضبط فایل های دیجیتال برای حسابدهی

برای ایده ها و افکار مربوط به مشتری خود، می توانید آنها را به راحتی برای دیکته ضبط کنید. سپس این ضبط ها می توانند به طور مستقیم در مکان های امن ذخیره شوند و تنها توسط کارکنان مجاز قابل دسترسی باشند. این می تواند در بهبود پاسخگویی و همچنین به مشتریان شما کمک کند.

سخن آخر

ساخت برنامه های تلفن همراه کار ساده ای نیست. ویژگی های خاصی را باید در برنامه ها اضافه نمود از جمله: طرح بندی ساختمان، اطمینان از اینکه کد برای چارچوب مورد نیاز کار میکند، حفظ جریان کنترل، و … . برنامه نویسان ما در مجتمع برنامه نویسی حرفه ای ایرانیان با رعایت همه جوانب و بر اساس نیاز مشتریان قادر به پیاده سازی و اجرای انواع اپلیکیشن های موبایل میباشند و نهایت تلاش خود را برای بدست آودن رضایت مشتری به خرج میدهند. با تشکر.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ایراکد

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید