مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو حرفه ای به همراه آنالیز وبسایت با راهکارهای افزایش رتبه سایت

مشاوره سئو؛ نیاز تمام نشدنی کسب و کار شما!​

مشاوره سئو چیست و چرا باید مشاور سئو داشته باشیم؟ تجارت شما چگونه می‌تواند از آن برای پیشرفت استفاده کند؟ این سوال‌ها، جزو مهم‌ترین سوالاتی است که یافتن پاسخ آن‌ها، می‌تواند تاثیرات چشم‌گیری بر کسب و کار شما بگذارد.
از آنجایی که رقابت سختی بر سر گرفتن صفحه اول نتایج و رتبه‌های اول گوگل میان وب سایت‌های مختلف وجود دارد، از این رو بهره گیری از خدمات مشاور حرفه‌ای سئو میتواند شما را در جهت بهبود رتبه سایت، افزایش ترافیک بازدیدکنندگان وب سایت و در نهایت رشد و توسعه کسب و کارتان یاری کند.
اهمیت مشاوره سئو سایت و داشتن یک مشاور خوب سئو، به قدری است، که می‌تواند موفقیت یا شکست حتمی سازمان شما را رقم بزند. از این رو، شرکت ایراکد مفتخر است، بهترین خدمات طراحی سایت و مشاوره سئو را به شما عزیزان ارائه کند. بنابراین بهره مندی از خدمات سئو حرفه‌ای ایراکد آغازی است برای صعود کسب و کارتان!

 

بهترین خدمات مشاوره سئو

SEO Consulting Services

خدمات مشاوره حرفه ای سئو

خدمات مشاوره سئو

کیورد ریسرچ

استراتژی سئو

سئو تکنیکال

سئو داخلی

کانتنت مارکتینگ

لینک بیلدینگ

ارائه پیشنهادی برای بهینه سازی

خدمات مشاوره سئو

آنالیز ترافیک و رتبه صفحات

یک قدم جلوتر از رقبا باشید!

با انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ از رقبایتان پیشی گرفته و فقط به کسب درآمد بیشتر بیاندیشید.

بازاریابی هدفمند

دسترسی گسترده به بازار هدف و افزایش ۸۰ درصدی سهم بازار

targeted marketing
conversion rate

افزایش نرخ تبدیل

افزایش 100 درصدی نرخ تبدیل (conversion rate) با شناسایی دقیق تارگت مارکت و بازاریابی هدفمند

برندینگ

 

پیشی گرفتن از رقبا با افزایش آگاهی از برند و برندسازی

branding
lead generation

جمع آوری لید

 

بانک اطلاعاتی جامع مشتریان برای بازاریابی موفق با افزایش 90 درصدی تعداد لید (lead generation)

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

مشاوره سئو چگونه انجام میشود؟

چرا کسب و کار شما به مشاور سئو نیاز دارد؟ خدمات ایراکد در زمینه مشاوره و منتورینگ سئو؟

امروزه، تقریبا هر کسب و کار بزرگ و کوچکی، دارای یک وب‌سایت و خدمات آنلاین است. واضح است که تمام این سازمان‌ها، نمی‌توانند در رقابت شدید آنلاین دوام بیاورند. در این میان، تنها وب‌سایت‌هایی که قوی‌ترین و کارآمدترین مشاوره سئو را به‌کار برده‌اند؛ به صدر نتایج گوگل صعود می‌کنند و مشتریان را به سمت خود جذب می‌کنند. از این رو، هر واحدی نیازمند مشاوره سئو است. چراکه سئو سایت شما، همواره قابلیت پیشرفت و تکامل دارد. یکی از خدمات سئو ایراکد مشاوره سئو و انجام خدمات منتورینگ سئو میباشد. برای مشاوره سئو، ابتدا کارشناسان ایراکد با آنالیز وبسایت و پیدا کردن خطاها و مشکلاتی که در داخل سایت قرار دارد به مشتاوره در خصوص بهبود و رنک رتبه های سایت میپردازند. و با ارائه مشاوره در خصوص بهبود رتبه ها و رفع مشکلات تکنیکال به بهبود سایت کمک میکنند.

منتورینگ سئو ایراکد برای منتورینگ سئو سایت، یک یا دو عدد از بهترین نیروهای تخصصی سئو را در اختیار سایت شما قرار داده تا با استراتژی درست شما را ازجایگاهی که هستنید به رتبه های بالاتر هدایت کنند. هزینه خدمات مشاوره سئو برای هر سایت متفاوت باشد و بسته به حاشیه سود و کلمات کلیدی سخت تر متفاوت میباشد.

Steps

مراحل انجام مشاوره سئو

آنالیز وبسایت

آنالیز رقبا

تعیین استراتژی

ارائه پیشنهاد بهبود سایت

Before Doing SEO Consulting...

قبل از انجام مشاوره سئو جالب است بدانید...

blue sketch

Further Details

هر آنچه باید درباره مشاوره سئو بدانید...

چه زمانی باید سراغ مشاور سئو برویم؟

واقعیت این است که با توجه به رقابت شدید دنیای امروزی و اهمیت مشاوره سئو، شما همواره نیازمند مشاوره سئو هستید! اگر یک کسب و کار نوپا هستید، شاید بیشتر از هر زمانی نیازمند به مشاوره seo باشید. در مراحل اولیه راه‌اندازی سایت، ایراکد در بخش‌های مختلفی مانند شرکت ارائه دهنده هاست، نام دامنه، امکانات و ویژگی‌های سایت و حتی نام سایت به شما کمک خواهد کرد. وب‌سایت‌های در حال فعالیت زیادی نیز وجود دارند، که با وجود تلاش زیاد، در جای خود ثابت مانده‌اند. این وب‌سایت‌ها، می‌توانند با کمک بهترین مشاور سئو به قله‌های مرتفع سئو برسند. البته، پیشنهاد می‌کنیم از مراحل ابتدایی راه‌اندازی سایت، از این خدمات بهره ببرید؛ چراکه، با داشتن استراتژی معین و دقیق، بهتر می‌توان سایت را به سمت اهداف مورد‌نظر هدایت کرد. همچنین موارد مهم دیگری مانند امنیت و پایداری سایت نیز، در برنامه نویسی seo اهمیت زیادی دارد؛ که نباید از آن‌ها چشم پوشاند.

 

اینفوگرافیک مشاور حرفه ای سئو سایت

البته سایت ایراکد، علاوه بر مشاوره سئو آموزش آن را نیز دراختیار شما می‌دهد. در سایت ایراکد شما می‌توانید از مقالات مختلف آموزش سئو سایت و فیلم آموزش سئو استفاده کنید. همچنین از موضوعات دیگری از جمله دیجیتال مارکتینگ و طراحی اپلیکیشن نیز، مقالاتی دراختیار شما قرار داده‌ایم؛ که می‌تواند به پیشرفت کسب و کار شما کمک بکند. پس وقت خود را بیش از این هدر ندهید و مشاوره مناسبی را که کسب و کار شما به آن نیاز دارد؛ دریافت کنید. تنها کافی است، فرم ثبت سفارش را در کمتر از دو دقیقه پر کنید. مشاوران ما، پس از بررسی پروژه، شما را از خدمات مشاوره رایگان سئو سایت برخوردار می‌کنند. شما نیز می‌توانید، یکی از بهترین‌ها باشید. اکنون وقت آن رسیده است، تا کسب و کارتان را به مرحله بعد برسانید.

تعرفه مشاوره سئو سایت چقدر است؟

پیش از هر چیزی، برای تعیین تعرفه سئو سایت، پروژه شما بررسی می‌شود. واضح است که تعرفه سئو، کاملا بستگی به پروژه و درخواست‌های شما دارد. هرچه این پروژه وقت‌گیرتر باشد و نیاز به منابع بیشتری داشته باشد؛

با هزینه بیشتری نیز مواجه می‌شود. البته ما در ایراکد، مفتخریم به شما بهترین خدمات مشاوره سئو سایت را با بهترین قیمت‌ها ارائه کنیم. بدین صورت، شما نتیجه مطلوب را به شکل مقرون به صرفه‌ای دریافت می‌کنید و بیشترین سود ممکن را می‌برید. علاوه بر این‌ها، پشتیبانی شبانه‌روزی ایراکد، همواره همراه شماست تا به سایت و کسب و کار شما کمک کند. سالانه تعداد زیادی از مشتریان راضی ایراکد، با هدایت تیم ایراکد و سئو تضمینی سایت، به سودهای کلانی می‌رسند.
چرا شما جزو این مشتریان نباشید؟ برای شروع، پیشنهاد می‌کنیم حتما از مشاوره سئو رایگان ایراکد استفاده کنید. برای این کار، کافی است در کمتر از دو دقیقه سفارش خود را ثبت کنید و منتظر تماس سریع همکاران ما باشید.

 

خدمات مشاوره سئو

مشاوره سئو ایراکد، مفتخر است با بیش از ۱۴ سال سابقه در زمینه دیجیتال مارکتینگ و مشاوره سئو، سئو وب سایت شما را موردپسند گوگل دربیاورد. تیم ایراکد، با درنظر گرفتن اهداف کسب و کار شما و بررسی رقبا، به تست سئو سایت شما می‌پردازد. سپس، با بهره‌گیری از تجربه چندین ساله و روش‌های مدرن، استراتژی منظم و دقیقی برای سئو سازی وردپرس و سایت شما درنظر می‌گیرد. بدین شکل، برتری سایت شما نسبت به رقبا، در کمترین زمان ممکن تضمین می‌شود. همچنین، شما می‌تواند برای هر مشکل یا مرحله‌ای، از مشاوره تیم حرفه‌ای ما بهره ببرید. پس فرصت را از دست ندهید. همین الان، فرم ثبت سفارش را در کمتر از دو دقیقه پر کنید. همکاران ما، پس از بررسی سفارشتان، با شما تماس می‌گیرند و شما می‌توانید از مشاوره کاملا رایگان تیم ایراکد بهره‌مند شوید!

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بزرگترین  شرکت دیجیتال مارکتینگ ایران به شما این است که اگر تصمیم به بهینه‌سازی سئو سایت خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 88881776-021 ) استفاده کنید. روش‌های مناسب دریافت بک لینک و نحوه کار با الگوریتم‌های جدید گوگل، چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.گفتنی است با منتورینگ سئو ایراکد در واقع سئو سایت خود را به یک متخصص میسپارید. به طوری در مشاوره سئو به ارائه روش‌هایی کارآمدی به منظور دریافت بک لینک و نحوه کار با الگوریتم‌های جدید گوگل که میتواند به بیشتر شدن فروشتان کمک کند، پرداخته میشود.

چرا باید ایراکد را برای مشاوره سئو انتخاب نمود؟

ما در ایراکد، با پشتوانه سال‌ها تجربه در پروژه‌های گوناگون دولتی، تجاری، سازمانی و ملی، افزایش seo سایت شما را در کمترین زمان ممکن ضمانت می‌دهیم. برای اطمینان خاطر، تنها کافی است نگاهی اجمالی به موفقیت‌های چشمگیر ایراکد، در پروژه‌های مختلف بیاندازید. ایراکد، با بیش طراحی بیش از ۱۶۰۰ وب‌سایت اداری و تجاری موفق، به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ با بهترین خدمات مشاوره سئو شناخته می‌شود. همچنین ایراکد، تاکنون در ۱۵ کشور دنیا، موفقیت‌های گوناگونی را از جمله مشاور حرفه‌ای سئو به مشتریان خود ارائه داده است. چرا شما یکی از این مشتریان راضی نباشید؟ تیم ایراکد، با شعار وجدان کاری و حس مسئولیت‌پذیری، حتی پس از اتمام پروژه، کسب و کار شما را تنها نمی‌گذارد. شما می‌توانید در هر مرحله‌ای، با تیم پشتیبانی حرفه‌ای ما تماس بگیرید و از خدمات ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته، بهره‌مند شوید. پس وقت را تلف نکنید و همین الان، با ثبت سفارش، از مشاوره رایگان ایراکد، بهره‌مند شوید. از جمله اقدامات شرکت ایراکد برای منتورینگ و مشاوره سئو عبارتند از:

  • مشخص نمودن مسیر درست دستیابی به هدف 
  • ارائه پیشنهاداتی برای تولید محتوا برای سایت و صفحات لندینگ 
  • ارائه تکتینک های لینک سازی اعم از داخلی و خارجی
  • راهنمای تولید محتوا بر اساس الگوریتم های گوگل
  • ارئه گزارشات دقیق از عملکرد سایت در بازه های زمانی مختلف

پله‌های بالاتر برای صعود کسب و کار با مشاوره سئو ایراکد

افزایش سئو سایت شما، تازه شروع ماجراست! باید بدانید در دنیای دیجیتال امروزی، باید اقدامات زیادی انجام بدهید، تا سلطه و فرمانروایی کسب و کار شما بر دنیای آنلاین و دیجیتال، تضمین شود. پس از پاسخ به سوال مشاوره سئو چیست ، باید سوالات دیگری مانند تولید محتوا چیست و تاثیر طراحی اپلیکیشن بر کسب و کار را بپرسید. اگر موفق‌ترین کسب و کارهای امروزی را بررسی کنید؛ متوجه می‌شوید تقریبا تمام آن‌ها، بر زمینه‌های گسترده‌تری از سئو سایت، تمرکز می‌کنند.

این کسب و کارها، علاوه بر سئو، برروی تولید محتوا کاربرپسند و طراحی گرافیک جذاب نیز تمرکز می‌کنند. همچنین از طراحی اپلیکیشن و فعالیت حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی بهره می‌برند. زمینه‌های زیادی در دیجیتال مارکتینگ مانند ایمیل مارکتینگ و پیامک نیز وجود دارد، که تاثیر چشمگیری در سازمان شما می‌گذارد و در نهایت به سئو تضمینی سایت کمک میکند. برای رسیدن و فتح کردن قله‌های رقابت، شما باید سعی کنید بهترین در تمام این زمینه‌ها باشید.از این رو تا دیر نشده از خدمات مشاوره سئو ایراکد بهره مند شوید!

ایراکد، مفتخر است که بهترین خدمات را در تمامی این زمینه‌ها در دپارتمان‌های حرفه‌ای به ویژه مشاوره سئو به شما ارائه کند. تیم ما با تجربه و علم گسترده در تمام این زمینه‌ها، خدمات درجه یکی به کسب و کار شما ارائه می‌کند. علاوه بر این‌ها، شروع همکاری با ایراکد، به منزله آشنایی کامل تیم ما با برند و سازمان شماست و چه تیمی بهتر از تیمی که واحد شما را می‌شناسد، می‌تواند باعث پیشروی آن شود؟ همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته ما، همواره همراه شماست، تا مطمئن شود پروژه شما با مشکلی برنخواهد خورد. همه روزه، کسب و کارهای زیادی، با سپردن پروژه‌های خود به ایراکد، به سودهای کلانی می‌رسند. کسب و کار شما هم می‌تواند یکی از این کسب و کارها باشد. پس فرصت را از دست ندهید. هم‌اکنون با ثبت سفارش خود، آینده برندتان را رقم بزنید. همین امروز اقدام کنید. شاید فردا دیر باشد!

رعایت اصول قدرتمند سئو

نکات مهم مشاوره سئو سایت

قبل از انتخاب شرکت مورد نظر برای انجام مشاوره سئو تضمینی سایت باید به نکاتی در این مورد توجه نمایید.

1– نمونه کارهای قوی و قابل استناد: نمونه کارهای شرکت از جمله مواردی است که حتما باید در انتخاب مشاور سئو مدنظر قرار داد. زیرا نمونه کارها نشان از میزان اعبتار آن شرکت و برند در آن حوزه کاری است.

2- بررسی تمامی ابعاد سئو توسط شرکت: باید به این نکته هم دقت داشته باشید که شرکت هدف برای مشاوره تمامی ابعاد سئو را در نظر میگیرد یا فقط بخشی از آن را مدنظر قرار میدهد.

3- گزارش دهی: در همان ابتدای کار باید نحوه گزارش دهی سایت را مدنظر داشته باشید. به عنوان مثال مدت زمان هر گزارش، نحوه ارائه گزارش و …

4- تعیین دقیق کلمات هدف: یکی از نکات مهم پیش از انجام مشاوره و دریافت خدمات سئو این است که دو طرف به درک دقیقی از کلمات هدف رسیده باشند و سپس نسبت به چیدمان استراتژی و برنامه هدفمند سئو اقدام نمایند.

وظایف مشاور حرفه ای سئو

درک درست از بازار هدف:

یک مشاور حرفه ای سئو حتما باید درک درستی از مخاطب هدف و بازار آن کسب و کار داشته باشد تا بتواند استراتژی درست کسب و کار را برای آن موضوع پیاده نماید.

پیدا کردن کلمات کلیدی هدفمند:

یک مشاور حرفه ای سئو باید نسبت به آگاه کردن شما از کلمات کلیدی که توسط کاربران سرچ میشود اجحاف کامل داشته باشد. و نسبت به تولید محتوای هدفمند آن کلمات راهکارهایی را در جهت سئو تضمینی سایت ارائه کند.

ارائه ارتباط درست با کاربر:

یکی از بهترین شیوه های بازاریابی، بازگشت دوباره کاربران سایت به سایت است. یک مشاور سئو حرفه ای باید در این زمینه نیز راهکارهایی برای ارئه داشته باشد تا نرخ بازگشب سرمایه کسب و کار به حداکثر برساند.

نظارت بر اقدامات بهینه سازی سایت:

دنبال کردن اقدامات بهینه سازی سایت از دیگر وظایف کارکرد مشاور سئو است که با این کار به بهترین نحو باید کاربران سایت را رصد نماید.

تحلیل و تصحیح بازخورد کاربران:

با تحلیل درست رفتار کاربران در سایت، مشاور سئو بهترین راهکارها را برای بهبود تجربه کاربری سایت میتواند ارائه دهد. با درک درست این موضوع و تحلیل به موقع رفتار کاربران در بازه های زمانی مختلف میتواند بهترین نتایج را برای صاحبان کسب و کار به همراه آورد.

ارائه بهترین ترفندهای بازاریابی:

یک مشاور سئو حرفه ای باید از به روز ترین اطلاعات بازاریابی برای بهبود و رشد کسب و کار شما استفاده نماید و در این راه با تدوین پلن بازاریابی هدفمند شما را به سودهای مدنظرتان هدایت کند.

عوامل موثر بر زمان نتایج خدمات مشاوره سئو

یکی از مهمترین سوالاتی که در مشاوره سئو مطرح میشود این است که چه مدت زمانی لازم است تا نتایج خدمات مشاوره سئو بر روی وب سایت مشاهده شود. به طور کلی برای برآورد زمان دقیق و قطعی عوامل مختلفی برای رسیدن به سئو تضمینی سایت تاثیرگذارند. این عوامل عبارتند از :

بازار هدف

توجه به بازار و مخاطبان هدف میتواند در تعیین زمان دستیابی به نتایج سئو نقش موثری ایفا میکند. به عنوان مثال بازارهای بین المللی و بزرگتر به مدت زمان بیشتری در مقایسه با بازارهای محلی احتیاج دارند.

رقابتی بودن

باید خاطر نشان کرد اگر در یک صنعتی که رقبای بسیاری در آن مشغول به فعالیت هستند حضور دارید، میتوان گفت که مدت زمان بیشتری برای رسیدن به نتایج مشاوره سئو نیاز دارید.

وضعیت وب سایت

وب سایت‌هایی که از نظر سئو همچون کلمات کلیدی نامناسب، ساختار غاط، بارگذاری کند صفحات و غیره با مشکلاتی همراه هستند برای دستیابی به نتایج خدمات مشاوره سئو بایستی مدت زمانی را برای برطرف نمودن مشکلات سئویی و به روز رسانی سایت در نظر گرفت که میتواند این پروسه را زمان بر کند.

روش‌های به کار گرفته شده

از دیگر عوامل موثر بر زمان نتایج خدمات مشاوره سئو،روش‌های استفاده شده بر روی آن است. این در حالی است که برخی روش‌ها سریع‌تر نتیجه میدهد و برخی دیگر به زمان بیشتری نیازمند است.

محتوای وب سایت

محتواهای با کیفیت وب سایت میتواند در بهبود رتبه بندی سایت در گوگل بسیار موثر است. از این رو تولید و ایجاد محتواهای جذاب و در عین حال خاص میتواند موجب زمانبر شدن نتایج خدمات مشاوره سئو باشد.

همیشه در کنار شما هستیم

برای توسعه کسب و کارتان ، تا انتها در کنار شما هستیم . بدون نگرانی به فکر پیشرفت باشید.

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

مشاور سئو کیست؟
مشاوره سئو کسی است که بعد از آنالیز وبسایتتان شروع به اراه پیشنهاداتی برای بهبود رتبه وبسایت ارائه میدهد تا بهترین عملکرد را از کسب و کار آنلاین خود دریافت نمایید.
تفاوت مشاوره سئو با خدمات سئو چیست؟
یکی از تفاوت های مهم مشاوره سئو با خدمات سئو در این است که شما با انجام مشاوره سئو میتوانید دانش و تجربه فرد سئوکار را نیز دریافت نموده و برای کسب و کار خود استفاده کنید در حالیکه خدمات سئو شما هیچ دانشی به شما در مورد سئو افزوده نشده و شرکت تمام و کمال بدون دخالت شما خدمات سئو را انجام میدهد.
آیا بهینه سازی چندین کلمه به صورت همزمان امکان پذیر است؟
بله سئو چندین کلمه کلیدی به صورت همزمان امکان پذیر است فقط باید استراتژی کلمات کلیدی را بدانید تا کلمات اشتباه برای سئو انتخاب نشوند.
برای انجام مشاوره حرفه ای سئو چه شرکتی را انتخاب کنم؟
بعد از مشاهده نمونه کارها و سابقه شرکت میتوانید اقدام به انتخاب شرکت خدمات سئو داشته باشید. بهتر است در این زمینه به مقایسه چندین شرکت پرداخته تا بهترین نتیجه را کسب نمایید.

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form