ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین

معرفی و شرح کامل اپلیکیشن مسیریلب خدمات آنلاین

مشخصات پروژه

عنوان سایت

اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین

مشتری

آدرس سایت

موس را روی عکس بیاورید

توضیحات پروژه

اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین نرم افزاری هوشمند برای مسیریابی تمامی مشاغلی است که برای ارائه ی خدمت رسانی به مکانی برای ارائه خدمات نیاز دارند. این اپلیکیشن توسط دپارتمان طراحی اپلیکیشن ایراکد  طراحی و به مرحله ی پیاده سازی رسیده است. اپلیکیشن در حقیقت  پل ارتباطی میان صاحبان کسب و کارها ، اصناف و … با مردم میباشد. با این اپلیکیشن ، پس از مشخص کردن موقعیت خود، نزدیک ترین مکان خدمت مورد نظر شما و یا سایر صنف های مرتبط با آن به شما معرفی می شود. اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین به عنوان یک webgise  عمل کرده و موقعیت مکانی تمامی خدمات و صنف های زیر مجموعه را نمایش میدهد.  با این اپلیکیشن ایمن ، راحت و مقرون به صرفه و در کمترین زمان ممکن خدمت مورد نظر خود را شناسایی کرده و به مقصد مورد نظر رهنمون خواهید شد.

 

موارد کاربرد اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین:

تمامی مشاغل خدماتی که دارای صنف های زیر مجموعه میباشند قادر به استفاده از این اپلیکیشن برای معرفی و ارائه خدمات منحصر به فرد خود هستند. از قبیل: تعمیرگاه ها، خدمات خودرو، مغازه داران ، پزشکان و بسیاری موارد دیگر… .

اپلیکیشن مسیریاب خدمات آنلاین برای مسیریابی هر چه بهتر خدمات شما

کاربران اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین :

 • مدیریت اپلیکیشن

 • اصناف زیر مجموعه شغل مورد نظر

 • مردم

 

ویژگی های نرم افزار برای مدیریت اپلیکیشن:

نرم افزار دارای یک پنل مدیریتی میباشد که تمامی امور مربوط به نرم افزار بر عهده ی وی بوده و به نوعی ادمین اپلیکیشن به حساب می آید. نرم افزار امکاناتی برای ادمین نرم افزار در نظر گرفته است که در زیر به شرح کامل این امکانات میپردازیم:

 • ثبت اطلاعات کاربران نرم افزار مسیریاب خدماتی آنلاین:

تمامی اطلاعات کاربران به صورت کاملا جزئی در اپلیکیشن ثبت میشود. این اطلاعات شامل تمامی مشخصات فردی و کاربری آنها میباشد.

 • ثبت تمامی اطلاعات اصناف زیر مجموعه

اصناف شغل مورد نظر میتوانند با وارد کردن صنف های زیر مجموعه ی خود امکانات کامل و جامعی به کاربران خود بدهند.

 • مشاهده نظرات و انتقادات مردم:

تمامی نظرات و انتقادات مردم و کاربران نرم افزار در این سیستم ثبت میشود. تا در جهت بهتر شدن نرم افزار بتوان از آنها استفاده نمود.

 

 • ارسال پیامک در اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین:

ارسال پیامک به کاربران در مناسبت های خاص و  در زمانی که افراد با وارد کردن مشخصات خود میخواهند خدمات دریافت کنند، کاربرد فراوانی دارد.

 • بررسی اصناف و تایید یا عدم تایید آنها اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین:

تایید و یا عدم تایید اصناف بر عهده ی مدیریت نرم افزار بوده تا در صورت مغایرت با صنف مورد نظر به کاربر هشدار داده شود. کار بررسی و تعیین صنف های مورد نظر بر عهده ی ادمین یا همان مدریت اپلیکیشن میباشد.

 • تعریف بی نهایت زیر مجموعه برای هر شغل:

یکی دیگر از خدمات بی نظیر اپلیکیشن تعریف بی نهایت شغل برای اصناف است. به عنوان مثال میتوان برای شغل خدمات خودرو تمامی زیر مجموعه 9های آن صنف را با تمام مشخصات در داخل اپلیکیشن مسیریابی نمود.

