طراحی سایت خبری

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 3358 931 0912 تماس بگیرید.

آشنایی با طراحی سایت خبری

اخبار به منظور اطلاع رسانی، آموزش، راهنمایی و حتی سرگرمی است. از آنجا که اطلاعاتی راجع به سیاست، اقتصاد، تجارت، ورزش و سایر موضوعات جالب را به همراه دارد، به بخش بزرگی از جامعه تبدیل شده است. از این رو، اخبار به عنوان واسطه ارتباطات موثر در دنیای مدرن، نقشی حیاتی دارند.

از سویی دیگر، ممکن است بر نحوه تفکر افراد نیز تأثیر گذاشته و به طور کلی دانش را بهبود بخشد. با این اوصاف، می­توان تأیید کرد که تا چه میزان اخبار، برای جامعه محلی، ملی و بین المللی آموزنده، مفید و ارزشمند است.

به دلیل فناوری تلفن همراه، تقریباً همه مردم در سراسر جهان می­توانند به آخرین اخبار به راحتی در وب سایت­های خبری دسترسی پیدا کنند. این برای کاربران تلفن همراه کاملاً مفید است زیرا آنها قادر به خواندن اخبار در هر زمان و هر مکان هستند. برای این منظور نیاز است که طراحی سایت خبری به بهترین شکل ممکن صورت گیرد.

طراحی سایت خبری چیست ؟

اکثر وب سایت­های خبری دارای طراحی کم و خاصی هستند و عمدتا بر روی مطالب تمرکز دارند. به عنوان یک خبرگزاری، شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت خوبی برای ارائه خدمات مورد نیاز مخاطبان دارید.

گذشته از اخبار فوری، ویدیوها و آخرین اخبار مهم در جهان، وب سایت باید مارک تجاری شما را نیز ارائه دهد و با داشتن طراحی کاربر پسند و محتوای جالب و جذاب، مطمئناً در بازار رقابتی برجسته خواهد بود.

در این مقاله از طراحی سایت خبری، می­توانید عناصر مورد نیاز را به درستی بیابید. شما خواهید توانست نگاهی اجمالی به طراحی­هایی بیندازید که اکثر وب سایت های معروف خبری برای انتقال برند های خود و داستان هایشان استفاده می­کنند.

می­توانید محبوب ترین تم های وردپرس را برای وب سایت های خبری و مجله ای انتخاب کرده و طراحی های سایت خبری عالی را بررسی کنید و از آن به عنوان پایه ای برای وب سایت خود استفاده نمایید.

با داشتن یک وب سایت خوش ساخت با ظاهری مرسوم، مد روز و مدرن قطعاً از سایر برندها برتری خواهید داشت. یک وب سایت خبری نه تنها محتوای جذاب و آموزنده ای در مورد فناوری در سراسر جهان فراهم می کند، بلکه از طراحی عالی برخوردار است.

طراحی سایت خبری چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟​

یک وب سایت خبری عالی، مطمئناً محتوای خود را با استفاده از تصاویر زیبا و عکس هایی کوچک جذاب می کند. همچنین امکان دسترسی راحت تر و قابل مشاهده به بازدیدکنندگان را فراهم کرده و به نوبه خود میزان نگهداری کاربران در سایت را افزایش می دهد.
در همین حال، بهتر است وب سایت های خبری بنرهایی برای تبلیغات تهیه کنند. با اضافه کردن چنین ویژگی هایی می توان به درآمدزایی برای حفظ موجودیت سایت کمک کرد. علاوه بر این، ادغام شبکه های اجتماعی هنگام طراحی سایت خبری، در واقع به ارتقا سایت در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی کمک خواهد کرد.
برای وب سایت های خبری مهم است که بهترین مقاله ها را داشته باشند. اما باید طرح و خوانایی وب سایت را نیز در نظر گرفت تا مطالب را به زیبایی نمایش دهد. با نمایش محتوای مناسب در سایت، بازدیدکنندگان می توانند به راحتی آخرین و محبوب ترین اخبار را مشاهده کنند.
به طور معمول، وب سایت ها اخبار برجسته را به عنوان اولین مقاله با یک تصویر کوچک نمایش می دهد. همچنین از بنرهای وب با اندازه های مختلف استفاده می کند. از سویی دیگر با قرار دادن شبکه های اجتماعی در صفحه اصلی و در بخش بالایی صفحات خود، اهمیت آن ها را متذکر می شوند.

سفارش طراحی سایت خبری آماده

به طور معمول، سایت­های خبری امتیازات کافی را به مخاطبان خود می­دهند. به ویژه، این روزها که وب سایت ها در موبایل در دسترس هستند. در برخی از سفارش طراحی سایت خبری آماده، مقالات در صفحه اصلی، دارای تصاویر پس زمینه هستند، بنابراین جذاب تر و جالب تر به نظر می­رسند.

همچنین برای اهداف کسب درآمد، بنرهای تبلیغاتی را می­توان برای برندهایی تعبیه نمود که می­خواهند با استفاده از یک وب سایت خبری آگاهی را گسترش داده و برند خود را معرفی نمایند. علاوه بر این، محتواهای ویدئویی برای پخش کلیپ های جالب در معرفی بهتر و جذابیت سایت تاثیر مستقیم دارد.

در برخی از سایت های خبری همچون سایت بی بی س، فایل­های ویدیویی در کنار یکدیگر قرار داده می­شوند تا در آن بازدید کننده بتواند با استفاده از یک نوار لغزنده زیبا، محتوای پیشنهادی، پربیننده و جدیدترین ویدئو را انتخاب کند.

طراحی سایت خبری می­بایست یک طراحی تمیز و جامع باشد. با دانستن اهمیت تصاویر در محتوا، هرگز نباید گنجاندن تصاویر جذاب را در مقالات نادیده گرفت. از طرفی، فیلم ها همواره جذاب تر و جالب تر از متن های ساده هستند.

می­توان فضای عظیمی را برای ویدیوی های برجسته و سایر فیلم­هایی که با استفاده از یک نوار لغزنده به زیبایی آرایش می­شوند، ایجاد کرد. علاوه بر این، در یک وب سایت خبری می­توان از تبلیغات محتوای پولی استفاده نمود.

گام های ساخت طراحی سایت خبری

1

طراحی سایت خبری

برخی از سایت ها هنگام طراحی سایت خبری خود، تنها به سادگی و کاربر پسند بودن آن تمرکز دارند. یک طراحی زیبا و تمیز با ساختار مرکزی برای وب سایت خبری می تواند بسیار موثر باشد.

2

تبلیغات و کسب درآمد

می توان اخبار پرطرفدار را در نوار کناری، تصاویر کوچک در مرکز و مجموعه داستان های دیگر در نوار کناری دیگر به نمایش گذاشت. در بخش دیگر، می توان صفحه را به سه ستون اخبار تفکیک نمود. همچنین می توان برای اهداف کسب درآمد، فضایی را برای تبلیغات در اندازه ها و نقاط مختلف فراهم کرد.

3

حرفه ای شوید!

به کار گرفتن تمامی ویژگی ها از قبیل تلفیق شبکه های اجتماعی، اشتراک خبرنامه ، ادغام ویدئو و بسیاری از ویژگی های دیگر می تواند در ساخت حرفه ای یک وب سایت خبری موثر باشد.

طراحی سایت خبری

ویژگی های طراحی سایت خبری

طراحی سایت کاربر پسند

وب سایت­های خبری مختلف بصورت آنلاین ایجاد می­شوند. با ارائه آخرین رویدادهای رخ داده در جهان، این شرکت­های رسانه ای، وب سایت های کاربر پسند می­سازند. استفاده از رنگ­های مناسب به عنوان رنگ اصلی وب سایت می­تواند در جذب بیشتر مخاطب موثر باشد و می­تواند تضاد زیبایی با طرح رنگ تیره در پس زمینه ایجاد کند.

