تبلیغات در گوگل

جذب مشتریان هدف با هزینه مدیریت شده و بهینه به منظور افزایش فروش و درآمد بیشتر

فتح خط اول گوگل با تبلیغات گوگل

تبلیغات کلیکی گوگل به عنوان یکی از تبلیغات اینترنتی در واقع به نوعی از تبلیغ در گوگل گفته می‌شود که هزینه آن بر حسب تعداد کلیک‌ها محاسبه می‌شود. به عبارت دیگر، تبلیغ کنندگان به ازای هر بار که یک بازدید کننده بر روی تبلیغ آن‌ها کلیک می‌کند، باید پول پرداخت کنند.

تبلیغات در گوگل یکی از خدمات دیجیتال مارکتینگ است که انواع متفاوتی دارند. یکی از محبوب ترین نوع این تبلیغات، تبلیغات موتور جستجو هستند. این نوع تبلیغات زمانی که مردم در یک موتور جستجو، مثل گوگل، چیزی را جستجو می‌کنند نمایش داده می‌شوند. خصوصا وقتی که جستجوی آنها، جستجویی بازرگانی باشد. (یعنی زمانی که محصولی را برای خرید جستجو کنند.)

بنابراین در یک جمله می‌توانیم بگوییم که زمانی که در گوگل محصول یا خدماتی را جستجو می‌کنید، بیشتر احتمال دارد که این تبلیغات برای شما نشان داده شود.در تبلیغات کلیکی گوگل، تبلیغ کننده فقط زمانی باید پول پرداخت کند که یک کاربر واقعاً بر روی آن تبلیغ کلیک کند.

تبلیغات اینترنتی گوگل ادز

Internet advertising services

خدمات تبلیغات اینترنتی

تبلیغات در یوتیوب

تبلیغات جیمیل

تبلیغات نصب اپلیکیشن

تبلیغات سرچ گوگل

تبلیغات کلمه کلیدی

تبلیغات بنری

تبلیغات کلیکی

تبلیغات دیسپلی

یک قدم جلوتر از رقبا باشید!

با انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ از رقبایتان پیشی گرفته و فقط به کسب درآمد بیشتر بیاندیشید.

بازاریابی هدفمند

دسترسی گسترده به بازار هدف و افزایش ۸۰ درصدی سهم بازار

targeted marketing
conversion rate

افزایش نرخ تبدیل

افزایش 100 درصدی نرخ تبدیل (conversion rate) با شناسایی دقیق تارگت مارکت و بازاریابی هدفمند

برندینگ

 

پیشی گرفتن از رقبا با افزایش آگاهی از برند و برندسازی

branding
lead generation

جمع آوری لید

 

بانک اطلاعاتی جامع مشتریان برای بازاریابی موفق با افزایش 90 درصدی تعداد لید (lead generation)

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

تبلیغات اینترنتی گوگل

تبلیغ در گوگل چه مزیت هایی برای کسب و کارها دارد؟

هدف گیری دقیق: 

هدف گیری یکی از مواردی است که در تبلیغات گوگل ادز بسیار خوب عمل میکند چون شما میتوانید مشتریان دقیق خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی، سن، جنسیت، علاقه مندی و … هدف قرار داده و تبلیغات فقط برای انها نمایش داده میشود.

گزارشات لحظه ای: 

با این گزارشات لحظه ای شما میتوانید هر لحظه کمپین خود را رصد نموده و با آنالیز آن برای بهبود هزینه ها تلاش کنید.

افزایش آگاهی از برند شما

زمانی که محصول و یا خدمات خود را در گوگل تبلیغ می‌کنید، به این معنی است که افراد بسیاری آن را خواهند دید. بنابراین، حتی اگر بر روی آن کلیک نکنند، اما نام برند شما و خدمات تان در ذهن شان خواهد ماند.

Steps

مراحل تبلیغات گوگل ادز

ایجاد حساب گوگل

انتخاب نتورک گوگل

بهینه سازی تبلیغات

انتشار تبلیغ

Google advertising information

دانستنی های تبلیغات گوگل

blue sketch

Further Details

هر آنچه باید درباره تبلیغات گوگل بدانید...

