لوگو

ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

اپلیکیشن عادین

اپلیکیشن عادین

مشخصات پروژه

عنوان سایت

اپلیکیشن عادین

مشتری

آدرس سایت

موس را روی عکس بیاورید

توضیحات پروژه

?? اپلیکیشن موبایل عادین به سفارش ستاد مرکزی راهیان نور کشور توسط دپارتمان طراحی اپلیکیشن ایراکد طراحی و پیاده سازی شده است.

عادین اپلیکیشن آمار گیری و گزارش گیری در همه ی فرایند ها و فعالیت های راهیان نور می باشد که یکی از مشخصه های ویژه آن تعیین محدوده ی زمانی برای فعالیت فرد آمار گیر در بازه ی زمانی مربوط به خود است.

داده هایی که به صورت کاملا جامع روی سرور قرار می گیرد و گزارشات جامع آنها می توانند مبنای تصمیم گیری و مدیریت صحیح امور درمانی در راهیان نور قرار بگیرند.

راهیان نور نامی است برای گروه بزرگی از کاروان‌های سیاحتی – زیارتی در ایران که به بازدید از مناطق جنگی بازمانده از جنگ ایران و عراق در غرب و جنوب غربی این کشور می‌پردازند. بیشتر این کاروان‌ها همزمان با تعطیلات نوروزی و نیز تعطیلات تابستانی، برای مناطق غرب کشور، فعال می‌شوند و مناطق مرزی استان خوزستان به ویژه منطقه شلمچه از مقصدهای پرطرفدار این گروه‌هاست.‌‌‌

 

ایراکد با ارسال دموی رایگان اپلیکیشن ها قبل از نصب و راه اندازی کمک فراوانی به افرادی میکند که میخواهند قبل از نصب از نحوه ی کارکرد نرم افزار اطلاع پیدا کنند.


امکانات مهم آن شامل موارد زیر می شود:

اپلیکیشن عادین

 • صدور مجوز استفاده از نرم‌افزار:

صدور استفاده از اپلیکیشن از مزایای استفاده از اپلیکیشن عادین میباشد با این امکان کسانی میتوانند از این نرم افزار استفاده کنند که برای آنها مجوز ثبت شود

 

 • ثبت آمار حضور زائرین در یادمان‌ها:

 

یادمان ها یکی دیگر از برنامه هایی است که در اردوهای راهیان نور برای زائران اجرا میشود. اینکه چه تعداد افراد در این یادمان ها شرکت کنند و چه تعداد در آنجا ثبت نام کنند در اپلیکیشن عادین ثبت میشوند.

 

 • ثبت آمار ارائه خدمات درمانی در یادمان‌ها:

تمامی خدمات درمانی یادمان ها در اپلیکیشن جامع راهیان نور ثبت میشوند.  تا زائران بهتر بتوانند در صورت بروز مشکلی در سلامتی خود به آنجا مراجعه کنند.

 

 • مشاهده و گزارشگیری از داده‌های ثبت شده:

 

گزارش گیری از داده های ثبت شده در اپلیکیشن عادین هم جزء امکانات منحصر به فرد نرم افزار میباشد که امکان تصمیم گیری درست را به مدیران می دهد.

 

 • مدیریت یادمان های برگزار شده در طول سفر:

اپلیکیشن عادین از آنجا که نوعی آمارگیری میباشد میتواند تمامی یادمان هایی را که در طول سفر انجام میشود را ثبت کرده تا هر کسی بر اساس علاقه ی خود به آن یادمان ها مراجعه کنند.

اپلیکیشن عادین

 • مدیریت اسکان مسافران و زائرانی که به مناطق سفر میکنند:

اسکان مسافران همیشه از دغدغه های مدیران ستاد راهیان نور بوده است . اما در اپلیکیشن عادین شما میتوانید اسکان زائرام را به درستی مدیریت نمود تا دیگر مستفران در آنجا مسئله و مشکلی در جهت اسکان نداشته و به راحتی به زیارت مناطق بپردازند.

 

 • مدیریت آشپزخانه ها و غذای مورد استفاده زائران:

غذا هم مانند اسکان از مشگلات این سفرها بوده است اما با مدد این نرم افزار دیگر در این زمینه هم هیچ مشکلی نخواهید داشت.

 

 • مدیریت تعمیرگاه ها و وسایل نقلیه مسافران:

گاهی افراد با وسایل نقلیه ی خود به این مناطق سفر میکنند. با نصب و راه  اندازی اپلیکیشن جامع راهیان نور کشور میتوانند در صورت بروز مشکل برای خودرو، به راحتی تعمیرگاه ها را در مسیر راه خود پیدا کنند.

 

 • مدیریت برنامه های هفتگی:

در اپلیکیشن عادین تمامی برنامه هفتگی زائرین مدیریت میشود. به گونه ای که میتوان به صورت برنامه ریزی شده به تمام برنامه ها رسید و از آنها به درستی استفاده نمود.

 

 • مدیریت تامین کننده های اسکان:

 

کسانی که اسکان زائرین را هم تامین میکنند باید به صورت برنامه ریزی شده مدیریت شوند. در اپلیکیشن عادین که نرم افزار جامع راهیان نور کل کشور میباشد، این امکان نیز فراهم شده است تا مدیریت تمامی جوانب سفر انجام شود.

اپلیکیشن عادین

 • مدیریت مسئولین کشوری و لشکری شرکت کننده:

از مسئولان کشوری و لشکری هم کسانیکه در این سفرها شرکت کنند، در اپلیکیشن عادین به صورت کاملا مدیریت شده میباشد. به گونه ای که همه ی امکانات و یادمان ها و جشنواره ها را شرکت کرده و بتوانند نهایت استفاده را ببرند.

 • مدیریت خادمین که به زائران خدمت ارائه میدهند:

خادمین کسانی هستند که در طول سفر یاد در قبل و بعد از سفر به زائرین خدمت میکنند.. در اپلیکیشن جامع راهیان نور کشور قسمتی هم برای مدیریت این افراد در نظر گرفته شده است.

 

 • مدیریت راویان که در طول مسیر به شرح مناطق میپردازند:

راویان هم متشکل از کسانی هستند که روایتگر دلاوری ها و بزرگ مردیهای مردمان آن مرز و بوم را روایت میکنند. در اپلیکیشن عادین قسمتی برای مدیریت این روایتگران هم در نظر گرفته شده است.

 

 • مدیریت اخبار مربوط به راهیان نور و زائران:

تمامی خبرهای مربوط به راهیان نور و زائران نیز در اپلیکیشن عادین قرار گرفته تا کوچکترین چیزها در این مورد از نظر افراد علاقه من دور نشود.

 

ایراکد ارائه دهنده خدمات اپلیکیشن میتواند برای تمامی ارگان ها و سازمانها به همین طریق اپلیکیشن طراحی و پیاده سازی نماید. 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

تکنولوژی های بکار رفته

درخواست مشاوره و ثبت سفارش

اگه تا الان نتونستین راهی مناسب برای هوشمندسازی کسب و کار خودتون پیدا کنین ، اصلا نگران نباشین کافیه برای شروع از ما مشاوره بگیرید . کارشناسان ما براساس بودجه و اهدافتون بهترین راه رو برای کسب و کار هوشمندتون معرفی میکنن و در این مسیر کنارتون هستن