فعالیت در شبکه‌های اجتماعی آپارات و یوتیوب

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده​
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 +
تجربه با کشور های بزرگ

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یوتیوب

ویدئو­های یوتیوب 69 درصد از کل ترافیک اینترنت را در سال 2017 تشکیل داده است و البته یوتیوب در راس لیست سیستم عامل­های آنلاین ویدیو قرار دارد و به یکی از موثرترین رسانه­ ها برای تبلیغات امروزی تبدیل شده است. تهیه یک فکر خوب درباره استراتژی یوتیوب برای بازاریابی شبکه اجتماعی یوتیوب اهمیت فزاینده­ای پیدا می­کند. بازاریابی در یوتیوب از اهمیت و کاربرد بسیاری برای کسب و کارها برخوردار می­باشد که ما به ۳ مورد از آن­ها اشاره نموده ­ایم:

1

دامنه وسیعی دارد و میزان ترافیک زیادی ایجاد می‌کند

یوتیوب بیش از 1 میلیارد کاربر دارد که میلیون¬ها ساعت در روز صرف تماشای فیلم¬ها می¬کنند به همین دلیل است که بازاریابی در آن از سودمندترین روش¬های کسب و کار است.

2

نتایج فوری و قابل اندازه گیری هستند

یک بازدید ساده از کانال شما نحوه عملکرد فیلم¬های شما را نشان می¬دهد. همچنین می¬توانید از ابزارهای تجزیه و تحلیل برای ارزیابی تأثیر تلاش های تبلیغاتی ویدیویی خود استفاده کنید.

3

یوتیوب یک موتور جستجو است

وقتی به یوتیوب فکر می¬کنید، به عنوان یک موتور جستجو فکر کنید. در واقع از نظر محبوبیت موتور جستجو در رتبه دوم قرار دارد. بازاریابی شبکه اجتماعی یوتیوب اکنون بخشی اساسی از هر استراتژی تبلیغاتی است.

مزایا استفاده از یوتیوب

  • محتوای بیش­تری به مخاطب بدهید

یک دلیل واقعا خوب برای افزودن فیلم و کانال یوتیوب به سایت شما، دادن محتوای بیش­تر به مخاطب است. وقتی افراد محتوای خوبی را برای حل مشکلات خود دریافت می­کنند، مدت طولانی­ تری می­مانند و دوست دارند بیش­تر مراجعه کنند و بازدید کنند. ما تعامل زیادی را دیده­ایم که بدون کانال ویدیویی اضافه شده است. بنابراین شما با استفاده از بازاریابی شبکه های اجتماعی می­توانید محتواهای بسیاری را در اختیار کاربران قرار دهید.

  • منبع درآمد عالی

یوتیوب همچنین می­تواند منبع درآمد دیگری به وبلاگ شما اضافه کند. چه از طریق تبلیغات یوتیوب یا از طریق یک دوره ویدیویی در سایت شما، محتوای بیش­تری ایجاد می­کند یا محصولی که منبع درآمد دیگری به شما می­دهد که بسیار کاربردی است.

  • امرار معاش از طریق یوتیوب

ویدیو در حال حاضر بسیار محبوبیت دارد. یکی از مهم­ترین دلایل شروع افزودن ویدئو این است که احساس می­کنیم روش خوبی برای شروع کسب و کار است. در حالی که بسیاری از وبلاگ نویسان قبلا وارد فضای ویدیو شده­اند و در حال حاضر دسته زیادی از مردم با کانال­ها و از طریق بازاریابی شبکه اجتماعی یوتیوب خود امرار معاش می­کنند، بنابراین استفاده از یوتیوب یک روش موثر برای کسب درآمد و موفقیت در عرصع فضای مجازی می­باشد.

مزایای استفاده از یوتیوب

کاربردهای یوتیوب

برنامه رسمی یوتیوب مدیریت کانال¬های شبکه اجتماعی یوتیوب خود را در حال حرکت سریع¬تر و آسان¬تر می¬کند. آخرین آمار خود را بررسی کنید، به نظرات پاسخ دهید، تصاویر کوچک ویدئویی سفارشی را بارگذاری کنید، فیلم¬ها را زمان بندی کنید و اعلان¬ها را دریافت کنید، تا بتوانید از هرجای دیگر متصل و سازنده باشید. از کاربردهای یوتیوب می¬توان به این موارد اشاره نمود:

  • با تجزیه و تحلیل آسان برای استفاده، کانال و عملکرد فیلم را کنترل کنید.
  • نظرات را فیلتر کرده و به آن¬ها پاسخ دهید.
  • وقتی اتفاق مهمی می¬افتد، اعلان دریافت کنید.
  • جزئیات ویدئو را از جمله تصاویر کوچک، تنظیمات کسب درآمد و تاریخ برنامه به روز کنید.
  • لیست‌ّای پخش را مدیریت کنید.

تولید محتوای یوتیوب

یوتیوب یکی از بهترین مکان­ها برای قرار دادن نام تجاری شما در مرکز تجاری است. با تماشای تعداد زیادی از افراد، شما می­خواهید محتوای ویدئویی خود را در اسرع وقت فعال کنید. فرقی نمی­کند که یک لپ تاپ حرفه­ای داشته باشید یا یک رایانه قدیمی داشته باشید، تا زمانی که اتصال اینترنت در دسترس باشد می­توانید در هر چیزی فیلم­های جذاب و آموزنده را تهیه کنید. اگرچه در کمترین زمان می­توانید الگویی را انتخاب کرده و فیلم بسازید.

گزارش­های اخیر نشان داده است که کانال­های یوتیوب که بیش از یک بار در هفته پست می­گذارند، عملکرد بسیار بهتری دارند و بازدیدهای پیشنهادی بیش­تری دارند. در صورت امکان، هفته­ای سه بار یا بیش­تر یک ویدیو ارسال کنید، به خصوص اگر تازه شروع به کار کرده­اید و سعی در ایجاد مخاطب دارید. رعایت یک برنامه منظم با چندین پست در هفته می­تواند کانال شما را در الگوریتم به سرعت بالا ببرد. ممکن است شما در حال ساخت ویدئو و فیلم­های کوتاه شایسته اسکار باشید، اما اگر تولید هر ویدئو 6 ماه طول بکشد، ویدیوهای شما رشد کانال یوتیوب شما را ندارند. بارگذاری منظم ویدئو در زمان­های آشنا، مواردی است که مردم را برای کسب اطلاعات بیش­تر بازمی­گرداند. از این طریق در بازاریابی شبکه اجتماعی یوتیوب می­توانید کسب درآمد داشته باشید.

از هر نوع ویدئویی که می­خواهید بسازید، محتوایی را انتخاب کنید که می­توانید به طور منظم ایجاد کنید و راه­هایی برای ساده سازی جریان کار تولید خود پیدا کنید، خواه راه اندازی استودیو، ایجاد الگوی ویرایش یا استخدام دستیاران یا تیم تولید. موضوعات و روند کار تولید خود را اصلاح کنید تا فرآیند شما یک ماشین روغن کاری شده باشد.

تبلیغات در یوتیوب

غول شبکه¬های اجتماعی بیش از 2 میلیارد کاربر دارد و مردم سالانه 50٪ ویدیوی بیش¬تری را در این سیستم عامل تماشا می¬کنند. برای بازاریابان و صاحبان مشاغل کوچک، این یک فرصت بزرگ برای حضور در مقابل مخاطبان هدف است. از آنجا که قالب تبلیغات یوتیوب فقط به ویدئو متکی است، در ابتدا این سیستم عامل کمی دلهره آور به نظر می¬رسد. برای ایجاد یک تبلیغ ویدیویی یوتیوب نیازی نیست که یک کارگردان فیلم با استعداد باشید که از طریق محتوای ویدیویی برای کسب و کار شما درآمدزایی خواهد کرد، با رعایت برخی از اصول و قوانین می¬توانید تبلیغات و فعالیت خود را در این رسانه آغاز کنید و بازاریابی شبکه اجتماعی یوتیوب را رونق ببخشید. دو روش تبلیغات وجود دارد که شامل موارد زیر است:
تبلیغات غیر قابل رد شدن، تبلیغاتی است که افراد را مجبور به تماشای آن¬ها می¬کند. طول آن¬ها فقط 15-20 ثانیه است. این¬ها کمپین¬های تبلیغاتی قبل از پخش است، به این معنی که برای مشاهده محتوای ویدیویی مورد نظر، این افزودنی ظاهر می¬شود. این نوع تبلیغات از جذابیت بهتری برخوردار می-شوند، اما میزان رها شدن بازدید از ویدیو نیز بیش¬تر است. تبلیغات قابل رد شدن به عنوان تبلیغات TrueView نیز شناخته می¬شوند. این¬ها تبلیغاتی است که مردم را مجبور به تماشای آن¬ها نمی¬کند.

تبلیغات در یوتیوب

سفارش تولید محتوای یوتیوب

به هر شکل، امروزه سفارش تولید محتوای ویدیویی یوتیوب و سایر رسانه­های اجتماعی بسیار زیاد شده است. پیج‌های مختلف، مدرسه‌ها و معلمان آموزش و پرورش و موسسات آموزش غیر دولتی و کسانی که در زمینه آموزش از راه دور فعالیت می‌کنند، انواع مختلفی از محتوای ویدویی را از این گونه شبکه­‌ها سفارش می‌دهند.

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت دیجیتال مارکتینگ  ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت صفحه اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. 

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی آپارات

استفاده از قدرت محتوا و بازاریابی شبکه اجتماعی آپارات می­تواند مخاطبان و مشتریان را به گونه­ای چشمگیر افزایش دهد. اما شروع این بازاریابی بدون هیچ گونه تجربه یا بینش قبلی ممکن است، چالش برانگیز و خطرناک باشد. زیرا بازاریابی و کسب و کار در شبکه­های اجتماعی نیاز به رعایت برخی از اصول و قوانین دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. امروزه آپارات از محبوبیت زیادی برخوردار است و همواره بازدیدکنندگان بسیاری دارد، بازاریابی در این شبکه اجتماعی می­تواند موثر واقع شود.

مزایا استفاده از آپارات

برای آژانس­های تبلیغاتی و بازاریابی برتر در ایران، فرصت­های تبلیغاتی متنوعی را در کنار فیلم­های جانبی معروف و محتوای تولید شده توسط کاربر در آپارات فراهم است. این­ها تبلیغات بنری هدفمند قبل از رول، بنرهای CTA (فراخوان برای عمل) پس از رول یا فناوری ‘Aparat Video Boosting’ است که به راحتی فیلم­ها را در معرض مخاطبان قرار می­دهد. در کنار این فرصت­های تبلیغاتی، این شبکه اجتماعی همچنین محتوای برتر آپارات را ارائه می­دهد، به موجب آن شرکت محتوایی را به طور انحصاری برای کاربران آپارات مانند حمایت کامل از محتوای برتر، تایید و قرار دادن محصول در سرگرمی­های مارک دار تولید می­کند.

مزایای استفاده از آپارات

مزیت استفاده از چنین فرصت­های تبلیغاتی در ایران اط طریق آپارات این است که ما هم آژانس تبلیغاتی و هم مشتری های خود می توانیم پیام های تبلیغاتی را به ویژه اطلاعات جمعیتی خاص هدف قرار دهیم. نه تنها به این معنی است که ما می توانیم با دسترسی به مخاطب بسیار هدفمند و در زمان مناسب، به طور بالقوه پس انداز کنیم ، بلکه می­توانیم میزان خوبی را که انجام می­دهیم نظارت کنیم کاری که با تبلیغات پخش معمولی به راحتی انجام نمی­شود. هرچند مانند هر ابزاری، بسته به اینکه چه کسی از آن استفاده می­کند، نتایج می­تواند بسیار متفاوت باشد و این جایی است که شما و مارک های خود به یک آژانس تبلیغاتی برتر برای کمک به تعریف مخاطب و پیام قبل از توسعه و ارائه آن نیاز دارید.

کاربردهای استفاده از آپارات

کاربردهای استفاده از آپارات

پرونده­های ویدئویی موجود در آپارات برای همه کاربران قابل دسترسی است بنابراین آن­ها می­توانند محتوای ویدئویی این سرویس را بدون نیاز به اشتراک قبلی تماشا کنند. با این حال، برخی از فیلم­های ارسال شده در آپارات برای عموم قابل دسترسی نیستند و پرداخت آن الزامی است. این که آیا فیلم بارگذاری شده برای عموم قابل دسترسی است یا فقط برای کاربرانی که هزینه پرداخت کرده­اند، توسط کاربر تعیین می­کند که محتوا را بارگذاری کند. فیلم­های موجود در آپارات توسط نرم افزار Adobe Flash Player در مرورگر قابل اجرا هستند و برای تماشای فیلم­های آپارات، کاربران ابتدا باید این نرم افزار را روی مرورگرهای خود نصب کنند.

برای بارگذاری فیلم در آپارات، کاربران ابتدا باید به عضویت آن در آیند. پس از مشترک شدن در سرویس، کاربران می­توانند فیلم­ها را در قالب­های مختلف بارگذاری کنند که از این میان می توان از mpeg ، 3gp ، نام برد. بارگذاری و تماشای فیلم با کیفیت HD نیز برای کاربران امکان پذیر است. برای بارگذاری فیلم در آپارات، محدودیت اندازه 1500 مگابایت وجود دارد و برای بارگذاری فیلم های بزرگ­تر از 1500 مگابایت، کاربران باید “حساب تایید شده” داشته باشند. همچنین بازاریابی شبکه اجتماعی آپارات یک روش بسیار پر کاربرد است.

تولید محتوای آپارات

آپارات، یک سیستم عامل اشتراک ویدیو و یکی از موفق¬ترین محصولات است. این شبکه اجتماعی سرویسی را ارائه می¬دهد که به ابزارها و ویژگی¬های لازم برای کاربران خود مجهز شده است، بنابراین آن¬ها امکان اشتراک محتوای ویدیویی خود را به آسانی هرچه بخواهند دارند. از طرف دیگر، مخاطبان عظیم آپارات می¬توانند به سادگی به میلیون¬ها محتوای ویدیویی موجود در مخزن آپارات دسترسی پیدا کنند.

تبلیغات در آپارات

1- سرویس پخش تضمینی ویدیو

روش¬های تبلیغی در آپارات به گونه¬های مختلفی تقسیم می¬شود و از تنوع بسیاری نیز برخوردار است. به همین دلیل بازاریابی شبکه اجتماعی آپارات رونق فراوانی دارد یکی از روش¬های تبلیغاتی سرویس بخش تضمینی ویدیو است. این نوع تبلیغ ویدیویی در آغاز ویدیوهای آپارات قرار گرفته و به همین دلیل برای تیزرهای تبلیغاتی کمتر از 60 ثانیه بسیار مناسب خواهد بود. دکمه Skip از ثانیه 6 ام ویدیو فعال شده و کاربر تنها بعد از مشاهده ۵ ثانیه از ویدیوی تبلیغاتی شما قادر به رد کردن یا Skip کردن ویدیو خواهد بود.

2- تبلیغات بنری آپارات

تبلیغات بنری آپارات در شبکه اجتماعی آپارات در قالب بنرهای کنار ویدیوها نمایش داده می¬شود و تبلیغ شما را در معرض دید 36 میلیون کاربر قرار می¬دهد. نرخ کلیک در این بنرها به دلیل رتبه اول در بین سایت¬های ایرانی، محدودیت فضای تبلیغاتی، و همچنین نظارت کیفی بر محتوای تبلیغاتی بسیار بالاتر از میانگین نرخ کلیک در دیگر فضاهای تبلیغاتی در فضای دیجیتال است.

سفارش تولید محتوای آپارات

برای تولید محتوا موفق سه عامل وجود دارد که حتما باید رعایت گردد، یک‌پارچگی محتوا، تدوام تولید محتوا، زمان‌بندی دقیق بنابراین با سفارش تولید محتوا می‌توانید به این سه عامل کلیدی دست یابید. یک شرکت تولید محتوا علاوه بر یک‌پارچگی محتوا، امکان برنامه‌ریزی و تحویل دائمی به شما را دارد. لذا می‌توانید به راحتی با خیالی آسوده بر روی دست‌آوردهای خود، یعنی جذب مشتریان و تقویت ارتباط با آن‌ها تمرکز داشته باشید.

https://www.aparat.com/

سفارش تولید محتوای آپارات

بازاریابی شبکه­های اجتماعی استفاده از بسترهای رسانه­های اجتماعی برای برقراری ارتباط با مخاطبان برای ایجاد برند شما، افزایش فروش و افزایش بازدید وب سایت است. این شامل انتشار محتوای عالی در پروفایل های شبکه­های اجتماعی شما، گوش دادن به مخاطبان و درگیر کردن آن­ها، تجزیه و تحلیل نتایج و تبلیغات رسانه­های اجتماعی است. بازاریابی شبکه اجتماعی یوتیوب و آپارات روشی بسیار سودمند برای کسب درآمد می­باشد. آپارات نیز بستری از ابزارهای مدیریت شبکه­های اجتماعی است، که می­تواند با بازاریابی در شبکه­های اجتماعی به موفقیت شما کمک کند.