هزینه تبلیغات در گوگل چگونه محاسبه میشود؟ خدمات ایراکد برای تبلیغات گوگل ادز؟

هزینه تبلیغات در گوگل بر اساس رتبه تبلیغ و امتیاز کیفی ان مشخص میشود. و میتوان گفت هزینه تبلیغات به طور کلی به عوامل زیر بستگی دارد: نوع کسب و کار، نوع کمپین تبلیغاتی، قیمت گذاری رقبا، جایگاه نمایش دادن تبلیغ و میزان بودجه روزانه هر کمپین.

اما اگر مایل هستید که تعرفه ای حدودی برای تبلیغات گوگل بدانید، باید به این شرح توضیح داد:

تعرفه تبلیغات گوگل در سال ۲۰۲۰ به طور متوسط بین ۱ دلار تا ۲ دلار به ازای هر کلیک است. تبلیغاتی که پر طرفدار ترین کلمات کلیدی در آنها استفاده شده است، می‌توانند به ازای هر کلیک تا ۵۰ دلار هزینه داشته باشند. که البته منطقی است. چرا که استفاده از کلمات کلیدی بیشتر، به این معنی است که تبلیغ شما برای افراد بیشتری نمایش داده خواهد شد.

اینفوگرافیک خدمات گوگل ادز

خدمات تبلیغات اینترنتی ایراکد برای کسب و کارها:

ایراکد برای خدمات تبلیغات اینترنتی گوگل ادز با ایجاد اکانت گوگل شما و بعد از تحقیقات بازار و تحلیل بازار رقیب به سرچ کلمات کلیدی پرداخته و بعد از بهینه سازی کمپین به انتشار ان میپردازد. ایراکد با سرکشی منظم به کمپین و بالا و پایین نمودن تبلیغ از نظر تغییر استراتژی بید و تغییر متن تبلیغ سعی در بالا بردن quality score  سایت شما نموده تا برای بهترین تبلیغ هزینه کمتری بپردازید. با بهینه سازی کمپین از نظر صفحات لندینگ و استراتژی قیمت دهی میتوان خیلی سریع به هدف خود رسید.

تبلیغات بنری گوگل چگونه انجام میشود؟

اگرچه تبلیغات بنری گوگل یکی از انواع تبلیغ در گوگل محسوب می‌شوند، اما عملکرد آنها نسبت به تبلیغات موتور جستجوی گوگل متفاوت است. تبلیغات بنری گوگل، فقط برای افرادی که در زمینه مرتبط با تبلیغ شما جستجو می‌کنند نمایش داده نمی‌شود. و در تبلیغات بنری گوگل نمی‌توان همانند تبلیغات موتور جستجوی گوگل، یک موقعیت جغرافیایی خاص را تعیین کرد. بنابراین، اگر تبلیغ شما بازار هدف جغرافیایی مشخصی دارد، تبلیغات موتور جستجوی گوگل برای شما مناسب تر خواهند بود. اما اگر جغرافیای بازار هدف برای تان اهمیتی ندارد و به طور جهانی به ارائه محصول و یا خدمات می‌پردازید، می‌توانید از تبلیغات بنری گوگل نیز استفاده کنید.

یک عامل دیگر که می‌توان به آن نیز توجه کرد، نوع تبلیغ شما است. اگر در رابطه با موضوعی تبلیغ می‌کنید که بیشتر جنبه بصری دارد، مثل پوشاک، طراحی داخلی، و یا … تبلیغات بنری گوگل می‌تواند برای شما مناسب تر باشد.

به تبلیغات سایت‌های رقیب توجه کنید

در هر زمینه ای که مشغول به کار باشید، قطعا رقبایی دارید. اگر تبلیغات رقبای شما بازخورد خوبی دارد، می‌توانید با آنالیز کردن آن تبلیغات، راز و رمز‌های موفقیت آنها را بیاموزید. سایت spy fu در این زمینه می‌تواند کمک بزرگی به شما کند. آدرس زیر را در گوگل جستجو کنید.

SpyFu.com

به وسیله این سایت، می‌توانید متوجه شوید که رقبای تان از چه کلمات کلیدی در تبلیغات شان، و همچنین در محتوای سایت شان، استفاده می‌کنند. در کادر جستجو آدرس سایت رقیب تان را در این کادر تایپ کنید و بر روی علامت جستجو(ذره بین) کلیک کنید. با این کار، می‌توانید عملکرد کلمات کلیدی که رقبای تان در سایت شان استفاده می‌کنند را ببینید. همچنین می‌توانید ببینید که آنها در طول ماه، چند کلیک بر روی تبلیغات شان دریافت می‌کنند.

به این صورت شما می‌توانید در این باره که رقبای تان با چه رموزی به موفقیت می‌رسند، اطلاعات کافی به دست آورید. می‌توانید از کلمات کلیدی مشابه کلمات کلیدی آنها استفاده کنید تا شما هم موفقیت بیشتری کسب کنید. همچنین می‌توانید به جای این کار، صرفا از عملکرد آنها الهام بگیرید. آنالیز کردن تبلیغات آنها، می‌تواند به شما کمک کند که تبلیغات موفق تری بسازید.

از تبلیغات متنی گسترش یافته استفاده کنید.

در حالی که مختصر و مفید گفتن معمولاً یک مزیت محسوب می‌شود، اما وقتی صحبت از تبلیغات در گوگل می‌شود اختصار بیش از حد می‌تواند بهCTR شما آسیب بزند.

زمانی که صحبت از بهینه سازی تبلیغات گوگل می‌شود، باید بدانیم که گاهی یک اشاره مختصر و کوتاه کفایت نمی‌کند. اینجا است که تبلیغات متنی گسترش یافته، به کار شما خواهند آمد.

تبلیغات متنی گسترش یافته به شما این امکان را می‌دهند که تبلیغ خود را با توضیح مفصل تری درج کنید. بنابراین، اگر از عبارت کلیدی طولانی تری استفاده می‌کنید یا به ارائه توضیح طولانی تری در مورد محصول و یا خدمات تان احتیاج دارید، از تبلیغات متنی گسترش یافته استفاده کنید. برای مثال، به عکس زیر توجه کنید. قسمت‌هایی که با فلاش علامت گذاری شده اند، با استفاده از گزینه تبلیغات گسترش یافته، اضافه شده اند.

 

چرا ایراکد برای مدیریت تبلیغات؟

مدیریت اصولی بر اساس هدف و نیاز شما:

کارشناسان ایراکد قادر خواهند با بودجه کم بهترین بازدهی و فروش برای کسب و کارها رقم بزنند. این بستگی به مدیریت درست و اصولی اکانت با معیارهای کسب و کار و انتخاب درست کلمه کلیدی است.

مشاوره ساخت اکانت اختصاصی:

ایراکد برای آن دسته از کسب و کارهایی که میخواهند خودشان مدیریت تبلیغات خود را در دست بگیرند خدمات مشاوره اختصاصی ارائه میدهد و با اکانت اختصاصی در مدیریت بهتر کمپین انها را یاری خواهد کرد.

تبلیغات در گوگل موثرترین راه فروش

من در یک نگاه می‌توانم بگویم که آیا تبلیغ شما موفق خواهد شد یا نه. غیب گو نیستم! اما شما هم با آگاهی از موارد زیر، می‌توانید تشخیص دهید که چه نوع تبلیغی می‌توان در گوگل به بیشترین موفقیت برسد. البته دانستن این اصول کافی نیست. تیم شرکت ایراکد، با سال‌ها مطالعه، تحقیق و تجربه، اکنون قادر است بر اساس نوع کسب و کار شما، اصولی‌ترین و موثر‌ترین کمپین‌های تبلیغات در گوگل را برگزار کند.

کلمه کلیدی؛ کلید موفقیت شما در تبلیغات گوگل

احتمالاً آنقدر در مورد اهمیت کلمات کلیدی شنیده اید که دیگر دل تان نمی‌خواهد در این مورد برای تان بگوییم. اما ذکر این موضوع از واجبات است! کلمات کلیدی حقیقتاً از اهمیت فراوانی برخوردار هستند. مردم برای کلمات کلیدی پرطرفدار، پول زیادی می‌پردازند.

اما حقیقت این است که اگر کمپین شما به اندازه کافی مشهور و معروف نباشد، اگر از کلمات کلیدی بسیار پر طرفدار استفاده کنید، تبلیغ شما در گوگل کلیک‌های زیادی دریافت نخواهد کرد! چرا که رقبای بسیاری از آن استفاده می‌کنند که بسیاری از آنها ممکن است از شما محبوب تر باشند. بنابراین، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که به جای این که به سراغ کلماتی بروید که به طور کلی بیشترین طرفدار را دارند، از کلماتی استفاده کنید که به طور خاص در زمینه مربوط به تبلیغ شما طرفدار زیادی دارند.

البته بررسی این موارد، همگی به‌صورت تخصصی توسط تیم ما انجام می‌شود تا بهترین کلمه کلیدی برای دریافت بهترین نتیجه از کمپین، انتخاب شود.

سیستم مزایده گوگل ادز چگونه عمل میکند؟

برای برنده شدن در مزایده گوگل باید امتیاز کیفیت و مبالغ پیشنهادی را به نوعی بهینه سازی نمایید تا تبلیغات شما بیشتر در معرض دید کاربران قرار گیرد. هر چه از نظر امتیاز کیفیت تبلیغ شما بیشتر باشد موقعیت تبلیغ بالاتر بوده و در مکان های بهتری نمایش داده میشود. با توجه به عمواملی همچون: ارتباط و وابستگی به بین تبلیغ گوگل و عبارت جستجو، ارتباط لمه کلیدی با گروه تبلیغانی، ارتباط کلمه کلیدی با صفحه مورد نظر، نرخ کلیک تبلیغ وعملکرد کلی تبلیغ میتواند در میزان نمایش تبلیغات در گوگل تاثیر گذار باشد.

چه فاکتورهایی برای در داشتن نمره کیفیت بالا تاثیر گذار است؟

هزینه‌های پایین‌تر: گوگل با کاهش هزینه به ازای هر کلیک (CPC) به تبلیغ‌کنندگان با امتیاز کیفیت بالا پاداش می‌دهد و به بهبود ROI کمک می‌کند.

قرار گرفتن در رتبه‌های بالاتر: هنگامی که امتیاز کیفی بالایی داشته باشید، تبلیغات شما در موقعیت‌های بهتری در سرپ یا نتایج جستجو نمایش داده می‌شود. این موضوع به شما امکان می‌دهد تا بدون افزایش قیمت پیشنهادی خود، کلیک‌ها و تبدیل‌های بیشتری دریافت کنید.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

چه فرقی بین ارزهای مختلف در تبلیغات گوگل وجود دارد؟
از انجا که سرویس گوگل مزایده ای است در صورت وجود رقابت در یک حوزه کاری گوگل تمامی هزینه های رقبا را به یک ارز واحد تبدیل میکند و بر اساس ان هزینه هر کلیک را مشخص میکند. بنابراین هیچ تفاوتی بین ارزها نیست.
بعد از خریداری سرویس ادز چه مدت تبلیغات من فعال میباشد؟
بسته به بودجه، سرچ کلمه و هزینه هر کلیک متفاوت است . اما شما میتوانید با اختصاص بردجه روزانه اکانت و هزینه های روزانه خود را مدیریت کنید.
تبلیغات در گوگل کجا نمایش داده میشود؟
تبلیغات در صفحه اول گوگل نمایش داده میشوند و بر اساس رتبه سایت و میزان شارژ و اعتباری که برای بودجه روزانه در نظر گرفته این جایگاه ها متفاوت میشود.
هزینه مدیریت کمپین های گوگل ادز چقدر است؟
مدیریت تبلیغات اکانت شما بسته به نوع کسب و کار و میزان شارژ اکانت متفاوت است. ما در ایراکد برای مدیریت تبلیغات گوگل 20 درصد از هزینه شارژ اکانت را در نظر گرفته ایم. که نسبت به بهینه سازی که روی کمپین ها انجام میشود بسیار بهینه میباشد.

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form