ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

اپلیکیشن همیار هلال

مشخصات پروژه

عنوان سایت

اپلیکیشن همیار هلال

مشتری

آدرس سایت

موس را روی عکس بیاورید

توضیحات پروژه

اپلیکیشن همیار هلال نرم افزاری جامع در جهت برآورده کردن کلیه ی اهداف جمعیت هلال احمر کل کشور است که توسط دپارتمان طراحی اپلیکیشن مجتمع برنامه نویسی ایرانیان با برند ایراکد طراحی شده است.

 

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران یک سازمان غیرانتفاعی ایرانی و عضوی از نهضت بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر است و در داخل کشور ایران و در برخی موارد در دیگر مناطق جهان به فعالیت‌های امدادی و بشردوستانه فعالیت دارد.

هلال‌احمر طبق وظایف بین‌المللی خود (کمیته بین‌المللی صلیب سرخ) باید در مواقع بروز بحران‌هایی نظیر سیل، زلزله و جنگ و غیره در داخل و خارج مرزها به امدادرسانی و خروج مصدومان و قربانیان این حوادث کمک کند.

هلال احمر جمهوری اسلامی ایران دارای سازمان‌های زیرشاخه متعددی است که طیف گسترده‌ای از خدمات پزشکی، بهداشتی، آموزشی و امدادی را در بر می‌گیرند.

 

همیار هلال اپلیکیشن طراحی شده توسط تیم متخصص ایرانیان دارای امکانات زیادی است که به منظور سهولت در مدیریت و اجرای خدمات به کاربران، طراحی و پیاده سازی شده است. این اپلیکیشن جزء اپ های خدماتی ملی ایران است که تیم متخصص ایرانیان این افتخار را دارد که آن را طراحی و توسعه دهد.

ویژگی های منحصر به فرد این اپ، همچنین کدنویسی اختصاصی آن، اپلیکیشن را در زمره بهترین نمونه کارهای ما قرار داده است.

اپلیکیشن همیار هلال

برای ویژگی های کدنویسی مجتمع برنامه نویسی ایرانیان مطالعه مقاله ساختار یک اپلیکیشن درyii پیشنهاد میشود

ویژگی ها و امکانات اپلیکیشن همیار هلال:

 

  • امکان تماس با شماره 112:

 

 

با ماره گیری 112 شما به تلفن اضطراری مرکزی وصل شده و بسته به نوع حادثه چه حادثه طبیعی و چه حادثه غیر طبیعی میتوانید از نزدیک ترین مرکز مربوطه جهت درخواست کمک اقدام نمایید.

اپلیکیشن همیار هلال

  • پایگاه های نوروزی جمعیت هلال احمر:

 

 

تمامی پایگاه های نوروزی که در طول ایام نوروز در کل کشور از طرف جمعیت هلال احمر بر پا میشود در قالب یک نقشه نمایش داده میشود. و همگان میتوانند انها را به راحتی پیدا کرده تا اگر کمکی خواستند از همراهی آنان استفاده کنند.

اپلیکیشن همیار هلال

  • آموزش های هلال احمر برای زمان های اضطراری

 

تمامی آموزش های قرار گرفته در اپلیکیشن شما را در جهت رویارویی در زمان حادثه یاری میکند. این آموزش ها به صورت زیبا و بسیار قابل فهم در اختیار عموم مردم قرار گرفته است تا در صورت بروز حادثه دست و پای خود را گم نکرده و به بهترین روش حادثه را مدیریت کنند.

اپلیکیشن همیار هلال

  • طرح مسابقه و نظر سنجی

 

مسالقات همیشه باعث سرگرمی افراد میشوند. همیار هلال برای سرگرنمی شما هم تدابیری اندیشیده است. به راحتی با وارد شدن به اپلیکیشن میتوانید از مسابقات لذت ببرید و در نهایت جایزه هم از طرف جمعیت هلال احمر برنده شوید. پس هر چه زودتر اپلیکیشن را نصب نمایید.

 

با نصب و راه اندازی اپلیکیشن خدماتی همیار هلال که اپلیکشن جامع جمعیت هلال احمر میباشد به راحتی میتوانید سفری ایمن و به دور از هیچ دغدغه ای را تجربه کنید. زیرا با امکانات معرفی شده میتوانید از ترافیک ، نقاط حادثه خیز، مسیریابی، مسابقه و سرگرمی و بسیاری کاربردهای دیگر اطلاع کسب کرده و مطمئن سفر کنید. 

 

اپلیکیشن همیار هلال

  • آمار روزانه سوانح و اتفاقات انجام شده:

 

در تمام طول شبانه روز ممکن حوادث و اتفااتی چه طبیعی و چه غیر طبیعی رخ دهد. و در این اتفاقات ممکن است افرادی مجروح شده یا از دنیا بروند. این اپلیکیشن آمار روزانه تمامی سوانح را به صورت یکجا به جمعیت هلال احمر میدهد تا به وسیله ی آن تدابیر امنیتی بیشتری را در جهت حفظ جان مردم انجام دهند.

اپلیکیشن همیار هلال

  • نقاط گردشگری تمامی استان ها:

 

با مشاهده ی نقاط گردشگری استان ها به راحتی میتوانید مناطق گردشگری هر شهر را در اپلیکیشن همیار هلال مشاهده کرده و به راحتی به آنجا سفر کرده و از آن مناظر زیبا لذت ببرید.

 

  • مسیریاب تمامی راه ها:

یکی از ویژگی های مهم اپلیکیشن همیار هلال مسیریابی راه هاست که به زیبایی به کاربران نمایش داده میشود. با این مسیریابی امکان گم کردن مسیرها و دیر رسیدن ها به کمترین حد خود میرسد.

اپلیکیشن همیار هلال

  • گزارش ترافیکی همه شهرها:

 

 

مشاهده گزارشات ترافیکی هر شهر و استان در جهت سفری بهتر به شما کمک میکند. زمانی که شما از زمان های ترافیک های سنگین هر شهر آگاهی داشته باشید در آن ساعات تردد نکرده و در زمان های بهتری به آن مناطق سفر میکنید. تعیین مناطق ترافیکی بر روی نقشه هم هاز امکانات منحصر به فرد اپلیکیشن همیار هلال جمعیت هلال احمر کل کشور میباشد.

  • هواشناسی و اطلاعات مربوط به آن:

هواشناسی هم از ضروریات هر سفر است. با دانستن اوضاع جوی هر استان شما بهتر میتوانید سفر خود را مدیریت کنید.

اپلیکیشن همیار هلال

  • نقاط حادثه خیز همه شهرستان ها:

از دیگر امکانات این اپلیکیشن تعیین نقاط حادثه خیز شهرستان ها میباشد که به زیبایی در قالب نقشه های مانیتورینگ در اختیار کارران قرار میگیرد.

همیار هلال اپلیکیشن جامع جمعیت هلال احمر را نصب کرده و از مزیای آن به راحتی استفاده کنید.

اپلیکیشن همیار هلال

ایراکد برند محصولات مجتمع برنامه نویسی ایرانیان آماده همکاری با کلیه ی سازمان ها برای ایجاد اپلیکیشن تخصصی آن ها بوده و با گرافیک زیبا و به روز در خدمت همراهان عزیز میباشد. 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

تکنولوژی های بکار رفته

درخواست مشاوره و ثبت سفارش

اگه تا الان نتونستین راهی مناسب برای هوشمندسازی کسب و کار خودتون پیدا کنین ، اصلا نگران نباشین کافیه برای شروع از ما مشاوره بگیرید . کارشناسان ما براساس بودجه و اهدافتون بهترین راه رو برای کسب و کار هوشمندتون معرفی میکنن و در این مسیر کنارتون هستن