خدمات

طراحی سایت

برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی تحت ویندوز

شبکه های اجتماعی

هاستینگ ایراکد

پیامک

درباره ما

نمونه کارها

راهکارها

مشتریان

تماس با ما

آکادمی

Menu

سازمان امداد و نجات کشور

  • <?php echo esc_html($alt); ?>
Device Slider

مشخصات پروژه

عنوان سایت

سازمان امداد و نجات کشور

مشتری

سازمان جمعیت هلال احمر کشور

توضیحات پروژه

 

سازمان امداد و نجات کشور:

سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با سیاست گذاری برای توسعه آگاهی‌های همگانی، ارائه خدمات امداد و نجات به آسیب‌دیدگان و کمک به آنها جهت بازگشت به زندگی عادی، از طریق آمادگی و بکارگیری جدیدترین و کارآمدترین تجهیزات، فناوری و اطلاعات علمی و منابع انسانی متخصص به عنوان سرمایه اصلی سازمان، نقش موثری در تسکین آلام بشری، تامین احترام انسانها و کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملتها و همچنین حمایت از زندگی و سلامت انسانها بدون در نظر گرفتن هیچگونه تبعیض میان آنها ایفاء می‌کند.

خدمات فراگیر امداد و نجات، توسعه امدادگر محوری، گستردگی منابع و توان تخصصی، دارا بودن پشتوانه ملی و فراملی، حضور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی سازمان را قادر می‌سازد تا با حضور به موقع برای خدمت‌رسانی  موثر به آسیب‌دیدگان به ویژه آسیب‌پذیرترین آنها برای کاهش آثار زیانبار حوادث و سوانح تلاش کند.

این سازمان با آمادگی برای پاسخگویی به حوادث و سوانح به وجود آمده است. تا به موقع بتوانند بهترین، موثرترین، و فراگیرترین خدمات امداد ونجات را در جهت کاهش اثرات و خطرات ناشی از آنها ارائه داده و به گونه ای عمل کند که جمعیت هلال احمر ایران به عنوان کارآمدترین و توانمندترین جمعیت های ملی در حوزه امداد و نجات کشور شناخته شود.

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان این افتخار را داشته که بتواند برای این سازمان بزرگ و انسانی سایتی زیبا و در خور آنها طراحی کند. و در توسعه ی اهداف این سازمان برای بهتر انجام دادن خدمات، کمک فراوانی انجام دهد.

 

ویژگی سایت امداد و نجات کشور طراحی شده توسط تیم ایرانیان:

قابلیت دسته بندی مطالب

طراحی رسپانسیو و واکنشگرا

مدیریت دسترسی

پشتیبانی از زبان های مختلف دنیا

قابلیت سفارشی سازی

مدیریت از طریق کنترل پنل خاص

یکپارچه سازی

آمار و گزارشات

تکنولوژی های بکار رفته

درخواست مشاوره

اگه تا الان نتونستین راهی مناسب برای هوشمندسازی کسب و کار خودتون پیدا کنین ، اصلا نگران نباشین کافیه برای شروع از ما مشاوره بگیرید . کارشناسان ما براساس بودجه و اهدافتون بهترین راه رو برای کسب و کار هوشمندتون معرفی میکنن و در این مسیر کنارتون هستن

نمونه کارهای بیشتر

پیشنهاد ما اینه که از بقیه نمونه کارهامون هم دیدن کنین

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 02128423358 تماس بگیرید