طراحی سایت فروشگاهی

ایراکد

با طراحی سایت فروشگاهی کرکره مغازه تان همیشه بالاست…

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 %
درصد رضایت مشتری

طراحی و ساخت سایت فروشگاهی

فروشگاه دارید؟ آیا از فروش خود راضی هستید؟ آیا به چند برابر شدن فروش خود می اندیشید؟ آیا میخواهید در روزهای تعطیل فروشگاه خود را به فروش های چند برابری برسانید؟میخواهید از این تکنولوژی های اینترنتی برای فروش خود بهره ببرید؟ پیشنهاد ما طراحی سایت فروشگاهی و ورود به دنیای دیجیتال است. طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی و ورود به دنیای دیجیتال است. سایت فروشگاهی این امکان را به شما و مشتریانتان میدهد که با اندکی هزینه وارد فروش ها چند برابری شوید. ما همراه باشید…

خدمات طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی
B2C

طراحی فروشگاه اینترنتی B2C یا به زبان دیگر فروشگاه اینترنتی استاندارد به صورت "طراحی اختصاصی" اصلی ترین محصول ایراکد است. فروشگاه آنلاین B2C رایج ترین مدل فروشگاه آنلاین است که بسیاری از وب سایت های فروشگاهی از الگوی آن استفاده می کنند، B2C مخفف Business to Consumer به معنی "ارتباط بین مشتری و کسب و کار" است.

فروشگاه اینترنتی
B2B

فروشگاه آنلاین B2B که امروزه بسیار کاربرد پیدا کرده است میتوان گفت به مدلی از کسب و کارهای آنلاین گفته می شود که در آن محصولات و خدمات در قالب اطلاعیه و آگهی برای استفاده سایر کسب و کارها ارائه می گردد. B2B مخفف Business to Business به معنی "ارتباط بین کسب و کار با کسب و کار" است. سایت علی بابا یکی از انواع کسب و کار b2b میباشد

فروشگاه اینترنتی
C2C

طراحی سایت مشابه دیوار و شیپور میباشد که کسب و کار C2C مخفف Customer to Customer به معنی "ارتباط بین مشتری با مشتری" است. در فروشگاه اینترنتی C2C کاربران پس از ثبت نام در سایت می توانند محصولاتی که می خواهند به فروش برسانند را در سایت درج کنند.

فروشگاه اینترنتی
Drop shipping

فروشگاه اینترنتی Drop Shipping به مدلی از کسب و کار آنلاین گفته می شود که در آن محصولات را مستقیما از طریق تولید کننده یا عمده فروش به مشتری می فروشد. صاحب فروشگاه اینترنتی لیست محصولات را برای آنها محصولات را در وب سایت خود وارد و به فروشنده آن مرتبط می کند.

فروشگاه اینترنتی
multi stor

multi stor فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی است که مناسب برای کسب و کارهایی است که محصولات و خدمات زیادی را دسته بندی های زیاد مدیریت می کنند و نیاز دارند به جای مدیریت تک تک این فروشگاه های اینترنتی از یک قسمت واحد آنها را مدیریت کنند.

فروشگاه اینترنتی marketplace

فروشگاه اینترنتی Marketplace محصولات و فروشنده آنها در سایت درج می شوند، اگر محصولی فروخته شد مسئولیت برندسازی، بسته بندی و تحویل کالا با صاحب فروشگاه اینترنتی است. "دیجی کالا، بامیلو، آمازون و eBay" نمونه های موفقی از فروشگاه اینترنتی Marketplace هستند.

چگونه یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشیم؟

چگونه فروش خود را چند برابر کنیم؟ چگونه فروش خود را چند برابر کنیم؟

چگونه برند خود را معرفی کنیم؟ چگونه برند خود را معرفی کنیم؟

قدم اول

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی که امکاناتی کامل در زمینه فعالیت شما را  داشته باشد. شاید داشتن تمامی امکاناتی که یک شرکت طراحی به شما معرفی می کند مناسب برای کسب و کار شما نباشد اما باید هرآنچه برای مخاطب شما مورد نیاز است را شناسایی و در فروشگاه خود داشته باشید. برای مثال اگر شما در فکر طراحی سایتی برای پوشاک هستید باید بدانید این سایت بدون درنظر گرفتن حق انتخاب مشتری در زمینه رنگ، سایز و نوع محصول بی نتیجه خواهد بود و مشتری را در انتخاب محصول گنگ و شاید محدود می کند.

اصول طراحی سایت فروشگاهی

قدم دوم

رعایت اصول استاندارد طراحی سایت

رعایت اصول استاندارد طراحی سایت  که این اصول ابتدا برای هرچه کاربردی تر بودن و سهولت استفاده تمام اقشار از سایت و در درجه بعد برای استانداردسازی برای موتورهای جستجو گر باید انجام پذیرد. زیرا بعد از طراحی سایت حتما نیاز به بالاتر بودن در صفحات جستجو نسبت به سایر رقبا را پیدا خواهید کرد. اگر شما یک فروشگاه حرفه ای با تمام امکانات لازم هم داشته باشید ولی نتوانید این امکانات را به مخاطبین معرفی کنید مسلما موفق نخواهید بود.

قدم سوم

دیجیتال مارکتینگ

گام آخر و مهم تر از یک طراحی سایت، استراتژی برای معرفی مزایای فروشگاه اینترنتی طراحی شده و شناساندن آن به کاربران می باشد. این راه از طریق بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) قابل انجام خواهد بود. برای بازاریابی اینترنتی حتما برنامه ریزی داشته باشید و از تجربه و دانش نیروهای متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

سرمایه گذاری برای طراحی سایت فروشگاهی = معامله برد_برد معامله برد_برد

هزینه های تقریبی یک سایت به صورت ماهانه میتواند زیاد باشد اما شما یک تخمین تقریبی داشته باشید. فقط در نظر داشته باشید که اگر شرکت طراحی سایت می تواند سایتی برای شما طراحی کند و یا سرویسی را ارائه دهد که سرمایه شما را بازمی گرداند بنابراین هزینه های برآورد شده در بالا نباید باعث برهم خوردن تصمیم شما بابت داشتن یک سایت شود. توصیه میکنیم که اجازه ندهید که برچسب قیمت شما را از هدفی که برای خود مشخص کرده اید، دور کند. اگر کمی بررسی کنید متوجه می شوید که شما هزینه های بسیاری در جای نامناسب (مانند مجلات تبلیغاتی چاپی) صرف میکنید ولی به هیچ عنوان بازدهی لازم را از آن دریافت نمی کنید. ولی یک سایت کسب درآمد بسیار بیشتری از مقدار هزینه دارد.

بنظر شما اگر هزینه تبلیغات با سودی که از آن تبلیغ به دست می آوریم برابر باشد ضرر کرده ایم؟

توصیه میکنم به پایین همین صفحه مراجعه کنید و این مطلب جذاب را بخوانید

امکانات طراحی سایت فروشگاهی

ویژگی ها

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

از آنجا که وردپرس امروزه به یکی از برترین سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی سایت تبدیل شده است میتوان از ووکامرس وردپرس نیز برای طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس نام برد. 

رصد و اندازه گیری نتایج بازاریابی

در تبلیغات سنتی، امکان رصد نتایج کمپین تبلیغاتی وجود ندارد، اما دیجیتال مارکتینگ داده‌های مورد نیاز برای اندازه‌گیری نتایج کمپین و محاسبه دقیق ROI را در اختیار بازاریابان و صاحبان کسب‌وکار قرار می‌دهد. بازاریابان به سادگی می‌توانند کمپین‌های تبلیغاتی خود را در هر زمان که بخواهند اصلاح و بهینه‌سازی کنند.

هزینه های بازاریابی

یک برند برای اینکه بتواند در تلویزیون تبلیغ کند یا در یک خیابان/ بزرگراه پرتردد به مدت محدودی بیلبورد داشته باشد، باید میلیاردها هزینه کند, ولی هزینه لازم برای اجرای کمپین‌ تبلیغاتی در فضای دیجیتال در تمام کانال‌های بازاریابی شاید برابر با استفاده از تبلیغات تلویزیونی باشد که همین مزیت قابل توجهی برای صاحبان کسب و کارها میباشد.

تارگت کردن مخاطبان هدف

تارگتینگ باعث می‌شود مخاطبان واقعی شما تبلیغتان را مشاهده کنند. در حالی‌که تبلیغات سنتی به صورت عمومی نمایش داده می‌شود و هیچ‌گاه نمی‌توان مطمئن بود که کسانی که تبلیغ شما را دیده‌اند مخاطب هدفتان بودند یا خیر. داده‌محور بودن بازاریابی دیجیتال باعث شده تا قابلیت تارگتینگ و شخصی‌سازی برای بازاریابان فراهم شود.

دسترسی به مخاطبان

تبلیغات سنتی از لحاظ جغرافیایی دارای محدودیت است. در مقابل، با استفاده از دیجیتال مارکتینگ و به لطف اینترنت می‌توانید فراتر از مرزهای جغرافیایی حرکت کنید و با بودجه کمتری به مخاطبان بیشتری و به صورت گسترده دسترسی داشته باشید. و اطلاعات بیشتری را در اختیار کاربران بیشتری قرار دهید.
طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس
اگر از فروش محصولات خویش تاکنون نتوانسته اید رضایت خود و شریک خود را به جای آورید. نباید به گذشته خود فکر کنید؛ بلکه بایستی مشتاقانه به سمت آینده ای پیش روید که با فروشی بهتر و تبلیغاتی بهینه تر آینده ای بهتر را برای خود بسازید.
استیو جابز

چرا باید طراحی سایت فروشگاهی خود را به ایراکد بسپاریم؟

چرا باید به ایراکد اعتماد کنیم؟ چرا باید به ایراکد اعتماد کنیم؟

سابقه درخشان

ایراکد در مدت 14 سال فعالیت خود توانسته بیش از 4000 پروژه در حوزه های گوناگون از جمله طراحی سایت فروشگاهی را با بالاترین کیفیت به سرانجام رسانده و از این حیث جایگاه ویژه ای کسب کند. به علاوه بخشی از این پروژه ها مربوط به شرکت های بین المللی می باشد که نشان می دهد شهرت ایراکد تنها به مرزهای ایران محدود نمی شود.

تیم تخصصی

ما در ایراکد این افتخار را داریم که با جمعی از بهترین و مجرب ترین افراد در قالب تیم های تخصصی در هر حوزه همکاری کرده و به ارائه خدمات می پردازیم. به گونه ای که شما می توانید صفر تا صد پروژه های طراحی سایت فروشگاهی خود از مشاوره تا تدوین استراتژی و اجرا را به متخصصان ایراکد سپرده و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

هزینه مناسب

مسلما بخش مالی هر پروژه از مهمترین دغدغه های صاحبان کسب و کار است. ما در ایراکد با درک این مسئله همواره تلاش خود را بر این گذاشته ایم تا خدمات را با بالاترین کیفیت و هزینه معقول و مناسب به مشتریان خود ارائه دهیم.
رضایت مشتریان
97%
تخصص
99%
پشتیبانی
98%
سفارش طراحی سایت فروشگاهی

چرا ایراکد؟

هدف ایراکد کمک به رشد کسب و کار های نوپا و همچنین توسعه هرچه بیشتر کسب و کار های با قدمت بیشتر است. در راستای تحقق این هدف، ایراکد اساس کار خود را بر رضایت مشتریان قرار داده و تمام تلاش خود را به کار می برد تا بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن به دست مراجعه کنندگان برساند.

به گونه ای که تعداد مشتریان و پروژه های داخلی و بین المللی ایراکد و همچنین میزان رضایت آنها در طول این 14 سال به خوبی تخصص و کیفیت کار ایراکد را بیان می کنند.

همین حالا سفارش دهید.

اگر در سفارش طراحی سایت فروشگاهی مردد هستید و یا سوالی در ذهنتان  برای شما ایجاد شده است، کافی است با تیم ایراکد تماس بر قرار کنید.

مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران ایراکد با شما تماس بگیرند.

طراحی سایت فروشگاهی چه تاثیری بر کسب و کار دارد؟

طراحی سایت فروشگاهی به صاحبان آن فروشگاه که متقاضی هستند می‌تواند کمک کند تا به خوبی و به سرعت و با کیفیت کار خود را انجام دهند و فروشگاه را مدیریت کنند و به پیشرفت برسند. پیشرفت و سودآوری در هر کاری مهم ترین هدف تاسیس شرکت و از جمله مدیران فروشگاه است.

به عنوان مثال شما یک مدیر فروشگاهی که از سایت فروشگاهی استفاده نمی‌کند را در نظر بگیرید. این مدیر از صبح که کار خود را شروع می‌کند باید بارها ایمیل خود را چک کند و به کاربرانش هم ایمیل ارسال کند.  او باید برای نظم در کار فروشگاه گزارش‌های روزانه و گزارش کارهایش را هر روز دسته بندی کند. هم چنین در کنار این کارها باید کار مشتریان را انجام دهد، به او خدمات دهد و مشکلش را رفع کند. انجام کارهای مشتریان به درستی، خودش دنیای پیچیده‌ای دارد.

تا حالا به این فکر کردی که با تلفن همراه خودت تمامی کارهای فروشگاه خود را مدیریت کنی؟

طراحی سایت فروشگاهی کمک شایانی می‎کند تا کار مدیریت داخلی را به صورت روزانه، مداوم، با دقت ، درست و سریع انجام دهد و به مدیر فروشگاه در مدیریت کردن فروشگاه کمک کند. همچنین می توانند خدماتی برای مشتریان فراهم کنند تا کم تر نیاز به مراجعه حضوری فرد در فروشگاه فیزیکی باشد.

بازاریابی دیجیتال چه نقشی در رونق بخشیدن در طراحی سایت شما دارد؟

بازاریابی دیجیتال برای معرفی برند شما امری ضروری است و شما می­توانید این کار را به شرکت دیجیتال مارکتینگ ایراکد بسپارید. ضرورت بازاریابی آنلاین نیاز به توضیح ندارد. همه ما می­دانیم که امروزه اکثر مشاغل و برندهای تجاری دارای وب­سایت هستند. مشاغل مختلف با حضور در بازاریابی آنلاین در تلاش هستند تا از رقیبان خود پیشی بگیرند. در صورتی که شما بازاریابی دیجیتال را نادیده بگیرید علاوه بر عقب ماندن از رقبا، ممکن است کسب و کارتان دچار رکود شود. امروزه بازاریابی دیجیتال به قدری رایج است که مصرف کنندگان و مخاطبان شما انتظار دارند از این طریق بتوانند با برند و خدمات شما بیشتر آشنا شوند. در صورتی که شما دیجیتال مارکتینگ را نادیده بگیرید ممکن است با ریزش مخاطب مواجه شوید زیرا عدم حضور شما در این حوزه موجب قطع ارتباط شما با مخاطبانتان خواهد شد.

آیا نمی خواهید یکی از 4 هزار مشتری راضی شرکت ایراکد باشید؟

با 14 سال سابقه فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت

خدمات طراحی سایت فروشگاهی

سئئو

سئو طراحی سایت فروشگاهی :

بعد از راه اندازی سایت فروشگاهی شما باید بر روی گرفتن مشتریان و فروش محصولات خود تمرکز داشته باشید، و باید در نظر داشته باشید که بازدیدکنندگان سایت شما را از طریق نتایج جستجو پیدا می کنند بخاطر همین اگر نتوانید در نتایج گوگل رتبه و جایگاه مناسبی را داشته باشید، قادر به گرفتن بازدیدکننده و فروش نخواهید بود .یکی از مهم­ترین اقداماتی که می­توانید برای کسب و کار خود ایجاد کنید محتوا گذاری محصولات و خدمات در وب­سایت است. اما فقط محتواگذاری بدون توجه به اصول سئو فایده ­ای ندارد. فقط در صورتی می­توانید بالاترین امتیاز را از گوگل دریافت کنید که محتوایی با سئو بهینه منتشر کنید. از طریق بهینه سازی موتور جستجو ، وب­سایت شما در لیست صفحات اول گوگل قرار می­گیرد و ترافیک سایت شما افزایش میابد.  ایراکد با استفاده از دانش نیروهای متخصص می­تواند به شما کمک کند تا محتوایی بهینه تولید کنید و در لیست گوگل امتیاز بالاتری کسب کنید.

 

تولید محتوای طراحی سایت فروشگاهی

تولید محتوا

چرا تولید محتوا مهم است؟

محتوا ارتباط میسازد. ارتباط، اعتماد ایجاد میکند و اعتماد فروش را چند برابر میکند. 

مراحل تولید محتوا بر اساس اصول سئئو

تولید محتوای متنی سایت فروشگاهی
تولید محتوای صوتی سایت فروشگاهی
تولید محتوای ویدئویی سایت فروشگاهی
تولید محتوای سئئو شده و به روز طراحی سایت فروشگاهی

نقش شبکه های اجتماعی در طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

آیا به بازاریابی شبکه های اجتماعی در فروش آنلاین نیاز است؟

امروزه مردم به صورت شبانه‎روزی، حضور گسترده‎ایی در شبکه‎های اجتماعی دارند. طبق آمارهای منتشر شده، بیش از 2.5 میلیارد نفر حداقل در یکی از شبکه‎های اجتماعی حضور دارند. این بازار پر تب و تاب، تجار را از سمت بازاریابی سنتی به سمت بازایابی اینترنتی سوق داده تا بتوانند از فرصت‎های بی نظیری که این نوع از تجارت در اختیار آن‎ها قرار می‎دهد استفاده کنند. چرا که “تاجران همان جایی می‎روند که مردم می‎روند و به تبعیت از آن ها، پول نیز آن‎ها را دنبال می‎کند.”برای افزایش ورود مشتریان به وب‎سایت فروشگاهی راهکارهای مختلفی اعم از بهبود سئوی سایت از طرق مختلف، تبلیغ فروشگاه در سایت‎های دیگر و … وجود دارد. یکی از این روش‎ها استفاده از شبکه‎های اجتماعی برای معرفی و لینک دهی به سایت فروشگاهی است که برای نتیجه‎گیری از این فضا باید استراتژی‎ها و تاکتیک‎های مناسبی را بکار بست که در ادامه به معرفی این تاکتیک‎ها می‎پردازیم.

ایراکد با داشتن استراتژی در حوزه شبکه های اجتماعی می‌تواند تمامی کسب و کار شما را در  این حوزه معرفی و  باعث  رشد و افزایش فروش گردد. این شرکت با تولید محتوای ارزشمند و شناخت پرسونای مخاطب پیج و فعالیت شما در شبکه های اجتماعی را گسترش داده و  بازاریابی می‌کند.

 

 

نکاتی طلایی در طراحی سایت فروشگاهی

اصول و قواعد قیمت دهی در طراحی سایت فروشگاهی

1-دریافت به اصطلاح پول سفید از مشتریان:

نزدیکترین راه به موفقیت و سودآورترین روش کسب و کار، درستی و صداقت و خدمت و تعهد به کیفیت است و فطرت های پاک مردم و مشتریان، به خوبی و بسیار قوی، بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار هستند که ماندگار خواهند شد.

2- قیمت دهی بر اساس نوع و ابعاد پروژه:

ابعاد کار و زحمتی که برای پیاده سازی سایت بایست متحمل شویم را سنجیده و البته شأن مشتری و برند او و سطح انتظارات و توقعاتش را در نظر میگیریم اما اینکه پروژه واحد را، به دو مشتری، دو جور اعلام قیمت کنیم، غیر اخلاقی دانسته و این‌ کار را نمی‌کنیم.

عدم تقاضای زمان و هزینه اضافه از مشتری:

زیرساخت هایی را به وجود آورده ایم که مطمئن شویم تمام ابعاد پروژه برای ما روشن شود و مکانیزم هایی را ساخته ایم که محاسبات ما نظام مند و سیستماتیک باشد تا امکان بروز خطا و فراموشی و نسنجیدگی، حتی الامکان، سهوا یا عمدا، پیش نیاید. تنها موارد مشمول تقاضای اضافه هزینه آتی، مواردی است که مشتری خودش هم قائل است روز اول و در فرایند نیازسنجی ما مطرح نکرده و به تازگی بروز کرده است.

هزینه های پنهان طراحی سایت فروشگاهی چیست؟  آیا لازم است؟

هزینه های آشکار طراحی سایت تقریبا نیمی از هزینه هایی است که شما باید به شرکت طراح بدهید . بعد از طراحی برای رسیدن به نتیجه مدنظرتان باید حتما برای آن هزینه کرده و سایت فروشگاهی خود رتا به درآمد برسانید . در اینجا به معرفی خدمات و هزینه های طراحی سایت پرداخته ایم. 

 • هزینه تولید محتوا
 • هزینه عکس های با کیفیت محصولات
 • مبلغ تمدید سالیانه هاست
 • مبلغ تمدید دامنه
 • مبلغ تمدید هزینه های پشتیبانی
 • خدمات سئو 
 • هزینه تبلیغات 

استفاده از فروشگاه ساز برای طراحی سایت فروشگاهی مناسب است؟

فروشگاه ساز سرویسی آنلاین برای راه اندازی وبسایت است که خود مشتری، بدون نیاز به دانش فنی خاصی، با طی کردن یک ویزارد چندمرحله‌ای، وب سایت خود را سفارش می‌دهد و مبلغ آن را هم آنلاین پرداخت می‌کند و ظرف یکی دو ساعت صاحب سایت می شود. به عبارت بهتر مشتری، بدون مراوده خاصی با شرکت طراح، خودش دامنه اش را انتخاب میکند، دیزاین سایتش را از بین تم های زیبا و از قبل آماده انتخاب میکند و سپس با پرداخت آنلاین،‌ صاحب سایتی می شود که میتواند محتوای آن را شخصی سازی و تم آن را سفارشی سازی کند. عموما قیمت اینگونه سایت ها پایین،‌ راه‌اندازی آنها سریع و تمدید مبلغ آنها سالیانه است. اما این سایت ها قابلیت رقابت با سایت های طراحی شده اختصاصی توسط شرکت های طراحی سایت را ندارند به همین دلیل پیشنهاد ما هزینه کردن برای سایت و فروشگاه اینترنتی است تا توان رقابت در این دنیای آنلاین را داشته و بتوانید از آنها پیشی بگبرید. 

میخوای کسب و کار آنلاین خودت رو داشته باشی؟

خدمات ایراکد فقط شامل طراحی سایت نمی شود و میتوانی از دیگر خدمات گسترده ایراکد استفاده کنی.

راه کارهای کسب و کار آنلاین

سایت فروشگاهی

یکی از بهترین روش های توسعه کسب و کار طراحی یک سایت فروشگاهی است که محدودیت زمانی و مکانی را برای فروش محصولات, ار بین میبرد. فروشگاه ایراکد با بهترین خدمات در خدمت شماست.

ربات تلگرام

ربات تلگرامی یکی از پرکاربرد ترین امکانات تلگرام است و باعث میشود کسب و کار خود را متحول کنید. ایراکد این افتخار را دارد تا بهترین ربات های تلگرام در خدمت شما همراهان عزیز میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت

ایراکد با خدمت خود در زمینه سئو و بهینه سازی سایت, تمام پارامترها و اقداماتی که میتواند شما در در صفحه اول گوگل قرار دهد, انجام میدهد. با ما همراه باشید تا تجربه بهترین بودن را درک نمایید.

سوالات متداول

 • مدیریت زمان و تقسیم کارها برای مدیر فروشگاه
 • تنظیم یادآور و آلارم برای محصولات
 • ثبت به موقع کارهای روزانه فروشگاه
 • ارائه خدمات غیر حضوری برای مشتری
 • دسترسی آسان به اطلاعات و داده ها در هر جای دنیا

لزوما خیر. کسانی هستند که وردپرس را با ۲۰۰ هزار تومان راه اندازی میکنند و کسانی دیگر هستند که با ۲۰ میلیون تومان. همین داستان درباره جوملا و دروپال هم صادق است. لذا خارج از ادعاهای شرکت های طراح سایت که هر کس خودش روی هر سی ام اسی مسلط است سعی میکند آن را بهتر جلوه دهد، واقعیت این است که بسیار بیشتر از نوع سیستم مدیریت محتوا، این دانش فنی و ابزارها و تکنیک ها و تسلط و خیرخواهی تیم اجرایی است که کیفیت و کارآمدی پروژه نهایی را معلوم میکند.

 

ایراکد با دانش خاص در زمینه ی ابزارهای طراحی سایت  و داشتن نمونه کارهای قوی در این زمینه  میتواند گزینه مناسبی برای کسب و کارها باشد.  کاربران بعد از سفارش و تحلیل رقبای خود میتوانند به صورت خیلی تخصصی کار را به تیم حرفه ای ایراکد بسپارند. 

 

وردپرس رایگان است وقتی شما خودتان با آن سایت راه اندازی کنید. اما وقتی قصد استخدام تیمی متشکل از متخصصین حرفه ای دارید که ایشان سال ها از عمر خود را صرف شناسایی اکوسیستم وردپرس کرده اند تا یک سایت حرفه ای برای شما طراحی کنند باید پول تخصص ایشان را بدهید. 

علاوه بر این گرچه هسته اصلی وردپرس رایگان است اما بسیاری پلاگین های کارآمد روی وردپرس غیر رایگان و پولی و حتی گران قیمت هستند. 

درست است که در دستورالعمل ابلاغی تعرفه خدمات آی تی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، فرمولی برای محاسبه میزان حقوق و دستمزد کادر متخصص شرکت های آی تی آمده است اما عدم نظارت دقیق این تشکیلات بر شرکت های طراح وب از یک سو و از سوی دیگر، بازار متلاطم و اقتصاد ناپایدار کشور و تنزل اخلاق عمومی کسب و کار در ایران، عملا پایبندی به تعرفه های قانونی را مخدوش و متزلزل کرده است. بهتر است مشتری تلاش خود را معطوف به یافتن شرکتی معتبر دارای حسن شهرت کند تا بتواند مطمئن باشد اجحافی به او صورت نگیرد!

طراحی وبسایت باید بعد از آنالیز سایت های موجود در زمینه فعالیت شما به بهترین شکل ممکن شروع به طراحی وبسایت کرده و در زمان موعد مقرر و اعلام شده سایت را به کارفرمتا تحویل دهد.

 

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

برای ثبت سفارش طراحی سایت فروشگاهی فرم مقابل را کامل کنید تا کارشناسان ایراکد درخواست شما بررسی کرده و با شما تماس بگیرند.
اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی ایراکد با انجام مشاوره رایگان و با استفاده از تکنولوژی های روز, رویای شما را به واقعیت تبدیل می‌کند.

شماره تماس  09124814737

یک پاسخ

 1. سلام، با تشکر از شرکت شما. بنده سه ماه پیش یک سفارش داشتم و به خوبی انجام شد و تیم پشتیبانی نیز عالی عمل کرد. دست شما درد نکنه، پروژه خیلی مفیدی بود. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *