طراحی سایت اداری

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09124814737  تماس بگیرید.

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده​
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 +
تجربه با کشور های بزرگ

با طراحی سایت اداری فردایی بهتر را رقم بزنید!

در دنیای امروز با توسعه اینترنت، دارای بودن سایت اینترنتی و طراحی سایت  برای ادارات و سازمان‌ها به یک امر ضروری تبدیل شده است. این به طوری است که اگر در امروزه یک سازمان یا اداره دولتی و غیردولتی سایتی مناسب و کارآمد نداشته باشد، در بین مردم از جایگاه مطلوبی برخوردار نخواهد بود. 

اما چه چیزی باعث اهمیت سایت‌های اداری شده است؟ در امروزه سایت‌های اینترنتی بر روی زندگی انسان‌ها تاثیر گسترده‌ای گذاشته‌اند و باعث تغییر و تحولات فراوانی شده‌اند. این تغییرات زندگی انسا‌ن‌ها را به مراتب راحت‌تر کرده و رفاه بیشتری را برای انسان‌ها حاصل کرده است. سایت‌های اداری هم از این امر جدا نیستند؛ در ادامه بیشتر به اهمیت آن‌ها خواهیم پرداخت. پس اگر تصمیم به طراحی سایت اداری با کیفیتی گرفته‌اید بهتر است با ایراکد، یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران همراه باشید.

طراحی سایت اداری

در خانه بمانید و کسب و کار کنید

با طراحی سایت اداری به کسب و کار خود رونق دهید 

قالب مناسب برندتان را با ایراکد بسازید.

کاربردهای طراحی سایت اداری چیست؟

از مدت‌ها پیش با پیدایش و فراگیری اینترنت دنیا با تغییر و تحولات بسیاری مواجه شد. این تغییرات به میزانی بودند که امروزه آثار آن در هر گوشه‌ای از زمین مشاهده می‌شود و امروزه اینترنت به عضوی جدا نشدنی از زندگی انسان‌ها تبدیل شده است. اما چه چیزی باعث فراگیری اینترنت شد؟ مدتی پس از پیدایش اینترنت، سایت‌های  موجود در آن بسیار کارآمد واقع شدند و زندگی انسان‌ها را به میزان گسترده‌ای راحت‌تر کردند. این به طوری بود که بسیاری از کارهای سخت و زمان بر در گذشته، امروز تنها در چند دقیقه از طریق سایت‌های اینترنتی قابل انجام می‌باشند. در ادامه این عامل باعث فراگیری اینترنت در سراسر جهان شد. اما مسائل چه ارتباطی با اهمیت طراحی سایت اداری دارند؟

این آسایش حاصل از سایت‌های اینترنت در کارهای اداری هم به میزان گسترده‌ای تاثیرگذار بود، اما سایت‌های اداری نیاز به کاربرهایی داشت که با فراگیری اینترنت این اتفاق رخ داد. ترکیب این دو عامل باعث شده امروزه بسیاری از کارهای اداری بدون نیاز به رفتن به اداره‌ها و انتظار کشیدن در ترافیک‌های طولانی، به راحتی در خانه امکان پذیر باشد. اما این‌ها تنها گوشه‌ای از کاربرد و اهمیت‌های یک سایت‌ اداری می‌باشد و این سایت‌ها از ویژگی‌های فراوان دیگری برخوردار می‌باشند. اما اگر به طراحی سایت اداری فکر می‌کنید و تا الان شرکت مناسبی را نیافته‌اید، ما ایراکد را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ایراکد یکی از برترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران می‌باشد که با بهره‌وری از خلاقیت و نوآوری در پی ارائه بهترین‌ها می‌باشد. پس همین الان اقدام کنید و سایت خود را راه اندازی کنید.

چرا باید طراحی سایت اداری خود را به ایراکد بسپاریم؟

شاید برایتان سوال شده باشد چه نیازی است که طراحی سایت خود را به یک شرکت معتبر بسپاریم در صورتی که می‌توانیم با گذراندن دوره‌های آموزشی به خود به طراحی آن بپردازیم؟ درسته که شما می‌توانید با گذراندن چندین دوره‌ آموزشی به طراحی سایت در قالب وردپرس بپردازید، اما اگر به فکر داشتن یک سایت مناسب هستید، این ایده را از سرتان بیرون کنید. شاید تا الان با اهمیت داشتن یک سایت مناسب آشنا نشده‌اید، پس بیاید باهم بررسی داشته باشیم. همانطور که متوجه شدید، سایت‌های اینترنتی برای ادارات از اهمیت فراوانی برخوردارند و کاربردهای بسیاری دارند. این سایت‌ها در طول روز با بازدیدها بالایی مواجه هستند و افراد زیادی به دلایلی گوناگونی به آن‌ها مراجعه می‌کنند. از همین رو باید از عملکرد و کیفیت مناسبی برخوردار باشند و دچار مشکلاتی نشوند. پس به همین دلیل شما نیازمند استفاده از یک سایت با طراحی مناسب می‌باشید.

اما طراحی سایت اداری به صورت حرفه‌ای کار آسانی نیست و هر کسی توانایی انجام آن را ندارد. از همین رو شما نیازمند همکاری با یک شرکت باتجربه و معتبر می‌باشید. به همین دلیل ما ایراکد را به شما پیشنهاد می‌کنیم. حال ممکن است با خود بگویید، چرا ایراکد؟ در میان این همه شرکت چرا باید به ایراکد اعتماد کنم؟

ایراکد یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران می‌باشد که از باتجربه‌ترین متخصصان ایرانی تشکیل شده است. تیم ایراکد از تیمی از طراحان و برنامه‌نویسان تشکیل شده که دارای سابقه 14 سال فعالیت در زمینه دیجیتال می‌باشند. تیم ایراکد تا به امروز توانسته بیش از 1600 سایت بر اساس استانداردهای جهانی طراحی کند و اعتماد مشتریان خود را کسب کند. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به بخش نمونه‌کار، نمونه‌هایی از طراحی سایت را مشاهده کنید. پس اگر به دنبال شرکت مناسب برای طراحی سایت اداری خود هستید، حرفه‌ای باشید و ایراکد را برگزینید.

سفارش طراحی سایت اداری

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت اداری اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. طراحی سایت اداری چقدر طول می‌کشد و چگونه به پیشرفت کسب و کارتان کمک می‌کند؟ این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

۳ ویژگی کلیدی  ۳ ویژگی کلیدی  که باید در سایت‌های اداری به کار رود

همان طور که با هم بررسی کردیم طراحی سایت اداری اهمیت فراوانی دارد و بر روی رابطه شما و کاربرانتان تاثیر بسیاری خواهد داشت. اما تنها کیفیت سایت شما حائز اهمیت نیست، بلکه برخی از ویژگی‌ها به سایت شما اهمیت می‌بخشد و سایت شما را به سایتی کارآمد و موثر تبدیل می‌کند. 

یک سایت اداری باید از ویژگی‌های فراوانی برخوردار باشد، اما ما در این قسمت تنها به 3 تا از مهم‌ترین‌های آن‌ها می‌پردازیم. در ارتباط با این ویژگی‌ها باید افزود که سایت‌های طراحی شده توسط ایراکد علاوه بر این 3 ویژگی، ویژگی‌های بسیاری دیگری هم به کار برده شده تا سایت‌هایی با بیشترین کارآمدی به وجود آیند. پس اگر به دنبال شرکتی مناسب برای طراحی سایت اداری می‌باشید، با ایراکد همراه باشید:

طراحی وب سایتی منحصر به فرد

سایت‌های اداری مانند باقی سایت‌های عادی نیستند و باید از طراحی متفاوتی نسبت به باقی سایت‌ها برخوردار باشند. اما چطور می‌توانیم از سایتی با طراحی خاص برخوردار شویم؟ شما دو راه برای طراحی سایت اداری خاص و منحصر به فرد دارید. شما می‌توانید با استفاده از قالب‌های اختصاصی در وردپرس از سایتی متفاوت برخوردار شوید، اما این تفاوت تنها در قالب سایت می‌باشد. همچنین شما می‌توانید سایت خود را با استفاده از برنامه نویسی اختصاصی طراحی کنید و سایتی منحصر به فرد و تنها مختص به خود داشته باشید.

هدفمند بودن صفحه اصلی

اکثر افرادی که وارد سایت‌های اداری و این گونه سایت‌‍‌ها می‌شوند، در پی انجام کاری مشخص می‌باشند. کاربران سایت‌های اداری در ابتدای ورود با ظاهر و گرافیک سایت رو به رو می‌شوند، از همین رو سایت شما باید از دیزاین و ظاهری مناسب برخوردار باشد تا کاربران را به خود جذب کند و محیطی مناسب را برای آن فراهم کند. اما در ادامه کاربران سایت‌های اداری به دنبال انجام کارهای مدنظر خود می‌باشند. به همین دلیل صفحه اصلی شما باید به صورتی طراحی شده باشد که کاربران را در کوتاه‌ترین زمان به هدفشان برساند. برای به وجود آوردن همچنین شرایطی، در صفحه‌ اصلی سایت شما باید آیتم‌های پرکاربرد و پربازدید قرار داشته باشد و محیطی راحت را برای کاربران فراهم کند.

طراحی سایتی واکنش گرا

یکی از مهم‌ترین عامل‌هایی که هنگام طراحی سایت اداری باید به آن توجه شود، طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو می‌باشد. این عامل از اهمیت فراوانی برخوردار است و باعث می‌شود سایت شما در همه دستگاه‌های مختلف مانند موبایل و تبلت‌ها هم به نمایش در بیاید. اگر شما در سایت خود از این عامل استفاده نکنید، حجم عظیمی از کاربران خود را از دست می‌دهید. همچنین ریسپانسیو در رتبه بندی سایت‌ها تاثیر گذار است و افزایش رتبه سایت شما را به همراه دارد.

آیا ایراکد توانایی حفظ امنیت را دارد؟

یکی از مهم‌ترین عامل‌ها در کنار کیفیت طراحی سایت، امنیت آن می‌باشد. این به طوری است که اگر شما تصمیم به راه اندازی سایتی دارید، حتما باید امنیت آن را در اولین اولویت‌های خود قرار دهید. شما باید اینکه سایت ‌شما یک سایت اداری است را در نظر بگیرید و آگاه باشید که برخی از کاربران شما اطلاعات مهمی را در سایت قرار می‌دهند و هر گونه سرقت اطلاعات از سایت شما ممکن است فاجعه‌ای عظیم به بار آورد. 

به همین دلیل هیچ وقت طراحی سایت اداری خود را به یک شرکت تازه‌ کار نسپارید. شرکت‌های کم تجربه توانایی حفظ امنیت شما را به درستی نخواهند داشت و ممکن است در آینده دچار مشکلاتی امنیتی شوید. از همین رو باید به دنبال شرکتی مناسب و با تجربه که توانایی حفظ امنیت سایت شما را دارد باشید.

امنیت طراحی سایت اداری

ایراکد که یکی از شناخته شده‌‌ترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران می‌باشد که با 14 سال سابقه درخشان، توانایی محافظت همه جانبه از سایت اداری شما را دارد. ایراکد با دنبال کردن و استفاده از بهترین و بروزترین پروتکل‌های امنیتی، تا به امروز توانسته چندین هزار سایت مطمئن راه اندازی کند و بهترین‌ها را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. تیم با تجربه ایراکد با از بین بردن تمام حفره‌های امنیتی و ایجاد فایر والی مستحکم به سایت شما امنیت کافی را می‌‌بخشد و تمام نگرانی‌های شما را از بین می‌برد. پس اگر به دنبال شرکتی مناسب برای حفظ امنیت سایت اداری خود هستید، ما ایراکد را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اما اگر همچنان دو به شک هستید و نمی‌توانید تصمیم گیری کنید، می‌توانید قبل از طراحی سایت اداری با مشاوران ایراکد در هر زمینه‌ای مشورت کنید و در صورت کسب اطمینان، طراحی سایت خود را به ما بسپارید. پس معطل چی هستید؟ همین حالا اقدام کنید و سایت ایده‌آل خود را طراحی کنید.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت اداری نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی.

بسیاری از افراد که به دنبال داشتن یک سایت مناسب می‌باشند، تصور می‌کنند که سایتی با طراحی حرفه‌ای به معنی سایتی با کیفیت می‌باشد، در صورتی که این یک تصور اشتباه است. این موضوع در ارتباط با سایت‌های اداری هم صدق می‌کند. درسته که داشتن یک سایت با طراحی مناسب اهمیت فراوانی دارد، اما به تنهایی کافی نیست. حال سوال پیش می‌آید که چگونه می‌توانیم یک سایت با کیفیت و قدرتمند داشته باشیم؟

همان طور که قبل‌تر گفته شد طراحی سایتی با کیفیت از اهمیت فراوانی برخوردار است، اما کسب موفقیت و داشتنی سایتی حرفه‌ای به همین آسانی نیست. شما علاوه بر طراحی سایت اداری مناسب نیازمند انجام فعالیت‌های دیگری هم می‌باشید. علاوه بر آن برای کسب موفقیت در این زمینه باید با بهترین‌ها همراه شوید. همانطور که یک دوننده هیچگاه نمی‌تواند با کفش‌های نامناسب برنده یک مسابقه حرفه‌ای شود، شما هم با همراه شدن با یک تیم نامناسب نمی‌توانید از یک سایت اداری مناسب برخوردار شوید و در صفحات گوگل از جایگاه مناسبی برخوردار شوید. پس بهتر است به دنبال بهترین تیم ممکن در اطراف خود باشید.

شما برای راه اندازی سایتی قدرتمند نیازمند انجام فعالیت‌های زیادی می‌باشید و همچنین باید آن فعالیت‌‎ها به بهترین نحوه ممکن انجام شود. از همین رو شما علاوه بر استفاده از یک تیم مناسب نیازمند یک تیم با خدماتی جامع می‌باشید. اما بهترین تیمی می‌توانیم پیدا کنیم چیست؟ 

ایراکد یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات دیجیتال در ایران می‌باشد که شما می‌توانید تمام اقدام لازم برای داشتن سایتی مناسب را به آن‌ها بسپارید. در امروز ایراکد می‌تواند خدماتی از قبیل طراحی سایت، بهینه‌سازی، دیجیتال مارکتینگ، هاستینگ، برنامه نویسی اختصاصی، طراحی اپلیکیشن و طراحی ربات شبکه‌های اجتماعی را به بهترین نحوه ممکن ارائه دهد. پس اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت اداری و دیگر خدمات دیجیتال هستید، ایراکد بهترین گزینه شما می‌باشد.

امیدواریم امروز از اهمیت طراحی سایت اداری برای ادارات آگاه شده باشید و همچنین متوجه شده باشید که کیفیت سایت شما عامل برتری سایتتان نسبت به باقی سایت‌ها می‌باشد. این به طوری است که اگر سایت شما به بهترین نحوه ممکن و بر اساس بروزترین استانداردهای جهانی راه اندازی شده باشد، سایت شما از جایگاه مناسبی در بین موتورهای جستجوگر برخوردار خواهد شد و این باعث افزایش بازدیدهای سایت شما می‌شود. 

در ادامه سعی کردیم شما را با تاثیر استفاده از یک شرکت معتبر برای طراحی سایت خود آگاه کنیم و همچنین شما را با یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت ایران یعنی شرکت ایراکد آشنا کردیم. پس اگر به دنبال سایتی منحصر به فرد و قدرتمند هستید، کافیست به ایراکد اعتماد کنید و سایت خود را به ما بسپارید.

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش طراحی سایت اداری

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست اپلیکیشن فروشگاهی اینترنتی خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

پشتیبانی طراحی سایت اداری ایراکد در 6 ماه اول رایگان بوده و بعد از آن پشتیبانی بر اساس سازمان نظام صنفی می‌باشد.

هزینه‌هایی که به طور کلی برای یک سفارش تعیین می‌شود، پس از مشخص شدن تمام قسمت‌ها و ابعاد سایت اعلام می‌شود. این بدان معناست که هزینه‌ای که باید پرداخت کنید کاملاً به ویژگی‌ها و نوع سایتی بستگی دارد که برای شما طراحی شده است.

خدمات طراحی وب سایت‌های اداری با توجه به جدیدترین تکنولوژی‌های طراحی وب جهان صورت می‌پذیرد. این تکنولوژی‌ها به شما امکان خواهند داد تا بتوانید همواره در بالاترین سطح به فعالیت خود در دنیای اینترنت بپردازید.

سفارش طراحی سایت اداری

برای ثبت سفارش طراحی سایت اداری فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایرانیان با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

09124814737