ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

با طراحی اپلیکیشن، یک سوپرمارکت بدون تعطیلی داشته باش!

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت آنلاین Compressed

آیا تا به حال از اپلیکیشن‌های سوپرمارکتی استفاده کرده‌اید؟! مطمئنا از اینکه مجبور نشدید برای خرید کوچک‌ترین اقلام از منزل خارج شوید و ترافیک و شرایط آب و هوا و … را متحمل شوید، لبخند رضایتی بر چهره‌تان نشست. طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت آنلاین ایده خوبی بود که خوشبختانه عملی شدن آن را تجربه کردیم و از مزایای آن بی‌نصیب نماندیم. طراحی اپلیکیشن تنها برای صاحبان سوپرمارکت‌ها مناسب نیست بلکه راه‌های درآمدی خوبی نیز در کنار آن ظاهر خواهند شد. پس برای اطلاع از آنها تا پایان همراه ایراکد بمانید.

 

5 دلیل برای طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین:

اگر صاحب یک کسب و کار هستید، طراحی اپلیکیشن و وبسایت یکی از کارهایی است که در قرن 21 باید آن را انجام بدهید! زیرا آنلاین شدن بیزینس‌ یکی از آن برنامه‌هایی است که دیر یا زود در لیست چشم‌اندازهای صاحبان کسب و کارها قرار می‌گیرد و دلیل آن هم کاملا روشن است!

5 دلیل زیر شاید در نگاه سطحی دلایل قانع‌کننده‌ و کافی نباشند اما زمانی که با دقت بررسی کنید، خواهید دید که چه تاثیر عمیقی در روند کسب و کار و درآمدی آن خواهند داشت.

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین یکی از متداول‌ترین نوع اپلیکیشن‌ها هستند زیرا این 5 دلیل در این حوزه کسب و کار از شدت و اهمیت بیشتری برخوردار است.

چگونه یک اپلیکیشن سوپرمارکت بسازید؟

یک برنامه تحویل مواد غذایی در 4 مرحله آسان بسازید
با یک قالب برنامه شروع کنید. قالب‌های ما با ویژگی‌هایی که برای ساختن یک برنامه تحویل خواربار نیاز دارید، از قبل بارگذاری شده‌اند.
ظاهر برنامه خود را علامت گذاری کنید. از وب سایت موجود خود برای کشیدن طرح های رنگی و اضافه کردن آرم ها و تصاویر استفاده کنید.
لیست محصولات خود را اضافه کنید …
برنامه خواربار فروشی خود را راه اندازی کنید!

 

1. سوپرمارکت بدون تعطیلی!

یک سوپرمارکت از جمله مشاغلی است که ساعات بیشتری در طول شبانه روز فعالیت دارند زیرا اقلام مورد نیاز زیادی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. در نتیجه اینکه سوپرمارکت در هر ساعتی باز باشد اهمیت زیادی دارد اما خوب عموما این طور نیست!

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین کاری می‌کند که مغازه شما بدون تعطیلی بوده و در هر ساعتی اقلام و محصولات مورد نیاز را به مشتریان ارائه دهید.

اگر پیک ارسال سفارشات و فعالیت اپلیکیشن 24 ساعته باشد، یک مزیت بزرگ را در مقایسه با رقبای خود به دست می‌آورید. زیرا مشتریان در هر لحظه از شبانه روز که به محصولی نیاز داشته باشند، شما را به خاطر می‌آوردند چون اطمینان دارند که همواره در دسترس هستید.

اما اگر شرایط فعالیت 24 ساعته برای شما میسر نیست، باز هم نقاط مثبت دیگری هستند که با طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین به آنها دست خواهید یافت.

 

2. یک تیر و چند نشان!

گمان نکنید که تنها صاحبان سوپرمارکت یا هایپرمارکت باید به فکر طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین باشند. شما می‌توانید با خرید کلی و فروش جزئی محصولات نیز کسب درآمد نمایید.

و یا از طرفی راه‌های دیگری برای کسب درآمد از یک اپلیکیشن سوپرمارکت وجود دارند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

پس با طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین، به قول معروف با یک تیر چند نشان خواهید زد!

 

3. سهولت‌بخش و بی‌دردسر برای استفاده مشتریان:

اگر از دید مشتریان نیز به موضوع نگاه کنیم، فواید و نقاط قوت خوبی را در طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین خواهیم دید. مشتریان کافیست در منزل خود بنشینند و از طریق اپلیکیشن تمام محصولات مورد نیاز را سفارش دهند و پس از چند دقیقه آنها را درب منزل تحویل بگیرند. به همین سادگی!

در این حالت مواردی از قبیل؛ زمانی برای آماده شدن، ترافیک، گرمی یا سردی هوا، معطل شدن در فروشگاه و … کاملا حذف شده و کارها با سرعت بیشتری صورت می‌گیرند.

همچنین امکان مقایسه محصولات در کوتاه‌ترین زمان برای مشتریان فراهم است.

 

4. فروش بالاتر!

با طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین علاوه بر درآمد و فروش حضوری می‌توانید ده‌ها مشتری غیرحضوری را نیز پاسخگو بوده و درآمد و فروش چندین برابری را تجربه کنید!

اگر چه اشاره کردیم که سوای از فروش محصول، روش‌های دیگری برای کسب درآمد از اپلیکیشن وجود دارند.

 

5. مدیریت آسان:

مدیریت اپلیکیشن در مقایسه با مدیریت یک سوپرمارکت به صورت حضوری دردسر کمتری دارد و آسان‌تر است. زیرا دیگر زمانی برای پاسخگویی به مشتریان در مورد قیمت و موجودی محصولات تلف نشده و یا دیگر لازم نیست که محاسبات را انجام بدهید!

با طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین، کلیه امور از ارائه موجودی و قیمت محصولات گرفته تا حسابداری و تکمیل سبد خرید به صورت خودکار انجام می‌گیرند.

 

 

طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت آنلاین

 

در طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت به چه نکاتی توجه کنیم؟!

اولین و مهم‌ترین ویژگی که باید در طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین مورد توجه قرار بگیرد، سرعت بالا و عملکرد صحیح است. زیرا بدون شک مشتریانی که از اپلیکیشن برای خرید مایحتاج روزانه خود استفاده می‌کنند، از تلف شدن زمان بیزارند! پس سرعت بالا در کنار عملکرد صحیح باید در الویت باشد.

مورد بعدی باز گذاشتن دست کاربر و در اختیار قرار دادن امکانات و ویژگی‌های کاربردی است. امکاناتی از قبیل؛ امکان مقایسه محصولات، افزون به علاقه‌مندی و یا امکان پرداخت درب منزل بسیار اهمیت دارند. زیرا به مشتری آزادی عمل می‌دهد و رضایت وی را جلب می‌کند.

دسترسی سریع به محصول دلخواه نیز ارزش اپلیکیشن شما را نزد کاربران افزایش خواهد داد. پس با طبقه‌بندی اصولی و مرتب سازی محصولات این مهم را برای آنها فراهم نمایید.

و در آخر از زیبایی بصری و گرافیکی اپلیکیشن غافل نباشید! طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین باید در کنار عملکردی روان و ساده، ظاهری زیبا و جذاب داشته باشد تا کاربر را برای استفاده‌های بعدی تشویق کند.

 

هزینه طراحی اپلیکیشن برای سوپر مارکت و هایپرمارکت:

هزینه طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین نیز از سوالات متعددی است که مطرح می‌شوند. بگذارید خیالتان را راحت کنیم. هیچ تعرفه و قیمت کلی وجود ندارد و تعریف نشده است. یعنی نمی‌توانیم به قطعیت یک رقم را بیان کنیم.

زیرا قیمت طراحی اپلیکیشن‌ها کاملا به امکانات و قابلیت‌های آنها وابسته است. پس اگر تصمیم دارید تا اپلیکیشنی برای هایپرمارکت خود راه‌اندازی نمایید، به دقت تحقیق کنید و امکانات مورد نیاز خود را با به صرفه‌ترین قیمت به دست آورید.

 

ساخت اپ سوپرمارکت

 

چطور درآمد حاصل از اپلیکیشن سوپر مارکت را افزایش دهیم؟!

اما به بخش آخر یعنی راه‌های دیگر کسب درآمد از اپلیکیشن می‌رسیم. همان طور که اشاره کردیم طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین تنها برای فروش غیرحضوری محصولات نیست. بلکه می‌توانید از کانال‌های دیگری نیز درآمد کسب نمایید.

ایده اصلی این اپلیکیشن فروش محصولات فروشگاه خودتان یا محصولاتی هستند که به صورت کلی و عمده خریداری شده‌اند. اما در کنار آن می‌توانید با به کارگیری روش‌های موفق بازاریابی و فروش نیز مجموع درآمد را افزایش دهید. مانند؛ ارائه تخفیف به مشتریان ثابت یا مشتریانی که اول خریدشان را ثبت کرده‌اند.

ارائه تخفیف بر روی صورت حساب یا ارسال رایگان برای مشتریانی که کاربران دیگر را به اپلیکیشن دعوت کنند.

اگر خودتان وظیفه ارسال را بر عهده بگیرید هم می‌توانید در هزینه پیک صرفه‌جویی کرده و درآمد حاصل از این خدمت را نیز به جیب مبارکتان اضافه کنید!

کانال درآمدی دیگر، پذیرش تبلیغات برندها و انتشار آگهی آنها در اپلیکیشن است که با توجه به میزان محبوبیت اپلیکیشن می‌تواند سود قابل توجهی را حاصل نماید.

در نهایت نیز می‌توانید با تولیدکنندگان دیگر محصولات متفرقه و خرده ریز نیز همکاری کرده و از این دریچه نیز به درآمد برسید.

پس طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت آنلاین را ساده نگیرید و اگر شرایطش را دارید، این موقعیت را از دست ندهید!

 

طراحی اپ سوپرمارکت آنلاین

 

سخن پایانی

در این مقاله ایراکد به موضوع پرسود طراحی اپلیکیشن سوپر مارکت آنلاین پرداختیم و اشاره کردیم که علاوه بر درآمدی که در ظاهر نشان می‌دهد، می تواند سودآوری بیشتری را رقم بزند.

از طرفی تنها مختص صاحبان سوپرمارکت‌ها یا هایپرمارکت‌ها نیست و هر کسی می‌تواند با نقش واسطه، محصولات را به مشتریان برساند.

اما نکته مهم این است امکانات و ویژگی‌های کاربردی در کنار سرعت بالا و  عملکرد درست در اپلیکیشن لحاظ شود تا مشتریان به استفاده از آن رضایت نشان دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.