فرم سفارش

شرکت ایراکد

ایراکد هم اکنون با بکار گيری بيش از 40 نيروی استخدامی در دو شعبه مجزا واقع در دفتر تهران و دفتر شهرستان با پشتوانه پيمانکاری بيش از 4000 پروژه دولتی و خصوصی  در حال فعالیت و خدمتگذاری است.

حوزه فعالیت

خدمات مشاوره رایگان ایرانیان شامل تمامی بخش های طراحی و سایت، برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ میباشد. شما بعد از ثبت سفارش و درج شماره تماس خود میتوانید از مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت بهره مند شده تا تصمیم گیری بهتری در حوزه کسب و کار خود انجام داشته باشید.

ایراکد هم اکنون با بکار گيری بيش از 40 نيروی استخدامی در دو شعبه مجزا واقع در دفتر تهران و دفتر شهرستان با پشتوانه پيمانکاری بيش از 4000 پروژه دولتی و خصوصی  در حال فعالیت و خدمتگذاری است. در کلیه گروه های کاری ذیل :

  • تمامی استانداردھای گوگل و قوانین SEO رعایت خواھد شد .
  • سورس کامل پروژه همزمان با تسویه حساب به خریدار تحویل خواهد شد .
  • در انتهای کار،مالکیت دامنه و پنل بنام خریدار بروزرسانی خواهد شد .
  • تمدید کلیه خدمات قرارداد در سالهای آتی 20% رقم قرارداد خواهد بود .
  • مشاوره فنی و اجرائی با مدیر پروژه در هر مرحله میسر است .
  • پس از شروع پروژه گرافیست، برنامه نویس و اپراتور بطور مجزا معرفی خواهند شد .
  • محدودیتی در طراح گرافیکی Home Page و یا زمان کلاس آموزش کاربری سایت وجود ندارد .
  • منبع محاسبات اجرای پروژه ها هر روز هفته بغیر از پنج شنبه ها و جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی خواهد بود .
  • تضمین عملکردصحیح کلیه امکانات و سایت تحویلی روی سرورهای ایراکد تا یکسال از تارخ عقد توافقنامه خواهد بود.

خدمات مشاوره رایگان ایرانیان شامل تمامی بخش های طراحی و سایت، برنامه نویسی و دیجیتال مارکتینگ میباشد. شما بعد از ثبت سفارش و درج شماره تماس خود میتوانید از مشاوره کارشناسان ما در اسرع وقت بهره مند شده تا تصمیم گیری بهتری در حوزه کسب و کار خود انجام داشته باشید.

سوالات متداول

نمی توان نرخ دقیقی برای ساخت اپلیکیشن  مشخص کرد و متناسب با نیازها و بخش هایی که مدنظر شماست تا در اپلیکیشن باشد این قیمت متغیر خواهد بود.

یکی از خدمات منحصر به فرد ایراکد علاوه بر کدنویسی اختصاصی خدمات پشتیبانی قدرتمندی است که ارائه می دهد. در واقع با طراحی سایت و ارائه آن به کارفرما کار تمام نخواهد شد. در تمامی مراحل استفاده از سایت چنانچه مشکلی پیش بیاید ایراکد در کنار شما عزیزان خواهد بود تا به رفع آن مشکل کند و این پشتیبانی در ابتدای تحویل به مدت 6 ماه صورت کاملا رایگان خواهد بود. 

سئو وبسایت یکی از سفارشاتی است که برای بهبود و بهینه سازی سایت مورد استفاده قرار میگیرد. برای سئو وبسایت ابتدا آنالیز سایت مورد نظر انجام شده و پرداخت به صورت ماهانه انجام میشود. 

ما به جهت تسریع فرآیند ثبت سفارش، فرم ثبت سفارش را با حداقل فیلد ها آماده کردیم و اطلاعات تکمیلی در هنگام تماس کارشناسان ایراکد از شما اخذ خواهد شد. پس تگران اشتباهی فیلدهای فرم سفارش نباشید. 

یه مدت 1 ماه کاری تمامی سایت به شما تحویل داده خواهد شد. 

طراحی اختصاصی سایت نیازمند کدنویسی کاملاً اختصاصی است. از نظر طراحی گرافیکی ui و ux هم سلیقه کارفرما پیاده شده و هیچ گونه نمونه مشابهی ندارد. به همین خاطر نسبت به سایت های محتوا محور جوملا و وردپرس هزینه بسیار بالاتری دارند. این هزینه بالاتر به دلیل نیاز به زمان بیشتر برای طراحی و پیاده کردن ایده های کارفرما و بعد از آن کدنویسی های مربوطه است.

ایراکد با شعار ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار از سال 1385 وارد حوزه طراحی وب سایت و اپلیکیشن شده است. این مجموعه با تجربه چندین ساله خود توانسته بیش از 4000 وب سایت و اپلیکیشن را طراحی و به دست مشتری برساند. رزومه کاری ایراکد نشان از توانایی های این مجموعه و کادر حرفه ای آن دارد

هزینه های هاست و دامین که به صورت سالانه به همراه هزینه های پشتیبانی پرداخت خواهد شد. 

یله تمامی امکانات سایت شما بنا به درخواست شما قابلیت به روز رسانی را دارد. 

عمکاران ما در ایراکد بعد از اتمام زمان پشتیبانبی با شما تماس گرفته و مدبن زمان پشتیبانی را تمدید میکنند. 

فرم ثبت سفارش

Registration Form