ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

فهرست محتوا

The Price Of Designing A Store Website With WordPress1

خرید از پیج‌های معتبر اینستاگرام و یا فروشگاه‌های اینترنتی یکی از جریان‌هایی است که در راستای دیجیتالی شدن کسب و کارها آن را تجربه کرده‌اید. از همین روی بسیاری برای بهره‌مندی از مزایا مدیریت آنلاین، وارد این راه شده‌اند. از همین روی تعرفه طراحی سایت فروشگاهی وردپرس یکی از دلایل ایجاد طراحی سایت است.

اما اگر اولین سوال شما این است که “هزینه و قیمت طراحی سایت چقدر می‌باشد؟!” باید بدانید که برآورد تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس به چه عواملی بستگی دارد تا سرمایه خود را به باد ندهید!

این مقاله ایراکد به بررسی همین عوامل کلیدی پرداخته است پس آن را از دست ندهید!

 

چرا طراحی سایت با وردپرس تا این اندازه طرفدار دارد؟!

وردپرس یکی از اصلی‌ترین پایه‌های دیجیتالی شدن کسب و کارهاست که پس از نزدیک به 20 سال که از معرفی آن می‌گذرد، همچنان پرقدرت و نوآور پا بر جا مانده است.

اگر چه هدف اصلی از ایده این سیستم مدیریت محتوا تنها وبلاگ نویسی بود اما دیری نپایید که قابلیت‌های پنهان آن نمایان شده و توسعه دهندگان با پرداختن به نقاط مثبت آن کمک کردند تا از تک بعدی بودن خارج شده و به سیستم قدرمند امروز مبدل شود!

وردپرس به صورت منظم و هوشمند در حال به روز رسانی هسته و افزودنی‌های خود است و همین موضوع آن را از منسوخ شدن دور نگه می‌دارد. رایگان بودن و امنیت و سرعت قابل قبول، تمام آن چیزی است که برای راه‌اندازی یک وبسایت به آن نیاز خواهید داشت.

از طرفی تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس بسیار به صرفه است و با هزینه طراحی اختصاصی و کدنویسی از صفر تا صد، اصلا قابل مقایسه نیست. به همین دلیل کسب و کارهای کوچک و بزرگ بسیاری به آن روی آورده و فروشگاه اینترنتی خود را بر پایه وردپرس تاسیس نموده‌اند.

 

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی وردپرس با کیفیت

 

نقاط قوت راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی:

چند سالی شده که مدیریت سنتی کسب و کار و نشستن پشت پیشخوان و جواب مشتری را دادن به صورت حضوری برای برخی کسب و کارها، جای خود را به مدیریت آنلاین داده است. در مدیریت آنلاین، شما به عنوان مدیر یک کسب و کار، در منزل خود نشسته و از طریق تلفن همراه یا لپتاپ خود سفارشات، پرداختی و باقی موضوعات را پیگیری می‌کنید.

اما بگذارید 3 علت اصلی این تغییر بزرگ را که دنیای کسب و کارها را تغییر داده است، بیان کنیم:

فروشگاهی 24 ساعته:

همان طور که می‌دانید، یک فروشگاه اینترنتی تعطیلی ندارد! یعنی حتی در روزها و ساعت‌هایی که همه فروشگاه‌ها و مراکز تجاری تعطیل هستند، فروشگاه اینترنتی شما قادر است فروش داشته باشد و سفارش جدید را پذیرا باشد!

این دقیقا همان نقطه اوج آنلاین شدن کسب و کارهاست که افراد زیادی را مجذوب خود کرده است.

 

مدیریت آسان و کم دردسر:

مدیریت و راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی پوشاک در مجموع بسیار آسان‌تر و کم دردسرتر خواهد بود. زیرا زمانی برای بروکراسی‌های اداری و اخذ مجوزهای تاسیس و … را نیاز ندارید.

یا لازم نیست که تمام روز را به امید ورود یک مشتری در فروشگاه خود بنشینید و زمان تلف شده زیادی داشته باشید. زیرا فروشگاه اینترنتی شما به صورت خودکار وظیفه پاسخگویی به مشتریان را به عهده دارد!

 

مقرون به صرفه و اقتصادی :

شاید در نگاه اول تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس شما را بترساند و منصرف کند، اما زمانی که به صورت کلی و با دید بازتر به موضوع بنگرید، مشاهده خواهید کرد که هزینه‌های بسیار بیشتری در روش سنتی گریبان گیرتان هستند که آنها را فراموش کرده بودید!

 

با این تفاوت قیمت طراحی سایت شرکت‌های مختلف چطور تصمیم بگیریم؟!

در عصر حاظر بدون تردید اگر به دنبال خرید یا استفاده از خدماتی باشید، اولین کار جستجوی آن در وبسایت‌های مختلف است! تقریبا همه ما عادت کرده‌ایم که قبل از خرید محصولات، قیمت و اطلاعات دقیق محصول را در وبسایت‌های دیگر بررسی کنیم.

پس اگر به دنبال تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس باشید، شرکت‌های مختلف پلن‌های قیمت‌گذاری متنوعی را به شما پیشنهاد خواهند داد. پس از یک بررسی کوتاه متوجه خواهید شد که تفاوت قیمتی فاحشی وجود دارد که سبب سردرگمی‌ شما خواهد شد.

به عنوان مثال؛ پلن‌های پایه یا اولیه برخی شرکت‌ها کمتر از 1 میلیون تومان هستند و تا 15 میلیون تومان ادامه می‌یابند. در صورتی که در شرکت دیگر شروع قیمت‌ها ممکن است از 8 میلیون تومان باشد و تا 30 میلیون هم برود!

این تفاوت قیمت‌های ملموس و گاها تعجب‌آور، از دو حالت خارج نیست. یا تفاوت قیمت ناشی از عوامل تاثیرگذار در تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس است و یا موضوع گران‌فروشی در بین است!

پس اگر نمی‌خواهید سرمایه شما به هدر برود و از تصمیم خود پشیمان بشوید، بهتر است از جزئیات و فاکتورهای نقش دارنده در قیمت‌گذاری آگاه باشید. زیرا بالاتر بودن قیمت لزوما به معنای گران‌فروشی نیست!

 

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

 

10 عامل موثر در تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس:

در این بخش 10 فاکتور نقش دارنده در تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس را عنوان خواهیم کرد. زیرا ممکن است پس از بازدید پلن‌های قیمت‌گذاری طراحی سایت در شرکت‌های مختلف، از تفاوت قیمت‌ها تعجب کنید!

اعتبار و تجربه شرکت طراحی سایت:

یکی از عواملی که در تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس نقش دارد، تجربه و اعتبار شرکت طراح است. اغلب شرکت‌های باتجربه که صدها پروژه موفق را در کارنامه دارند، برای به رخ کشیدن اطمینان خود از کیفیت خروجی پروژه، قیمت‌های بالاتری را لحاظ می‌کنند.

 

تعداد صفحات مورد نیاز:

تعداد صفحات وبسایت یعنی تعداد دیزاین‌ها و طراحی‌های مورد نیاز آن! پس بدون شک هر چه صفحات و لندینگ‌های بیشتری برای یک فروشگاه اینترنتی لازم باشد، زمان و هزینه بیشتری نیز باید صرف طراحی آنها شود.

 

امکانات و قابلیت‌های لازم:

فروشگاه‌های اینترنتی علاوه بر ظاهر، از نظر امکانات نیز با یکدیگر تفاوت دارند و به این ترتیب تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس نیز متغیر خواهد بود.

پس برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها بهتر است قبل از اقدام به طراحی سایت، در مورد نیازهای مخاطب تحقیق کنید و خواسته‌های وی را برای جلب رضایت در وبسایت خود لحاظ نمایید. به عنوان مثال؛ قابلیت افزودن محصول به علاقهمندی‌ها و یا مقایسه آن با دیگر محصولات مشابه از جمله ویژگی‌های کاربردی هستند که وجود یا عدم وجود آنها در یک وبسایت، بر مجموع هزینه تاثیر خواهد داشت.

 

مدت زمان تحویل وبسایت:

در برخی از شرکت‌های طراحی سایت، اگر برای تحویل گرفتن وبسایت عجله داشته باشید، باید هزینه مازادی را پرداخت نمایید و به همین دلیل تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس به صورت اضطراری، تغییر خواهد کرد.

 

استفاده از قالب آماده یا طراحی اختصاصی:

طراحی وبسایت با استفاده از قالب‌های آماده در مقایسه با طراحی صفحات با صفحه سازها بسیار آسان‌تر است. پس تعرفه نهایی طراحی سایت به این موضوع نیز بستگی دارد.

 

مدت زمان و کیفیت پشتیبانی:

پشتیبانی از جمله درگیری‌های همیشگی مشتریان با شرکت‌های طراحی سایت است. زیرا کیفیت پاسخگویی و سرعت بررسی مشکل در برخی موارد بسیار کند می‌باشد، پس اگر شرکتی با قیمت خدمات به صرفه‌تر مشاهده کردید، حتما کیفیت و زمان پشتیبانی آنها را جویا شوید.

 

امنیت وبسایت:

موضوع امنیت برای وبسایت‌های فروشگاهی که اطلاعات کاربران را دریافت می‌کنند، بسیار اهمیت دارد. برخی شرکت‌های طراحی به بهانه ارائه پلن‌های اقتصادی و ارزان، از رعایت مسائل امنیتی در وبسایت سر باز می‌زنند، پس حتما به این موضوع توجه نمایید و امنیت را فدای قیمت نکنید!

 

تصویری از طراحی سایت فروشگاهی

 

بهینه‌سازی و افزایش سرعت:

موضوع دیگر که در تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس نقش دارد، میزان پرداختن و توجه شرکت طراح به بهینه‌سازی و سرعت وبسایت است.

 

ورود اطلاعات:

اگر وظیفه ورود داده‌ها و محصولات بر عهده شرکت طراح باشد، تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس افزایش خواهد داشت زیرا نیازمند تعریف یک نقش به عنوان منتشرکننده محتواها خواهد بود.

 

هزینه هاست و دامنه:

هاست و دامنه دو جز جدایی ناپذیر طراحی سایت هستند. اگر در قرارداد، هزینه پرداخت سالانه فضای هاست و خرید و تمدید دامنه را کاملا برعهده شرکت طراح در نظر بگیرید، باید مجموع هزینه بیشتری را متقبل شوید.

 

سخن پایانی

پس در نهایت اگر از سود و فروش کسب و کارتان رضایت ندارید و به دنبال راهی هستید تا درآمد مدنظرتان را به دست آورید، راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی موردپسند و زیبا می‌تواند چتر نجات شما برای رهایی از وضعیت فعلی‌تان باشد!

اما چالش اصلی، تعرفه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس یا روش‌های دیگر است که گاهی خریداران را گمراه می‌کند. که ما در این مقاله ایراکد به توضیح آنها پرداختیم تا از هدر رفت سرمایه شما جلوگیری کنیم!

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.