طراحی سایت برای پیج اینستاگرام

راه توسئئه کسب و کار مشخص است. تنها باید مسیر آن را بشناسید!

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده​
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 +
تجربه با کشور های بزرگ

داشتن صفحه اینستاگرام برای کسب و کار عالی است؛ اما کافی نیست!

آیا می‌دانستید در سایت دیجیکالا روزانه بیش‌ از 300 هزار سفارش ثبت می‌شود؟ تصور کنید که شما روز به روز پیج اینستاگرام خود را گسترش دهید و بر مشتریان خود بیافزایید؛ آیا فضای اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که روزانه تعداد بسیار زیادی از مشتریان را مدیریت کرده، پاسخگوی آن‌ها باشید و سفارششان را ثبت کنید؟  مشخصا پاسخ این سوال “نه” است. 

چاره چیست؟ شما با داشتن یک سایت مکمل اینستاگرام می‌توانید بی‌نهایت مشتری داشته باشید و سفارش بگیرید. پس اگر فکر می‌کنید داشتن یک پیج موفق اینستاگرام برای کسب و کار شما کافی است، بی‌شک هدف بزرگی در سر ندارید!

چرا برای پیج اینستاگرام سایت داشته باشیم؟

سرمایه اصلی هر کسب و کاری مشتریانش است

همان‌طور که گفتیم، حتی اگر در اینستاگرام فروش و سود خوبی داشته باشید، بازهم این اپلیکیشن شما را محدود می‌کند. به بیان دیگر، شما نمی‌توانید از یک حدی بیش‌تر مشتریان خود را مدیریت کنید و پاسخگوی آن‌ها باشید. پس دو راه دارید. یا تا حد مشخصی مشتری جذب کنید و فروش خود را نیز محدود کنید؛ یا شرایطی فراهم کنید که بتوانید بی‌نهایت مشتری را مدیریت کرده و محصولات خود را به آن‌ها بدون هیچ محدودیتی بفروشید!

چنین شرایطی تنها با داشتن یک سایت فراهم می‌شود.

بدون سایت

ممکن است مشتریان بالفوه خود را از دست بدهید!
هرچه مشتریان فروشگاه اینستاگرامی شما بیش‌تر شوند، رسیدگی و پاسخ به آن‌ها دشوار‌تر خواهد شد. در نتیجه بسیاری از مشتریان شما به علت عدم پاسخ‌دهی به‌موقع و کامل، دیگر از شما خرید نخواهند کرد! با داشتن یک سایت حرفه‌ای در کنار پیج اینستاگرام می‌توانید اطلاعات کامل و دقیق را به مشتریان ارائه کنید و شرایطی فراهم کنید که برای ثبت سفارش، منتظر پاسخدهی نمانند.

با داشتن سایت

می‌توانید مشتریان بالقوه بیش‌تری جذب کنید!
با داشتن یک سایت حرفه‌ای می‌توانید افرادی را که از طریق موتورهای جست و جو (خصوصا گوگل) به دنبال محصولات مشابه با محصول شما می‌گردند را نیز جذب کنید. همچنین داشتن یک سایت به شکل‌های دیگری نیز باعث جذب مشتری می‌شود؛ که در ادامه توضیحات بیش‌تری ارائه داده‌ایم.با داشتن یک سایت حرفه‌ای می‌توانید افرادی را که از طریق موتورهای جست و جو (خصوصا گوگل) به دنبال محصولات مشابه با محصول شما می‌گردند را نیز جذب کنید. همچنین طراحی یک سایت بای پیج اینستاگرام به شکل‌های دیگری نیز باعث جذب مشتری می‌شود؛ که در ادامه توضیحات بیش‌تری ارائه داده‌ایم.

با طراحی سایت برای اینستاگرام گوی سبقت را در رقابت در دست بگیرید!

اگر رقیبان شما هنوز اقدام به طراحی سایتی مکمل برای فروشگاه اینستاگرامی خود نکرده‌‌اند، شمااولین نفر باشید!

موفقیت با طراحی پیج برای اینستاگرام

مشتریان فروشگاه شما را معتبرتر می‌دانند

معمولا فروشگاه‌های اینستاگرامی که دارای سایت نیز می‌باشد، در نظر مشتریان نسبت به موارد دیگر معتبرتر هستند و راحت‌تر اعتماد می‌کنند.

دیگر بابت از دست رفتن پیج یا فیلترینگ اینستاگرام نگران نخواهید بود

درصورتی که شما برای پیج اینستاگرامی خود یک سایت حرفه‌ای و موثر داشته باشید، دیگر لازم نیست نگران از دست رفتن کسب و کارتان با مشکلات احتمالی همچون پریدن، هک شدن و... پیج یا فیلترینگ اینستاگرام باشید.

بازاریابی گسترده‌تر

داشتن یک سایت و مدیریت حرفه‌ای آن می‌تواند بهتر از یک پیج اینستاگرام، مشتریان رو مورد هدف قرار دهد. از این رو شما از این طریق، فرصت این را دارید که به صورت گسترده‌تر، بازاریابی کنید.

صرف زمان کمتر همراه با سود بیش‌تر

با داشتن یک سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود، دیگر لازم نیست برای ثبت سفارش و دریافت وجه از مشتریان خود، از نیروی انسانی استفاده کرده و زمان زیادی را صرف این کار کنید. مشتریان می‌توانند به‌راحتی از طریق سایت سفارش خود را ثبت کرده و هزینه آن را پرداخت کنند.
صاحب سایت برای اینستا شوید

2 روزه صاحب سایت برای اینستات شو...


همین حالا سفارش دهید.

اگر در سفارش طراحی سایت مردد هستید و یا سوالی در ذهنتان  برای شما ایجاد شده است، کافی است با تیم ایراکد تماس بر قرار کنید.

مشاوره رایگان

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران ایراکد با شما تماس بگیرند.

می‌توانید بیش‌تر هم دیده شوید!

بیش‌تر از رقبایتان در اکسپلور اینستاگرام دیده شوید.

اگر با الگوریتم‌های اینستاگرام و راه‌های دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام آشنایی داشته باشید، می‌دانید که ارائه لینک در استوری برای ورود به سایتی هم‌نام با پیج، امتیازی مثبت برای پیج کاری شما به حساب می‌آید. به این صورت شما می‌توانید بیش‌تر از رقبایتان در اکسپلور اینستاگرام دیده شوید.

با طراحی سایت برای پیج اینستاگرام در اکسپلور دیده شوید
با طراحی سایت برای پیج اینستاگرام در اکسپلور دیده شوید

دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام چه مزیتی دارد؟

اکسپلور اینستاگرام یکی از بخش‌هایی است که می‌توان از طریق آن به‌خوبی فالور و مشتری جذب کرد. تنها کافی است پست‌ها و استوری‌های پیج شما در این بخش برای کاربرانی که به محصول یا خدمات شما علاقه‌مند هستند، قرار بگیرد؛ و همان‌طور که گفتیم، یکی از راه‌های موثر برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام، داشتن یک سایت هم‌نام با پیج، و ارائه لینک آن در استوری است.

فرصت را از دست ندهید! اکنون بهترین زمان برای پیشرفت کسب و کارتان است

همان‌طور که می‌دانید، کسب و کارهای اینترنتی، خصوصا کسب و کارهایی که از طریق شبکه‌های اجتماعی آنلاین‌سازی شده‌اند، تنها مدتی است که مورد توجه قرار گرفته‌اند. از این رو می‌توان گفت که هر کسب و کاری که سریع‌تر اقداماتی به منظور توسعه و پیشرفت انجام دهد، در آینده، موفقیت در بین رقبا و پیشرفت چشم‌گیری در انتظار اوست.

همچنین همان‌طور که اشاره داشتیم، شبکه‌های اجتماعی، همچون اینستاگرام، شما را در مدیریت مشتری و فروش محصولات محدود می‌کنند. پس اگر به دنبال فروش بیش‌تر هستید، چاره‌ای جز طراحی سایت مخصوص کسب و کارتان را ندارید.

از این رو اگر به دنبال فروش بیش‌تر و سود بسیار بالاتر هستید، بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به طراحی یک سایت که مکمل پیج اینستاگرامتان باشد، اقدام کنید. اما چگونه؟ ما به شما می‌گوییم.

سفارش طراحی سایت برای پیج اینستاگرام

برای طراحی سایت برای پیج اینستاگرام چه باید کرد؟

برای طراحی سایت مکمل اینستاگرام یا باید خودتان دست به کار شوید؛ یا این کار را به شرکت‌های معتبر و فعال در این زمینه بسپارید.

