ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت مذهبی

با ایجاد یک سایت مذهبی میتوانید پل ارتباطی بین کاربران و مساجد،هیئت ها باشید

فردایی بهتر را با ایراکد بسازید.

طراحی سایت مذهبی؛ نیاز مردم و شما

با پیدایش و فراگیری اینترنت، بسیاری از فعالیت‌های انسان‌ها قالب اینترنتی پیدا کرده و این عامل باعث به وجود آمدن سبکی جدید از زندگی برای مردم شده است. این تکنولوژی به میزانی کارآمد بود که امروزه اینترنت به یک عضو جدانشدنی از زندگی ما تبدیل شده است. شما با یک جست وجو ساده می‌توانید از میزان تاثیر و اهمیت اینترنت بر روی زندگی‌ها آگاه شوید. اهمیت اینترنت به طوری بوده که امروزه اکثر شرکت‌ها، ادارات و فروشگاه‌ها دارای سایت‌های اینترنتی برای خود می‌باشند. اما چرا شما برای خود سایتی اینترنتی‌ای نداشته باشید؟ اگر به طراحی سایت مذهبی فکر می‌کنید اما همچنان دو به شک هستید، در ادامه به اهمیت این گونه سایت‌ها خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید. همچنین اگر به دنبال طراحی سایتی با کیفیت می‌باشید، اما شرکت مناسبی برای این کار پیدا نکرده‌ای بهتر است با شرکت ایراکد، یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت ایران آشنا شوید.

امکانات طراحی اپلیکیشن آموزشی

اوقات شرعی
امکانات طراحی اپلیکیشن آموزشی
پخش سخنرانی
طراحی اپلیکیشن فروش فایل
درج احادیث
تالار گفت و گو
امکان ارتباط با مشاوران مذهبی
نمایش اخبار مرتبط
طراحی اپلیکیشن فروش فایل
مقالات مرتبط مذهبی
امکانات طراحی اپلیکیشن آموزشی
سوالات متداول

قالب مناسب برندتان را با ایراکد بسازید.

سایت‌های مذهبی چه کاربردی دارند؟

در دنیا امروز اینترنت بسیار مفید واقع شده و زندگی انسان‌ها را به مراتب راحت‌تر کرده است. این به طوری است که برای اکثر چیزها یا سایتی اینترنتی طراحی شده یا اپلیکیشن آن موجود است. اما طراحی سایت مذهبی چه کاربردی دارد؟ چرا باید وقت و هزینه خود را صرف طراحی یک سایت مذهبی بکنیم؟ در ابتدا باید گفت که سایت‌های اینترنتی مختص چندین زمینه خاص نیست و در هر زمینه‌ای به نوبه خود کاربرد دارد. در زمینه دینی و مذهبی هم به همین صورت می‌باشد و از کاربردهای فراوانی برخوردار می‌باشد.

در کشوری که حجم اکثریت آن دارای یک دین واحد می‌باشند، یک سایت مذهبی از اهمیت فراوانی برخوردار می‌باشد. اما چه اهمیتی؟

امروزه طراحی یک سایت مذهبی می‌تواند یکی از بهترین راه ارتباطی با مردم برای در زمینه‌های مذهبی و دینی باشد. بطوریکه کاربران می‌توانند تنها با ورود به یک سایت مذهبی با زمینه‌های مختلف مذهبی آشنا شود یا ابهامات خود را رفع کند. همچنین باید در نظر داشته باشید که مخاطبان شما تنها مسلمانان نمی‌باشند. از همین رو این گونه سایت‌ها می‌تواند باعث جذب و علاقه‌مندی افرادی با دین‌های گوناگون به مذهب شما شوند. اما این موارد تنها گوشه‌ای از کاربرد‌های یک سایت مذهبی می‌باشد. پس اگر به فکر طراحی سایت مذهبی می‌باشید، ما ایراکد را یکی از شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران به شما پیشنهاد می‌کنیم. شما می‌توانید با استفاده از شرکت ایراکد از سایت مذهبی مناسبی برخوردار شوید و اهداف مذهبی خود را عملی کنید.

