ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

طراحی سایت شرکتی

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 4737 481 0912 تماس بگیرید.

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده​
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 +
تجربه با کشور های بزرگ

طراحی سایت شرکتی؛ مرحله بعدی کسب و کار شما

بهترین راه موفقیت در دنیای امروزی، تکامل با روش‌های نوین است و هیچ روش نوین‌تر از دیجیتالی شدن و طراحی سایت شرکتی نیست. گسترش کاربرد اینترنت در زندگی انسان امروزی باعث شد که اولین انتخاب افراد برای دریافت خدمات، خرید کالا و… جست و جو در اینترنت باشد. تاثیر طراحی سایت شرکتی و یا طراحی اپلیکیشن شرکتی برای جذب مشتریان بیشتر و توسعه شرکت نیز از همین موضوع مشخص می‌شود. 

به طور کلی تاثیر و حضور اینترنت در زندگی انسان امروزی، همواره درحال افزایش و گسترش است. ازاین‌رو پیشرفت، توسئه و بقای کسب و کارهای مختلف نیز، کاملا وابسطه به میزان حضورشان در این فضا خواهد بود. 

طراحی وب سایت شرکتی شبیه به به‌کارگیری نماینده‌ای موثر، فعال و دقیق در فضای وب است؛ که خدمات و محصولات شما را به کاربرانی که در این فضا به دنبال دریافت آن‌ها هستند، معرفی می‌کند. 

شرکت ایراکد با سابقه و دانشی که در این عرصه دارد، در این مسیر همراه شما خواهد بود. 

علت اهمیت طراحی وبسایت شرکتی چیست ؟

اگر شما در زمینه ارائه خدمات شرکتی، فروش محصولات و به طور کلی هر فعالیتی که با مشتریان در ارتباط است، فعالیت دارید، بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به طراحی سایت شرکتی و آنلاین‌سازی خدمات خود، اقدام کنید. 

شاید بپرسید که اهمیت طراحی سایت شرکتی چیست ؟ و این کار چه تاثیری بر روی موفقیت ما دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که این کار بر روی موفقیت، توسئه و بقای کسب و کار شما بسیار موثر می‌باشد. چرا که امروزه منبع اصلی مشتریان برای پیدا کردن خدمات و کالای مورد نظرشان، فضای مجازی، خصوصا فضای وب است.

پس مشخصا اگر رقیبانتان دارای سایت اختصاصی برای شرکت خود باشند، بی‌‍شک شما در رقابت با آن‌ها شکست خواهید خورد؛ چرا که آن‌ها با این کار موفق به برند سازی و جذب مشتریان بیش‌تر خواهند شد.

5 نکته در طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه داشته باشید!

یک سایت عالی و پرمخاطب باید دارای ساختار استاندارد و همچنین زیر ساخت بی‌عیب و نقص باشد. که برای آن نیازمند به همکاری یک تیم متخصص و حرفه‌ای هستید. دقت داشته باشید که شما باید با توجه به نوع خدمات رسانی و کسب و کاری که دارید، نکاتی را رعایت و پیاده‌سازی کنید. تیم ایراکد، علاوه بر بررسی کسب و کار شما، با مشاوره تخصصی و اجرای طرح با جدیدترین و بهترین متدها، همراه شما خواهد بود.

طراحی صفحات اختصاصی

برای معرفی محصولات یا خدمات شرکت‌تان باید صفحاتی متناسب با همان خدمت یا محصول داشته باشید. از طریق این صفحات که اصولا دارای محتواهایی با مضمون اطلاعات محصول هستند، می‌توانید مخاطبان بسیاری جذب کنید و این یعنی یک قدم به هدف‌تان نزدیک‌تر خواهید شد. شرکت ایراکد دارای کارشناسان حرفه‌ای و مجرب در حوزه تولید محتوا بوده و شما می‌توانید تولید محتوای صفحات اختصاصی سایت خود را، به کارشناسان ما بسپارید.

صفحه تماس با ما

یکی از مهم‌ترین بخش‌ ایجاد سایت شرکتی همین صفحه تماس با ما می‌باشد، چرا که این امکان را به کاربران‌تان می‌دهد تا با شما در ارتباط باشند. مشاوره گرفتن از متخصصین دیجیتال مارکتینگ شرکت ما، به شما کمک می‌کند که این صفحه را به بهترین شکل، طراحی کنید؛ تا افراد بیش‌تری با شما ارتباط برقرار کرده و شما فرصت آن را داشته باشید که این افراد را به مشتریان خود تبدیل کنید.

شبکه های اجتماعی مختلف

استفاده از شبکه‌های اجتماعی یکی از راه‌های جذب مخاطب برای وب سایت‌ها است. اما این فرایند باید براساس اصول خاصی انجام بگیرد. یعنی باید روش اشتراک گذاری شبکه‌های اجتماعی در وب‌سایت‌ها به خوبی ایجاد شود تا محتواها و پست‌های جذاب در اختیار کاربران قرار گیرد.
به این منظور شما می‌توانید از متخصصین تیم ما که در این زمینه دانش و تجربه کافی دارند، کمک بگیرید.

توجه به روانشناسی رنگ‌ها و جذابیت‌های بصری

برای استفاده از رنگ‌ها در دنیای مجازی به خصوص برای برنامه نویسی سایت فروشگاهی و سایت شرکتی، نیاز به دانش روانشناسی رنگ‌ها خواهید داشت به نحوی که هر رنگ برای المان مخصوصی استفاده شود تا جذابیت بصری برای مخاطبان ایجاد کنند و برند شما به عنوان یک برند عالی در ذهن‌شان ثبت گردد.
متخصصین طراحی سایت ما می‌توانند این موارد را با بهترین کیفیت بر روی سایت شما پیاده‌سازی کنند.

ساخت انواع فرم‌های اختصاصی

ساخت فرم‌های اختصاصی مورد نیاز مشتریان باید طراحی و اجرا شوند. نمونه‌ این فرم‌‌ها عبارتند از فرم استخدام، عضویت، دریافت نمایندگی و...
نکته دیگر این است که استفاده از این فرم‌ها باید برای مشتریان راحت و سریع باشد. که تیم ما به این منظور ایده‌ها و عملکرد بسیار خوبی دارد.

سفارش طراحی سایت شرکتی در ایراکد

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی سایت شرکتی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان‌بر است و به دانش، تخصص و تجربه نیازمند است. اگر نیاز فوری به طراحی سایت شرکتی دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب سایت شرکتی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از قالب های آماده برای سایت است که با صرف کمترین زمان و هزینه سایت خود را راه اندازی کنید.

با این وجود، کار با قالب‌های آماده نیز به دانش و تخصص نیازمند است. از طرفی مدیریت سایت نیز امری تخصصی است. از این رو توصیه می‌کنیم که در این خصوص با ما تماش گرفته، از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و طراحی سایت شرکتی خود را به تیم حرفه‌ای و مجرب ما بسپارید. 

3 گام از سفارش طراحی سایت شرکتی تا بهره برداری

سفارش طراحی سایت

همین حالا میتوانید سایت فروشگاهی خود را سفارش داده یا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید. با ثب سفارش، کارشناسان ما به منظور امکان سنجی سفارش شما و مشخص شدن زمان و هزینه لازم برای اجرا، سفارش شما را بررسی خواهند کرد.

شروع پروژه

کارشناسان ما پس از بررسی به منظور ارائه مشاوره رایگان، اعلام کردن هزینه و زمان انجام پروژه، رفع ابهامات و مشخص شدن چهارچوب پروژه با شما تماس خوهند گرفت. پس از تایید نهایی، پروژه سایت سایت شرکتی برای شما آغاز می‌شود.

تولید محتوا و بهینه سازی سایت

پس از طراحی سایت شرکتی، تولیدمحتوای سایت توسط کارشناسان تولیدمحتوای ایراکد انجام شده و بهبود سئو و بهینه سازی سایت نیز به بهترین شکل توسط تیم متخصص سئو انجام می‌شود. در نهایت سایت شما آماده بهره برداری است.

طراحی سایت شرکتی

با ایراکد، موفقیت و پیشرفت را تجربه خواهید کرد!​

شرکت ایراکد، برای سفارش طراحی سایت، یکی از بهترین گزینه‌ها می‌باشد. چرا که ما بیش از 15 سال در این زمینه فعالیت داریم. و تا کنون بیش از 4000 پروژه طراحی سایت را با موفقیت به ثمر رسانده است. 

از این رو شما می‌توانید با اطمینان از نتیجه موفقیت آمیز، پروژه طراحیسایت شرکتی خود را به تیم متخصص و با تجربه ما بسپارید. 

تاثیر توجه به سئو و بهینه سازی در راه اندازی سایت شرکتی

یکی از مهم‌ترین اصول در ساختن و طراحی کردن وب‌سایت رعایت قوانین و اصول سئو می‌باشد. سئوی حرفه‌ای سایت باعث کسب امتیاز و رتبه بالا در موتورهای جستجو می‌شود که نتیجه آن نمایش سایت مورد نظر در لیست نتایج جستجو است. بهینه‌ سازی سایت شرکتی از آن جهت اهمیت ویژه‌ای دارد که بسیاری از مشتریان قبل از خرید هر محصول یا خدمتی، در اینترنت و موتورهای جستجوگر مثل گوگل اقدام به جستجو می‌نمایند.

خدمات سئو جایگاه منحصر بفردی در مراحل مارکتینگ یک فروشگاه آنلاین دارد . به همین دلیل در ساخت وب‌سایت بیزینسی حتما باید به این مسئله توجه نمود که سایت بر پایه قواعد سئو ایجاد شده باشد تا بعد از منتشر کردن محتواها و یا همان اطلاعات مربوط به محصولات، لینک سایت شما در لیست نتایج جستجو گوگل نمایش داده شود.

شرکت ایراکد، با متخصص و مجربی که دارد، توانسته پروژه های بسیار موفقی را به انجام برساند؛ و به یکی از بهترین گزینه‌ها برای همکاری به منظور طراحی، توسئه و بهینه سازی سایت تبدیل شود.

سئو طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت شرکتی

پیشنهاد شرکت ایراکد به عنوان بهترین  شرکت طراحی سایت ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت سایت شرکتی دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 021-88881772 ) استفاده کنید. سایت شرکتی چگونه می‌تواند فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی است که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

اهمیت رعایت کردن قواعد صحیح برنامه نویسی

اولین موردی که کاربران بعد از ورود به سایت مشاهده می‌کنند، تصاویر موجود در وب‌سایت شماست که همه آن‌ها کدهای مخصوصی دارند که به وسیله قواعد و اصول برنامه نویسی توسط متخصصان این رشته بر روی صفحه سایت ایجاد شده‌اند. بنابراین برای بهینه سازی سایت شرکتی باید حتما از قواعد و اصول صحیح برنامه نویسی استفاده کنید، چرا که گوگل اهمیت زیادی به این مورد می‌دهد و اگر برنامه درست و اصولی را در سایت به کار ببرید، امتیاز شما در رتبه‌بندی گوگل افزایش می‌یابد و سایت شما به راحتی در لیست نتایج جستجو به کاربران نمایش داده می‌شود.

مشخص است که به این منظور، شما نیازمند به افراد متخصص در این زمینه هستید. کارشناسان تیم ایراکد، در این مسیر همراه شما خواهند بود.

تعرفه طراحی سایت شرکتی

تعرفه ساخت سایت با توجه به ویژگی‌ها و امکانات مورد نظر کارفرما تعیین می‌شود. در ارتباط با هزینه طراحی و ساخت سایت عوامل گوناگونی تاثیرگذار هستند. هزینه برای داشتن یک وب‌سایت کاری در مقایسه با سایر تبلیغات مانند تلویزیون، بیلبورد و… در دراز مدت بسیار به صرفه‌تر خواهد بود. چرا که وب‌سایت شرکتی به عنوان ابزاری قدرتمند برای تبلیغ دائمی و در دسترس همه، مقرون به صرفه می‌باشد.

شرکت ایراکد با هدف پیشرفت و موفقیت تمامی صاحبان کسب و کار، همواره در تلاش بوده است تا با کم‌ترین هزینه، بهترین کیفیت را در خدمات رسانی ارائه دهد. از این رو شما می‌توانید با کم‌ترین هزینه طراحی سایت شرکتی خود را به ما بسپارید.

خدمات تاثیرگذار بر تعرفه ساخت سایت عبارتند از

شبکه های احتماعی
فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف
ریسپانسیو
ریسپانسیو بودن طراحی سایت
طراحی حرفه‌ای سایت
قالب اختصاصی
استفاده از انواع قالب‌های اختصاصی
قالب اختصاصی
پلتفرم طراحی سایت
صفحات سایت
تعداد صفحات وب سایت
سئو و بهینه سازی
سئو و بهینه‌سازی سایت
پشتیبانی و پاسخگویی
پشتیبانی و پاسخگویی

خرید طراحی سایت شرکتی

در 1991 به این علت که تکنولوژی وب در ابتدای راه بود برنامه نویسان  فقط با زبان HTML کد نویسی می‌کردند. سایت‌های ایجاد شده در آن زمان استاتیک و اصولا شامل مطالب و لینک با ظاهر بسیار ساده بود. در سال‌های بعد با پیشرفت هر روز تکنولوژی روش‌های طراحی سایت شرکتی به کلی دگرگون شد. برای مثال برنامه نویسان با استفاده از تکنولوژی Flash انیمیشن‌های سه بعدی و افکت‌های گرافیکی را به سایت‌ها اضافه نمودند و با این کار جذابیت بیشتری برای کاربران ایجاد کردند و ظاهر ساده سایت را به فضاهای تلفیقی متن و انمیشن تبدیل کردند.

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی.

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

از آنجایی که فروشگاه‌های آنلاین قابلیت‌های گسترده‌تری نسبت به سایر وب‌سایت‌های خبری، آموزشی و … دارند، بنابراین تعرفه و هزینه طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی هم بیشتر از سایرین خواهد بود. تعرفه طراحی وب‌سایت به عوامل بسیاری مانند طراحی و جذابیت، کیفیت و رعایت اصول کد نویسی و بهینه بودن الگوریتم‌ها بستگی دارد. در واقع قیمت‌ها متناسب با قابلیت‌هایی خواهد بود که بر روی فروشگاه آنلاین پیاده‌سازی می‌شوند.

زیرا در پروسه طراحی و ساخت سایت وردپرس از cms و قالب‌های آماده استفاده می‌شود. این نوع وب‌سایت‌ها به دلیل آماده بودن قالب‌ها در مدت زمان بسیار کوتاهی اجرا می‌شوند و هزینه زیادی را نیز شامل نخواهند شد. اما در مقابل وب‌سایت‌های اختصاصی وجود دارند که از همان اولین گام‌های شروع فعالیت، تمامی پروسه به صورت اختصاصی و متناسب با سلیقه و کسب‌و‌کار مشتری پیاده‌سازی می‌شود. به همین دلیل است که وب‌سایت‌های اختصاصی گران‌تر از بقیه هستند.

همان طور که در بالا ذکر شد به دلیل اجرای صفر تا صد وب‌سایت اختصاصی مدت زمان تقریبی که برای آن  در نظر گرفته می‌شود بین 30 تا 40 روز و یا گاها بیشتر می‌باشد.

  • انتخاب پلتفرم سایت‌ ساز و یا فروشگاه ساز
  • نقشه‌ی سایت مطابق با هدف کارفرما
  • انتخاب دامنه‌ای مناسب و مرتبط با کسب‌و‌کارتان
  • قالب یا طراحی وب‌سایت
  • سفارشی سازی قالب و طرح سایت
  • تولید محتوای باکیفیت
  • تایید و تست نسخه‌ی نهایی سایت
  • انتشار وب‌سایت در اینترنت
  • استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