آیا فرصت و توانایی یادگیری طراحی سایت و مدیریت آن را دارید؟

اگر می‌خواهید یک سایت مکمل برای پیج اینستاگرامتان داشته باشید؛ یکی از راه‌هایی که پیش رو دارید، این است که وقت زیادی را صرف یادگیری طراحی سایت و مدیریت آن کنید. در نهایت نیز به عنوان یک تازه‌کار، در بهترین حالت، یک سایت متوسط طراحی کنید. اما آیا هدف شما این است؟ آیا فرصت و وقت کافی برای یادگیری طراحی سایت دارید؟ به دنبال راهی ساده‌تر و نتیجه‌بخش‌تر هستید؟ با ما همراه باشید.

یک سایت حرفه‌ای داشته باشید و در نظر مشتریانتان نیز معتبر جلوه کنید!

تصور کنید قصد خرید از یک سایت فروشگاهی را دارید. اگر سایتی که به آن مراجعه کرده‌اید محیط کاربری راحتی نداشته باشد و شما نتوانید به راحتی خرید خود را انجام دهید، چقدر احتمال دارد که خرید خود را در آن سایت نهایی کنید؟ مشخص است که این احتمال بسیار کم است.  چرا که احتمالا سایت دیگری وجود دارد که حرفه‌ای‌تر طراحی شده است؛ و وقت شما را نمی‌گیرد. به همین دلیل لازم است که شما نیز سایتی حرفه‌ای برای فروش محصولاتتان داشته باشید. و برای دستیابی به آن باید طراحی سایت خود را به افرادی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید.

ایراکد ایراکد رویای شما را تحقق می‌بخشد!

همان‌طور که گفتیم، رویای گسترش کسب و کار آنلاین شما تنها با داشتن یک سایت حرفه‌ای و البته بازاریابی تخصصی قابل دستیابی است. و مسیر درست برای طراحی سایت نیز ،همکاری با یک تیم متخصص با دانش و تجربه بالا  می‌باشد. شرکت ایراکد اگرچه بزرگ‌ترین شرکت طراحی سایت در ایران نیست؛ اما این شرکت بهترین خدمات را ارائه می‌دهد! اثبات ادعای ما، داشتن بیش از 4000 پروژه موفق طراحی سایت و همچنین همکاری با سازمان‌های بزرگ کشور است. 

بیش از 14 سال تجربه

شرکت ایراکد یکی از با تجربه‌ترین شرکت‌های در حوزه طراحی سایت و برنامه نویسی است.

برخورداری از تیم متخصص و حرفه‌ای

تیم ایراکد متشکل از متخصصان و کارشناسان حرفه‌ای، با تجربه و با دانش بالا است.

رضایت مشتریان

بزرگ‌ترین افتخار ما، رضایت مشتریانمان است. تا کنون تمامی پروژ‌ه‌های انجام شده توسط تیم ما موفق بوده و توانستیم رضایت مشتریان را جلب کنیم.

ارائه خدمات پشتیبانی، حتی پس از پایان پروژه

تیم ما پس پایان پروژه طراحی سایت مکمل اینستاگرام و هر پروژه دیگری، همراه شما خواهد بود. و شما در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از خدمات پشتیبانی و مشاوره بهره‌مند شوید.
طراحی سایت برای پیج اینستاگرام ایراکد

شرکت ایراکد با هدف توسعه و پیشرفت تمامی کسب و کارها همواره بر آن بوده است تا بهترین خدمات را با کم‌ترین هزینه ارائه کند. از این رو مهم‌ترین افتخار ما این است که کم‌ترین هزینه را برای ارائه بهترین خدمات از مشتریان خود نسبت به همکارانمان می‌خواهیم.

+ 0
مشتریان
+ 0
پروژه های انجام شده​
+ 0
سابقه فعالیت های ایراکد​
0 +
تجربه با کشور های بزرگ

سایت طراحی شده توسط تیم ایراکد دارای چه ویژگی‌هایی است؟

تولید محتوای با کیفیت

تولید محتوای با کیفیت

کارشناسان تولید محتوای بسیار خلاق و حرفه‌ای ایراکد، محتوایی جذاب و سئو شده برای سایت شما تهیه می‌کنند. چرا که یکی از مهم‌ترین مواردی که به افزایش رتبه سایت در گوگل کمک می‌کند و باعث جذب مشتریان می‌شود، تولید محتوای تخصصی و باکیفیت است.

سئو و بهینه سازی سایت

سئئو و بهینه‌سازی سایت

زمانی که سایت شما به صورت حرفه‌ای سئو یا همان بهینه‌سازی شود، لینک آن در صفحه اول گوگل قرار می‌گیرد. در این حالت شما جز اولین گزینه‌های کاربران برای خرید خواهید بود. باید بدانید که 75% کاربران هرگز از صفحه اول جست و جوی گوگل فراتر نمی‌روند.

طراحی سایتی واکنشگرا برای پیج اینستاگرام

واکنشگرا برای تمامی پلتفرم‌ها

جالب است بدانید که کاربران اینترنتی وب سایتی را که برای نمایش در موبایل مناسب نباشد به کسی پیشنهاد نخواند کرد. از این رو سایتی که توسط تیم ما طراحی می‌شود، برای تمامی پلتفرم‌ها واکنشگرا هست. و مشتریان شما می‌توانند با هر دستگاهی وارد سایت شما شده و محتوای سایت شما را بخوانند، محصولات را مشاهده و خرید خود را ثبت کنند.

طراحی سایت برای اینستاگرام

محیطی زیبا و پرسرعت با دسترسی راحت

با مشاهده نمونه‌کارهای ما متوجه خواهید شد که سایت‌هایی که توسط تیم ما طراحی می‌شوند، محیطی بسیار زیبا و جذاب در عین سادگی دارند. همچنین رابط کاربری آن بسیار روان و راحت است. در نهایت باید بگوییم که ما با استفاده از تکنیک‌های مختلف، سرعت سایت شما را بالا می‌بریم. که تمام این موارد باعث می‌شود تا احتمال خرید کردن و مشتری شدن کاربرانی که به سایت شما مراجعه می‌کنند، افزایش یابد.

آیا نمی‌خواهید همچون جمع 4000 نفری مشتریان ایراکد، موفقیت را تجربه کنید؟

با 14 سال سابقه فعالیت در حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت

پیشنهاد ویژه پیشنهاد ویژه برای موفقیتی شگفت‌انگیز

ایراکد به منظور همراهی شما برای توسعه چشم‌گیر کسب و کارتان، پیشنهادی ویژه دارد:

اگر شما طراحی سایت مکمل اینستا خود را به ما پسپارید، تیم ما مشاوره تخصصی در خصوص راه‌های مدیریت حرفه‌ای شبکه‌های اجتماعی (خصوصا اینستاگرام) را نیز به صورت رایگان به شما ارائه می‌دهد. به این صورت شما فرصتی شگفت‌انگیز برای جذب مشتری بیش‌تر از طریق اینستاگرام و فروش حرفه‌ای محصولات از طریق سایت خود را خواهید داشت.

طراحی سایت برای پیج اینستاگرام

فرصت پیشنهاد ویژه پیشنهاد ویژه ما را از دست ندهید!

Days
Hours
Minutes

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران ایراکد با شما تماس بگیرند.

می‌توانید بیش‌تر هم دیده شوید!

نمونه کارهای طراحی سایت برای پیج اینستاگرام

با هر تعداد فالوور باید سایت داشته باشید

1.4M followers

200k followers

11k followers

4.8k followers

2k followers

1k followers

با افتخار میزبان ده ها مجموعه بزرگ سازمانی و تجاری در سراسر کشور و 15 کشور دنیا هستم

سازمان مدیریت بحران کشور

سازمان مدیریت بحران کشور

سازمان امداد و نجات

سازمان امداد و نجات کشور

سازمان

ستاد راهیان نور کشور

بهزیستی

سازمان بهزیستی کشور

واحد فناوری

واحد رشد و فناوری اطلاعات

تعاون روستایی

سازمان تعاون روستایی

اداره کل امور مالیانی

اداره کل امور مالیاتی

نظام مهندسی

سازمان نظام کاردانی ساختمان

سازمان آب

سازمان آب منطقه ای

سازمان تبلیغات اسلامی

سازمان تبلیغات اسلامی

سازمان نیروهای مصلح

سازمان نیروهای مسلح

نمایشگاه بین المللی

نمایشگاه بین المللی

سازمان

سازمان زمین و مسکن

سازمان

سازمان صنعت و معدن

هواشناسی

اداره کل هواشناسی

کانون کارشناسان دادگستری

کانون کارشناسان دادگستری

سازمان

سازمان کار و امور اجتماعی

سازمان

دفتر فنی استانداری

سازمان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی

فنی و حرفه ای

اداره کل فنی و حرفه ای