سازمان امداد و نجات کشور

  • <?php echo esc_html($alt); ?>
Device Slider

مشخصات پروژه

عنوان سایت

سازمان امداد و نجات کشور

مشتری

سازمان جمعیت هلال احمر کشور

توضیحات پروژه

 

سازمان امداد و نجات کشور:

سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با سیاست گذاری برای توسعه آگاهی‌های همگانی، ارائه خدمات امداد و نجات به آسیب‌دیدگان و کمک به آنها جهت بازگشت به زندگی عادی، از طریق آمادگی و بکارگیری جدیدترین و کارآمدترین تجهیزات، فناوری و اطلاعات علمی و منابع انسانی متخصص به عنوان سرمایه اصلی سازمان، نقش موثری در تسکین آلام بشری، تامین احترام انسانها و کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملتها و همچنین حمایت از زندگی و سلامت انسانها بدون در نظر گرفتن هیچگونه تبعیض میان آنها ایفاء می‌کند.

خدمات فراگیر امداد و نجات، توسعه امدادگر محوری، گستردگی منابع و توان تخصصی، دارا بودن پشتوانه ملی و فراملی، حضور در عرصه‌های ملی و بین‌المللی سازمان را قادر می‌سازد تا با حضور به موقع برای خدمت‌رسانی  موثر به آسیب‌دیدگان به ویژه آسیب‌پذیرترین آنها برای کاهش آثار زیانبار حوادث و سوانح تلاش کند.

این سازمان با آمادگی برای پاسخگویی به حوادث و سوانح به وجود آمده است. تا به موقع بتوانند بهترین، موثرترین، و فراگیرترین خدمات امداد ونجات را در جهت کاهش اثرات و خطرات ناشی از آنها ارائه داده و به گونه ای عمل کند که جمعیت هلال احمر ایران به عنوان کارآمدترین و توانمندترین جمعیت های ملی در حوزه امداد و نجات کشور شناخته شود.

مجتمع برنامه نویسی ایرانیان این افتخار را داشته که بتواند برای این سازمان بزرگ و انسانی سایتی زیبا و در خور آنها طراحی کند. و در توسعه ی اهداف این سازمان برای بهتر انجام دادن خدمات، کمک فراوانی انجام دهد.

 

ویژگی سایت امداد و نجات کشور طراحی شده توسط تیم ایرانیان:

قابلیت دسته بندی مطالب

طراحی رسپانسیو و واکنشگرا

مدیریت دسترسی

پشتیبانی از زبان های مختلف دنیا

قابلیت سفارشی سازی

مدیریت از طریق کنترل پنل خاص

یکپارچه سازی

آمار و گزارشات

تکنولوژی های بکار رفته

درخواست مشاوره

اگه تا الان نتونستین راهی مناسب برای هوشمندسازی کسب و کار خودتون پیدا کنین ، اصلا نگران نباشین کافیه برای شروع از ما مشاوره بگیرید . کارشناسان ما براساس بودجه و اهدافتون بهترین راه رو برای کسب و کار هوشمندتون معرفی میکنن و در این مسیر کنارتون هستن

نمونه کارهای بیشتر

پیشنهاد ما اینه که از بقیه نمونه کارهامون هم دیدن کنین

مشخصاتت رو پر کن

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 02128423358 تماس بگیرید