لوگو

ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

کسب و کارهای آنلاین

با استفاده از بسته های طراحی سایت ، اپلیکیشن و ربات های تلگرام ایراکد میتونید فروش خود را افزایش دهید

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات، از بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

اپ فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن برای فروشگاه های آنلاین قدمی تاثیر گذار برای داشتن یک فروشگاه بزرگ است. ایراکد با طراحی اختصاصی خود در این زمینه به کسب و کارهایی که هدف های بزرگی دارند کمک شایانی نموده است.

ربات تلگرام

ربات تلگرام یکی از پر کاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب وکار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا با بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز باشد.

تولید محتوا

امروزه اهمیت محتوا در هر زمینه ای کاملا مشاهده میشود به همین منظور ایراکد با تولید محتوای خوب که به صورت متنی، ویدئویی و پادکست میباشد ، مخاطبان بیشتری را به سمت شما و برندتان متوجه میکند.

مدیریت شبکه های اجتماعی

با زیاد شدن کاربران شبکه های اجتماعی، مدیریت کردن آن و همچنین پیشی گرفتن از رقبا در درجه اول اهمیت قرار میگیرد. ایراکد با مدیریت درست این شبکه ها شما را در بین رقبایتان متمایز میکند

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمات خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما را در صفحه اول گوگل قرار دهد، انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

عکس وب سایت

با طراحی سایتی زیبا و به روز کسب و کارتون رو آنلاین کنید

سایت های زیبا با کاربری فراوان یاعث میشود شما و محصولاتتان به راحتی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. ایراکد با طراحی اختصاصی و رابط کاربری بالای وب سایت، به شما کمک کرده تا در کسب و کارتون به موفقیت های چشمگیری برسید.

با اپلیکیشن های ما همیشه به در دسترس بودن بیندیشید!

از آنجاکه امروزه داشتن اپلیکیشن های تجاری برای هر کسب و کاری لازم بوده و شما را در دستان مشتریان قرار میدهد و همچنین باعث همگانی شدن تجارت شما میشود، اپلیکیشن های ایراکد می تواند شما را برای داشتن کسب وکاری موفق و همیشه در دسترس یاری کند.

عکس شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی خود را به ما بسپارید!

تبلیغات و برندسازی در شبکه های اجتماعی می تواند راهی بسیار پر درآمد برای معرفی شدن در سطح خیلی بزرگ و جهانی در حوزه فعالیت تان باشد. در همین راستا “ایراکد” با نشان دادن شما و برندتان و با انجام بهترین گرافیک ها و تولید محتوا در شبکه های جهانی مانند اینستاگرام، تلگرام، توییتر و … باعث پیشرفت تان خواهد شد.

با خدمات سئو و بهینه سازی سایت، صفحه اول گوگل برازنده شماست!

سئو و بهینه سازی سایت به منظور پیشرفت سریع در  حوزه فعالیت تان استفاده شده و می تواند کسب و کارتان را به سرعت در جایگاه اول گوگل قرار دهد. از خدمات دیگر مجموعه حرفه ای ایراکد سئو و بهینه سایت است که با متخصصانی در این زمینه انجام میشود. شما با بسته های سئو و خدمات سایت ما حتما در رتبه های اول گوگل قرار خواهید گرفت.

تعرفه های کسب وکار های آنلاین