در خانه بمانید و کسب و کار کنید

با ساخت فروشگاه اینترنتی حرفه ای به کسب و کار خود رونق دهید 

چشم‌نواز و کاربردی = جذب مخاطبان

6 ویژگی مهم که سایت شما باید برخوردار باشد

از آنجایی که کاربرد سایت‌های مذهبی با با سایت‌های دیگر تفاوت عمده‌ای دارد، باید از ویژگی‌هایی در ارتباط با زمینه خود برخوردار باشد. از همین رو ما در این قسمت سعی داریم به 6 تا مهم‌ترین ویژگی‌هایی که حین طراحی سایت مذهبی باید مورد توجه قرار گیرد بپردازیم:

ظاهری مناسب و دلنشین

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که نه تنها سایت‌های مذهبی بلکه همه سایت‌ها باید داشته باشند، ظاهریی مناسب می‌باشد. اما چرا؟ وقتی فردی وارد سایت شما می‌شوند اولین عاملی که با آن رو به رو می‌شوند ظاهر سایت شما می‌باشد. از همین رو سایت شما باید از ظاهری مناسب و خاص برخوردار باشد تا مخاطبانتان را به خود جذب کند.

طراحی گالری عکس

یکی از ویژگی‌هایی که حتما سایت شما باید داشته باشد، گالری عکس است. استفاده از عکس‌هایی در ارتباط با دین و مراسم مذهبی به جذابیت سایت شما می‌افزاید و باعث جذب مخاطب بیشتری می‌شود. همچنین استفاده از عکس حین طراحی سایت مذهبی باعث بهبود سئو سایت شما می‌شود.

پخش آیات قرآن در سایت

یکی از امکاناتی که می‌توانید برای سایت خود در نظر بگیرد، قرار دادن بخشی برای پخش آیات قرآن کریم می‌باشد. این امکان باعث می‌شود کاربران سایت شما در حین دنبال کردن اهداف خود در سایت، به تلاوت و گوش دادن آیات دلنشین قرآن بپردازند و از وقت گذرانی در سایت شما لذت ببرند.

قرار دادن تالارهای گفتگو دینی در سایت

یکی از عواملی که به سایت شما اهمیت فراوان می‌بخشد، تالار گفتگو در ارتباط با مسائل دینی می‌باشد. این به طوری است که بسیاری از افراد برای رفع ابهامات خود وارد سایت‌های دینی می‌شوند، اما در بسیاری از سایت‌های مذهبی امکان گفتگو وجود ندارد. از همین رو استفاده از این ویژگی علاوه بر اینکه باعث مشکل گشایی می‌شود، بازدیدهای فراوانی را هم برای شما به ارمغان می‌آورد.

طراحی کتابخانه دیجیتال

یکی از مواردی که در هنگام طراحی سایت مذهبی باید مورد بررسی قرار گیرد، طراحی بخشی به عنوان کتابخانه دیجیتال می‌باشد. بسیاری از افراد که وارد سایت‌های مذهبی می‌شوند به دنبال کتاب‌هایی در زمینه مسائل مذهبی و دینی می‌باشند. از همین رو داشتن سایتی که دارای کتابخانه دیجیتال می‌باشد از اهمیت فراوانی برخوردار است.

برخورداری از پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین یکی از ویژگی‌هایی است که علاوه بر سایت‌های مذهبی باید در همه سایت‌ها رعایت شود. ممکن است کاربران در حین استفاده از سایت شما دچار مشکل شوند یا سوال‌هایی برای آن‌ها پیش بیاید، از همین رو برخورداری از پشتیبانی آنلاین می‌تواند بسیار موثر واقع شود. همچنین استفاده از پشتیبانی آنلاین باعث بهبود سئو سایت شما می‌شود.

ما در این بخش به ۶ تا از مهم‌ترین ویژگی‌های که سایت مذهبی شما باید برخوردار باشد پرداختیم. همچنین باید افزود ایراکد به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران و خاورمیانه، توانایی ارئه دادن  تمام این ویژگی‌ها و بسیاری ویژگی‌های دیگر به بهترین نحوه ممکن را برای شما دارد. همچنین شما با مراجعه به بخش نمونه کار می‌توانید از صخت این ویژگی‌ها اطمینان حاصل کنید. پس طراحی سایت مذهبی خود را به ایراکد بسپارید و سایتی حرفه‌ای و کارآمدی را به ارمغان آورید.

