ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

خدمات پشتیبانی و نگهداری سایت

خدمات پشتیبانی ما تمام نیاز های شما را برطرف خواهدکرد

ما پشـتیبان سیسـتم های دیجیـتال هستیم

به دلیل گسترش کسب و کارها در دنیای مجازی از طریق دنیای وب، خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت از ضروری ترین و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به حساب می آید. و از آنجا که موضوع پشتیبانی سایت و مدیریت سایت از لحاظ اهمیت و حساس بودن برای مشتریان همانند خدمات پس از فروش یک کالا دارای ارزش می باشد، ما در ایراکد همواره سعی داریم که بهترین  عملکرد را بر مبنای حس مسئولیت پذیری داشته و با پاسخگوی همیشگی به مشتریان خود ، خدمات متمایز و متفاوتی را در این خصوص ارائه دهیم. ما ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت با بهترین کیفیت را وظیفه ی خود میدانیم.

ما در تیم ایراکد که به صورت تخصصی خدمات وب مستری و پشتیبانی و نگهداری سایت را ارائه میدهد، با تکیه بر تجربه های چندین ساله ی خود مدیریت کلی وب سایت شما را ، توسط تیم طراحی سایت پشتیبان وب انجام میدهیم.

ویژگی های برجسته پشتیبانی تیم ایراکد

بارگذاری و اپلود محتوا

ایجاد مطلب و ارائه منبع برای بارگذاری و اپلود محتوا ، به عهده مشتری می باشد ( به غیر از مطالبی که توسط تیم پشتیبان وب تهیه و ارائه می شود)

طراحی و ریدیزاین صفحات

شما در ابتدای طراحی مجدد سایت، متناسب با نوع کسب و کارتان نیازهای اساسی و تغییرات لازم را شناسایی کرده و در واقع این شما هستید که انتخاب می کنید چه تغییراتی در قالب صفحات اعمال شود.

پشتیبانی 7/24

ما در طول 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به درخواست ها و سوالات شما مشتریان عزیز هستیم (7/24=7 روز هفته در 24 ساعت است ).

اپدیت cms ها و ماژول ها

اهمیت به روز رسانی و آپدیت cms در زمان مناسب موجب رفع بسیاری از اختلالات امنیتی می گردد و بدین شکل علاوه بر بهره مندی از جدیدترین امکانات cms، امنیت سایت شما به منظور جلوگیری از هک افزایش می یابد.

طراحی عکس

طراحی عکس و تصاویر اینفوگرافیک مطابق با نوع کسب و کار و موضوع وب سایت شما صورت خواهد گرفت. هزینه هر عکس به در خواست شما ، مبلغ 20000 هزار تومان به فاکتور شما اضافه می شود .

رفع مشکل امنیتی و فنی

در صورت به وجود آمدن مشکلات امنیتی و خطاهای فنی، کارشناسان مجرب ایراکد در اسرع وقت پیگیری های لازم را انجام خواهند داد و سعی داریم که درکوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل امنیتی و فنی سایت شما اقدام نماییم

نصب انواع ماژول ها

مناسب ترین و بهترین ماژول یا افزونه را کارشناسان پشتیبان وب ایراکد، با توجه به کاربرد و نیاز برای شما نصب خواهند کرد و در زمان های لازم نیز آپدیت و بروز رسانی خواهند نمود.

گرفتن بک اپ به طور منظم

در صورت دسترسی هکرها به سایت شما و حذف اطلاعات، و یا تغییر و حذف بخش های سایت و دیتابیس توسط شخص و شما، یک نسخه از اخرین تغییرات سایت خود دارید و می توانید آن را بازیابی کنید

سیستم مدیریت یکپارچه

در راستای مشتری مداری و هدفمندی و بهبود سطح کیفی خدمات ، تمامی جزئیات و مواردی که در یک پروژه پشتیبانی سایت استفاده می شود را در صفحه مشتریان قرار داده ایم.

ما که هستیم؟

0
پروژه سازمانی
0
پروژه تجاری
0
پروژه فروشگاهی
0
سابقه کار

تعرفه طراحی قالب جوملا

اگر مشکلی در مدیریت وب سایت وردپرسی خود دارید و یا احساس میکنید به طراحی یک وب سایت احتیاج دارید با ایراکد همراه باشید.

همین حالا اقدام کنید و لذت کار با یک تیم حرفه ای را تجربه کنید .