طراحی سایت اختصاصی

طراحی وبسایت اختصاصی توسط بهترین تیم برنامه نویسی کشور

طراحی سایت اختصاصی

ساخت سایت اختصاصی یا ساخت سایت تخصصی هویت برند شما در دنیای اینترنت را شکل می دهد چرا که با طراحی سایت براساس رنگ سازمانی و ویژگیهای منحصربفرد برند شما این امکان را به شما می دهد تا به راحتی برندسازی کسب و کار خود را در فضای دیجیتال انجام دهید و جایگاه خود را در قلب و ذهن مشتریان خود کسب کنید. طراحی سایت اختصاصی به دلیل اینکه از ابتدا تا انتهای آن به صورت کدنویسی اختصاصی انجام میشود جزئی از پر طرفدارترین انواع طراحی سایت میباشد. چگونگی ساخت ساخت اختصاصی بدین شکل است که ابتدا با طراحی ظاهر سایت که به آن front-end میگویند قالب گرافیکی سایت انجام شده  و بعد از این مرحله با استفاده از زبان برنامه نویسی تخصصی قسمت back-end سایت طراحی میشود.

تیم طراحی سایت ایراکد همراه شماست تا با طراحی سایت اختصاصی حرفه ای بتوانید به برند خود اعتبار بیشتری ببخشید تا هیچ مشتری بالقوه ای را از دست ندهید. کافیست rfp مدنظر خود را برای کارشناسان مجموعه ارسال کرده تا با بررسی پروژه و ویژگی های مدنظر شما، استارت کار خود را به بهترین شکل ممکن زده باشید.

Services Type

انواع طراحی سایت اختصاصی

هر نوع وبسایتی که اراده کنید با ایراکد قابل انجام است

طراحی سایت اختصاصی شخصی

طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی

طراحی سایت اختصاصی بازی

طراحی سایت اختصاصی دانلود

طراحی سایت اختصاصی مهاجرتی

طراحی سایت اختصاصی کاریابی

طراحی سایت اختصاصی وردپرس

طراحی سایت اختصاصی بیمه

طراحی سایت اختصاصی بورس

طراحی سایت اختصاصی دانشگاهی

طراحی سایت اختصاصی بین المللی

طراحی سایت اختصاصی برای پیچ اینستاگرام

طراحی وبسایت اختصاصی کسب و کار ما را دگرگون می کند!

اگر کسب و کار شما، آنگونه که باید رشد نکرده است؛ شاید وقت آن رسیده که روش‌های بازاریابی و کسب مخاطب خود را تغییر بدهید. حتی اگر کسب و کاری موفق دارید؛ بدون شک، همچنان قابلیت پیشرفت دارد. اما چرا؟ در پاسخ، باید این تصویر را در ذهن خود مجسم کنید! تصور کنید که شما فروشگاهی دارید که مساحت آن به اندازه کل ایران و حتی فراتر از آن است! این فروشگاه، به صورت شبانه‌روزی در ۷ روز هفته، بی‌وقفه مشغول کار کردن و خدمات‌رسانی است. همچنین هرکس بخواهد می‌تواند به راحتی با موسسه شما آشنا شود و تمام اطلاعات موردنظر خود را بیابد. نیازی به هیچ فروشنده‌ای هم نیست، تا مخاطبان را به هدف موردنظرشان هدایت کند.

به نظر شما این فروشگاه غیرواقعی، چگونه محقق می‌شود؟ بله. درست حدس زدید. این فروشگاه خیالی، تنها با ساخت فروشگاه اینترنتی اختصاصی واقعی می‌شود. البته تمام این‌ها بخشی از امکاناتی است که می‌توانید با ساخت سایت فروشگاهی اختصاصی بدست بیاورید. با ساخت سایت تخصصی حرفه‌ای، هیچ محدودیتی در تعداد مشتریان خود نخواهید داشت. همچنین می‌توانید همزمان پاسخگوی تعداد زیادی از مشتریان راضی خود باشید.

Features

اصلی ترین ویژگی های طراحی سایت اختصاصی

شاخص های کلیدی رشد یک سایت اختصاصی

بالارفتن قدرت اعتبار

با افزایش سئو موجب میشود سطح کسب و کار شما در ابعاد گسترده تر قرار گیرد

سریع

حفظ مشتری و افزایش نرخ تبدیل تا ۸۰ درصد، با بارگذاری وبسایت شما در کمتر از ۳ ثانیه!

واکنش گرا

طراحی سایت واکنش گرا به منظور سازگاری وب سایت با انواع نمایشگر و این یعنی تجربه کاربری فوق العاده!

رتبه یک گوگل

فروش انفجاری با بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو و ورود به صفحه اول گوگل

Features

امکانات طراحی سایت اختصاصی

امکاناتی فراتر از انتظار شما

طراحی واکنش گرا

انتشار آسان مطالب

به روزرسانی آسان

مدیریت کاربران

مدیریت رسانه

فیلتر پیشرفته

نصب افزونه های کاربردی

مدیریت آسان

امکان درج دیدگاه

براساس اصول سئو

افزونه های امنیتی

امکان جستجو پیشرفته

امنیت بالا

اعتماد مشتریان

استفاده از تصاویر جذاب

فضای زیاد برای محتوای شما

سرعت سایت

جذب مشتریان جدید

Portfolio

نمونه کارهای طراحی سایت اختصاصی

ما در توسعه بیش از 3000 سازمان و کسب و کار سهیم بوده ایم

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی ایران سفر

طراحی سایت گردشگری ایران سفر

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی تهران کترینگ

طراحی سایت رستورانی تهران کترینگ

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی هلال من

طراحی هلال من (جمعین هلال احمر کشور)

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی realef.com

طراحی سایت اختصاصی realef

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی ایران بین

طراحی سایت اختصاصی ایران بین

نمونه کار طراحی سایت اختصاصی به نوبت

طراحی سایت اختصاصی به نوبت

?Why Iracode

آنچه ایراکد را متمایز می کند؟

17+ سال

تجربه

1489+ پروژه

موفق

40+ پرسنل

مجرب

100+ ارگان

دولتی

1000+ شرکت

خصوصی

Pricing Plan

تعرفه طراحی سایت اختصاصی

بهترین سرمایه گذاری برای کسب و کار شما

پلن پایه

80/000/000 میلیون تومان

طراحی ui اختصاصی کدنویسی اختصاصی

پلن پیشرفته

100/000/000 میلیون تومان

طراحی ui اختصاصی کدنویسی اختصاصی طراحی pwa به همراه سایت رعایت اصول اولیه سئو

پلن اختصاصی

پلن اختصاصی

طراحی ui اختصاصی کدنویسی اختصاصی طراحی اپلیکیشن اندروید طراحی pwa رعایت اولیه اصول سئو

Steps

مراحل ساخت سایت

مراحل تبدیل یک رویا به واقعیت

خرید دامنه و هاست

انتخاب قالب سایت

طراحی و پیاده سازی

آموزش و بارگزاری اطلاعات

Further Details

همه مواردی که باید در ارتباط با طراحی سایت اختصاصی بدانید!!!

انواع طراحی سایت اختصاصی:

طراحی سایت اختصاصی داینامیک:

در این نوع از طراحی محتوای سایت قابل ویرایش بوده و قابل توسعه است. این نوع از طراحی برای سایت هایی که دائما به به روزرسانی نیاز دارند مناسب میباشد. و از آنجا که محتواها قبلیت به روزرسانی دارند بهتر میتوانند از نظر سئو بهینه سازی شوند. این نوع سایت ها برای سایت های فروشگهای و خدماتی قبال ارئه میباشند.

طراحی سایت اختصاصی استاتیک:

در این نوع سایت ها محتوا قابلیت به روز رسانی ندارد. برای ویرایش و اضافه و یا حذف کردن محتوا در این نوع سایت ها باید دانش برنامه نویسی داشته زیرا به صورت کاملا استاتیک و بدون تغییر طراحی و کدنویسی میشوند. این نوع از طراحی برای سایت هایی که زیاد به به روزرسانی و تغییر نیاز ندارند مناسب میباشد.

طراحی سایت اختصاصی

زمان طراحی سایت اختصاصی؟ قیمت طراحی سایت اختصاصی؟ نکات کاربردی برای بهبود ساخت سایت اختصاصی؟

زمان در طراحی سایت اختصاصی:

برای سفارش طراحی سایت اختصاصی چه به صورت از پیش آماده شده و چه برای با طراحی و ساخت سایت جدید، مجموعه های مختلفی در حال فعالیت هستند؛ اما برای آنکه بهترین خدمات به شما ارائه شود باید به تجربه و تخصص یک مجموعه توجه ویژه داشته باشید. زمان در طراحی سایت حرف اول را میزند که برای طراحی سایت های اختصاصی به زمان بیشتری نیاز دارد. زیرا سایت های وردپرسی به گذاشتن و قرار دادن چند المان میتوان سایت را طراحی نمود ولی برای طراحی سایت اختصاصی برای تغییر کوچکترین مورد باید کدنویسی اختصاصی انجام شود.

قیمت طراحی سایت اختصاصی:

قیمت در ساخت هر نوع سایتی چه به صورت وردپرسی و چه به صورت اختصاصی بسته به امکانات سایت متفاوت است. زیرا سایت ها و کاربرد هر کدام دارای تفاوت های زیادی هستند. اما این در طراحی سایت اختصاصی با دقت بیشتری محاسبه میشود. زیرا هزینه ان نسبت به cms های اماده بالطبع بالاتر است و ان هم به دلیل کدنویسی اختصاصی ان است.

نکات مهم در طراحی سایت اختصاصی:

طراحی ریسپانسیو:

واکنش گرا بودن یکی از عوامل مهم در طراحی سایت است زیرا بیشتر کاربران امروزه از طریق موبایل به سایت ها دسترسی دارند و اگر سایتی از این نظر نتواند خوب کار کند مطوئا در روند امتیاز دهی گوگل رتبه ای نخواهد داشتو یکی از موارد مهم در ساخت سایت اختصاصی، واکنشگرایی در تمامی پلتفرم ها است. طراحی سایت اختصاصی ایراکد با انجام مراحل مربوط به ریسپانسیو بودن به این مورد کاملا تمرکز دارد و آن را جزئی از اولویت های خود قرار میدهد.

ایجاد ناوبری کاربردی :

از طریق ناوبری رسیدن به مطالب سایت شما راحت تر انجام میشود. بهتر است جایی در سایت قرار دهید تا دسترسی سریع تر به هدف را برای مخاطب ایجاد کنید. از طریق یک ناوبری کاربردی میتوان به ربات های گوگل مسیر و مقصد سایت را بیشتر فهماند تا درک بهتری نسبت به سایت پیدا کنند. این در طراحی سایت اختصاصی باید با حساسیت بیشتری انجام شده و کدهایی که برای این قسمت ها نوشته میشوند باید کاملا بهینه شده باشند تا درک گوگل از سایت به راحتی صورت پذیرد.

طراحی صفحات برندینگ مانند درباره ما و تماس با ما:

حتما در سایت خود از این صفحات غافل نشوید. این صفحات حکم برندینگ شما را داشته و به بهترین شکل ممکن میتواند هویت برند شما را به مخاطب بشناساند. در کدنویسی سایت خود به این موارد هم جامه عمل بپوشانید.

ایراکد با شعار ارائه راهکارهای خلاقانه جهت هوشمندسازی و مدیریت کسب و کار از سال ۱۳۸۵ وارد حوزه طراحی سایت و اپلیکیشن شده است. این مجموعه با تجربه چندین ساله خود توانسته بیش از ۴۰۰۰ وب سایت و اپلیکیشن را طراحی و به دست مشتری برساند.

رزومه کاری ایراکد نشان از توانایی های این مجموعه و کادر حرفه ای آن دارد. به همین خاطر نیز می‌تواند بهترین انتخاب برای هر کسب و کار جهت طراحی سایت اختصاصی باشد.

برای اثبات این ادعا، کافی است به نمونه طراحی سایت های ایراکد، رجوع کنید. تمامی این سایت‌ها، با تعرفه طراحی سایت معقولانه‌ای در کسب و کار خود سرمایه‌گذاری کرده‌اند و هم‌اکنون در حال کسب سود و مخاطبان فراتر از انتظار خود هستند. شما هم می‌توانید یکی از افراد باشید. تنها کافی است سفارش‌تان را در کمتر دو دقیه ثبت کنید و از مشاوره رایگان ایراکد، بهره ببرید.