بهترین مقاله ها

در صورتی که یک بازدید کننده به دنبال اخبار مربوط به سیاست، امنیت ملی، محیط زیست، فناوری و سایر موضوعات باشد، یک وب سایت خبری موفق، همواره سعی می­کند بهترین مقاله ها را برای همه مخاطبان پیدا کند. علاوه بر این، فیلم­ها، پادکست ها، صداها در این نوع از وب سایت­ها قابل دسترسی هستند.

دسته بندی های مختلف

یکی از کارهایی که اغلب هنگام طراحی سایت خبری، انجام می­شود این است که با داشتن دسته­بندی­های مختلف برای مقالات در وب سایت، این امکان را ایجاد می­کنند که یک بازدید کننده بتواند به اخبار بازارها، فناوری، سیاست، تجارت و سایر موضوعات دسترسی پیدا کند.

ویژگی تیک اخبار

همچنین استفاده از ویژگی تیک اخبار، که عناوین مشترک در شبکه های خبری مختلف را نشان می­دهد، می تواند بسیار موثر باشد. وب سایت­هایی که در کنار ویژگی­های کاربر پسند، مد روز و مدرن به نظر می­رسند قطعاً موفق تر هستند.

تولید پادکست

از آنجا که پادکست نیز به افزایش تولید ترافیک کمک می­کند و بسیار جذاب هستند، بسیاری از وب سایت های خبری، افزودن آن به وب سایت را از دست نداده و هنگام طراحی سایت خبری به آن توجه خواهند داشت.

امکانات طراحی سایت خبری

رابط کاربری

طراحی خیره کننده، خلاقانه در عین تمیز و مرتب بودن کلماتی که به بهترین وجه وب سایت را توصیف می­کند، می­تواند یک طراحی سایت خبری حرفه­ ای باشد که دارای امکانات لازم برای مخاطبین می­باشد. یک وب سایت خبری ممتاز، فقط به منظور ارائه اخبار، یک وب سایت ایجاد نمی­کند، بلکه برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطبین از نام تجاری وارد عمل می شود.

تبلیغات

یک سایت خبری در جهت تبلیغات تجاری در بالای صفحه با استفاده از یک بنر وب را به درستی معرفی می­کند. همچنین با تصویری بزرگ و با کیفیت از بازدید کنندگان استقبال می­کند و به طور خاص، بازدید کنندگان را تشویق می­کند تا با استفاده از پیشخوان متحرک به هزاران خواننده بپیوندند.

یکپارچه سازی

یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی که بسیاری از شرکت رسانه ای از آن استقبال می­کند، این امکان را برای مخاطبان فراهم می­کند تا به طور موثر از رسانه های اجتماعی بازدید نمایند.

امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی سایت خبری برای چه مشاغلی مناسب است؟

آنچه که روشن است، طراحی ­های عالی وبسایت اغلب به جذب بیشتر مخاطبین کمک می­کند. این روزها اکثر وب سایت­های خبری طراحی تمیز و مینیمالیستی دارند. علاوه بر این، برخی از وب­سایت ها، بازی های پازل سرگرم کننده ای را مانند سودوکو، مجموعه مربع و موارد دیگر به بازدیدکنندگان ارائه می­دهد.

در صورتی که دارای کسب و کاری هستید که برای معرفی بهتر می خواهید طراحی سایت خبری نیز داشته باشید، به خاطر بسپارید که اخبار را به سرعت تحویل دهید. مطمئناً مخاطبان برای کسب اطلاعات بیشتر باز می­گردند.

این روزها با تعداد بسیار زیاد کاربران تلفن همراه، به عنوان یک شرکت رسانه ای، اگر هنوز وب سایت خبری خود را طراحی نکرده اید، ممکن است فرصت رشد را از دست بدهید. در طراحی سایت­های خبری مقالات می­بایست به روشی ساده و در عین حال جامع به نمایش گذاشته شود. همچنین می­توان با برجسته سازی زیرمجموعه ها تمایز مشخصی از مطالب را ارائه نمود.

