ایراکد

ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمند سازی و مدیریت کسب و کار

در کنار پیج اینستاگرام سایتت رو هم طراحی کن...

انفجار فروش با ساخت سایت برای اینستاگرام

ساخت وبسایت برای پیج اینستا

ساخت پیج اینستاگرام یکی از  پولساز ترین کسب و کارهای اینترنتی در ایران است. امروزه آنلاین شاپ ها به درآمد ماهانه بیش از 50 تا 100 میلیون تومان رسیده اند. تصور کنید که شما روز به روز پیج اینستاگرام خود را گسترش دهید و جامعه هدف خود را گسترش دهید آیا فضای اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که روزانه تعداد بسیار زیادی از مشتریان را مدیریت کرده، پاسخگوی آن‌ها باشید و سفارششان را ثبت کنید؟  مشخصا پاسخ این سوال “نه” است. 

چاره چیست؟ شما با درست کردن سایت اینستاگرام می‌توانید بی‌نهایت مشتری داشته باشید و سفارش بگیرید. اگر دوست دارید یکی از فروشگاه های موفق اینستاگرامی باشید  همین الان دست به کار شوید. 

طراحی سایت اینستاگرام

امکانات طراحی سایت اینستاگرام

طراحی واکنش گرا

افزودن بینهایت محصول

ارسال پیامک

درگاه بانکی متفاوت

سبد خرید

مدیریت سفارشات

اتصال به حسابداری

اعمال کد تخفیف

نیاز به مشاوره دارید؟

نمونه کارهای طراحی سایت برای پیج اینستاگرام

1.9M followers

390k followers

چرا برای پیج اینستاگرام سایت داشته باشیم؟

خطر فیلترینگ

جستجوی حرفه ای

پیگیری سفارشات

مدیریت انبار

آپدیت محصولات

سرمایه اصلی هر کسب و کاری مشتریانش است

همان‌طور که گفتیم، حتی اگر در اینستاگرام فروش و سود خوبی داشته باشید، بازهم این اپلیکیشن شما را محدود می‌کند. به بیان دیگر، شما نمی‌توانید از یک حدی بیش‌تر مشتریان خود را مدیریت کنید و پاسخگوی آن‌ها باشید. پس دو راه دارید. یا تا حد مشخصی مشتری جذب کنید و فروش خود را نیز محدود کنید؛ یا شرایطی فراهم کنید که بتوانید بی‌نهایت مشتری را مدیریت کرده و محصولات خود را به آن‌ها بدون هیچ محدودیتی بفروشید!

چنین شرایطی تنها با طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی فراهم می‌شود.

بدون سایت

ممکن است مشتریان بالفوه خود را از دست بدهید!
هرچه مشتریان فروشگاه اینستاگرامی شما بیش‌تر شوند، رسیدگی و پاسخ به آن‌ها دشوار‌تر خواهد شد. در نتیجه بسیاری از مشتریان شما به علت عدم پاسخ‌دهی به‌موقع و کامل، دیگر از شما خرید نخواهند کرد! با داشتن یک سایت حرفه‌ای در کنار پیج اینستاگرام می‌توانید اطلاعات کامل و دقیق را به مشتریان ارائه کنید و شرایطی فراهم کنید که برای ثبت سفارش، منتظر پاسخدهی نمانند.

با داشتن سایت

میتوانید مشتریان بالقوه بیش تری جذب کنید!
با داشتن یک سایت حرفه‌ای می‌توانید افرادی را که از طریق موتورهای جست و جو (خصوصا گوگل) به دنبال محصولات مشابه با محصول شما می‌گردند را نیز جذب کنید. همچنین داشتن یک سایت به شکل‌های دیگری نیز باعث جذب مشتری می‌شود؛ که در ادامه توضیحات بیش‌تری ارائه داده‌ایم.با داشتن یک سایت حرفه‌ای می‌توانید افرادی را که از طریق موتورهای جست و جو (خصوصا گوگل) به دنبال محصولات مشابه با محصول شما می‌گردند را نیز جذب کنید. همچنین طراحی یک سایت بای پیج اینستاگرام به شکل‌های دیگری نیز باعث جذب مشتری می‌شود؛ که در ادامه توضیحات بیش‌تری ارائه داده‌ایم.

نیاز به مشاوره دارید؟

با طراحی سایت برای اینستاگرام گوی سبقت را در رقابت در دست بگیرید!

اگر رقیبان شما هنوز اقدام به طراحی سایتی مکمل برای فروشگاه اینستاگرامی خود نکرده‌‌اند، شما اولین نفر باشید!

مشتریان فروشگاه شما را معتبرتر می‌دانند

معمولا فروشگاه‌های اینستاگرامی که دارای سایت نیز می‌باشد، در نظر مشتریان نسبت به موارد دیگر معتبرتر هستند و راحت‌تر اعتماد می‌کنند.

بازاریابی گسترده‌تر

داشتن یک سایت و مدیریت حرفه‌ای آن می‌تواند بهتر از یک پیج اینستاگرام، مشتریان رو مورد هدف قرار دهد. از این رو شما از این طریق، فرصت این را دارید که به صورت گسترده‌تر، بازاریابی کنید.

از بین رفتن خطر فیلترینگ

درصورتی که شما برای پیج اینستاگرامی خود یک سایت داشته باشید، دیگر لازم نیست نگران از دست رفتن کسب و کارتان با مشکلات احتمالی همچون پریدن، هک شدن و... پیج یا فیلترینگ اینستاگرام باشید.

صرف زمان کمتر همراه با سود بیش‌تر

با داشتن یک سایت فروشگاهی، دیگر لازم نیست برای ثبت سفارش و دریافت وجه از مشتریان خود، از نیروی انسانی استفاده کنید. مشتریان می‌توانند به‌راحتی از طریق سایت سفارش خود را ثبت کرده و هزینه آن را پرداخت کنند.

می‌توانید بیش‌تر هم دیده شوید!

بیش‌تر از رقبایتان در اکسپلور اینستاگرام دیده شوید.

اگر با الگوریتم‌های اینستاگرام و راه‌های دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام آشنایی داشته باشید، می‌دانید که ارائه لینک در استوری برای ورود به سایتی هم‌نام با پیج، امتیازی مثبت برای پیج کاری شما به حساب می‌آید. به این صورت شما می‌توانید بیش‌تر از رقبایتان در اکسپلور اینستاگرام دیده شوید.

دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

اکسپلور اینستاگرام یکی از بخش‌هایی است که می‌توان از طریق آن به‌خوبی فالور و مشتری جذب کرد. تنها کافی است پست‌ها و استوری‌های پیج شما در این بخش برای کاربرانی که به محصول یا خدمات شما علاقه‌مند هستند، قرار بگیرد؛ و همان‌طور که گفتیم، یکی از راه‌های موثر برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام، داشتن یک سایت هم‌نام با پیج، و ارائه لینک آن در استوری است.

با طراحی سایت برای پیج اینستاگرام در اکسپلور دیده شوید

فرصت را از دست ندهید! اکنون بهترین زمان برای پیشرفت کسب و کارتان است

همان‌طور که می‌دانید، کسب و کارهای اینترنتی، خصوصا کسب و کارهایی که از طریق شبکه‌های اجتماعی آنلاین‌سازی شده‌اند، تنها مدتی است که مورد توجه قرار گرفته‌اند. از این رو می‌توان گفت که هر کسب و کاری که سریع‌تر اقداماتی به منظور توسعه و پیشرفت انجام دهد، در آینده، موفقیت در بین رقبا و پیشرفت چشم‌گیری در انتظار اوست.

همچنین همان‌طور که اشاره داشتیم، شبکه‌های اجتماعی، همچون اینستاگرام، شما را در مدیریت مشتری و فروش محصولات محدود می‌کنند. پس اگر به دنبال فروش بیش‌تر هستید، چاره‌ای جز طراحی سایت مخصوص کسب و کارتان را ندارید.

از این رو اگر به دنبال فروش بیش‌تر و سود بسیار بالاتر هستید، بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به طراحی یک سایت که مکمل پیج اینستاگرامتان باشد، اقدام کنید. اما چگونه؟ ما به شما می‌گوییم.

برای طراحی سایت برای پیج اینستاگرام چه باید کرد؟

برای طراحی وب سایت اینستاگرام یا باید خودتان دست به کار شوید؛ یا این کار را به شرکت‌های معتبر و فعال در این زمینه بسپارید.

آیا فرصت و توانایی یادگیری طراحی سایت و مدیریت آن را دارید؟

اگر می‌خواهید یک سایت مکمل برای پیج اینستاگرامتان داشته باشید؛ یکی از راه‌هایی که پیش رو دارید، این است که وقت زیادی را صرف یادگیری طراحی سایت و مدیریت آن کنید. در نهایت نیز به عنوان یک تازه‌کار، در بهترین حالت، یک سایت متوسط طراحی کنید. اما آیا هدف شما این است؟ آیا فرصت و وقت کافی برای یادگیری طراحی سایت دارید؟ به دنبال راهی ساده‌تر و نتیجه‌بخش‌تر هستید؟ با ما همراه باشید.

یک سایت حرفه‌ای داشته باشید و در نظر مشتریانتان نیز معتبر جلوه کنید!

تصور کنید قصد خرید از یک سایت فروشگاهی را دارید. اگر سایتی که به آن مراجعه کرده‌اید محیط کاربری راحتی نداشته باشد و شما نتوانید به راحتی خرید خود را انجام دهید، چقدر احتمال دارد که خرید خود را در آن سایت نهایی کنید؟ مشخص است که این احتمال بسیار کم است.  چرا که احتمالا سایت دیگری وجود دارد که حرفه‌ای‌تر طراحی شده است؛ و وقت شما را نمی‌گیرد. به همین دلیل لازم است که شما نیز سایتی حرفه‌ای برای فروش محصولاتتان داشته باشید. و برای دستیابی به آن باید طراحی سایت خود را به افرادی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید.

ایراکد رویای شما را تحقق میبخشد.

همان‌طور که گفتیم، رویای گسترش کسب و کار آنلاین شما تنها با داشتن یک سایت حرفه‌ای و البته بازاریابی تخصصی قابل دستیابی است. و مسیر درست برای طراحی سایت نیز ،همکاری با یک تیم متخصص با دانش و تجربه بالا  می‌باشد. شرکت ایراکد اگرچه بزرگ‌ترین شرکت طراحی سایت در ایران نیست؛ اما این شرکت بهترین خدمات را ارائه می‌دهد! اثبات ادعای ما، داشتن بیش از 4000 پروژه موفق طراحی سایت و همچنین همکاری با سازمان‌های بزرگ کشور است. 

طراحی سایت شهرداری ایراکد

بیش از 14 سال تجربه

شرکت ایراکد یکی از با تجربه‌ترین شرکت‌های در حوزه طراحی سایت و برنامه نویسی است.

رضایت مشتریان

بزرگ‌ترین افتخار ما، رضایت مشتریانمان است. تا کنون تمامی پروژ‌ه‌های انجام شده توسط تیم ما موفق بوده و توانستیم رضایت مشتریان را جلب کنیم.

برخورداری از تیم متخصص و حرفه‌ای

تیم ایراکد متشکل از متخصصان و کارشناسان حرفه‌ای، با تجربه و با دانش بالا است.

ارائه خدمات پشتیبانی پس از پایان پروژه

تیم ما پس پایان پروژه طراحی سایت شما ، در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از خدمات پشتیبانی و مشاوره بهره‌مند شوید.

نیاز به مشاوره دارید؟

سایت طراحی شده توسط تیم ایراکد دارای چه ویژگی‌هایی است؟

تولید محتوای با کیفیت

تولید محتوای با کیفیت

کارشناسان تولید محتوای بسیار خلاق و حرفه‌ای ایراکد، محتوایی جذاب و سئو شده برای سایت شما تهیه می‌کنند. چرا که یکی از مهم‌ترین مواردی که به افزایش رتبه سایت در گوگل کمک می‌کند و باعث جذب مشتریان می‌شود، تولید محتوای تخصصی و باکیفیت است.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه‌سازی سایت

زمانی که سایت شما به صورت حرفه‌ای سئو یا همان بهینه‌سازی شود، لینک آن در صفحه اول گوگل قرار می‌گیرد. در این حالت شما جز اولین گزینه‌های کاربران برای خرید خواهید بود. باید بدانید که 75% کاربران هرگز از صفحه اول جست و جوی گوگل فراتر نمی‌روند.

طراحی سایتی واکنشگرا برای پیج اینستاگرام

واکنشگرا برای تمامی پلتفرم‌ها

جالب است بدانید که کاربران اینترنتی وب سایتی را که برای نمایش در موبایل مناسب نباشد به کسی پیشنهاد نخواند کرد. از این رو سایتی که توسط تیم ما طراحی می‌شود، برای تمامی پلتفرم‌ها واکنشگرا هست. و مشتریان شما می‌توانند با هر دستگاهی وارد سایت شما شده و محتوای سایت شما را بخوانند، محصولات را مشاهده و خرید خود را ثبت کنند.

طراحی سایت برای اینستاگرام

محیطی زیبا و پرسرعت با دسترسی راحت

با مشاهده نمونه‌کارهای ما متوجه خواهید شد که سایت‌هایی که توسط تیم ما طراحی می‌شوند، محیطی بسیار زیبا و جذاب در عین سادگی دارند. همچنین رابط کاربری آن بسیار روان و راحت است. در نهایت باید بگوییم که ما با استفاده از تکنیک‌های مختلف، سرعت سایت شما را بالا می‌بریم. که تمام این موارد باعث می‌شود تا احتمال خرید کردن و مشتری شدن کاربرانی که به سایت شما مراجعه می‌کنند، افزایش یابد.

7 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر
   راه های زیادی برای جذب مشتری برای سایت وجود دارد یکی از این راهکارها سئو و بهینه سازی سایت است که توسط شرکت ایراکد انجام میشود.

  1. سلام و وقت بخیر
   خدمات سئو یکی از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ ایراکد میباشد که شرکت آن را به صورت اختصاصی انجام میدهد.

  1. سلام و وقت بخیر
   بله طراحی سایت برای پیج اینستاگرام توسط شرکت برای پیج های بزرگی انجام شده که در بخش نمونه کارهای طراحی سایت میتوانید آنها را مشاهده کنید. در مورد مدیریت هم بعد از انجام طراحی سایت مراحل انجام کتار با سایت به طور کامل به شما آموزش داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *