ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

نرم افزار جامع مدیریت مجتمع های تجاری و مسکونی

 بهترین نرم افزارجامع مدیریت ساختمان، آپارتمان و مجتمع های مسکونی، تجاری و مراکز خرید
+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

بهترین نرم افزار جامع مدیریت مجتمع های مسکونی /ایراکد

نرم افزار مدیریت مجتمع های مسکونی چیست؟ ازآنجایی که امروزه اکثر امور مدیریتی و فرایندهای مرتبط با آن امری سخت و زمان بر می باشد، و شما نیازمند داشتن دانش حسابداری می باشید، مستلزم در اختیار داشتن سیستم های تخصصی و جامع می باشد. مدیریت مجتمع های مسکونی ،تجاری، شهرک ها ،مراکز تفریحی و ورزشی، پارک ها و مراکز خرید نیزاز این قاعده مستثنا نیست و با توجه به اینکه بر کیفیت زندگی و کسب وکار بسیاری از مردم اثرگذار است، از اهمیت ویژه ای نیز برخوداراست.

نرم افزار مدیریت ساختمان های  تجاری و مسکونی ایراکد فقط مختص شارژ ساختمان یا حسابداری مجتمع نیست، بلکه کلیه امور مربوطه از جمله شارژ ساختمان ، درامد ها، هزینه ها، پرداخت ها، اجاره ها، تسویه ی حساب ها وغیره  را به صورت تخصصی و یکپارچه در کمترین زمان ممکن وکمترین بودجه  به آسانی مدیریت می کند.

چرا نرم افزار مجتمع های تجاری ایراکد؟

مالکین یا مشاورین املاک ویژه برج های تجاری ومسکونی با خرید نرم افزار مدیریت ساختمان ایراکد بدون نیاز به داشتن دانش حسابداری درحقیقت یک حسابدار و یک مشاور مالی آنلاین و خبره با پرداخت کمترین هزینه و صرف کمترین زمان ممکن جهت مدیریت دقیق و جامع ساختمان خود را استخدام میکنند.

هدیه ایراکد به شما

استفاده از دموی رایگان محصول قبل از خرید نرم افزار به شما این امکان را میدهد که ابتدا آن را برای مجتمع خود امتحان کرده و با مشورت متخصصان ما بتوانید هر چه بهتر از نرم افرار مدیریت مجتمع های تجاری و مسکونی استفاده کنید. و در وقت و هزینه های اضافی صرفه جویی کنید.

هدیه شرکت ایراکد

امکانات خاص و منحصر به فرد نرم افزار مدیریت مجتمع های تجاری ومسکونی ایراکد:

مدیریت همزمان چندین مجتمع

مدیریت همزمان چندین مجتمع

برای اشخاصی که مالک چندین مجتمع تجاری یا مسکونی ،پاساژ یا برج در یک شهر ویا حتی در چند شهرهستند بهترین گزینه است چراکه می توانند مدیریت مالی چندین مجتمع خود را به صورت یکپارچه و یکجا و در یک نرم افزار حسابداری داشته باشند.

مدیریت اطلاعات ساکنین و اطلاعات واحد ها

مدیریت اطلاعات ساکنین و اطلاعات واحد ها

قابلیت تعریف و ثبت مشخصات واحد ها و اطلاعات مالکین و مستاجرین هر واحد و ذخیره زمان ورود و خروج هر یک از آنها، این امکان قابلیت استفاده از تخصص ساکنان در مواقع لازم را برای شما فراهم می کند.

مدیریت درآمد ها

مدیریت درآمد ها

این نرم افزار کلیه درامد های مجتمع نظیر پرداخت ها مالکین ، مستاجرین (نظیر پرداخت شارژها ،اجاره ها،تسویه حساب ها) یا اشخاص حقیقی وحقوقی و نحوه ی دریافت هارا برا شما ثبت و نگهداری میکند. که این امر موجب نظارت مستقیم ودقیق مالک مجتمع بر کلیه ی پرداخت ها می شود.

مدیریت اجاره ها

مدیریت اجاره ها

بدهی مالکین و مستاجرین و اجاره ها در هرواحد به تفکیک و بصورت خودکار و بر اساس نفرات، متراژ واحد، و فرمول مصوب محاسبه می شود. و ساکنین می توانند از هرجایی ودر هر زمانی بدهی خود را پرداخت نمایند .

اطلاع رسانی به ساکنین ومالکین

اطلاع رسانی به ساکنین ومالکین

هر خبر یا اطلاعیه ی مهم یا فوری را در اسرع وقت در اختیاریک شخص خاص یا کلیه ساکنین قرار دهید.و خلاصه صورتجلسه ها را برای همه ی مالکین و مستاجرین یا کسانی که حضور نداشتند ارسال کنید. و حتما نیاز به حضور در مجتمع نیست. دیگر نیازی به چاپ کاغذی اطلاعیه و صرف زمان ندارید.

ثبت خودکار تغییر پست ها

ثبت خودکار تغییر پست ها

یکی از امکانات این نرم افزار این است که درصورتیکه مسئولیت افراد در گروه های کاری ثبت شده تغییرکنند نیازی به ویرایش اطلاعات ثبت شده درسیستم و تعیین مجدد سطح دسترسی نیست وتنها با تغییر نام افراد در گروهای کاربری این تغییر پست درسیستم صورت میگیرد.

پیشرفته ترین خدمات امنیتی نرم افزار مدیریت مجتمع های تجاری و مسکونی ایراکد

بایگانی دیجیتال

یکی از قابلیت های منحصر به فرد و حیاتی که نرم افزار مدیریت مجتمع های تجاری و مسکونی ایراکد را از سایر نرم افزار های مشابه متمایز می کند این است که اطلاعات شما بصورت خودکار و دیجیتال بایگانی می شوند با این قابلیت دیگر دغدغه ی از بین رفتن اطلاعات در صورت بروز وقایع غیر مترقبه را نخواهید داشت.

احرازهویت قدرتمند

از دیگر ویژگی های شاخص امنیتی، احراز هویت این سامانه استفاده ازیک الگوریتم رمزنگاری کاملا پیشرفته و تخصصی می باشد. فرم ورود به نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که در برابر ورود ربات ها مقاوم می باشد .

خروج خودکار امنیتی

اگر به هر دلیلی سیستم در حالت Sleep قرار بگیرد یا کاربر فعالیتی در سیستم نداشته باشد و موس را تکان ندهد نرم افزار به طور خودکار کاربر را از سیستم خارج می نماید. که این قابلیت مانع از سوء استفاده اشخاص دیگر از نرم افزار می شود .

تمامی نرم افزارها امکانات ایده آل برای مدیریت ساختمان را ارائه می کنند اما کارمزدها و امکانات خاص وسطح امنیتی بالاتر از مهم ترین ویژگی هایی هستند که این نرم افزار ها را از هم دیگر متمایز می کند.  بنابراین ما از میان این  نرم افزارها به شما نرم افزار مدیریت مجتمع های تجاری ومسکونی ایراکد را پیشنهاد می کنیم که با آن یک گام جلو تر هستید. چراکه کاملا بصرفه است و برای تمامی واحدهای مسکونی و اداری و تجاری با هر تعداد واحد مناسب است. از طرفی امکانات بسیار کاملی دارد و از همه مهم تر پشتیبانی بسیار قوی هنگام استفاده از اپلیکیشن در کنارتان خواهد بود تا به تمامی سوالات تان جواب دهد.
شناسنامه نرم افزار مدیریت مجتمع های تجاری

شناسنامه نرم افزار مدیریت مجتمع های تجاری

زبان برنامه نویسیPHP

پایگاه داده mysql

معماری چندلایه و شی گرا

برخی از مشتریان ما

امکانات اختصاصی ایراکد برای برنامه نویسی

کیفیت بالا کدنویسی

طراحی انعطاف پذیر

مشاوره و پشتیبانی

طراحی منحصر به فرد

امنیت بالا

کاربری ساده

طراحی اختصاصی

سوالات متداول

بله، این امکان در نرم افزار ایراکد وجود دارد که هر ماه یا هر فصل می توانید ابتدا فرمول محاسبه شارژ را تغییر دهید و شارژ ماهانه را بر اساس فرمول جدید محاسبه کنید و تاثیری بر مقادیر قبلی ندارد.
بر اساس ماده 23 و اصلاحیه آن در صورتی که اعضای هیات مدیره نحوه محاسبه دیگری را برای تقسیم هزینه های مجتمع مصوب نکرده باشند، تقسیم براساس متراژ هر واحد، روش معمول قانون گذار محسوب می شود.اما در بسیاری از مجتمع های تجاری ومراکز خرید، نحوه ی ارائه خدمات و مقدار آن به هر یک از واحد ها، براساس پارامتر هایی همچون موقعیت، طبقه وصنف هر واحد متفاوت می باشد. به همین دلیل شناسایی هر یک از پارامتر های اعلام شده می تواند شارژ را دقیق تر و عادلانه تر محاسبه نماید. راه حل پیشنهادی مجموعه ایراکد بررسی نحوه محاسبه هزینه های مجتمع و تشخیص پارامترهای موثر در هریک از هزینه ها می باشد.
بله، تاریخچه ورود مستاجرین و مالکین در نرم افزارمدیریت ساختمان ایراکد ثبت می شود وحساب هر کدام بصورت جداگانه می باشد.
برای کار با نرم افزار ایراکد نیاز به داشتن دانش حسابداری نیست و نیازی به سند زدن ندارید.
کلیه قرارداد های مربوط به اجاره نامه، انتقال سرقفلی، فروش سرقفلی، فسخ اجاره و… در این نرم افزار موجود می باشد.