ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نمونه کار سئو و بهینه سازی سایت کنکورتاک

مشخصات پروژه

عنوان سایت

نمونه کار سئو و بهینه سازی سایت کنکورتاک

مشتری

آدرس سایت

موس را روی عکس بیاورید

توضیحات پروژه

مجموعه تاک با کادری مجرب در زمینه مشاوره کنکور ، با رویکرد هایی هدفمند و با هدف گذاری کاملا واضح شما را به خواسته هایتان می رساند و استعداد های نهفته تان را شکوفا می کند . سئو سایت کنکورتاک که توسط متخصصان ما در دپارتمان دیجیتال مارکتینگ ایراکد به صورت تمام وقت در جهت تولید محتوای این سایت انجام میشود و این سایت تحت نظر افراد خاصی برای ارتقای سایت می باشد .

سئو و بهینه سازی سایت کنکورتاک

مشکلات سایت کنکورتاک قبل از سئو و بهینه سازی:

 

از مهم ترین  مشکلات این سایت میتوان به موارد زیر اشاره کرد‌ :

نداشتن رتبه بالا در کلمات کلیدی مانند مشاوره کنکور ، نداشتن سرعت سایت بالا ، نداشتن ترافیک سایت بالا

که ما با استفاده از تکنیک های خاص خود آن را برطرف نموده ایم . نمونه کارهای ما در زمینه سئو و بهینه سازی گواه خدمات ما در این حوزه میباشد.

سئو فرایند ساده ای نیست که به راحتی پیاده سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد ، علم پیش زمینه ای و صبر و حوصله است . موتور های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم های رتبه بندی خود غیر قابل پیش بینی هستند . بنابراین وظیفه ما متخصصین بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است. تکنیک ها و روش های زیادی برای کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل وجود دارد که هرکدام می توانند تاثیر مثبتی در این فرایند داشته باشند. ما با در نظر گرفتن اهداف سئو روند زیر را در به اتمام رساندن این پروژه ۶ ماهه انجام داده ایم .

 

بررسی سئو سایت کنکورتاک:

 

 سئو تکنیکال :

به تمامی فعالیت هایی که در جهت افزایش محبوبیت سایت از دیدگاه خزنده موتور جستجو انجام می شود ، سئو تکنیکال می گویند .

مهم ترین فاکتورهای سئو تکنیکال :

 • سرعت لود سایت :

کاهش سرعت لود صفحات سایت یکی از فاکتورهای شناخته شده سئو سایت است .  ما در جهت بهینه سازی سرعت لود سایت کنکور تاک سایز تصاویر را تا حد ممکن کاهش دادیم ، از نصب افزونه خودداری کردیم و از قالب سبک استفاده کردیم .

 

 • بهینه سازی ساختار سئو سایت کنکورتاک :

بهینه سازی ساختار سایت باعث دسترسی بهتر خزنده گوگل به صفحات می شود . متخصصین ما ساختار سایت را مورد بررسی قرار داده و در جهت بهینه سازی آن تلاش می نمایند .

 

 • استفاده از کلمات کلیدی در آدرس صفحه :

ما در جهت بالا بردن رتبه سایت کنکور تاک با استفاده از تکینک های خاص خود درآدرس صفحه ی آن از کلمات کلیدی مناسبی استفاده کرده ایم .

 

 • خطا های موجود در سرور :

هنگام برخورد با صفحات و مطالب سایت کنکور تاک  با هیچ گونه خطایی مواجه نشده و از سوی سرور نیز خطایی اعلام نمی شود .

 

 • نصب پروتکل SSL :

پروتکل SSLیک فناوری امنیتی است و یک لینک رمزگذاری شده بین سرور و یک مرورگر ایجاد می کند .

ما با استفاده از پروتکل SSLشرایطی را ایجاد کردیم که سایت کنکور تاک از امنیت بیشتری برخوردار باشد .

 

سئو داخلی :

 

به تمامی فعالیت هایی که داخل سایت انجام می دهیم مانند کد نویسی فنی سایت و محتوا سئو داخلی می گویند .

 

 • استفاده از کلمات کلیدی :

استفاده از کلمات کلیدی در متن بسیار مهم است . اگر کلمات کلیدی به درستی و در جایگاه مناسب به کار رود ، گوگل به راحتی متوجه موضوع اصلی سایت می شود و سایت را در نتایج موتور جستجو نشان می دهد . متخصصین ما این مورد را در سایت کنکور تاک مورد بررسی قرار داده و در جهت بهبود آن تلاش می نمایند .

 

 • لینک دهی مناسب :

یکی دیگر از فاکتور مهم در بالا رفتن سئو داخلی ارتباط بین صفحات از طریق لینک دهی مناسب است . ما با در نظر گفتن این موضوع که لینک دهی نه تنها باعث می شود که کاربر به راحتی به تمامی صفحات پیمایش کند بلکه موتور جستجو هم می تواتد از این طریق صفحات را پیمایش کند در این راستا قدم بزرگی برداشته ایم .

 

 • عنوان صفحه :

هر صفحه باید یک عنوان واحد داشته باشد که در ان از کلمات کلیدی استفاده شود . ما با در نظر گرفتن کلمات کلیدی مناسب و به کار بردن آن در عنوان صفحات سایت کنکور تاک در جهت بهبود رتیه کلمات کلیدی تلاش می کنیم .

 

 

 • بهینه سازی صفحات :

بهینه سازی صفحات سایت به معنای بهینه سازی عناصر سایت جهت رسیدن به رتبه بالا تر در موتورهای جستجو  و کسب ترافیک بیشتر است ‌‌. به این منظور ما هم محتوای صفحه  و هم کد نویسی آن را مورد بررسی قرار د‌‌اده ایم .

 

سئو خارجی :

 

به تمامی فعالیت هایی که خارج از سایت انجام می دهیم اما یه سایت مورد نظر مربوط می شود سئو خارجی می گویند .

 

 • بک لینک :

مهم ترین فاکتور در این بخش از سئو ، بک لینک یا لینک بیلدینگ است که وجود این لینک دهی ها باعث پدیدار شدن موتور های جستجو می شود . کنکور تاک لینک های برگشتی قوی و با کیفیتی را برای سایت خود دریافت می کنند.

 

 • فعالیت های مفید و مستمر در شبکه های اجتماعی :

گوگل گفته که شبکه های مجازی هیچ تاثیر مستقیمی در سئو سایت ندارد اما طبق تحقیقات متخصصین ما به طور غیر مستقیم و در خارج از سایت بی تاثیر نیست .

برای به دست آوردن  مزایای غیر مستقیم شبکه های اجتماعی به یک استراتژی جامع ، حضور فعال و برنامه محتوایی قوی نیاز است که ما ازاین ویژگی ها برخورداریم

 

 • بازاریابی محتوا :

یکی ازتکنیک های سئو خارجی بازاریابی محتوا می باشد. متخصصین ما بهترین راهی که توانسته اند برای بازاریابی محتوا انجام دهند نوشتن نظر خود به همراه لینک اصلی سایت در بلاگ های دیگر سایت ها بوده است .

 

نتایج :

 

پس از بررسی های متخصصین ما و استراتژی خاص آن ها در جهت بهبود رتبه سایت به نتایج زیر دست یافتیم . نمونه ای از مهم ترین نتیجه هایی که به آن رسیدیم  :

 

 • کسب رتبه بالا در کلمات کلیدی مشاوره کنکور
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • افزایش سه برابر ترافیک سایت روی کلمات

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

تکنولوژی های بکار رفته

درخواست مشاوره و ثبت سفارش

اگه تا الان نتونستین راهی مناسب برای هوشمندسازی کسب و کار خودتون پیدا کنین ، اصلا نگران نباشین کافیه برای شروع از ما مشاوره بگیرید . کارشناسان ما براساس بودجه و اهدافتون بهترین راه رو برای کسب و کار هوشمندتون معرفی میکنن و در این مسیر کنارتون هستن