محتوای سایت مذهبی

هدف طراحی سایت مذهبی؟

از آنجایی ۹۸ درصد کشور ما مردمی مسلمان و معتقد هستند ، طراحی سایت یکی از سریع ترین راه های برقراری ارتباط با مردم در زمینه های مختلف دینی و مذهبی است.ساخت سایت مذهبی می تواند پاسخ گوی بسیاری از نیاز های افراد در زمینه ی احکام و مسائل دینی و تبلیغات مذهبی باشد

سفارش تولید محتوای تیزر تبلیغاتی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین شرکت تولید محتوا ایران به شما این است که اگر تصمیم به تولید محتوای تیزر تبلیغاتی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. آیا تولید محتوا برای کسب و کارتان کافی است و چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

بهترین شرکت طراحی سایت مذهبی چیست؟

شاید شما هم مانند افراد بسیاری، تصمیم گرفته‌اید با گذراندن دوره‌های آموزشی، خود به طراحی سایت بپردازید. اما ما این کار را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. شاید برایتان سوال شود که چرا؟ درسته که شما می‌توانید با گذراندن دوره‌های آموزشی به طراحی سایت مذهبی بپردازید، اما باید بدانید که هدف شما نباید تنها داشتن یک سایت باشد. کیفیت سایت یکی از تاثیرگذارترین عامل‌های در یک سایت می‌باشد، به طوری که اگر یک سایت از طراحی با کیفیتی برخوردار نباشد، دارای ارزشی نخواهد بود. اما چرا کیفیت سایت اهمیت دارد؟ سایت مذهبی طراحی شده شما پل ارتباطی شما و کاربرانتان می‌باشد و مخاطبانتان از طریق سایت به محتوای شما علاقه مند می‌شوند. از همین رو سایت شما باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد و عملکردی قدرتمند داشته باشد.

اما طراحی سایتی با کیفیت نیازمند تجربه چندین ساله می‌باشد و از دست هر کسی ساخته نیست. همچنین گذراندن دوره‌های آموزشی تنها برای طراحی یک سایت ‌اصلا منطقی نیست. به همین دلیل شما نیازمند استفاده از یک شرکت طراحی سایت مذهبی در اطراف خود می‌باشید. از همین رو ما ایراکد را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اما چرا باید به ایراکد اعتماد کنیم؟ چه چیزی باعث برتری ایراکد نسبت به باقی شرکت‌های طراحی سایت شده است؟

ایراکد به عنوان یکی از برترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران شناخته می‌شود. ایراکد از تیمی از متخصصان و برنامه‌نویسان حرفه‌ای تشکیل شده است که تا امروز توانسته‌اند بهترین خدمات را ارائه دهند. ایراکد داری تجربه‌ای 14 ساله می‌باشد و در این 14 سال توانسته بیش از 1600 سایت بر اساس استانداردهای جهانی طراحی کند و اعتماد مخاطبان خود را کسب کند. همچنین ایراکد برای جلب اعتماد بیشتر نمونه کارهایی از طراحی سایت‌های مذهبی خود برای کاربرانش قرار داده است. پس اگر به دنبال شرکتی برای طراحی سایت مذهبی هستید، ایراکد بهترین گزینه شما می‌باشد.

.

ایراکد: بیش از ۴۰۰۰ پروژه و ۱۰۰۰ مشتری در بیش از ۱۴ سال!

آیا ایراکد توانایی ایجاد سایتی امن را دارد؟

اگر شما تصمیم به طراحی سایتی برای خود گرفته‌اید یکی از عواملی که باید به آن توجه کنید، امنیت سایت شما می‌باشد. امنیت سایت یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید مورد بررسی فراوان قرار گیرد. شما باید این را در نظر بگیرید که سایت شما یک سایت مذهبی می‌باشد و ممکن است کاربرانتان اطلاعات مهمی را در آن وارد کنند. اگر سایت شما از امنیت کافی برخوردار نباشد و توانایی محافظت اطلاعات کاربران را نداشته باشد، ممکن است در آینده با مشکلات بزرگی روبه‌رو شوید. از همین رو ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که بهتر است طراحی سایت مذهبی خود را به شرکت‌های کم تجربه نسپارید. زیرا ممکن است این شرکت‌ها توانایی از بین بردن تمام مشکلات امنیتی سایت شما را نداشته باشند و سایت شما در آینده مورد حملات سارقان قرار گیرد.

شرکت ایراکد با تجربه‌‌ای ۱۴ ساله در زمینه طراحی سایت، به یکی از توانمندترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران تبدیل شده است. ایراکد در این ۱۴ سال توانسته هزاران سایت با امنیت کافی طراحی کند که تابه حال دچار هیچ مشکلی نشده‌ است و این عامل باعث ایراکد در امروز  به شرکتی معتبر برای محافظت از سایت شما تبدیل شود. تیم متخصصان ایراکد با استفاده از بروزترین و کارآمدترین پروتکل‌های امنیتی توانایی از بین بردن تمام حفره‌های امنیتی و محافظت همه جانبه از سایت شما را دارد. پس اگر امنیت سایت شما به نگرانی‌ای برایتان تبدیل شده، به ایراکد اعتماد کنید تا از سایتی امن و با کیفیت برخوردار شوید.

اگر همچنان بر سر طراحی سایت مذهبی خود توسط ایراکد دو به‌ شک هستید و نمی‌توانید تصمیم بگیرید، همین حالا به قسمت مشاوره ایراکد مراجعه کنید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید. پس از مشورت با مشاوران ایراکد در صورت اطمینان می‌توانید برای ثبت سفارش خود اقدام کنید. پس معطل نکنید و همین حالا اقدام کنید.

خدمات ایراکد برای سایت مذهبی:

وجه تمایز ما نسبت به دیگر رقبا:

ما در ایراکد تمامی امکاناتی که برای یک سایت مذهبی نیاز است، را در نظر گرفته و با توجه به نیاز شما بهترین طرح ها را دراختیارتان قرار خواهیم داد. علاوه بر موارد ذکر شده تیم ما در ایراکد طرح را در چندین مرحله به  مشتری ارائه داده و عیوب برشمرده از سمت مشتری طرح را بررسی و اشکالات آن را رفع میکنیم. ایراکد با طراحی بیش از 600 سایت  توانسته جایگاهی ویژه در بین رقبا برای خود بدست آورده و با خدمات به روز و آنلاین مشتریان وفادار خود را افزایش دهد. با ما همراه باشید.

ویژگی مهم های یک سایت مذهبی

وب سایت مذهبی نیز مانند سایر سایت با موضوعات مختلف دارایی ویژگی ها و امکانات خاصی است که در زمان طراحی سایت مذهبی باید آن ها را به سایت اضافه نماییم ، در ادامه این ویژگی ها را بررسی می نماییم .

Mosque2
ظاهر جذاب و کاربر پسند

یک سایت خوب برای جذب مخاطب باید دارای ظاهری جذاب باشد تا کاربران بیشتری را به سمت خود جلب کند. برای طراحی یک سایت خوب باید تمام فاکتورهایی که ایجاد زیبایی کرده وبر روی زیبایی سایت نقش مهمی دارند را در نظر گرفت.

منوهای پیشرفته و جستجوی کاربردی

منوهای سایت و ابزار جستجو نقش مهمی در سایت بازی میکنند. نوار جستجوی سایت باید به سادگی قابل استفاده بوده و با انواع کلمات کلیدی نتایج قابل قبولی به مشتری ارائه دهد. همچنین پلتفورمی که استفاده میکنید امکان منوهای ساده و کاربردی را برای کاربران سایت شما فراهم کند تا کاربران بخش هلای مختلف سایت را پیمایش و مرور نمایند.

گالری تصاویر

گالری تصاویر از جمله ویژگی هایی است که وجود آن در وب سایت می تواند باعث جذب بازدیدکننده شود.گالری تصاویر می تواند تصاویر  اخبار ،رویدادها ،محصولات کشاورزی  ،نمونه کارها و پروژه ها  را شامل شود.وجود این موارد می تواند گالری تصاویر شما را به یک عنصر خاص و مهم تبدیل کند همچنین باید توجه کرد که در گالری تصویر از عکس های باکیفیت استفاده کنید.

ارسال sms

با نصب پکیج sms بر روی هاست سایت و راه اندازی سروس sms یک شماره اختصاصی جهت ارسال sms به سایت شما تعلق میگیرد و امکان اطلاع رسانی جمعی را فراهم میکند.

سرویس ایمیل

پس از راه اندازی سایت امکان ساخت بی نهایت اکانت ایمیل با پسوند دامنه سایت برای کاربر مهیا میشود که میتوان  از طریق سرویس webmail میتوان به پیام ها  و ایمیل ها دسترسی داشت.
و به صورت دوره ای بک آپ گرفت

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل تولید محتوای تیزر تبلیغاتی نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی.

دیجیتال مارکتینگ

آیا طراحی مناسب کافی است؟

حال شاید با خود تصور کنید که با طراحی سایت مذهبی با کیفیت می‌توانم از یک سایت مناسب برخوردار شوم و به تولید محتوا در زمینه مذهبی بپردازم. اما این تنها یک تصور اشتباه است. درسته که کیفیت طراحی سایت از اهمیت بسیاری برخوردار است و بر روی کیفیت سایت شما تاثیر فراوانی دارد، اما به تنهایی کافی نیست. بلکه طراحی سایت را می‌توان شروعی موفق در نظر گرفت. اما چرا؟ چه عوامل دیگری برای داشتن یک سایت خوب نیاز است؟ در ابتدا باید اشاره کرد که داشتن سایتی با کیفیت کار ساده‌ای نیست و شما نیازمند انجام فعالیت‌های بسیاری می‌باشد. اما علاوه بر آن تمام این فعالیت‌هایی باید از کیفیت عالی برخوردار باشند.

اما انجام این کارها نیازمند تجربه فراوانی می‌باشد و به تنهایی ممکن نیست. همچنین استفاده از تیمی که تجربه کافی ندارند، ممکن است در آینده برای شما مشکل ساز باشد. از همین رو شما نیازمند همکاری با تیمی حرفه‌ای در اطراف خود می‌باشید که توانایی ارائه بهترین‌ها را دارند. اما بهترین شرکت در زمینه خدمات دیجیتال چیست؟

همان طور که اشاره کردیم ایراکد یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت مذهبی در ایران می‌باشد، اما در کنار طراحی سایت در دیگر زمینه‌های دیجیتال تجربه فراوان دارد. ایراکد با داشتن ۱۴ سال تجربه در زمینه‌هایی از قبیل طراحی سایت، بهینه‌سازی، دیجیتال مارکتینگ، هاستینگ، برنامه نویسی اختصاصی، طراحی اپلیکیشن و طراحی ربات شبکه‌های اجتماعی توانایی ارائه بهترین خدمات را به مشتریان خود دارد. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به بخش نمونه کارها و مشاهده آن‌ها، از کیفیت خدمات ایراکد اطمینان حاصل کنید. پس همین حالا برای ثبت سفارش خود به ایراکد اقدام کنید و با راه اندازی سایتی با کیفیت از برترین جایگاه‌های گوگل برخوردار شوید.

همان طور که متوجه شدید طراحی سایت مذهبی از اهمیت فراوانی برخوردار است، اما اگر سایت شما روی اصول و به صورت حرفه‌ای طراحی شده باشد و از امکانات مناسبی برخوردار باشد، باعث جذب مخاطبان بسیاری می‌شود. جذب مخاطب بیشتر و افزایش بازدیدها سایت شما را به سایت محبوب تبدیل می‌کند و کسب و کار شما را رونق می‌دهد. اما طراحی سایت با عملکردی مناسب کار ساده‌ای نیست و نیازمند رعایت نکات فراوانی می‌باشد. از همین رو ما امروز سعی کردیم شما را با یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت ایران یعنی ایراکد آشنا کنیم تا شما با همکاری با ایراکد از سایتی مطمئن برخوردار شوید. پس اگر تصمیم به طراحی سایت مذهبی دارید، کافیست به ایراکد اعتماد کنید و سایتی با کیفیت برای خود به ارمغان بیاورید.

نکات مهم که باید بدانید!

سوالات متداول

تعرفه طراحی سایت در تیم طراحی ایراکد با توجه نوع ویژگی‌ها و عملکرد سایت شما مشخص می‌شود و طراحی سایت‌ها و خدمات دیگر از  تعرفه ثابتی برخوردار نیستند.

زمان طراحی وب سایت مذهبی در ایراکد با توجه به امکانات مدنظر شما  بین 5 الی 40 روز کاری زمان بر می‌‍باشد.

مبلغ 50% کل پروژه به عنوان پیش پرداخت، پس از ثبت قرارداد به صورت نقدی دریافت می‌شود. در ادامه مبلغ 25% کل پروژه به تاریخ اتمام فاز طراحی دیزاین گرافیکی و تایید تم سایت توسط کارفرما، دریافت می‌شود. اما در پایان مبلغ 25% کل پروژه به تاریخ تحویل سایت، به حساب از مشتری دریافت می‌شود.