 • ثبت اطلاعات پایه:

اطلاعا پایه شامل اطلاعاتی نظیر نام و نلم خانوادگی صاحب صنف، صنف مورد نظر و بسیاری موارد دیگر بوده که به عوان اطلاعات پایه در داخل اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین ثبت میشود.

 

امکانات نرم افزار برای اصناف زیر مجموعه:

بخش دیگر قابل ملاحظه در اپلیکیشن میتوان به مغازه دارن و اصنافی نام برد که با ورود به اپلیکشن میخواهند مغازه خود را ثبت کنند. این افراد با این کار میخواهند به برند شدن مغازه خود کمک کرده تا مردم به راحتی آنها را پیدا کنند. در زیر به امکانات نرم افزار برای اصناف میپردازیم:

 

 • ثبت بیش از بی نهایت خدمت مرتبط با شغل مورد نظر در اپلیکیشن:

بییید با یک مثال با هم شروع کنیم:

شغل خدمات اتومبیل شامل مواردی از قبیل تعویض روغن، پمپ بنزین ،معاینه فنی ، مکانیک، لوازم یدکی، کلینیک خودرو، جلوبندی و میزان فرمان، آپاراتی و لاستیک فروشی، امداد خودرو، کارواش و بسیاری خدمات ارزنده ی دیگر.

یکی از ویژگی های مهم اپلیکیشن آسان سرویس ایراکد تعیین آدرس های درست تعمیرگاه هاست. حال این تعمیرگاه ها انواع و اقسام مختلفی دارد از تعمیرگاه های تعویض روغن گرفته تا معاینه فنی خودرو و لوازم یدکی و بسیاری از تعمیرگاه های اختصاصی خودرو. کاری که این اپلیکیشن انجام داده است این بوده که با ورود به اپلیکیشن شما میتوانید بهترین و نزدیکترین تعمیرگاه اختصاصی خود را پیدا کرده تا دیگر از این نظر مشکلی نداشته باشید.

 •  ثبت اطلاعات جزئی مغازه در اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین:

اطلاعات جزئی مغازه های زیر مجموعه به صورت ریز در اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین ثبت میشود. تا کاربرا در این مورد به مشکل بر نخورند.

 • نشان دادن مکان مغازه روی نقشه:

نقشه مانیتورنگ اپلیکیشن یکی از مزیت های منحصر به فرد اپلیکیشن بوده که تمامی تعمیرگاه ها را روی یک نقشه ی پویا به نمایش گذاشته تا کسانی که میخواهند از طریق نقشه به مکان مورد نظر خود برسند مشکلی نداشته و به راحتی تعمیرگاه را پیدا کنند.

 • امکان ثبت نام مغازه در اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین:

مغازه و تعمیرگاه ها نیز این امکان برایشان فراهم شده است که به راحتی در این اپلیکیشن مغازه ی خود را ثبت کرده تا در دسترس مشتریان قرار بگیرند. آدرس دقیق محل مغازه ی خود را به اپلیکیشن داده تا به راحتی قابل راهنمایی به مشتریان قرار بگیرند.

 •   ثبت نام مغازه بعد از ارسال فرم به مدیریت در اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین:

نکته ی مورد نظر در ثبت نام تعمیرگاه ها این است که مغازه دار باید برای ثبت نام تمامی مستندات ذکر شده را ارسال کرده و بعد از درخواست فرم موجود در اپلیکیشن از طرف مدیران اپلیکیشن با آنها تماس گرفته و مغازه ی آنها در اپلیکیشن ثبت میشود.

امکانات اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین

امکانات نرم افزار برای مردم و کاربران:

 

 • تماس یا ارسال نظر متنی به مغازه:

ویژگی منحصر به فرد دیگر اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین تماس تلفنی به صاحب مغازه است شما میتوانید به مغازه ی مورد نظر خود تماس گرفته یا پیام ارسال کنید و از صحت اطلاعات موجود در اپلیکیشن اطمینان حاصل کنید.

 

کیفیت بالا را با قیمت پایین تجربه کنید همچنین قیمت ها توسط اصناف مشخص می شود و خدمات ارائه شده مبلغی اضافی را از شما نخواهد گرفت.

 

 

 • مشاهده تمامی اطلاعات جزئی و کلی مغازه اعم از مشخصات،آدرس و توضیحات:

اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین با ارائه تمامی اطلاعات مغازه ها یا همان تعمیرگاه ها قدمی مهم و مقرون به صرفه برای خودروها برداشته است. شما با وراد شدن به اپلیکیشن میتوانید تمامی اطلاعات از مشخصات تعمیرکار تا آدرس دقیق محل تعمیرگاه و بسیاری توضیحات دیگر اطلاعات کسب کنید.

 

اگر در زمینه ی کارایی اپلیکیشن های موبایل دچار ابهام و تردید هستید مطالعه این مقاله به شما توصیه میشود: بازاریابی اپلیکیشن های موبایل چرا؟ و چگونه؟

 

 • مسیر یابی از لوکیشن کاربر تا مغازه مورد نظر:

 

امکان مسیریابی با استفاده از نقشه های پویا که در اپلیکیشن قرار داده شده است از دیگر مزیت های استفاده از اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین میباشد. در این امکان مشتری با انتخاب تعمیرگاه مورد نظر از طریق اپلیکیشن مسیر درست و کوتاه برای رسیدن به تعمیرگاه به او نشان داده میشود. با این امکان خطا و اشتباه همچنین گم کردن راه و مسیرهای طولانی به کمترین حد خود میرسد.

 

تنها با چند کلیک بر روی گوشی می توانید بهترین خدمات را بیابید نیازی به جستجو در سطح شهر و صرف وقت اضافی نیست.

 

معرفی بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن موبایل عنوان مقاله ای برای معرفی بهترین ها در حوزه ی اپلیکیشن موبایل میباشد. مطالعه ی این مقاله خالی از لطف نیست وبه شما در انتخاب کمک فراوانی میکند

 • پیدا کردن مغازه های برتر با امکان فیلترکردن:

با فیلتر کردن و قرار دادن ویژگی های مغازه ی مورد نظر در اپلیکیشن این امکان به مشتری داده میشود که از روی آن بهترین مکان را برای تعمیر وسیله ی نقلیه اش انتخاب نماید.

 • پشتیبانی 24 ساعته اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین:

پشتیبانی 24 ساعته اپلیکیشن مسیریابی خدمات آنلاین

پشتیبانی 24 ساعته اپلیکیشن میتواند در هر ساعت از شبانه روز به مشتریان خدمات ارائه داده تا دیگر در نیمه های شب در صورت بر خوردن به مشکل نگرانی نداشته باشند . در تمامی ساعات شبانه روز مزیتی خوب برای رانندگانی است که در تاریکی های شب به مشکلات فنی خوردرو مواجه شده و نمیتوانند مکانی برای تعمیر وسیله نقلیه خود پیدا کنند. با این اپلیکیشن دیگر نگرانی از مورد نداشته باشید و به راحتی سفری امن در هر ساعت از شبانه روز را تجربه کنید.

 

 • دنبال کردن مسیریاب خدماتی آنلاین در فضای مجازی:

 

مسیریاب خدماتی آنلاین در فضای مجازی هم فعالیت داشته و به راحتی میتوانی این اپلیکیشن محبوب را در آنجا هم همراهی کنید.

 

 • نظر سنجی در مورد خود نرم افزار:

در قسمتی از اپلیکیشن مسیریاب خدماتی آنلاین نظر سنجی مشتریان قرار داده شده است. اگر در ارائه خدمات مشکلی داشته و نمیتوانید به راحتی از اپلیکیشن استفاده کنید، حتما در این قسمت نظرات و پیشنهادات خود را ارائه داده تا در بهتر شدن هر روز آن گام برداریم.

 

 

با وارد کردن نام اپلیکیشن صنف ورد نظر در بازار  میتوانید  اپ را به صورت کاملا رایگان بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند خود نصب کرده و از امکانات آن استفاده نمایید. 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

تکنولوژی های بکار رفته

درخواست مشاوره و ثبت سفارش

اگه تا الان نتونستین راهی مناسب برای هوشمندسازی کسب و کار خودتون پیدا کنین ، اصلا نگران نباشین کافیه برای شروع از ما مشاوره بگیرید . کارشناسان ما براساس بودجه و اهدافتون بهترین راه رو برای کسب و کار هوشمندتون معرفی میکنن و در این مسیر کنارتون هستن
 • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید