طراحی سایت شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی، راهی هدفمند برای موفقیت بیشتر در ارائه خدمات آنلاین شرکتی

طراحی سایت شرکتی چیست؟

بهترین راه موفقیت در دنیای امروزی، تکامل با روش‌های نوین است و هیچ روشی نوین‌تر از دیجیتالی شدن و طراحی سایت نیست. ساخت سایت شرکتی شبیه به کارگیری نماینده‌ای موثر، فعال و دقیق در فضای وب است؛ که خدمات و محصولات شما را به کاربرانی که در این فضا به دنبال دریافت آن‌ها هستند، معرفی می‌کند. به طور کلی تاثیر و حضور اینترنت در زندگی انسان امروزی، همواره درحال افزایش و گسترش است. ازاین‌رو پیشرفت، توسعه و بقای کسب و کارهای مختلف نیز، کاملا وابسته به میزان حضورشان در این فضا خواهد بود. طراحی سایت شرکتی را با سایت های تبلیغاتی نباید اشتباه گرفت زیرا طراحی وب سایت شرکتی برای معرفی محصولات و خدمات کلی یک شرکت است و به عملکرد کسب و کار میپردازد در حالیکه سایت های ابلیغاتی، تبلیغ محصولات و خدنمات را انجام میدهند.

طراحی وبسایت شرکتی می تواند اولین و مهمترین اقدام برای تثبیت و توسعه حضور شما در فضای اینترنت باشد. آنچه میتواند باعث تمایز برند شما از بقیه کسب و کارها باشد همین طراحی سایت است زیرا معرف حضور شما در فضای وب است . بهتر است برای طراحی سایت حرفه ای شرکتی خود ارزش و اهمیت قائل شده و هر چه زودتر در رساندن خود به مراحل بالاتر و جایگاه های بهتر عجله نمایید.

Services Type

خدمات طراحی سایت شرکتی

هر نوع وبسایتی که اراده کنید با ایراکد قابل انجام است

طراحی سایت شرکت مسافربری

طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت شرکت گردشگری

طراحی سایت شرکت مهاجرتی

طراحی سایت شرکت نرم افزاری

طراحی سایت شرکت بازرگانی

طراحی سایت شرکت پیمانکاری

طراحی سایت شرکت دارویی

طراحی سایت شرکت تجهیزات پزشکی

طراحی سایت شرکت تولیدی

طراحی سایت شرکت سهامی

علت اهمیت ساخت وبسایت شرکتی چیست ؟

اگر شما در زمینه ارائه خدمات شرکتی، فروش محصولات و به طور کلی هر فعالیتی که با مشتریان در ارتباط است، فعالیت دارید، بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به طراحی سایت شرکتی و آنلاین‌سازی خدمات خود، اقدام کنید.

شاید بپرسید که اهمیت طراحی سایت شرکتی چیست ؟ و این کار چه تاثیری بر روی موفقیت ما دارد؟ در پاسخ باید بگوییم که این کار بر روی موفقیت، توسعه و بقای کسب و کار شما بسیار موثر می‌باشد. چرا که امروزه منبع اصلی مشتریان برای پیدا کردن خدمات و کالای مورد نظرشان، فضای مجازی، خصوصا فضای وب است.

پس مشخصا اگر رقیبانتان دارای سایت اختصاصی برای شرکت خود باشند، بی‌‍شک شما در رقابت با آن‌ها شکست خواهید خورد؛ چرا که آن‌ها با این کار موفق به برند سازی و جذب مشتریان بیش‌تر خواهند شد.

Characteristics

اصلی ترین ویژگی های طراحی سایت شرکتی

شاخص های کلیدی رشد یک وبسایت

امن

امنیت و پشتیبان گیری منظم از ویژگی های اصلی وبسایت های طراحی شده توسط ایراکد

سریع

حفظ مشتری و افزایش نرخ تبدیل تا ۸۰ درصد، با بارگذاری وبسایت شما در کمتر از ۳ ثانیه!

واکنش گرا

طراحی سایت واکنش گرا به منظور سازگاری وب سایت با انواع نمایشگر و این یعنی تجربه کاربری فوق العاده!

رتبه یک گوگل

برندینگ و رشد سازمان و یا شرکت با کسب رتبه 1 گوگل از طریق سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

features

امکانات طراحی سایت شرکتی

امکاناتی فراتر از انتظار شما

طراحی واکنش گرا

انتشار آسان مطالب

به روزرسانی آسان

مدیریت کاربران

مدیریت رسانه

فیلتر پیشرفته

نصب افزونه های کاربردی

مدیریت آسان

امکان درج دیدگاه

براساس اصول سئو

افزونه های امنیتی

امکان جستجو پیشرفته

امکان ایجاد سطوح دسترسی

ثبت نام نامجدود کاربر

ایجاد فرم مالی

صفحه اخبار و اطلاعات شرکت

درج نقشه گوگل

امکان گزارش گیری

portfolio

نمونه سایت های شرکتی طراحی شده توسط ایراکد

ما در توسعه بیش از 3000 سازمان و کسب و کار سهیم بوده ایم

شرکت حقوقی هرمس لایرز

نمونه کار طراحی سایت شرکتی گرین لند

شرکت املاک گرین لند

نمونه کار طراحی سایت شرکتی آوای خراسان جنوبی

روزنامه آوای خراسان جنوبی

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی پلام

شرکت روشنایی پلام

نمونه کار طراحی سایت شرکتی صنایع بسته بندی رولند

شرکت صنایع بسته بندی رولند

نمونه کار طراحی سایت شرکت مهاجرتی کاربین

شرکت کاریابی بین المللی

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1489+ پروژه

موفق

40+ پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

1000+ شرکت

خصوصی

Pricing Plan

تعرفه طراحی سایت شرکتی

بهترین سرمایه گذاری برای کسب و کار شما

طراحی سایت آماده

شروع از ۴ میلیون تومان

طراحی سایت با وردپرس

شروع از ۱۲ میلیون تومان

طراحی سایت اختصاصی

شروع از ۵۰ میلیون تومان

Steps

مراحل ساخت سایت

مراحل تبدیل یک رویا به واقعیت

خرید دامنه و هاست

انتخاب قالب سایت

طراحی و پیاده سازی

آموزش و بارگزاری اطلاعات

Further Details

همه چیز پیرامون طراحی سایت شرکتی

سفارش سایت شرکتی

لازم است بدانید که برای تهیه و راه اندازی سایت شرکتی حرفه ای باید نکات اصولی مهمی را مدنظر داشته باشید و توجه داشته باشید که طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای اختصاصی فرآیندی زمان‌بر است و به دانش، تخصص و تجربه نیازمند است. اگر نیاز فوری به طراحی سایت شرکتی دارید و یا اگر هزینه برای شما در اولویت قرار دارد و می خواهید با کمترین هزینه صاحب سایت شرکتی برای خود شوید یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از قالب های آماده برای سایت است که با صرف کمترین زمان و هزینه سایت خود را راه اندازی کنید. با این وجود، کار با قالب‌های آماده نیز به دانش و تخصص نیازمند است. از طرفی مدیریت سایت نیز امری تخصصی است. از این رو توصیه می‌کنیم که در این خصوص با ما تماش گرفته، از کارشناسان ما مشاوره بگیرید و طراحی سایت شرکتی خود را به تیم حرفه‌ای و مجرب ما بسپارید.

پشتیبانی وبسایت های شرکتی

در ایراکد تمام وبسایت های طراحی شده تا 6 ماه دارای پشتیبانی رایگان هستند و پس از این مدت نیز مشتریان محترم می توانند از پلن های پشتیبانی vip که در همین صفحه به جزئیات به آن پرداخته ایم، استفاده نمایند. وبسایت های شرکتی به دلیل گستره ی دامنه فعالیت و ارتباط مستقیم با افراد، از نظر پشتیبانی بسیار اهمیت دارد زیرا با عدم پشتیبانی و وجود مشکل در سایت مخاطباتن سایت تحت تاثیر قرار میگیرند.

۵ نکته در طراحی سایت شرکتی باید به آن توجه داشته باشید!

یک وبسایت شرکتی عالی و پرمخاطب باید دارای ساختار استاندارد و همچنین زیر ساخت بی‌عیب و نقص باشد. که برای آن نیازمند به همکاری یک تیم متخصص و حرفه‌ای هستید. دقت داشته باشید که شما باید با توجه به نوع خدمات رسانی و کسب و کاری که دارید، نکاتی را رعایت و پیاده‌سازی کنید. تیم ایراکد، علاوه بر بررسی کسب و کار شما، با مشاوره تخصصی و اجرای طرح با جدیدترین و بهترین متدها، همراه شما خواهد بود.

طراحی صفحات اختصاصی:

برای معرفی محصولات یا خدمات شرکت‌تان باید صفحاتی متناسب با همان خدمت یا محصول داشته باشید. از طریق این صفحات که اصولا دارای محتواهایی با مضمون اطلاعات محصول هستند، می‌توانید مخاطبان بسیاری جذب کنید و این یعنی یک قدم به هدف‌تان نزدیک‌تر خواهید شد. شرکت ایراکد دارای کارشناسان حرفه‌ای و مجرب در حوزه تولید محتوا بوده و شما می‌توانید تولید محتوای صفحات اختصاصی سایت خود را، به کارشناسان ما بسپارید.

صفحه تماس با ما:

یکی از مهم‌ترین بخش‌ ایجاد سایت شرکتی همین صفحه تماس با ما می‌باشد، چرا که این امکان را به کاربران‌تان می‌دهد تا با شما در ارتباط باشند. مشاوره گرفتن از متخصصین دیجیتال مارکتینگ شرکت ما، به شما کمک می‌کند که این صفحه را به بهترین شکل، طراحی کنید؛ تا افراد بیش‌تری با شما ارتباط برقرار کرده و شما فرصت آن را داشته باشید که این افراد را به مشتریان خود تبدیل کنید.

شبکه های اجتماعی مختلف:

استفاده از شبکه‌های اجتماعی یکی از راه‌های جذب مخاطب برای وب سایت‌ها است. اما این فرایند باید براساس اصول خاصی انجام بگیرد. یعنی باید روش اشتراک گذاری شبکه‌های اجتماعی در وب‌سایت‌ها به خوبی ایجاد شود تا محتواها و پست‌های جذاب در اختیار کاربران قرار گیرد.
به این منظور شما می‌توانید از متخصصین تیم ما که در این زمینه دانش و تجربه کافی دارند، کمک بگیرید.

توجه به روانشناسی رنگ‌ها و جذابیت‌های بصری:

برای استفاده از رنگ‌ها در دنیای مجازی به خصوص برای برنامه نویسی سایت شرکتی، نیاز به دانش روانشناسی رنگ‌ها خواهید داشت به نحوی که هر رنگ برای المان مخصوصی استفاده شود تا جذابیت بصری برای مخاطبان ایجاد کنند و برند شما به عنوان یک برند عالی در ذهن‌شان ثبت گردد.
متخصصین طراحی سایت ما می‌توانند این موارد را با بهترین کیفیت بر روی سایت شما پیاده‌سازی کنند.

ساخت انواع فرم‌های اختصاصی:

ساخت فرم‌های اختصاصی مورد نیاز مشتریان باید طراحی و اجرا شوند. نمونه‌ این فرم‌‌ها عبارتند از فرم استخدام، عضویت، دریافت نمایندگی و…
نکته دیگر این است که استفاده از این فرم‌ها باید برای مشتریان راحت و سریع باشد. که تیم ما به این منظور ایده‌ها و عملکرد بسیار خوبی دارد.

مزایای ساخت سایت شرکتی

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش استفاده از فضای مجازی، لزوم طراحی سایت برای کسب و کارها احساس می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزایای داشتن سایت شرکتی رونق گرفتن کسب و کار و پیشرفت سریع نسبت به سایر رقبا است.

داشتن وب‌سایت برای کسب و کار امکان ظهور فرصت‌های شغلی را افزایش می‌دهد و به رشد کسب و کار شما کمک شایانی می‌کند.

داشتن سایت شرکتی به خصوص برای آن دسته از مشاغلی که در حوزه فروش محصولات یا ارائه خدمات به مشتریان فعالیت می‌کنند، امری ضروری است. داشتن یک سایت شرکتی امکان یه روز شدن شرکت شما را در فضای مجازی فراهم می­کند و فروش محصولات و خدمات شما را افزایش می­دهد.

اگر قصد دارید مشتری‌های زیادی را جذب کنید و کسب و کار خود را رونق دهید همین حالا برای طراحی یک سایت شرکتی اقدام کنید.

از جمله مهم‌ترین مزایای داشتن سایت شرکتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

کسب اعتبار و شناخته شدن کسب و کار شما:

یکی از مهم‌ترین مزایای داشتن سایت شرکتی، معرفی شرکت و برند شما به مشتریان است. داشتن یک وب‌سایت در حوزه کسب و کارتان باعث آشنا شدن مخاطبان با شرکت شما می‌شود.
وقتی از طریق وب‌سایت شناخته شوید مخاطبان شما با هویت کسب و کار شما و اهدافتان آشنا می‌شوند. افزایش آگاهی از نام تجاری و برند شرکت شما منجر به کسب درآمد بیشتر نسبت به سایر رقبا می‌شود و پیشرفت چشمگیری را برای کسب و کار شما رقم می‌زند.

جذب بیشتر مشتری:

طراحی سایت شرکتی به جهت ارتباط آسانی که با مخاطبان ایجاد می‌کند، منجر به افزایش مشتری‌ها و مخاطبان شما می‌شود. همه افراد قبل از اقدام به خرید محصولات و استفاده از خدمات یک شرکت، ابتدا در اینترنت به جستجوی اطلاعت مورد نیازشان می‌پردازند.
در صورتی که شما یک سایت برای شرکت خود راه اندازی کرده باشید، شانس شما در جذب مشتری‌های بیشتر افزایش میابد، زیرا افراد با ورود به سایت شما و بدست آوردن اطلاعات از محصولات و خدمات شرکت شما، به احتمال بیشتری جذب شما می‌شوند. به این طریق شما از طریق سایت شرکت خود شانس بیشتری برای جذب مشتری خواهید داشت.

فرصت تبلیغات و بازاریابی:

یکی از بهترین مزایای طراحی وبسایت شرکتی، امکان تبلیغات و افزایش فروش شرکت شما است. در صورت داشتن وب‌سایت برای کسب و کار خود با صرف کمترین هزینه و بدون هیچ محدودیتی می‌توانید کسب و کار خود را تبلیغ کنید. بازاریابی از طریق سایت خودتان مقرون به صرفه ترین روش رونق کسب و کار شما است.
در صورتی که برای کسب و کار خود سایتی نداشته باشید، برای انجام تبلیغات باید هزینه‌های زیادی پرداخت کنید. ضمن اینکه تبلیغات خارجی علاوه بر هزینه‌های گزاف، دارای محدودیت زمانی می‌باشند. در صورت داشتن سایت شرکتی می‌توانید از مزایای مادام العمر بازاریابی بهره‌مند شوید و تبلیغات موثری داشته‌باشید.

کاهش هزینه‌ها :

داشتن یک سایت شرکتی به شما در کاهش هزینه‌های خدمات کمک شایانی می‌کند. با داشتن یه وب سایت برای کسب و کار خود از صرف هزینه اضافی مانند پرداخت هزینه برای چاپ، مالیات، پول آب و… بی نیاز می‌شوید. با طراحی سایت شرکتی می‌توانید با کمترین هزینه به درج تصاویر، کاتالوگ، ویدیو و سایر خدمات خود بپردازید. علاوه بر این، بروز‌رسانی وبسایت شما و انجام تبلیغات با صرف کمترین هزینه انجام می‌شود.
داشتن یه سایت برای کسب و کارتان امکان ارتباط و تعامل مستقیم با مشتریان را بدون صرف هزینه فراهم می‌کند.

بهبود ارائه خدمات به مشتریان:

از دیگر مزایای ساخت سایت شرکتی، سهولت در ارائه خدمات به مشتریان است. با حضور آنلاین در وب‌سایت خود به آسانی می‌توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، نیازهای آنها را بشناسید و با شناخت بهتر مشتری‌های خود و ارائه بهتر خدمات به آنها، رضایت آنها را جذب کنید. رضایت مشتری‌ها موجب افزایش بازدیدکنندگان سایت و افزایش جذب مخاطب می‌شود.

دسترسی آسان در تمام ساعات شبانه روز:

ساخت سایت شرکتی، دسترسی مخاطبان شما به خدمات را آسان می‌کند. یک وب‌سایت در تمام طول شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل در دسترس مشتریان قرار دارد. داشتن وب‌سایت برای مشتریان شما امکان برقراری ارتباط سریع و آسان با خدمات و محصولات شما را فراهم می‌کند. بدین طریق حتی در ساعات غیر معمول هم قادر به جذب مشتری و کسب درآمد خواهید‌بود.

 

 

افزایش گستره ارائه خدمات:

با حضور داشتن در بازار آنلاین و راه‌اندازی سایت شرکتی می‌توانید خدمات خود را به سراسر کشور ارائه دهید. با داشتن سایت شرکتی خود می‌توانید محصولات خود را به شهرها و کشورهای دیگر نیز ارائه دهید و بازار کار خود را گسترش دهید.

امکان معرفی محصولات و شرکت به مشتریان:

از طریق سایت شرکتی خود به راحتی می‌توانید کسب و کارتان را به مخاطبان خود معرفی کنید. از طریق ارائه تصاویر محصولات و نوشتن توضیحات آنها می‌توانید اطلاعات مهمی درباره محصولات و خدمات خود به مشتریان ارائه دهید. همچنین می‌توانید با ارائه دلایل نشان دهید که چرا شرکت شما بی‌نظیر است و چرا باید از خدمات شما استفاده کنند.
در اکثر مواقع توضیحات و اطلاعات موجود در وب‌سایت‌ها روی نظر مخاطبان تاثیر مثبتی می‌گذارد و در افزایش جذب مشتری کارآمد است.

نمونه کارهای موجود در هر شرکت میتواند در سایت به صورت بهتر و کامل تری معرفی شده و در اختیار مشتریان هدف شما قرار بگیرند و به عنوان نمونه کارهای سایت شرکتی شناخته شوند.

بهینه سازی و سئو وبسایت شرکتی چگونه انجام میشود؟

یکی از معیارهایی که باعث برندینگ شرکت خواهد شد کسب رتبه های برتر گوگل است. این کار از طریق سئو انجام میشود. افراد وقتی میخواهند محصولات و یا خدمات خود را دریافت کنند اولین کاری که انجام میدهند سرچ در گوگل است. پس خیلی از نظز اقتصادی به صرفه است که در رتبه های اول گوگل باشید. برای خدمات سئو سایت شرکتی میتوان به استراتژی سئو داخلی سایت پرداخت و با ارائه راهکارهای خلاقانه در این زمینه منتظر برندینگ خود باشید. در تمامی مراحل طراحی سایت شرکتی توسط ایراکد همه فاکتورهای سئو که باید مورد ارزیابی قرار میگیرند با دقت کامل اجرا میشوند.

چرا به یک وبسایت شرکتی نیاز دارید؟

فرقی نمیکند حوزه کاری شرکت شما چیست و چه تعداد مشتری دارید! بدون تردید با طراحی یک وبسایت جذاب که به زیبایی هر چه تمام تر خدمات برند شما را ارائه نماید، میتوانید دامنه مشتریان خود را بسیار گسترش داده و مخاطبان بیشتری با خدمات شرکت شما آشنا نماید.

گسترش دامنه و تعداد مخاطبان، شانس شما برای تبدیل آنها به مشتری و در نهایت درآمد برند شما را متحول خواهد کرد. گذشته از اینها، افزایش آگاهی از برند یکی دیگر از مزیت های فوق العاده طراحی سایت شرکتی به حساب می آید.

استفاده از سایت شرکتی این مزایا را برای کسب و کار خدماتی شما به ارمغان می آورد:

 • امکان خرید اینترنتی محصولات و خدمات
 • عدم نیاز به تبلیغات آفلاین میلیونی برای بیلبوردهای تبلیغاتی و تبلیغات تلویزیونی 
 • توسعه شرکت در سطح بین المللی
 • تامکلان ساخت سایت به صورت چند زبانه
 • معرفی دستاوردها و تاریخچه شرکت
 • صرفه جویی در هزینه ها و نیروی انسانی

با طراحی سایت شرکتی از رقبا پیشی بگیرید

اگر اهل رقابت هستید، اگر در فکر افزایش جذب مشتری هستید، اگر قصد دارید کسب و کارتان را رونق دهید، برای راه‌اندازی یک سایت شرکتی معطل نکنید. همین حالا اقدام کنید و برای افزایش درآمدتان یک وب سایت راه‌اندازی کنید.
در صورتی که فعالیت در حوزه وب و دنیای مجازی را نادیده بگیرید، از سایر رقبای خود عقب خواهید‌ماند.
داشتن یک وب‌سایت برای کسب و کارتان امکان مدیریت بهتر و سرعت بخشیدن در ارائه خدمات را برای شما فراهم می‌کند.
برای جذب مخاطب و جلو افتادن از سایر رقبا لازم است فعالیت خود را در حوزه وب و فضای مجازی افزایش دهید. قطعا دیده شدن در فضای مجازی سهم مهمی در افزایش فروش محصولات و ارائه خدمات شما خواهد‌داشت.

سئو سایت شرکتی

اگر به دنبال افزایش بازدید کننده از سمت موتورهای جستجو هستید قطعا به سئو سایت خود نیاز دارید. سئو سایت شرکتی به منظور افزایش بازدیدکنندگان ارگانیک انجام شود. حال باید ببینید که سایت شرکتی شما در حوزه های پر رقابت قرار دارد یا خیر. اگر سایت شما در حوزه پر رقابت قرار دارد قطعا باید زمان و بودجه بیشتری برای این موضوع پرداخت نمایید. اما اگر در حوزه های کم رقابت هستید به راحتی و با اندک زمانی میتوانید در موتورهای جستجو رتبه گرفته و مشتریان خود را جذب نمایید.

افزایش مشتریان به سه مولفه اساسی نیاز دارد. اولین مورد سئو سایت شرکتی شماست که بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. دومین مولفه بازاریابی محتوایی و تبلیغاتی سایت شماست که به بهترین شکل میتواند به افزایش مشتریان شما در مدت زمان کوتاه کمک کند. سومین مولفه حفظ مشتریان و ارائه خدمات درست و بهینه به مشتریان قبلی است تا آنها برای شما مشتری جذب نمایند.

برای آنالیز وبسایت خود به منظور سئو سایت شرکتی خود میتوانید با همکاران ما در ایراکد تماس گرفته تا علاوه بر آنالیز رایگان وبسایت، بتوانند با انتخاب کلمات درست و هدف شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نمایند.

طراحی سایت شرکتی وردپرس

وردپرس از جمله cms های آماده برای طراحی سایت است که با قابلیت های فراوان و پلاگین های متفاوت قابلیت شخصی سازی سایت ها را فراهم نموده است. امروزه بسیاری از سایت های جهان با وردپرس طراحی شده است و همین میتواند گواهی برای کارایی این سیستم میباشد. طراحی سایت شرکتی وردپرس با قالب های به روز و منحصر به فرد میتواند گزینه ی مناسبی برای شرکت هایی باشد که برای معرفی محصولات و خدمات خود میخواهند دست به طراحی سایت بزنند. با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا قالب ها شخصی سازی شده و قابلیت این را دارند که به بهترین شکل ممکن به کاربران خدمت رسانی انجام دهند. طرزاحی سایت شرکتی وزردپرس معمولا برای شرکت هایی مانند شرکت های هواپیمایی، شرکت های خدماتی، شرکت های خدمات مسافربری و … مورد استفاده قرار میگیرد.

other services

داشتن وبسایت به تنهایی کافی نیست!

ایراکد هر آنچه برای ارتقا نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد

پشتیبانی VIP

افزایش سرعت و امنیت سایت

رفع تداخل و خطاهای مربوط به افزونه ها

پاسخ دهی شبانه روزی

بک آپ گیری منظم

رفع مشکلات فنی

سئو و دیجیتال مارکتینگ

کسب برترین جایگاه در نتایج گوگل

بهترین کلمات برای پیشی گرفتن از رقبا

خدمات سئو تکنیکال

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو خارجی

شبکه های اجتماعی

بازاریابی در اینستاگرام

بازاریابی در لینکدین

بازاریابی در تلگرام

بازاریابی در دیگر شبکه های اجتماعی مانند؛

توئیتر، فیسبوک و …

تبلیغات

تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات ریمارکتینگ

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات ریتارگتینگ

ایمیل مارکتینگ

Pricing Plan

قیمت پشتیبانی VIP طراحی سایت

تعرفه یک ماهه پشتیبانی VIP طراحی سایت

پلن برنزی

4/5 میلیون تومان

پشتیبانی به صورت تیکت

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید (تعداد محدود)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

پلن نقره ای

7 میلیون تومان

پشتیبانی به صورت تیکت و تلفن

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید ( توافقی)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

درج محتوای ارسالی کارفرما (توافقی)

مشاوره مارکتینگ

پلن طلایی

11 میلیون تومان

پشتیبانی 24 ساعته

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید ( توافقی)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

راه اندازی ابزار گوگل آنالیتیکس + تنظیمات

ارائه گزارش هفتگی

فعال سازی سیستم chaching

گزارش تحلیل عملکرد سایت

جلسه آنلاین ماهیانه با کارفرما

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

چه فرقی بین پلن های قیمتی طراحی سایت شرکتی وجود دارد؟
از نظر طراحی میتوان گفت پلن های حرفه ای تر به صورت اختصاصی گرافیک آنها طراحی شده و پیاده سازی میشود. و از نظر اجرا پلن های حرفه ای تر دارای امکانات پیشرفته تری هستند ولی برای شروع کار استفاده از پلن های کم هزینه تر منطقی تر است. زیرا سایت های طراحی شده توسط ایراکد به صورت داینامیک طراحی میشوند قابلیت به روزرسانی داشته و میتواند گسترش یابد.
طراحی سایت شرکتی اختصاصی چقدر زمان می‌برد؟
همان طور که در بالا ذکر شد به دلیل اجرای صفر تا صد وب‌سایت شرکتی وردپرس مدت زمان تقریبی که برای آن در نظر گرفته می‌شود بین ۳۰ تا ۴۰ روز و یا گاها بیشتر می‌باشد. اما اگر این طراحی به صورت کدنویسی اختصاصی انجام شود هم در هزینه و هم مدت زمان پیاده سازی تغییراتی ایجاد میشود. و عموما برای یک سایت کاملا اختصاصی به 6 ماه زمان نیاز است.
ورود اطلاعات سایت توسط شرکت طراحی سایت انجام میشود؟
بله بعد از پیاده سازی صفحات سایت، شرکت موظف به انتشار اطلاعات 10 محتوای وبسایت است. اما این اطلاعات از سمت شرکت کارفرما باید در اختیار تیم طراحی ایراکد قرار بگیرد.
پشتیبانی سایت شرکتی چگونه است؟
پشتیبانی انواع سایت ها در ایراکد به دو بخش تقسیم میشود: پلن اختصاصی و پلن vip . سایت بعد از تحویل حدود 6 ماه پشتیبانی رایگان داشته تا تمامی مبحث فنی سایت زیر نظر کارفرما بسته شود. بعد از این 6 ماه میتوانید با توجه به نیاز کسب و کارتان هر یک ا پلن های طراحی سایت را انتخاب کرده و با پرداخت هزینه از شرکت دریافت نمایید.

Our customers said

حس و حال خوب شما

خانم محمودی
خانم محمودیمزون لاوین
بیشتر بخوانید
یکی از شاخصه های مهم شرکت ایراکد طراحی سایت با المان های روز دنیا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که کمک بزرگی برای سازماندهی سفارشات ما انجام داد.
آقای کمالی
آقای کمالیبهزیستی فارس
بیشتر بخوانید
طراحی سایت سازمان بهزیستی فارس و شهرستان های تابعه به عنوان میز خدمتی در جهت سهولت ارائه خدمات به متقاضیان مطرح بود که شرکت ایراکد با مدیریت و پشتیبانی هدفمند و منظم ما را در این راستا یاری نمود.
آقای ترشابی
آقای ترشابیشهرداری بیرجند
بیشتر بخوانید
شهرداری ها برای نیل به ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به انجام رساندن دولت الکترونیک نیازمند طراحی سایت میباشند و ما خوشحالیم که برای این منظور شرکت ایراکد را برگزیدیم.
آقای خادم
آقای خادموبسایت کوه نوردی
بیشتر بخوانید
یکی از معیارهای ما برای انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه و تجربه کاری و تعداد بالای نمونه کارها بود که شرکت ایراکد از این نظر مورد توجه قرار گرفت.
خانم علیپور
خانم علیپورموسسه هرمس اپلای
بیشتر بخوانید
شرکت ایراکد با انجام خدمات طراحی سایت حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ برای موسسه مهاجرتی ما در جهت بهبود و ارتقا ارائه خدمات کمک نمود و با پشتیبانی تیم طراحی سایت تجربه موفقی را داشته ایم.
آقای فخرالدین
آقای فخرالدینشرکت مبتکران سلامت فاخر
بیشتر بخوانید
با طراحی سایت ویکتلب توانستیم کمک بزرگی در راستای شناسایی بیماری های قلب و عروق به پزشکان محترم داشته باشیم و اجرای این ایده توسط شرکت ایراکد با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفت.
آقای علی آبادی
آقای علی آبادیسایت نمایشگاهی نماتا
بیشتر بخوانید
مدیریت و ساماندهی غرفه و نمایشگاه ها یکی از چالش های ما در نماتا بود که به روش سنتی زمان و انرژی زیادی از تیم ما را میگرفت که با طراحی سایت توسط شرکت ایراکد این موضوع به طور کامل رفع گردید.
قبل
بعدی

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

4 پاسخ

  1. سلام زهرای عزیز
   بله با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید همکاران شما را راهنمایی میکنند

  1. ممنون از نگاه زیبای شما
   طراحی سایت شرکت های خصوصی هم مانند سایر طراحی سایت های شرکتی انجام میشه و هیچ تفاوتی نداره برای کسب اطلاعات بیشتر میتونین با همکاران ما تماس بگیرید تا اطلاعات لازم رو در اختیارتون قرار بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form