خدمات

طراحی سایت

برنامه نویسی تحت وب

برنامه نویسی موبایل

برنامه نویسی تحت ویندوز

شبکه های اجتماعی

هاستینگ ایراکد

پیامک

نمونه کارها

راهکارها

تماس با ما

شورا اسلامی شهر بیرجند

  • <?php echo esc_html($alt); ? data-lazy-src=
Device Slider

مشخصات پروژه

عنوان سایت

شورا اسلامی شهر بیرجند

دسته بندی

مشتری

موس را روی عکس بیاورید

توضیحات پروژه

 

شهر بیرجند با مساحت 35کیلومترمربع در مرکز استان خراسان جنوبی و شرق ایران قرار دارد . این شهر دارای بنا های تفریحی وگردشگری زیادی اعم از باغ اکبریه, مدرسه شوکتیه, ارگ کلاه فرنگی و قلعه بیرجند است . شورای اسلامی شهرها شورا هایی هستند که اعضا ان در هر شهر به طور منحصر به فرد با رای خود مردم انتخاب می شوند . پس مردم به طور مستقیم با رای خود بر آیندشان تاثیرمی گذارند.

سایت شورای اسلامی شهر بیرجند طراحی و پیاده سازی شده توسط مجتمع برنامه نویسی ایرانیان دارای امکانات زیادی است که از مهمترین آنها میتوان به امکان جستجو, مشاهده اخبار, ارتباط با سازمان و مشاهده ی گزارش های تصویری اشاره کرد. در بخش منو سایت دارای بخش اطلاعات شهر که برای اشنایی شما با شهر بیرجند است و تاریخچه شورا برای اشنایی با شورا و وظایف ان در نظر گرفته شده است . امنیت بالا ,کدنویسی اختصاصی و پنل شخصی از جمله امکانات سایت شورای اسلامی شهر بیرجند است.

 

تکنولوژی های بکار رفته

درخواست مشاوره و ثبت سفارش

اگه تا الان نتونستین راهی مناسب برای هوشمندسازی کسب و کار خودتون پیدا کنین ، اصلا نگران نباشین کافیه برای شروع از ما مشاوره بگیرید . کارشناسان ما براساس بودجه و اهدافتون بهترین راه رو برای کسب و کار هوشمندتون معرفی میکنن و در این مسیر کنارتون هستن
  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 91015061-021 تماس بگیرید