مراحل ساخت سایت اختصاصی

مشاوره، نیازسنجی و برنامه ریزی

مهمترین گام برای شروع یک پروژه طراحی سایت اختصاصی، مشاوره و نیازسنجی است. در جلساتی که بین طراحان سایت و مشتری برگزار می شود مشاوره های لازم داده می شود. همچنین مشتری نیازهای خود را برطرف می کند. بر اساس این موارد از طرف مجموعه ایراکد یک طرح اولیه مستند می‌شود تا بعد از تایید طرفین کار آغاز شود.

تحقیق و بررسی محتوا

بعد از آن نوبت به تحقیق درباره بهترین ایده برای محتواهای اولیه سایت شامل، رنگ، قالب، نحوه درج اطلاعات تماس، درباره ما و مواردی از این قبیل است. پس از آن، نوبت به طراحی اولیه می‌رسد.

طراحی گرافیکی اولیه

در این بخش از طراحی اختصاصی سایت یک نسخه گرافیکی اولیه آماده می شود و موارد گفته شده از جمله لوگو، درباره ما، اطلاعات تماس و کلیه بخش های دیگر در جای خود به صورت گرافیکی قرار داده می شود و به مشتری ارائه می گردد. بعد از تایید مشتری نوبت به طراحی اصلی خواهد رسید.

طراحی front-end  و طراحی  back-end سایت

طراحی فرانت اند سایت به کدنویسی بخش ظاهری سایت میپردازد. برای این بخش طراحی که به آن بخش کاربری سایت نیز میگویند زبان های برنامه نویسی HTML، CSS، جاوا اسکریپت پیشنهاد میشود و شرکتی که کار طراحی سایت اختصاصی را انجام میدهد، باید در این زبان ها تبحر و تخصص کامل داشته باشد.

در قسمت بک اند طراحی مربوط به رابط کاربر و سرور انجام میشود. که در ابتدا باید زبان برنامه نویسی را انتخاب که برای این بخش PHP انتخاب و کدنویسی میشود. مرحله بعدی سمت دیتابیس است که برای ذخیره اطلاعات به پایگاه داده احتیاج دارید که برای ایجاد این پایگاه داده از MYSQL استفاده میشود.

مزایای داشتن سایت اختصاصی

شاید برای خیلی از افراد این سوال ایجاد شود که چرا با وجود هزینه پایین طراحی سایت با وردپرس ف سایت اختصاصی را انتخاب کنم و هزینه بسیار بالاتری پرداخت کنم؟ در جواب این سوال باید بگویم ساخت سایت با cms های اماده مثل وردپرس دارای محدودیت هایی است که طراحی وبسایت اختصاصی از آن مستثنی است. به عنوان مثال برای اضافه کردن بعضی از ویژگی ها به سایت ممکن است افزونه خاصی وجود نداشته باشد در حالیکه در طراحی سایت اختصاصی به صورت کدنویسی شده و با انمنیت بالا ارائه میشود. در زیر به برخی مزیت های این نوع سایت ها نسبت به سایت های وردپرسی میپردازیم:

برنامه نویسی اصولی سایت:

یکی از بهترین مزایای ساخت سایت با کدنویسی اختصاصی همین کدهای بهینه شده در سایت است که به بهترین شکل ممکن نوشته میشوند. این کدها به دلیل اینکه clean code بالایی داشته و هم از نظر خوانایی هم از نظر سرعت و لود سایت بسیار کمک کننده است.

برندینگ

اولین نکته تأثیر طراحی سایت اختصاصی بر روی برندینگ است. هنگامی که مخاطبان از وب سایت شما بازدید می کنند، این اولین برداشت آنها از کسب و کار شما است. آنها در عرض چند ثانیه در مورد تجارت شما قضاوت می کنند. اگر می خواهید در این چند ثانیه اول، تأثیر مثبتی بر مخاطبان خود بگذارید و برند شما در ذهن آنها هک شود بدون شک داشتن یک سایت خوب بسیار کمک کننده است.

سئو وبسایت اختصاصی:

ما در ایراکد از همان ابتدای کار به استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) سایت شما توجه میکنیم. به زبان ساده، سایت شما باید سئو مناسب داشته باشد تا بازدید بیشتری بگیرد. به این طریق شما میتوانید علاوه بر طراحی متناسب با نیازهای کسب و کارتان از بهینه سازی سایت خود در موتورهای جستجو اطمینان حاصل کنید.

طراحی گرافیک اختصاصی:

از جمله مواردی مهمی که بسیاری از کسب و کارها به طراحی سایت اختصاصی روی می آورند؛ همین طراحی گرافیک اخصاصی است که با مطابق با نیاز کسب و کار طراحی میشود. شما میتوانید با انتخاب المان های سایت خود بهترین نتیجه را از سایت خود بگیرید.

طراحی پنل مدیریت دلخواه:

پنل مدیریت سایت برای کارفرمایانی که میخواهند کسب و کاری بزرگ راه اندازی کرده بسیار مهم است. به عنوان مثال پنل مدیریتی سایت مانند دیوار یا اسنپ باید از امنیت و سرعت بالایی برخوردار باشد تا بهترین عملکرد را برای مخاطب خود در نظر بگیرد. اگر میخواهید برای کسب و کار خود بزرگ بیاندیشید بهتر است از همان ابتدا به فکر مدیریت بهینه کسب و کار خود با طراحی سایت اختصاصی باشید.

 

سرعت بسیار بالا:

در سایت های اختصاصی به دلیل عدم وجود کدهای اضافه، سایت از نظر سرعت و امنیت حرف زیادی برای گفتن دارد. کدهایی که برای سایت نوشته میشوند کاملا اختصاصی بوده و مخصوص وبسایت خودتان است و کسی به غیر از خودتان و شرکت برنامه نویس به ان دسترسی ندارد. به همین از نظر سرعت بسیار مورد نظر کارفرمایان است.

اعتماد مشتریان

چهارم اینکه اعتماد را در بین مخاطبان ایجاد می کند. اگر آنها طراحی ضعیف شما را ببینند یا اطلاعات منسوخ به نظر برسد، به سایت شما اعتماد نخواهند کرد. یک وب سایت با طراحی خوب، فرصتی برای نشان دادن به مخاطبان است، که چرا آنها باید کسب و کار شما را به جای رقبا انتخاب کنند. پس اگر طراحی وب سایت به درستی انجام نشود؛ هرچند خدمات یا محصولات شما خوب باشد، این حس را در مشتری ایجاد نخواهند کرد.

بهینه سازی آسان:

طراحی سایت اختصاصی به دلیل اینکه کدها اختصاصی شده هستند به راحتی توسط برنامه نوس قابل توسعه و پشتیبانی است و در صورت بروز مشکل در سایت در کوتاهترین زمان ممکن رفع میشود.

جذب مشتریان جدید

در وهله آخر هم باعث می شود تا مخاطبان عادی کم کم به مشتریان کالا و خدمات شما تبدیل شوند. این امر به مرور زمان افزایش بازدید و افزایش فروش سودآوری را به همراه خواهد داشت. کسب و کارهای زیادی، با سپردن سفارش طراحی سایت خودشان به تیم زبردست ایراکد، به سودهای کلانی رسیده‌اند. چرا شما یکی از آن‌ها نباشید؟!

طراحی سایت وردپرسی بهتر است یا اختصاصی؟

سوال تمام کسب و کارها در ابتدای کار همین است . طراحی سایت با وردپرس امروزه بسیار جا افتاده و مورد استقبال بسیاری از کسب و کارها قرار گرفته است. و از آنجت که بسیار از نظر کدنویسی پیشرفت نموده است کارایی فراوانی دارد. امروزه هر طرحی را میتوان با وردپرس پیاده سازی نمود و هیچ محدودیتی در انتخاب طرح ندارید و این مورد کاملا سلیقه ای میباشد. اما طراحی سایت اختصاصی برای آن دسته ازز افرادی که میخواهند قالب اختصاصی خود را مطابق با نظر و سلیقه خود طراحی و توسعه دهند مورد استقبال قرار میگیرد. طراحی سایت اختصاصی به دلیل هزینه بیشتری که نسبت به دیگر طراحی ها دارد، بسیار با دقت خاصی باید انتخاب شود. پیشنهاد ما به کارفرمایان قبل از شروع طراحی بررسی و آنالیز رقبای موجود در صنعت مورد نظر آنها و بودجه ای که برای کسب و کار خود در نظر گرفته اند بیان میشود. اینجا دیگر انتخاب اینکه کدام نوع طراحی مورد تایید قرار گیرد کاملا به نظر شخصی شما بستگی دارد.

اگر کاری دارید که میخواهید در مقیاس بزرگ ارائه شده و میخواهد خیلی سریع به نتیجه برسد همچنین اگر بودجه کافی دارید بهتر است طراحی سایت اختصاصی را انتخاب کنید. ولی اگر در ابتدای راه هستید بهتر است با وردپرس کار خود را شروع کنید.

امکانات انجین طراحی سایت اختصاصی توسط ایراکد

 • طراحی ایده های ناب و بکر و به روز که نیاز به کدنویسی از صفر تا صد را دارد، در این انجین قابل اجراست.
 • طراحی کاملا کدنویسی شده توسط برنامه نویسان با تجربه بالا. در این انجین به دلیل اینکه تمامی کدها به صورت اختصاصی نوشته میشوند و از هیچ کدی به صورت تکراری استفاده نمیشود در سرعت صفحه و لود صفحات بسیار تاثیر گذار است و بسیار سبک بوده وساختارمند میباشد.
 • ماژول های سئو از دیگر قابلیت های انجین طراحی سایت ایراکد میباشد که بعد از سال های تجربه توسط ایراکد به دست آمده است و به گونه ای طراحی و کدنویسی میشود که برای موتورهای جستجو نمایش داده شده و سرعت اینکس صفحات بالا رود.
 • کدنویسی اختصاصی سایت باعث شده است که هر تغییراتی در سایت به سرعت اعمال شود و طبق نظر کارفرما صفحات کدنویسی و بهینه شوند.
 • طراحی ui و گرافیک سایت توسط بهترین طراحان کشور انجام میشود و کاملا طبق سلیقه ونظر مشتری طراحی میشود.
 • یکی دیگر از قابلیت های این سیستم دیتابیس قابل توسعه آن است و به راحتی قابل گسترش و ارتقا میباشد.
 • پایگاه داده بسیار قوی باعث شده است که با بهترین امکانات قابل توسعه بوده و سرعت بالایی داشته باشد و در صورت ترافیک افراد داخل سایت دچار کرش نشود.
 • سطوح دسترسی سایت کاملا قابل کنترل میباشد.
 • ارتقای سریع و کاملا راحت
 • سیستم سئویی کاملا استاندارد که به صورت خودکار ریدایرکت ها را در فایل htacces  قرار میدهد.
 • ماژول های سیستم های حسابداری، آمارگیری
 • استفاده از پنل مدیریتی بسیار قدرتمند با کاربری بسیار راحت
 • استفاده از ماژول های سئویی
 • امکان درج نقشه سایت به صورت XML و HTML و راهنمای ادرس پیمایش. با توجه به اهمیت این ویژگی برای موتورهای جستجو

سئو سایت اختصاصی چه تفاوتی با دیگر سایت ها دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که سئوی سایت اختصاصی با وردپرسی هیچ تفاوتی ندارد زیرا ساختار سئو مشخص است و سه نوع تکنیکال،  داخلی و خارجی را شامل میشود که در همه ی سایت ها باید به این موارد دقت نمود زیرا گوگل اصلا به این مورد که سایت چگونه طراحی شده است کاری نداشته و هیچ فرقی نمیکند که چه ساختار و cms را برای طراحی سایت خود انتخاب کرده باشید.

سئو تکنیکال سایت اختصاصی:

سئو تکنیکال شامل سرعت صفحه ، ریسپانسیو بودن صفحه و بهینه سازی صفحات با استانداردهای گوگل است. برای سرعت صفحه، سایت های اختصاصی باید کدنویسی تمیزی داشته تا المان هر صفحه که شامل css، HTML، js است به درستی لود شده و سرعت صفحه به خوبی نمایش داده شود.

و برای رسپانسیو بودن صفحات سایت اختصاصی باید برای هر یک از پلتفرم های موبایل، تبلیت و دیگر وسایل به صورت جدا کدنویسی صورت پذیرد. به خاطر اهمیت بالای این موضوع بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بهتر است سایت ابتدا برای موبایل کدنویسی شده و بعد برای دسکتاب. دلیل اهمینت گوگل به موبایل فرندلی بودن سایت ها استفاده و سرچ بالای 7 درصد با موبایل است که خیلی حائز اهمیت میباشد.

سئو داخلی سایت اختصاصی:

برای سئو داخلی باید با پیشخوان سایتی که میخواهید بکار آن را انجام دهید به طور کامل آگاه باشید.. زیرا شما با پیشخوان سایت کار دارید و اگر با پیشخوان سایت اختصاصی نتوانید به درستی ارتباط برقرار کنید کار برای سئوی داخلی سخت خواهد شد. و میتوان گفت که سئو داخلی سایت اختصاصی هیچ تفاوتی با سایت های وردپرسی ندارد.

سئو خارجی سایت اختصاصی:

این نوع سئو به دلیل اینکه خارج از سایت قابل انجام است و به پنل سایت کاری ندارد هیچ تفاوتی با دیگر سایت ها ندارد. سئوی سایت خارجی شامل ایجاد لینک در سایت ، شبکه های اجتماعی و … میباشد.

Other Services

داشتن وبسایت به تنهایی کافی نیست!

ایراکد هر آنچه برای ارتقا نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد

پشتیبانی VIP

افزایش سرعت و امنیت سایت

رفع تداخل و خطاهای مربوط به افزونه ها

پاسخ دهی شبانه روزی

بک آپ گیری منظم

رفع مشکلات فنی

سئو و دیجیتال مارکتینگ

کسب برترین جایگاه در نتایج گوگل

بهترین کلمات برای پیشی گرفتن از رقبا

خدمات سئو تکنیکال

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو خارجی

شبکه های اجتماعی

بازاریابی در اینستاگرام

بازاریابی در لینکدین

بازاریابی در تلگرام

بازاریابی در دیگر شبکه های اجتماعی مانند؛

توئیتر، فیسبوک و …

تبلیغات

تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات ریمارکتینگ

تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

تبلیغات ریتارگتینگ

ایمیل مارکتینگ

Pricing Plan

قیمت پشتیبانی VIP طراحی سایت

تعرفه یک ماهه پشتیبانی VIP طراحی سایت

پلن برنزی

4/5 میلیون تومان

پشتیبانی به صورت تیکت

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید (تعداد محدود)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

پلن نقره ای

7 میلیون تومان

پشتیبانی به صورت تیکت و تلفن

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید ( توافقی)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

درج محتوای ارسالی کارفرما (توافقی)

مشاوره مارکتینگ

پلن طلایی

11 میلیون تومان

پشتیبانی 24 ساعته

به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها

تهیه بک آپ از کل وبسایت

بررسی موارد امنیتی وبسایت

تست سازگاری با مرورگرها

نصب و فعال سازی کامل ssl

بررسی خطاهای وبسایت و رفع آن

رصد هفتگی سلامت وبسایت

افزایش سرعت کلی وبسایت

مشاوره توسعه و سئو سایت

درج محصولات جدید ( توافقی)