طراحی سایت خبری

مزیت های طراحی سایت خبری

وقتی وب سایت خود را می­سازید، به کمترین میزان رضایت ندهید. همیشه بهترین را انتخاب کنید تا در واقع به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند. می توانید وب سایت خبری خود را به همراه جدیدترین اخبار، ویدیوهای برتر و اخبار داغ و داستان های جذاب طراحی کرده و برای بازدیدکنندگان ارائه کنید. می­توانید برای بهتر دیده شدن سایت از یک سری از ویدیوها به عنوان لیست پخش استفاده کنید تا بازدید کننده بتواند به راحتی داستان هایی را که می خواهد، انتخاب نماید.

در طراحی سایت خبری می­توان با استفاده از دکمه های بعدی و قبلی از یک دسته و یا انتقال صفحه استفاده کرد. از این رو، کار به آسانی می­تواند از خواندن اخبار ورزشی به مقالات مربوط به زندگی و غیره منتقل شود.

مانند سایر شرکت­های رسانه ای، می­توان از مجموعه ای تصاویر استفاده کرد که با بهره­ گیری از یک چرخش زیبا به نمایش گذاشته شده است.

سفارش طراحی سایت خبری اختصاصی:

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت خبری خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. سایت خبری اختصاصی و این که سایت شما چگونه می‌تواند به شما کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

سئو طراحی سایت خبری

برای داشتن یک طراحی تمیز و مدرن و طراحی سایت خبری کاربر پسند لازم است که اصول سئو نیز در سایت به خوبی منظور شود. به کارگیری عکس و محتوای مناسب مطابق با اصول و قواعد سئو به صورت منظم و بدون کپی می تواند در معرفی و ارتقا سایت خبری نقش بسزایی داشته باشد.
یک وب سایت خبری حرفه ای یک سلسله مراتب طراحی را اجرا می کند که در آن تایپوگرافی زیبا و خوانا اجرا شده است. علاوه بر این، از پادکست، فیلم یا تصاویر به درستی استفاده می کند تا اطلاعات واقع بینانه و منحصر به فرد، ارزشمند و عمیقی را به مخاطبان خود ارائه دهد.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

نقش ساختار سایت در بهتر نشان دادن یک سایت خبری چیست؟

پس از بررسی جوانب مختلف یک سایت خبری، این را باید اضافه نمود که وب سایت­های خبری باید آخرین مقالات اخبار را به روشی جذاب ارائه دهند. به همین ترتیب، ساختار و طرح نیز باید برجسته به نظر برسد.

 
حضور شبکه های اجتماعی در سایت خبری چه تاثیری دارد؟

در بسیاری از سایت­های خبری حرفه­ ای ، شبکه ­های اجتماعی را برای یک استراتژی بازاریابی موثرتر استفاده می­کند. به طور خاص، هر یک از مقالات را می­توان در رسانه­های اجتماعی به اشتراک گذاشت. به این ترتیب، بازدیدکنندگان می­توانند به راحتی آگاهی از مقالات یا داستان های مورد علاقه خود را گسترش دهند. همچنین می­توان برای نمایش سرفصل ها از علامت گذاری خبر استفاده نمود.

 
بنر در ایجاد درآمد در سایت خبری چه نقشی خواهد داشت ؟

به منظور کسب درآمد از سایت، هنگام طراحی سایت خبری  می­توان مکان­های تبلیغاتی را ایجاد کرده که در آن صاحبان برند بتوانند تبلیغات را در بنر بالای صفحه و سایر بخش­های وب سایت به نمایش بگذارند. اسلایدرها، آخرین اخبار مربوط به بازی، موسیقی، بهداشت، سیاست، ورزش و فناوری تماما مواردی هستند که به خوبی در طراحی سایت خبری موثر بوده و باعث ایجاد مخاطبان بیشتر و معرفی بهتر سایت خواهند شد.

 
سوالات متداول

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

سفارش طراحی سایت خبری

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست سایت خبری اختصاصی خود را ثبت کنید.

سفارش طراحی سایت خبری

برای ثبت سفارش طراحی سایت خبری فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایرانیان با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

09129313358

اخبار طراحی اپلیکیشن ایراکد

  • راز مهم در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
  • راهکار طرحی اپلیکیشن کتاب

مقالات طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

  • راز مهم در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی
  • راهکار طرحی اپلیکیشن کتاب