ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت فروشگاهی

ایراکد

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایتدر واقع سیستم‌های پیشرفته‌ای هستند که در دنیا برای کمک به انسان و برای سهولت در کارهایش ساخته شده‌اند.  یکی از این طراحی‌های به روز، جدید و پیشرفته طراحی سایت فروشگاهی است. امروزه این سایت ها طرفداران زیادی در سطح جهانی دارند زیرا این سایت ها انجام کارها را آسان کرده اند. تعریفی که از طراحی سایت فروشگاهی داده می‌شود این است که این سایت ها برای پردازش متن درست، مدیریت پایگاه داده اینترنتی ، بسته‌بندی محصولات و کمک به اداره فروشگاه توسط طراح متخصص ساخته، تولید و عرضه می‌شوند.. سایت های فروشگاهی در خود و ساختارشان به چند دسته درونی تقسیم می‌شوند. این دسته‌های درونی شامل برنامه مدیریت مشتریان، برنامه مدیریت وظایف کاربران و برنامه درونی مدیریت فاکتورها هستند.

تا حالا به این فکر کردی که با تلفن همراه خودت تمامی کارهای اداره و سازمان را مدیریت کنی؟

طراحی سایت فروشگاهی کمک شایانی می‎کند تا کار مدیریت داخلی را به صورت روزانه، مداوم، با دقت ، درست و سریع انجام دهد و به مدیر فروشگاه در مدیریت کردن فروشگاه کمک کند.همچنین می توانند خدماتی برای مشتریان فراهم کنند تا کم تر نیاز به مراجعه حضوری فرد در فروشگاه فیزیکی باشد.

طراحی سایت فروشگاهی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

طراحی سایت فروشگاهی به صاحبان آن فروشگاه که متقاضی هستند می‌تواند کمک کند تا به خوبی و به سرعت و با کیفیت کار خود را انجام دهند و فروشگاه را مدیریت کنند و به پیشرفت برسند. پیشرفت و سودآوری در هر کاری مهم ترین هدف تاسیس شرکت و از جمله مدیران فروشگاه است. به عنوان مثال شما یک مدیر فروشگاهی که از سایت فروشگاهی استفاده نمی‌کند را در نظر بگیرید. این مدیر از صبح که کار خود را شروع می‌کند باید بارها ایمیل خود را چک کند و به کاربرانش هم ایمیل ارسال کند.  او باید برای نظم در کار فروشگاه گزارش‌های روزانه و گزارش کارهایش را هر روز دسته بندی کند. هم چنین در کنار این کارها باید کار مشتریان را انجام دهد، به او خدمات دهد و مشکلش را رفع کند. انجام کارهای مشتریان به درستی، خودش دنیای پیچیده‌ای دارد.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی آماده

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی یک سایت فروشگاهی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک سایت فروشگاهی حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان بر است . اگر نیاز فوری به طراحی سایت فروشگاهی دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب سایت فروشگاهی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از طراحی سایت فروشگاهی آماده است که با صرف کمترین زمان به مدیریت آسان تر کارهای فروشگاه خود بپردازید.

3 گام تا طراحی سایت

1

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

همین حالا میتوانید سایت فروشگاهی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.​

2

اضافه کردن محتوا به سایت

به سایت، اسناد و مدارک و محتوای مورد نیاز سایت خود را اضافه کنید

3

تبلیغات و انتشار سایت

سایت فروشگاهی آماده ی بهره برداری و انتشار است

امکانات سایت فروشگاهی

 • سیستم مدیریت ویژه مدیر فروشگاه برای کنترل کیفی کار فروشگاه و کاربران آن
 • ثبت به موقع گزارش‌ها و کارهای روزانه یک فروشگاه
 • تنظیم آلارم و یادآور برای سررسید های مشتریان
 • ارسال پیام مخصوص به مشتریان
 • داشتن سیستم پشتیبانی قوی برای سایت
 • معرفی فروشگاه و ارائه خدمات الکترونیکی برای مشتریان
 • قابلیت به روز رسانی کردن سایت در صورت نیاز طبق نظر طراح متخصص
 • وجود نوار جستجوی پیشرفته برای جست وجوی همه چیز در صورت نیاز
 • راحتی و سهولت در ثبت نام کاربران سایت و ورود به سیستم فروشگاه

امکانات پنل مدیریتی سایت فروشگاهی

 • امکانات گزارش گیری برای مدیر فروشگاه
 • مدیریت سفارشات مشتریان
 • ارسال اعلان برای مشتریان
 • مدیریت سطح دسترسی کاربران سایت به محتوای سایت فروشگاهی
امکانات اپلیکیشن فروشگاهی

ویژگی های محصول سایت فروشگاهی

فیلترهای باورنکردنی برای محصولات

جستجوی پیشرفته محصولات

تحویل محصول طبق زمانبدی مشخص

رعایت تمامی موارد GTMetrix و Google Page Speed

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی برای چه مشاغلی مناسب است؟

برای طراحی سایت فروشگاهی گام‎ها و مراحل مختلفی وجود دارد ما این مراحل را برای شما بازگو و روشن کرده توضیح می‌دهیم. این مراحل به این صورت است که هر فرد طراح ابتدا باید از متقاضی سایت، ایده و سفارش مخصوص به خود را بگیرد. بعد از گرفتن سفارش و ایده مخصوص از متقاضی سایت، باید صفحات را طبق خواسته مشتری طراحی کند و بسازد بعد از انجام مرحله دوم یعنی طراحی صفحات، فرد طراح باید صفحات طراحی شده را به برنامه نویس سایت بسپارد. برای برنامه نویس هم ابتدا باید خواسته مشتری را بشنود و طبق سخنان او و طبق کار شرکت برنامه نویسی را انجام دهد  تا این طراحی اضافی و یا کمبودی نداشته باشد. در مرحله چهارم سایت مورد تست و آزمایش قرار میگیرد تا برنامه نویس مطمئن شود سایت به درستی کار می کند. 

مراحل طراحی سایت فروشگاهی:

 • طرح سفارش طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی وایرفریم
 • طراحی رابط کاربری
 • برنامه نویسی سایت
 • تست و آزمایش سایت

سفارش طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 1772 8888-021 ) استفاده کنید. سایت اختصاصی و این که سایت شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

داشتن سایت فروشگاهی چه مزیت های دارد؟

1

مدیریت زمان و تقسیم کارها برای مدیر فروشگاه

2

ثبت به موقع گزارش‌ها و کارهای روزانه فروشگاه

3

تنظیم یادآور و آلارم برای محصولات

4

ارائه ی خدمات غیر حضوری برای مشتری

5

دسترسی آسان به گزارشات و داده ها در همه جا

طراحی سایت فروشگاهی

سایت ها سیستم‌های پیشرفته‌ای هستند که در بستر تکنولوژی ساخته می‌شوند و همزمان با پیشرفته شدن دنیا و اینترنت طراحی‌های جدید از این سایت ها رونمایی شده‌اند. امروزه با گسترش دنیای کار و گسترش دنیای اینترنت جهانی و صد البته گسترش سایت‌هایی که به انسان کمک می‌کنند ، سایت‌ها و نرم افزارهایی برای ادارات، شرکت‌ها، سازمان‌ها، کارخانه‌ها و یا هر جای دیگری بنا به درخواست فردی و شرکتی طراحی و ساخته می‌شوند. در این زمانه که تکنولوزی پیشرفت خاص خودش را داشته است مسلم است که طراحی سایت‌ها و نرم افزارها هم رونق پیدا کند.

طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

طراحی سایت فروشگاهی به اداره‌ها و شرکت‌هایی که این اپلیکیشن و نرم افزار را  درخواست کرده‌اند و از طراح خواسته‌اند تا آن را طراحی کند ،کمک شایانی می‎کند تا کار پردازش کلمه و کار مدیریت داخلی را به صورت روزانه، مداوم، با دقت ، درست و سریع انجام دهد و به رئیس شرکت در مدیریت کردن شرکت  ،سازمان و یا اداره‌اش کمک کند.

طراحی سایت فروشگاهی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

طراحی سایت فروشگاهی به صاحبان آن ادارات و سازمان‌ها که متقاضی هستند می‌تواند کمک کند تا به خوبی و به سرعت و با کیفیت کار خود را انجام دهند و شرکت را مدیریت کنند و به پیشرفت برسند. پیشرفت و سودآوری در هر کاری مهم ترین هدف تاسیس شرکت و از جمله روسای شرکت است. به عنوان مثال شما یک رئیس شرکتی که از اپلیکیشن اداری و سازمانی استفاده نمی‌کند را در نظر بگیرید. این رئیس از صبح که کار خود را شروع می‌کند باید بارها ایمیل خود را چک کند و به کارمندانش هم چیزی را ایمیل کند.  او باید برای نظم در کار شرکت گزارش‌های روزانه و گزارش کارهایش را هر روز دسته بندی کند. باید به ادارات دیگر پیغام بدهد ازآن‌ها چیزی بخواهد و یا به ان‌ها خبری برساند. هم چنین در کنار این کارها باید کار ارباب رجوع را انجام دهد، به او خدمات دهد و مشکلش را رفع کند. انجام کارهای ارباب رجوع به درستی هم خودش دنیای پیچیده‌ای دارد.

با طراحی سایت فروشگاهی کارهای نام برده شده به سهولت و راحتی انجام می‌شود. این اپلیکیشن به ادارات و سازمان‌ها کمک می‌کند تا روند تندتری در کارهایشان داشته باشند و از طرفی هم کارهای ارباب رجوع را به خوبی انجام بدهند. مثلا  اپلیکیشن گزارش روزانه ، گزارش های شرکت‌ را در درون خودش ثبت  کرده است که در صورت لزوم به راحتی بتوان گزارش روزهای قبل را از درون آن پیدا کرد که این کار در سیستم درونی این نرم افزار با نام برنامه مدیریت صورت جلسات نامگذاری شده و در آن کار می‌کند. این اپلیکیش‌ها با سیستم آلارم پیشرفته‌ای که دارند کارهایی که باید انجام شود را سر موقع یادآوری می‌کنند که این کار با وجود انسان فراموشکار درست انجام نخواهد شد و سیستم مدیریت را دچار اخلال خواهد کرد.

اتوماسیون‌های موجود در این سایت فروشگاهی از جمله اتوماسیون پرداخت حقوق و پخش غذا هم کمک شایانی به اداره‌ها می‌کند. پرداخت حقوق اگر به صورت دستی و بدون نرم افزار و اپلیکیشن‌ها انجام می‌شد بیشتر شرکت‌ها، روسا و کارمندان با هم درگیر می‌شدند.  اما این اتوماسیون با پرداخت منظم حقوق واریزی و نظم در روند کاریش مشکلات مهم یک اداره را بر طرف کرده است.

در کل اپلیکیشن‌های اداری و سازمانی روند مدیریت در کار شرکت را نظم بخشیده و سرعت می‌دهند که این سرعت بخشی و انجام درست کارها به شرکت آبرو و اعتبار خاص می بخشد.