توسعه سایت به صورت نفر ساعتی

ارتباط با هاست برای پیگیری موارد

راه اندازی ابزار گوگل آنالیتیکس + تنظیمات

ارائه گزارش هفتگی

فعال سازی سیستم chaching

گزارش تحلیل عملکرد سایت

جلسه آنلاین ماهیانه با کارفرما

FAQ

سوال از شما، پاسخ از ما

چه مزایایی برای طراحی سایت اختصاصی وجود دارد؟
طراحی سایت اختصاصی مزایای بسیاری دارد. این نوع طراحی سایت به شما امکان می‌دهد تا سایتی با طراحی منحصر به فرد و بهترین تجربه کاربری را ارائه دهید. از مزایای طراحی سایت اختصاصی می‌توان به این موارد اشاره کرد: 1. امکانی برای ارائه برندینگ و شناسایی منحصر به فرد به کسب و کار شما 2. قابلیت سفارشی‌سازی بیشتر در طراحی و قالب‌بندی سایت 3. امکان افزودن و توسعه ویژگی‌ها و عملکردهای خاص به سایت 4. افزایش سرعت بارگیری و بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو
چقدر زمان طراحی سایت اختصاصی طول می‌کشد؟
زمان طراحی سایت اختصاصی بستگی به پیچیدگی و اندازه پروژه دارد. با توجه به نیازها و خواسته‌های شما، زمان طراحی ممکن است متفاوت باشد. اما به طور کلی، طراحی سایت اختصاصی معمولاً بین چند هفته تا چند ماه طول می‌کشد. مهم است که با توسعه‌دهنده وب خود صحبت کنید تا زمان تقریبی طراحی سایت را برآورد کنید.
چه قدر هزینه طراحی سایت اختصاصی است؟
هزینه طراحی سایت اختصاصی نیز بستگی به موارد مختلفی دارد. عواملی مانند پیچیدگی پروژه، اندازه سایت، ویژگی‌ها و توسعه‌های مورد نیاز، تعداد صفحات و سطح سفارشی‌سازی می‌توانند تأثیر بسزایی در هزینه نهایی داشته باشند. بهتر است با توسعه‌دهنده وب مشورت کنید تا برآورد هزینه را براساس نیازهای خود دریافت کنید.
آیا طراحی سایت اختصاصی نیاز به دانش برنامه‌نویسی دارد؟
بله، طراحی سایت اختصاصی نیازمند دانش برنامه‌نویسی است. برای طراحی و توسعه سایت‌های اختصاصی، استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی مانند HTML، CSS، JavaScript و PHP رایج است. البته، شما می‌توانید با استفاده از سیستم‌ها و ابزارهای مدیریت محتوا (CMS) مانند WordPress و Joomla، بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی، سایت اختصاصی خود را طراحی کنید.

Our Customers Said

حس و حال خوب شما

خانم محمودی
خانم محمودیمزون لاوین
بیشتر بخوانید
یکی از شاخصه های مهم شرکت ایراکد طراحی سایت با المان های روز دنیا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که کمک بزرگی برای سازماندهی سفارشات ما انجام داد.
آقای کمالی
آقای کمالیبهزیستی فارس
بیشتر بخوانید
طراحی سایت سازمان بهزیستی فارس و شهرستان های تابعه به عنوان میز خدمتی در جهت سهولت ارائه خدمات به متقاضیان مطرح بود که شرکت ایراکد با مدیریت و پشتیبانی هدفمند و منظم ما را در این راستا یاری نمود.
آقای ترشابی
آقای ترشابیشهرداری بیرجند
بیشتر بخوانید
شهرداری ها برای نیل به ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به انجام رساندن دولت الکترونیک نیازمند طراحی سایت میباشند و ما خوشحالیم که برای این منظور شرکت ایراکد را برگزیدیم.
آقای خادم
آقای خادموبسایت کوه نوردی
بیشتر بخوانید
یکی از معیارهای ما برای انتخاب شرکت طراحی سایت سابقه و تجربه کاری و تعداد بالای نمونه کارها بود که شرکت ایراکد از این نظر مورد توجه قرار گرفت.
خانم علیپور
خانم علیپورموسسه هرمس اپلای
بیشتر بخوانید
شرکت ایراکد با انجام خدمات طراحی سایت حرفه ای و دیجیتال مارکتینگ برای موسسه مهاجرتی ما در جهت بهبود و ارتقا ارائه خدمات کمک نمود و با پشتیبانی تیم طراحی سایت تجربه موفقی را داشته ایم.
آقای فخرالدین
آقای فخرالدینشرکت مبتکران سلامت فاخر
بیشتر بخوانید
با طراحی سایت ویکتلب توانستیم کمک بزرگی در راستای شناسایی بیماری های قلب و عروق به پزشکان محترم داشته باشیم و اجرای این ایده توسط شرکت ایراکد با تکنولوژی های روز دنیا انجام گرفت.
آقای علی آبادی
آقای علی آبادیسایت نمایشگاهی نماتا
بیشتر بخوانید
مدیریت و ساماندهی غرفه و نمایشگاه ها یکی از چالش های ما در نماتا بود که به روش سنتی زمان و انرژی زیادی از تیم ما را میگرفت که با طراحی سایت توسط شرکت ایراکد این موضوع به طور کامل رفع گردید.
قبل
بعدی

Comments

دیدگاه ها و سوالات شما

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت سفارش

Registration Form