ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

با ایراکد بیشتر آشنا شوید

برای کسانی که به پشت صحنه علاقه دارند

اینترنت یک فرصت است؛ هم برای مردم ایران و هم کسب و کارهای ایرانی. پس لازم بود راهی آسان، مطمئن و کم‌هزینه برای ورود کسب و کارها به دنیای اینترنت وجود داشته باشد. راه‌حل ما برای این مساله، ایراکد بود. راهی برای آنکه در غنی شدن و افزایش کیفیت وب فارسی، نقشی داشته باشیم.

تماس با ایراکد

تماس با ایراکد، از طریق پورتال مشتریان، گفتگوی آنلاین و تماس تلفنی امکان پذیر است. بهترین و سریعترین روش، ارتباط از طریق پورتال مشتریان ایراکد می باشد .چنانچه در پورتال مشتریان عضو هستید جهت استفاده از خدمات پشتیبانی می توانید به بخش ارسال تیکت مراجعه فرمایید.

تماس تلفنی

۰۲۱-۸۸۸۸۱۷۷۶

ثبت سفارش

۲۴ ساعت

گفتگو آنلاین

از طریق چت

OUR

STORY

داستان ما

شروع فعالیت شرکت در سال ۱۳۸۴ با یک تیم ۵ نفره و با نام مجتمع برنامه نویسی ایرانیان آغاز شد .فعالیت اولیه شرکت با برنامه نویسی تحت وب و طراحی سایت برای ادارات و سازمان ها و نهادهای دولتی شروع شد . سبک طراحی اسلیمی ایرانی شرکت با استقبال بسیار زیادی روبرو شد طوری که اکثر ادارات ، سازمانهای دولتی ، فرهنگی و مذهبی و شهرداری ها از سبک این شرکت در طراحی قالب و پروژه ها الهام گرفتن.

CUSTOMER

List

مشتریان ما

با چشم دیدیم، کسب و کارهایی که میزبانشان بودیم، جوانه زدند، پا گرفتند و قد کشیدند. امروز ما 16 سال داریم و بیش از 4 هزار مشتری روی قول ما حساب کرده‌اند

Recruitment

In Iracode

فرصت های شغلی

همین حالا که این نوشته را می‌خوانید، بهترین فوتبالیست دنیا در یک تیم دسته چندم در کنار هم‌تیمی ها و مربی معمولیش کاملا ناشناس و بی هیچ موفقیت چشمگیر، زندگی‌اش را میگذراند، و فکر میکند دنیا همین است. بهترین نوازنده دنیا در میان اطرافیان و دوستان بی ذوق خود گیر افتاده و دارد کم کم به این فکر می‌افتد که در موسیقی استعدادی ندارد.