گام‌های ساخت سایت فروشگاهی

برای طراحی سایت فروشگاهی گام‎ها و مراحل مختلفی وجود دارد ما این مراحل را برای شما بازگو  و روشن کرده توضیح می‌دهیم. این مراحل به این صورت است که هر فرد طراح ابتدا باید از متقاضی اپلیکیشن، ایده و سفارش مخصوص به خود را بگیرد. بعد از گرفتن سفارش و ایده مخصوص از متقاضی نرم افزار، باید صفحات را طبق خواسته مشتری طراحی کند و بسازد. بعد از انجام مرحله دوم یعنی طراحی صفحات، فرد طراح باید به برنامه نویسی اپلیکیشن بپردازد. برای برنامه نویسی اپلیکیشن هم ابتدا باید خواسته مشتری را بشنود و طبق سخنان او و طبق کار شرکت برنامه نویسی را انجام دهد  و برنامه‌های داخلی اپلیکیشن را سازمان دهد تا این طراحی اضافی و یا کمبودی نداشته باشد. در مرحله چهارم و بعد از طراحی اپلیکیشن طراح باید ساخته دست خود یعنی اپلیکیشنش را بیازماید. برای  انجام این کار فرد طراح باید اپلیکیشن ساخته شده‌اش را منتشر کرده و منتظر بازخورد مردم نسبت به آن باشد. بعد از این کار و با دیدن بازخوردهای مختلف مردم نواقص اپلیکیشنش را رفع کند و یا امکانات خواسته شده‌ای را به اپلیکیشنش اضافه کند. بعد از انجام همه این مراحل طراحی اپلیکیشن مناسب انجام شده و باید تحویل متقاضی داده شود. چون اپلیکیشن جواب خود را برای استفاده در سطح گسترده پس داده است.

امکانات سایت فروشگاهی

یک اپلیکیشن اداری و سازمانی ویژگی‌های خوبی دارد که هر شرکت، سازمان و اداره را ترغیب می‌کند که سفارش طراحی سایت فروشگاهی را بدهد و از آن در کار استفاده کند . این ویژگی‌های خوب که هر اداره را مجذوب می‌کند عبارتند از:

 1. دادن قابلیت مدیریت اداری ویژه برای روسای شرکت
 2. ثبت به موقع گزارش‌ها و کارهای روزانه یک شرکت ، سازمان و اداره
 3. تنظیم شدن برای یادآوری کردن و آلارم دادن خودکار و آگاه کردن رئیس شرکت از یک جلسه مهم و آینده ساز
 4. ارسال پیام مخصوص به کارکنان در هنگام نیاز و ضرور
 5. قابلیت تنظیم شدن مناسب برای درست انجام شدن کار درست ارباب رجوع به سرعت و با دقت
 6. قابلیت هماهنگ کردن رئیس شرکت با کارمندانش
 7. دادن دسترسی سریع به رئیس شرکت برای ارتباط با کارمندان خود در هر لحظه و مکانی
 8. دادن سیستم مدیریت ویژه به رئیس شرکت برای کنترل کیفی کار اداره و کارمندان آن
 9. قابلیت نصب و راه اندازی نرم افزار و یا همان اپلیکیشن بر روی موبایل یا سیستم خانگی کارمندان برای دسترسی بهتر آن‎ها به کارشان
 10. داشتن سیستم پشتیبانی قوی برای رفع سریع‌تر مشکل اپلیکیشن در صورت ضرور
 11. داشتن قابلیت افزایش و یا حذف یک پنل کاربری توسط مدیریت شرکت
 12. داشتن پنل کاربری حرفه‎ای رئیس شرکت برای حذف و یا اضافه کردن ویژگی خاصی به نرم افزار
 13. کمبود خطا در سیستم محاسباتی این اپلیکیشن
 14. محاسبه درست و بدون خطا برای پرداخت حقوق کارمندان و نشان دادن آن با تمام جزئیات در پنل کاربری مختص رئیس شرکت
 15. امکان ایجاد پنل مخصوص توسط رئیس شرکت برای نائبش در صورت نبود رئیس
 16. کاربرد روزانه اپلیکیشن و به طور مداوم بدون ذره‎ای گیر و ایراد در سیستم داخلی‌اش
 17. قابلیت نصب و راه اندازی نرم افزار و اپلیکیشن بر روی گوشی و کامپیوترهای خانگی کارمندان شرکت البته با توجه و خواسته رئیس آن
 18. قابلیت به روز رسانی کردن سیستم در صورت نیاز طبق نظر طراح متخصص
 19. به روز بودن خودکار تاریخ و ساعت اپلیکیشین با شهر و کشوری که در سیستم‌هایش نصب می‌شود
 20. وجود نوار جستجو برای جست وجوی عناوین مختلف در صورت نیاز
 21. راحتی و سهولت در ثبت نام کاربران و ورود به سیستم کاری آن
 22. داشتن قابلیت کارایی خوب و با سرعت در حالت آفلاین
 
 

ویژگی طراحی سایت فروشگاهی

هر اپلیکیشن و نرم افزار ویژگی‌های خاص خودش را دارد. ویژگی یک اپلیکیشن اداری و سازمانی خوب هم این است که منعطف با دانش عمومی رایج در جهان  باشد و از این دانش‌ها به خوبی پیروی کند و در سیستم داخلی خود از آن استفاده کند. دومین ویژگی که یک اپلیکیشن خوب می‌تواند داشته باشد به روز رسانی مداوم و پیشرفته کردن روز به روز این اپلیکیشن‌ها در بستر اینترنت جهانی است. سومین ویژگی خوب در طراحی سایت فروشگاهی مقرون به صرفه بودن قیمت این اپلیکیشن است که امکان خرید به همه ادارات و سازمان‌ها را بدهد و همه بتوانند از آن استفاده کنند و فکر هزینه‌اش را نکنند. چهارمین ویژگی یک اپلیکیشن خوب این است که طراحی ساده و آسانی داشته باشد به طوری که کاربران هنگام استفاده از آن گیج و سردرگم نشوند. چهارمین ویژگی یک نرم افزار خوب این است که قابلیت نصب بر روی هر موبایل و هر سیستم عاملی را داشته باشد تا افراد زیادی بتوانند از آن استفاده بکنند.  

ویژگی دیگر یک نرم افزار خوب می‌تواند حل کردن و گره‌گشایی کردن از کاری و  انسانی باشد. یک اپلیکیشن خوب باید هدف خاصی در جهت تولیدش داشته باشد. ویژگی دیگر یک اپلیکیشن خوب استفاده از آن در حالت آفلاین است.

طراحی سایت فروشگاهی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طبق عنوانی که گفته شده است استفاده از این اپلیکیشن و درخواست طراحی سایت فروشگاهی برای تمام ادارات و سازمان‌هایی که می‌خواهند سیستم مدیریتی قوی و منظم داشته باشند مناسب و کاربردی است. هر شغل اداری که به نوعی با ارباب رجوع سر و کار دارد و انجام درست کارهایش به وسیله اپلیکیشن برایش مهم است می‌تواند از این نرم افزارها استفاده بکند. در سیستم اداری و داخلی کشورمان ایران می‌توان گفت که استفاده از این نرم افزارهای مدیریتی برای بانک‌ها مناسب و بسیار کاربردی است. و یا می‌توان نام برد که بیمارستان‌ها، ادارات پرداخت حقوق کارمندی و سازمانی، سازمان ثبت احوال، سازمان اسناد و املاک ودارایی کشور، سازمان مدیریتی، ادارات آموزش و پروش به وجود چنین اپلیکیشن‌هایی نیاز دارند. در واقع این سیستم‌ها در هر جایی که مدیریت تشخیص بدهد و در هر جا که وجود یک ربات یا همان اپلیکیشن در کنار کارمندان نیاز باشد باید آن را تهیه کرد و ازآن استفاده کرد. بنابراین وجود و به کار بردن اپلیکیشن اداری و سازمانی  باعث می‌شود که کارها بهتر، سریع‌تر، درست‎تر و با کارایی بیشتر پیش برود و کار مردم را سریعا انجام دهد. زیرا به راه انداختن کار مردم در هر جایی و در هر پستی بزرگترین و مهم ترین کارها به حساب می‌آید و در دین هم بسیار به آن سفارش شده است.  

نمایش بیشتر نمایش کمتر

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام فروشگاهی

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

اپلیکیشن فروشگاهی

ایراکد با خدمت خود در زمینهاپلیکیشن فروشگاهی, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

از طریق فرم زیر میتوانید در خواست سایت فروشگاهی خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

امکانات طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

از جمله مهم ترین امکاناتی که برای اپلیکیشن های اداری و سازمانی می توان در نظر گرفت:

مدیریت زمان و وظایف کارکنان سازمان ، گزارش های هفتگی و ماهانه از وظایف ، تراکنش های مالی  و … برای مدیران سازمان ، یادآوری رویدادها جلسات و همایش برای مدیران مجموعه ، اطلاع رسانی همایش ها برای کارکنان سازمان ، معرفی سازمان و ارائه خدمات الکترونیک برای کاربران و ارباب رجوع 

چرا ایراکد را برای طراحی سایت انتخاب کنیم؟

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل اندروید و ios به طراحی اپلیکیشن های اختصاصی میزند . کاربران بعد از سفارش اپلیکیشن و تحلیل رقبای خود میتوانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند. . 

ویژگی های یک سایت فروشگاهی خوب چیست؟

. ویژگی یک اپلیکیشن اداری و سازمانی خوب هم این است که منعطف با دانش عمومی رایج در جهان  باشد و از این دانش‌ها به خوبی پیروی کند و در سیستم داخلی خود از آن استفاده کند. دومین ویژگی که یک اپلیکیشن خوب می‌تواند داشته باشد به روز رسانی مداوم و پیشرفته کردن روز به روز این اپلیکیشن‌ها در بستر اینترنت جهانی است. سومین ویژگی خوب در طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی مقرون به صرفه بودن قیمت این اپلیکیشن است که امکان خرید به همه ادارات و سازمان‌ها را بدهد و همه بتوانند از آن استفاده کنند و فکر هزینه‌اش را نکنند. چهارمین ویژگی یک اپلیکیشن خوب این است که طراحی ساده و آسانی داشته باشد به طوری که کاربران هنگام استفاده از آن گیج و سردرگم نشوند. چهارمین ویژگی یک نرم افزار خوب این است که قابلیت نصب بر روی هر موبایل و هر سیستم عاملی را داشته باشد تا افراد زیادی بتوانند از آن استفاده بکنند.  

ویژگی دیگر یک نرم افزار خوب می‌تواند حل کردن و گره‌گشایی کردن از کاری و از انسانی باشد. یک اپلیکسشن خوب باید هدف خاصی در جهت تولیدش پیدا شود. ویژگی دیگر یک اپلیکیشن خوب استفاده از آن در صورت افلاین است.

سایت فروشگاهی برای چه مشاغلی مناسب است؟

طراحی اپلیکیشن اداری و سازمانی برای تمام ادارات و سازمان‌هایی که می‌خواهند سیستم مدیریتی قوی و منظم داشته باشند مناسب و کاربردی است. هر شغل اداری که به نوعی با ارباب رجوع سر و کار دارد و انجام درست کارهایش به وسیله اپلیکیشن برایش مهم است می‌تواند از این نرم افزارها استفاده بکند. در سیستم اداری و داخلی کشورمان ایران می‌توان گفت که استفاده از این نرم افزارهای مدیریتی برای بانک‌ها مناسب و بسیار کاربردی است. و یا می‌توان نام برد که بیمارستان‌ها، ادارات پرداخت حقوق کارمندی و سازمانی، سازمان ثبت احوال، سازمان اسناد و املاک ودارایی کشور، سازمان مدیریتی، ادارات آموزش و پروش به وجود چنین اپلیکیشن‌هایی نیاز دارند. در واقع این سیستم‌ها در هر جایی که مدیریت تشخیص بدهد و در هر جا که وجود یک ربات یا همان اپلیکیشن در کنار کارمندان نیاز باشد باید آن را تهیه کرد و ازآن استفاده کرد.

سوالات متداول

سفارش طراحی سایت

برای ثبت سفارش طراحی سایت فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737 

            021-88881772                     

اخبار طراحی سایت ایراکد

 • راز مهم در طراحی سایت فروشگاهی
 • راهکار طراحی سایت رزرواسیون

مقالات طراحی سایت فروشگاهی

 • راز مهم در طراحی سایت فروشگاهی
 • راهکار طراحی سایت جواهر فروشی
تماس با ما
 • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید