ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نمونه کار سئو و بهینه سازی سایت ایران صنعت

مشخصات پروژه

عنوان سایت

نمونه کار سئو و بهینه سازی سایت ایران صنعت

مشتری

آدرس سایت

موس را روی عکس بیاورید

توضیحات پروژه

ایران صنعت در زمینه نگارش طرح توجیهی و انجام مطالعات امکان سنجی  در حوزه های  مختلف از قبیل : صنعت ، کشاورزی و دامپروری ، خدمات ، گردشگری و توریست تخصص داشته و از سال ۱۳۸۶ خدمات رسان سرمایه گذاران عزیز در این حوزه بوده است . متخصصان ما  در دپارتمان دیجیتال مارکتینگ ایراکد به صورت تمام وقت برای سئو سایت ایران صنعت و تولید محتوای سایت ایران صنعت این سایت تلاش کرده و این سایت تحت نظر افراد خاصی می باشد .

سئو و بهینه سازی سایت ایران صنعت

مشکلات سایت ایران صنعت در حوزه سئو و بهینه سازی :

یکی از مهم ترین مشکلات این سایت نداشتن رتبه بالا کلمات کلیدی بوده که ما با استفاده از تکنیک های خاص خود آن را برطرف نموده ایم.

 

سئو سایت چیست؟

 

سئو فرایند ساده ای نیست که به راحتی پیاده سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد ، علم پیش زمینه ای و صبر و حوصله است . موتور های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم های رتبه بندی خود غیر قابل پیش بینی هستند . بنابراین وظیفه ما متخصصین بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است  . تکنیک ها و روش های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هرکدام می توانند تاثیر مثبتی در این فرایند داشته باشند. ما با در نظر گرفتن اهداف سئو روند زیر را در به اتمام رساندن این پروژه ۳ ماهه انجام داده ایم . به همین جهت سئو سایت را از سه دیدگاه مورد بررسی قرار میدهیم :

 

 سئو تکنیکال :

به تمامی فعالیت هایی که در جهت افزایش محبوبیت سایت از دیدگاه خزنده موتور جستجو انجام می شود ، سئو تکنیکال می گویند .

 

مهم ترین فاکتورهای سئو تکنیکال :

 • سرعت لود سایت :

کاهش سرعت لود صفحات سایت یکی از فاکتورهای شناخته شده سئو سایت است .  ما در جهت بهینه سازی سرعت لود سایت ایران صنعت سایز تصاویر را تا حد ممکن کاهش دادیم ، از نصب افزونه خودداری کردیم و از قالب سبک استفاده کردیم .

 

 • بهینه سازی ساختار سایت :

بهینه سازی ساختار سایت باعث دسترسی بهتر خزنده گوگل به صفحات می شود . متخصصین ما ساختار سایت را مورد بررسی قرار داده و در جهت بهینه سازی آن تلاش می نمایند .

 • استفاده از کلمات کلیدی در آدرس صفحه :

ما در جهت بالا بردن رتبه سایت ایران صنعت با استفاده از تکینک های خاص خود درآدرس صفحه ی آن از کلمات کلیدی مناسبی استفاده کرده ایم .

 

 • خطا های موجود در سرور :

هنگام برخورد با صفحات و مطالب سایت ایران صنعت  با هیچ گونه خطایی مواجه نشده و از سوی سرور نیز خطایی اعلام نمی شود .

 

 • نصب پروتکل SSL :

پروتکل SSLیک فناوری امنیتی است و یک لینک رمزگذاری شده بین سرور و یک مرورگر ایجاد می کند .

ما با استفاده از پروتکل SSLشرایطی را ایجاد کردیم که سایت ایران صنعت از امنیت بیشتری برخوردار باشد .

 

سئو داخلی :

به تمامی فعالیت هایی که داخل سایت انجام می دهیم مانند کد نویسی فنی سایت و محتوا سئو داخلی می گویند .

 

مهم ترین فاکتورهای سئو داخلی :

 

 • استفاده از کلمات کلیدی :

استفاده از کلمات کلیدی در متن بسیار مهم است . اگر کلمات کلیدی به درستی و در جایگاه مناسب به کار رود ، گوگل به راحتی متوجه موضوع اصلی سایت می شود و سایت را در نتایج موتور جستجو نشان می دهد . متخصصین ما این مورد را مورد بررسی قرار داده و در جهت بهبود آن تلاش می نمایند .

 

 • لینک دهی مناسب :

یکی دیگر از فاکتور مهم در بالا رفتن سئو داخلی ارتباط بین صفحات از طریق لینک دهی مناسب است . ما با در نظر گفتن این موضوع که لینک دهی نه تنها باعث می شود که کاربر به راحتی به تمامی صفحات پیمایش کند بلکه موتور جستجو هم می تواتد از این طریق صفحات را پیمایش کند در این راستا قدم بزرگی برداشته ایم .

 

 • عنوان صفحه :

هر صفحه باید یک عنوان واحد داشته باشد که در ان از کلمات کلیدی استفاده شود . ما با در نظر گرفتن کلمات کلیدی مناسب و به کار بردن آن در عنوان صفحات سایت در جهت بهبود رتیه کلمات کلیدی تلاش می کنیم .

 

 • بهینه سازی صفحات :

بهینه سازی صفحات سایت به معنای بهینه سازی عناصر سایت جهت رسیدن به رتبه بالا تر در موتورهای جستجو  و کسب ترافیک بیشتر است ‌‌. به این منظور ما هم محتوای صفحه  و هم کد نویسی آن را مورد بررسی قرار د‌‌اده ایم .

 

سئو خارجی :

به تمامی فعالیت هایی که خارج از سایت انجام می دهیم اما یه سایت مورد نظر مربوط می شود سئو خارجی می گویند .

 

 • بک لینک :

مهم ترین فاکتور در این بخش از سئو ، بک لینک یا لینک بیلدینگ است که وجود این لینک دهی ها باعث پدیدار شدن موتور های جستجو می شود . سایت ایران صنعت لینک های برگشتی قوی و با کیفیتی رابرای سایت خود دریافت می کنند.

 

 • فعالیت های مفید و مستمر در شبکه های اجتماعی :

گوگل گفته که شبکه های مجازی هیچ تاثیر مستقیمی در سئو سایت ندارد اما طبق تحقیقات متخصصین ما به طور غیر مستقیم و در خارج از سایت بی تاثیر نیست .

برای به دست آوردن  مزایای غیر مستقیم شبکه های اجتماعی به یک استراتژی جامع ، حضور فعال و برنامه محتوایی قوی نیاز است که ما ازاین ویژگی ها برخورداریم

 

 • بازاریابی محتوا :

یکی ازتکنیک های سئو خارجی بازاریابی محتوا می باشد. متخصصین ما بهترین راهی که توانسته اند برای بازاریابی محتوا انجام دهند نوشتن نظر خود به همراه لینک اصلی سایت در بلاگ های دیگر سایت ها بوده است .

 

برای آشنایی با بازاریابی محتوا میتوانید به مقاله ما در تولید محتوا نمایید.

نتایج :

پس از بررسی های متخصصین ما و استراتژی خاص آن ها در جهت بهبود رتبه سایت به نتایج زیر دست یافتیم . نمونه ای از مهم ترین نتیجه هایی که به آن رسیدیم  :

 

 • بهبود رتبه کلمات کلیدی استفاده شده در متن
 • لینک دهی مناسب اعم از داخلی و خارجی
 • افزایش دو برابر ترافیک روی کلمات با هدف نرخ  تبدیل

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

تکنولوژی های بکار رفته

درخواست مشاوره و ثبت سفارش

اگه تا الان نتونستین راهی مناسب برای هوشمندسازی کسب و کار خودتون پیدا کنین ، اصلا نگران نباشین کافیه برای شروع از ما مشاوره بگیرید . کارشناسان ما براساس بودجه و اهدافتون بهترین راه رو برای کسب و کار هوشمندتون معرفی میکنن و در این مسیر کنارتون هستن

از گالری نمونه کارهای ما دیدن کنید

پیشنهاد ما اینه که از بقیه نمونه کارهامون هم دیدن کنین

تماس با ما
 • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید