web development

With a proven process and commitment to quality code, we build stable, scalable web applications your customers will love.

 
 

Being a trusted name in Tehran for website development services, we have earned great responses from businesses based here. We work with you to ensure that we understand what exactly your unique needs are. To ensure that the right deliverable is sent on time, we follow a 6-phase approach. The process is completely aligned with the design specifications to achieve client’s goals.

 

محصول اپلیکیشن فروشگاهی برای چه مشاغلی مناسب است؟

لوگوی پوشاک

طراحی اپلیکیشن فروشگاه مد و پوشاک

web development

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی لوازم خانگی

طراحی اپلیکیشن نمایندگی فروش

لوگوی دیجیتال

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی لوازم دیجیتال

لوگوی سوپرمارکت

طراحی اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی لوازم آرایشی

لوگوی کادو

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی کادویی

لوگوی ابزار

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی لوازم جانبی و ابزار

لوگوی گل

طراحی اپلیکیشن گل فروشی

لوگوی قنادی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی قنادی

طراحی اپلیکیشن فروشگاه موبایل

لوگوی کتاب

طراحی اپلیکیشن کتاب فروشی

گام های ساخت سایت دانشگاهی

وقتی صحبت از طراحی سایت به میان می‌آید، برخی تصور می‌کنند که طراحی سایت، عملیاتی پیچیده و پر از کدنویسی‌های سخت است. هر چند که در برخی موارد ممکن است اینگونه نیز باشد اما به لطف وجود پلتفرم‌هایی که امکان طراحی سایت را برای کاربران فراهم کرده‌اند، طراحی سایت امروزه بسیار آسان شده است و برای این کار نیاز به کد نویسی ندارید. برای طراحی سایت دانشگاهی نیز مانند طراحی سایر سایت‌ها می‌توانید از یکی از پلتفرم‌هایی که خدمات طراحی سایت را به شما ارائه می‌دهند استفاده کنید. با یک جستجوی ساده خواهید دید پلتفرم‌های مختلفی امکان ایجاد سایت را در اختیار شما می‌گذارند. اما از کجا شروع کنیم؟

برای طراحی یک سایت دانشگاهی نیاز به دامنه و هاست دارید. دامنه همان نامی است که برای سایت خود انتخاب می‌کنید و کاربران با وارد کردن آن در گوگل، به سایت شما دسترسی پیدا می‌کنند. زمانی که وارد یک پلتفرم طراحی سایت می‌شوید از شما خواسته می‌شود تا یک دامنه را ثبت کنید. در انتخاب دامنه مناسب باید دقت شود و حتی‌الامکان کوتاه و مختصر باشد و منعکس‌کننده خدماتی باشد که سایت قرار است ارائه دهد. مثلا در نمونه دانشگاهی آن باید، منعکس‌کننده نام و شهر دانشگاه باشد. همچنین دقت داشته باشید که ممکن است دامنه‌ای که ثبت می‌کنید، قبلا توسط دیگران استفاده شده باشد. در این صورت شاهد اخطار سیستم خواهید بود و دامنه انتخابی شما مورد پذیرش پلتفرم واقع نخواهد شد. در این صورت لازم است دامنه دیگری را انتخاب کرده و تا جایی که پلتفرم دامنه انتخابی شما را بپذیرد پیش بروید.

پس از ثبت دامنه، نوبت به خرید هاست می‌رسد. پلتفرم انتخابی شما به ازای تعرفه‌هایی که دریافت می‌کند فضایی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا اطلاعات سایت را روی آن‌ها بارگذاری کنید. هر چه خدماتی که از پلتفرم انتظار دارید بیشتر باشد باید هزینه بیشتری را نیز پرداخت کنید. خوشبختانه

پلتفرم‌ها قالب‌هایی آماده‌ای را برای مقاصد و اهداف مختلف در نظر گرفته‌اند که می‌توانید با انتخاب قالب متناسب با هدف سایت، اقدام به محتواگذاری در سایت نمایید.

سفارش سایت دانشگاهی آماده

علاوه بر اینکه خود می‌توانید برای طراحی سایت دانشگاهی اقدام کنید، می‌توانید این کار را با قیمتی مناسب سفارش دهید تا سایت مورد نظر شما را طراحی کنند. ده‌ها سایت در اینترنت وجود دارند که خدمات سفارش سایت دانشگاهی را برای شما انجام خواهند داد.کافی است با جستجوی در اینترنت از سایت‌های مربوطه بازدید کرده و قیمت‌ها را مقایسه کنید و گزینه مناسب را انتخاب کنید. این روش هر چند مستلزم صرف هزینه است، ولی منجر به صرفه‌جویی در زمان می‌شود. همچنین، با توجه به اینکه طراحی سایت توسط متخصصین این حوزه انجام می‌شود، از حرفه‌ای بودن آن مطمئن‌تر خواهید بود.

3 گام تا ساخت سایت شرکتی

1

سفارش طراحی سایت

همین حالا میتوانید سایت دانشگاهی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

2

اضافه کردن محتوا به سایت

می توانید محتواهای خود که شامل متن و عکس هست رو به سایت اضافه کنید

3

تبلیغات و انتشار سایت

سایت آماده بهره برداری است

امکانات سایت دانشگاهی

قسمت جستجو: زمانی که دانشجویان وارد سایت می‌شوند، معمولا با هدف یافتن مطلبی خاص یا انجام عملیاتی وارد می‌شوند. سایت دانشگاهی باید امکان جستجو در سایت را داشته باشد تا دانشجو بتواند مطلب مورد نظر خود را جستجو کند. اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می‌شود که سایت حجم زیادی از مطالب را در خود گنجانده باشد. اضافه کردن نوار جستجو به سایت به بهتر شدن تجربه کاربری کمک می‌کند. خصوصا که انشان‌های جوامع امروزی صبر و حوصله کمتری داشته و مایل هستند تا همه کارها در اسرع وقت انجام شود.

 

امکانات سایت دانشگاهی​

تفکیک و تشریح دانشکده‌ها: یک سایت دانشگاهی باید صفحه‌آرایی آن به گونه‌ای باشد که تمامی دانشکده‌های موجود در دانشگاه را پوشش داده و برای هر یک صفحه‌ یا صفحاتی جداگانه داشته باشد. این صفحات می‌توانند در برگیرنده شرحی از دانشکده و تاریخچه آن و توضیح کلیه گرایش‌های موجود در دانشکده یا آخرین اخبار مربوط به دانشکده باشد.

مقالات و نشریات علمی و پژوهشی: برخی از سایت‌های دانشگاهی ممکن است برخی از پژوهش‌ها را روی سایت بارگذاری کرده و در اختیار دانش‌پژوهان قرار دهند.

 

رعایت کردن قواعد صحیح برنامه نویسی

اولین موردی که کاربران بعد از ورود به سایت مشاهده می‌کنند، تصاویر موجود در وب‌سایت شماست که همه آن‌ها کدهای مخصوصی دارند که به وسیله قواعد و اصول برنامه نویسی توسط متخصصان این رشته بر روی صفحه سایت ایجاد شده‌اند. بنابراین برای بهینه سازی سایت شرکتی باید حتما از قواعد و اصول صحیح برنامه نویسی استفاده کنید، چرا که گوگل اهمیت زیادی به این مورد می‌دهد و اگر برنامه درست و اصولی را در سایت به کار ببرید، امتیاز شما در رتبه‌بندی گوگل افزایش می‌یابد و سایت شما به راحتی در لیست نتایج جستجو به کاربران نمایش داده می‌شود.

 

ویژگی های سایت دانشگاهی

هر سایت به اقتضای اهدافی که دارد دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشد. به عنوان مثال، یک سایت فروشگاهی باید صفحه‌آرایی مناسب برای ارائه محصولات داشته باشد و این نوع ظاهر با یک وبسایت آموزشی ممکن است متفاوت باشد. طراحی سایت دانشگاهی، نیز با رعایت ویژگی‌های خاص آن صورت گیرد. در اینجا به برخی از این ویژگی‌ها اشاره می‌شود:

گزینه‌های کال تو اکشن

کال تو اکشن(Call To Action) به معنای فراخوانی بوده و در واقع درخواستی است که از کاربر دارید تا او را به انجام کاری تشویق کنید. به عنوان مثال همه ما هنگام خواندن مطلبی در یک وبسایت با عباراتی مانند"برای ورود کلیک کنید، در این‌باره بیشتر بدانید" برخورد کرده‌ایم. این عبارت‌ها در واقع نوعی کال تو اکشن هستند و کاربر را به سمت و سویی دیگر می‌برد. در طراحی سایت دانشگاهی باید دقت داشته باشید که در صفحات مختلف به اقتضای هر صفحه و موضوع آن، کال تو اکشن مناسب قرار دهید. موضوعی که اهمیت دارد، تناسب با موضوع صفحه است. به عنوان مثال نباید در صفحه‌ای که درباره برنامه‌ریزی درسی است، به یک مقاله علمی لینک دهید.

رسپانسیو بودن:

امروزه بسیاری از کاربران به دلیل گسترش گوشی‌های هوشمند،علاوه بر اینکه دسترسی به اینترنت از طریق کامپیوتر، از طریق گوشی و تبلت نیز وارد دنیای اینترنت می‌شوند. این موضوع اهمیت رسپانسیو بودن سایت را دو چندان می‌کند. سایت رسپانسیو به سایتی گفته می‌شود که قابلیت نمایش در صفحه نمایش کامپیوتر، گوشی‌ها و تبلت‌ها را نیز قابل نمایش باشد. قطعا دانشجویان نیز با استفاده از گوش‌های هوشمند خود وارد سایت دانشگاه می‌شوند. بنابراین یک سایت دانشگاهی باید رسپانسیو باشد.

صفحه فرود:

در طراحی سایت دانشگاهی، ایجاد صفحه فرود برای ارائه محتوای هدفمند برای مخاطبان خاص بسیار مهم است. به عنوان مثال این صفحه می‌تواند به دانشجویان فارغ‌التحصیل یا کسانی که قصد ورود به دانشگاه را دارند اختصاص داشته باشد. یک صفحه فرود، ممکن است فقط دارای یک پیوند باشد که در واقع همان کال تو اکشن است که قبلا اشاره کردیم. برای ایجاد صفحات فرود می‌توانید محتوای منحصر به فردی را برای مخاطبان خاص خود ایجاد کنید و سپس یک دکمه یا پیوند متنی در آن قرار دهید که بازدید کننده شما را به هر صفحه‌ای که مورد نظر شماست ببرد. صفحه فرود باید به قدر کافی جذاب باشد تا مخاطب را درگیر کند.

پویا بودن محتوا:

محتوا به دو نوع پویا و ایستا تقسیم می‌شود. محتوای پویا به محتوایی گفته می‌شود که متناسب با رفتارها و تمایلات کاربران تغییر می‌کند. محتوای پویا به شما امکان می‌دهد تجربه هر کاربر را بر اساس پارامترهایی که تعریف می‌کنید شخصی‌سازی کنید. به عنوان مثال نگاهی به سایت آمازون بیندازید. هنگام بازدید از صفحه اصلی ، محتوا (محصولات و دسته‌بندی محصولات) را مشاهده می‌کنید.  این محصولات را آمازون براساس تعاملات قبلی شما با سایت ارائه انتخاب کرده و ارائه می‌کند.

کاربر پسند باشد:

سایت دانشگاهی باید ظاهری زیبا و کاربرپسند داشته باشد تا تجربه کاربری بهتری را برای کاربران ایجاد کند. این موضوع خصوصا در انتخاب قالب مناسب اهمیت پیدا می‌کند. قالبی که برای سایت دانشگاهی انتخاب می‌کنید باید متناسب با هدف سایت باشد. قالب‌های مناسب زیادی در اینترنت موجود هستند که می‌توانید برای طراحی سایت دانشگاهی دانلود کنید.

رسمی بودن:

رسمی بودن: وبسایت دانشگاهی باید متناسب با هدف خود که بیشتر جنبه آموزشی است و اطلاع‌رسانی است تناسب داشته باشد. بنابراین باید از رسمیت بالایی برخوردار باشد. با این توضیح پیداست که هر آنچه که به رسمیت چنین سایتی خدشه وارد کند، در آن جایگاهی ندارد. ظاهر یک سایت دانشگاهی نیز باید کاملا حرفه‌ای باشد.

سفارش سایت دانشگاهی آماده

علاوه بر اینکه خود می‌توانید برای طراحی سایت دانشگاهی اقدام کنید، می‌توانید این کار را با قیمتی مناسب سفارش دهید تا سایت مورد نظر شما را طراحی کنند. ده‌ها سایت در اینترنت وجود دارند که خدمات سفارش سایت دانشگاهی را برای شما انجام خواهند داد.کافی است با جستجوی در اینترنت از سایت‌های مربوطه بازدید کرده و قیمت‌ها را مقایسه کنید و گزینه مناسب را انتخاب کنید. این روش هر چند مستلزم صرف هزینه است، ولی منجر به صرفه‌جویی در زمان می‌شود. همچنین، با توجه به اینکه طراحی سایت توسط متخصصین این حوزه انجام می‌شود، از حرفه‌ای بودن آن مطمئن‌تر خواهید بود.

 
 

مزیت‌های سایت دانشگاهی

در عصر حاضر، دانشگاه بدون داشتن یک وبسایت رسمی قابل تصور نیست. سایت دانشگاهی مزایای بسیاری را به همراه دارد. در اینجا به برخی از مزایای سایت دانشگاهی اشاره می‌شود:

 
 

معرفی ساختار دانشگاه:

یکی از مزایای که یک وبسایت دانشگاهی به همراه دارد این است که دانشگاه و ساختار آن را معرفی می‌کند.

اطلاع‌رسانی:

در عصر حاضر، دانشجویان زمان زیادی را در اینترنت به سر می‌برند و در این میان، بسیاری مایل هستند تا از آخرین اخبار دانشگاه با خبر شوند. یکی از مزایای طراحی سایت دانشگاهی این است که به سرعت اخبار و اطلاعات لازم را به اطلاع دانشجویان می‌رساند.

ارائه آموزش‌های الکترونیکی:

با پیشرفت فناوری، آموزش از انحصار کلاس و تخته خارج شده و به صورت مجازی نیز گسترش یافته است. بسیاری از دانشگاه‌ها دروه‌های مجازی را برای دانشجویان برگزار می‌کنند. سایت‌های دانشگاه‌هایی که چنین دوره‌هایی را ارائه می‌دهند، بخشی را به این عنوان اختصاص می‌دهند.

سئو سایت دانشگاهی

سئو سایت یکی از مهم‌ترین مولفه‌های هر سایتی است که بدون رعایت آن می‌توان گفت که زحمات طراحی و محتواگذاری از بین می‌ رود. سایت دانشگاهی نیز همانند سایر سایت‌ها نیازمند رعایت اصول سئو است. سئو سایت به چند نوع تقسیم می‌شود:

 
 
 
 

سئو داخلی:

 رعایت کلیه استاندارد‌هایی که در داخل سایت به منظور بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو انجام می‌شود اطلاق می‌گردد. این موارد می‌تواند شامل، توضیحات متا، ساختاربندی URL، تگ‌های بدنه، چگالی کلمات کلیدی و لینک‌دهی داخلی باشد.

 

سئو خارجی:

 به رعایت استاندارد‌های سئو به منظور کسب رتبه بالاتر در گوگل سئو خارجی گفته می‌شود. بک‌لینک‌ها و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی از جمله‌ این موارد است.

 

سئو تکنیکال:

 این تکنیک به منظور خزش بهتر خزنده وب صورت می‌گیرد.

 

در محتواگذاری سایت دانشگاهی باید از کلمات کلیدی مرتبط که اغلب توسط دانشجو‌ها اساتید و یا علاقه‌مندان به محتوای سایت شما،  جستجو می‌شود استفاده شود، تا سایت شما بتواند توسط گوگل به کاربران نمایش داده شود. تحقیق کلمه کلیدی یکی از مهم‌ترین اصول سئو سایت محسوب می‌شود. برای این تحقیق می‌توانید از ابزارهایی مانند google keyword planner و یا google trends  استفاده کنید. البته ابزار google trends  امکان مقایسه کلمات کلیدی را فراهم می‌کند.

 

 
 
 

سفارش طراحی سایت دانشگاهی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت دانشگاهی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. سایت دانشگاهی چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

 

افتخار ما همراهی بیش از 4 هزار مشتری در طی 14 سال فعالیت است

سازمان امداد
هلال احمر
راهیان نور
Birjand.png
شهرداری بیرجند
بهزیستی ایلام
تاکسیرانی کرمان
112
شهرداری بابلسر
جهاد کشاورزی
سازمان صنعت نفت

سخن آخر:

طراحی سایت در حال حاضر روی پلتفرم‌های مربوطه کار چندان دشواری نیست. خصوصا اینکه امکان طراحی سایت برای همه افراد اعم از تازه‌کار و باتجربه وجود دارد و این ناشی از سادگی کار با پنل مدیریت سایت است. با این طراحی سایت دانشگاهی با توجه به اهمیت آن و حساسیتی که دارد، توثیه ما این است که در صورتی که تجربه کافی ندارید بهتر است طراحی سایت دانشگاهی توسط افراد خبره و متخصص انجام شود. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

 

تاثیر اپلیکیشن در کنار سایت

این مهم است که همواره در نظر داشته باشید، وجود یک سایت در کنار اپلیکیشن آموزشی می تواند در اعتبار برند شما موثر باشد. بسیاری از افراد زمانی که برای دریافت منابع آموزشی به سایت های آموزشی مراجعه می کنند، با دیدن اپلیکیشن آموزشی موبایل، با میل بیشتری به سراغ اپ می روند. زیرا می توانند خدمات آموزشی شما را بر روی گوشی همراه خود و در هر زمان داشته باشند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

برای ساخت اپلیکیشن اندروید می تواند از دو روش کلی استفاده کنید: ۱) از زبان های برنامه نویسی اندروید استفاده کنید ۲) از اپلیکیشن های اپ ساز بهره ببرید. ساخت اپلیکیشن با استفاده از زبان های برنامه نویسی کار ساده ای نیست و برای اینکه اپلیکیشنی که می سازید، کیفیت بالایی داشته و حرفه ای باشد، باید توسط یک برنامه نویس یا تیمی از برنامه نویسان حرفه ای و توسعه دهندگان اپلیکیشن، ساخته شود. ایراکد با دانش های کاربردی در زمینه طراحی اپلیکیشن های فروشگاهی میتواند برای انتخاب بهترین تیم حرفه ای طراحی اپلیکیشن گزینه ی مناسبی باشد. در صورتی که هیچ دانش برنامه نویسی ندارید و نمی خواهید پول زیادی بابت استخدام یک تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن اندروید بپردازید، می توانید از اپلیکیشن های اپ ساز که هیچ نیازی به دانستن برنامه نویسی ندارند، کمک بگیرید که البته بعضی از آن ها پولی هستند ولی بعضی رایگان می باشند اما گزینه های متنوعی پیش روی شما نمی گذارند.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی IOS

سیستم عامل iOS که مخصوص گوشی های آیفون شرکت اپل است، پس از سیستم عامل اندروید، پرکاربردترین سیستم عامل در دنیا است. زبان های برنامه نویسی Objective-C و Swift بهترین زبان ها برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی iOS هستند. با وجود اینکه Objective-C سابقه بیشتری دارد، ولی Swift یک زبان جدیدتر، سریع تر و راحت تر است. البته اپلیکیشن های اپ ساز نیز برای ساخت اپلیکیشن های iOS موجود می باشند، ولی دقت داشته باشید که اپ استور اپل، برخلاف پلی استور گوگل، روی کیفیت اپلیکیشن هایی که منتشر می کند بسیار حساس است و هر اپلیکیشن بی کیفیتی که با یک اپ ساز بسازید، نمی تواند در اپ استور اپل منتشر شود ایراکد با دانش برنامه نویسی موبایل در زمینه اپ های ios بهترین خدمات را با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهد. کافیست فروشگاه خود را برای طراحی اپلیکیشن حرفه ای فروشگاهی به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

بسیاری از کسانی که صاحب مهارت و تخصص خاصی هستند، به جهت آنکه بتوانند از این مهارت، درجهت کسب درآمد بیشتر استفاده کنند، آن را به صورت ویدئوهای آموزشی در فضای مجازی عرضه کرده و یا دوره های مجازی آموزشی را راه اندازی می کنند. اما برای آن که این مسیر نیز کاربردی تر باشد، نیاز است که از ابزاری استفاده شود که افراد بتوانند در هرجا و در اوقات آزاد بدون نیاز به رایانه از آن بهره گیرند. از همین روست که ضرورت طراحی اپلیکیشن آموزشی حس می شود.

امروزه شرکت هایی که اپلیکیشن های آموزشی را می سازند و سیستم آموزشی با کیفیت و نوینی را راه اندازی می نمایند، توانسته اند بازار خوبی را برای خود ایجاد کرده و به کسب درآمد مناسبی برسند. با به کارگیری اپلیکیشن آموزشی، می توان دوره های آموزشی متفاوتی را ایجاد کرده و ثبت نام کاربران را برای شرکت در دوره ها و استفاده از کلاس های مجازی الزام نمود.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی 

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

سفارش طراحی سایت دانشگاهی

برای ثبت سفارش طراحی سایت دانشگاهی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشنان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل میکند.

شماره تماس  09124814737  – 021-88881772 

 

اخبار طراحی سایت ایراکد

مقالات طراحی سایت دانشگاهی

  • برای صحبت با کارشناسان ما میتوانید با شماره 88881772-021 تماس بگیرید